XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 305 utakmica za dan
Nedelja, 31 Mart 2024


Fudbal

Radnik
Bijeljina
1 : 0
Leotar
Trebinje
31.03.2024 17:00
Radnik
1 : 0
Leotar
Željezničar
Banja Luka
0 : 1
LaktaŔi
LaktaŔi
31.03.2024 15:30
Željezničar
0 : 1
LaktaŔi
Omarska
Omarska
0 : 1
Famos
Vojkovići
31.03.2024 15:30
Omarska
0 : 1
Famos
Dubrave
Dubrave
2 : 0
Tekstilac
Derventa
31.03.2024 15:30
Dubrave
2 : 0
Tekstilac
Jedinstvo (R)
Roćević
1 : 2
Drina HE
ViŔegrad
31.03.2024 15:30
Jedinstvo (R)
1 : 2
Drina HE
Stakorina
Čajniče
2 : 1
Vlasenica
Vlasenica
31.03.2024 15:30
Stakorina
2 : 1
Vlasenica
Hercegovac
Bileća
4 : 0
Guber
Srebrenica
31.03.2024 15:30
Hercegovac
4 : 0
Guber
Glasinac 1936
Sokolac
1 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
31.03.2024 15:30
Glasinac 1936
1 : 1
Rudar 1925
Kozara
Donji Orlovci
4 : 2
13 Skojevki
Grbavci
31.03.2024 15:30
Kozara
4 : 2
13 Skojevki
Polet KrajiŔnik
Dragočaj-Ramići
0 : 0
Budućnost
Banja Luka
31.03.2024 15:30
Polet KrajiŔnik
0 : 0
Budućnost
Plamen
Donje Vodičevo
5 : 0
Krajina
Banja Luka
31.03.2024 15:30
Plamen
5 : 0
Krajina
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
5 : 2
Karanovac
Karanovac
31.03.2024 15:30
Sloga DIPO
5 : 2
Karanovac
Ozren
Petrovo
3 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
31.03.2024 15:30
Ozren
3 : 2
Crvena zvijezda
Hajduk (B)
BatkuŔa
4 : 3
Skugrić
Skugrić
31.03.2024 15:30
Hajduk (B)
4 : 3
Skugrić
Hajduk (K)
Kožuhe
3 : 1
Vučijak
Majevac
31.03.2024 15:30
Hajduk (K)
3 : 1
Vučijak
Crkvina
Crkvina
2 : 2
Ukrina
Čečava
31.03.2024 15:30
Crkvina
2 : 2
Ukrina
Zvijezda
Kakmuž
1 : 5
Željezničar
Doboj
31.03.2024 15:30
Zvijezda
1 : 5
Željezničar
Janja 2009
Janja
1 : 1
Lokomotiva
Brčko
31.03.2024 15:30
Janja 2009
1 : 1
Lokomotiva
Birač
Derventa
1 : 0
Šekovići
Šekovići
31.03.2024 15:30
Birač
1 : 0
Šekovići
Partizan
Donja Trnova
1 : 1
Mladost
Velika Obarska
31.03.2024 15:30
Partizan
1 : 1
Mladost
Rudar
Blagaj
4 : 0
Slaven
Dobrljin
31.03.2024 15:30
Rudar
4 : 0
Slaven
Knežopoljac
Knežica
2 : 3
OFK Ravan
Međeđa
31.03.2024 15:30
Knežopoljac
2 : 3
OFK Ravan
MoŔtanica
Božići
0 : 6
Gomjenica
Prijedor
31.03.2024 15:30
MoŔtanica
0 : 6
Gomjenica
Podgrmeč
OŔtra Luka
0 : 0
Berek 1975
Prijedor
31.03.2024 15:30
Podgrmeč
0 : 0
Berek 1975
Laminci
Laminci
1 : 4
Župa
Milosavci
31.03.2024 16:00
Laminci
1 : 4
Župa
Kozara
Turjak
5 : 3
Milan
Kosjerovo
31.03.2024 16:00
Kozara
5 : 3
Milan
Borac (Mag)
Maglajani
2 : 4
Potkozarje
Aleksandrovac
31.03.2024 16:00
Borac (Mag)
2 : 4
Potkozarje
Biseri
Čatrnja
2 : 1
Omladinac
Brestovčina
31.03.2024 16:00
Biseri
2 : 1
Omladinac
Obradovac
Obradovac
1 : 1
Borac (MaÅ”)
MaÅ”ići
31.03.2024 16:00
Obradovac
1 : 1
Borac (MaÅ”)
Borac (Å I)
Å ibovska
0 : 2
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
31.03.2024 16:00
Borac (Å I)
0 : 2
Mladi KrajiŔnik
Zmijanje
Kola
0 : 2
Sloga Nektar
Potkozarje
31.03.2024 15:00
Zmijanje
0 : 2
Sloga Nektar
Piskavica
Piskavica
5 : 2
Gomionica
Bronzani Majdan
31.03.2024 15:00
Piskavica
5 : 2
Gomionica
Mladost
Zalužani
3 : 2
Borac (ID)
Istočni Drvar
31.03.2024 15:00
Mladost
3 : 2
Borac (ID)
Omladinac
Banja Luka
0 : 4
Rekreativo
Banja Luka
31.03.2024 15:00
Omladinac
0 : 4
Rekreativo
Borac (K)
Kotorsko
4 : 1
Mineral
Banja Vrućica
31.03.2024 15:30
Borac (K)
4 : 1
Mineral
OFK Pridjel
Pridjel Donji
1 : 4
Borac (O)
Osinja
31.03.2024 15:30
OFK Pridjel
1 : 4
Borac (O)
Polet
Podnovlje
2 : 3
Zadrugar
Sijekovac
31.03.2024 15:30
Polet
2 : 3
Zadrugar
ZboriŔte
ZboriŔte
7 : 3
Sloboda GS
Grabovica-Stanovi
31.03.2024 15:30
ZboriŔte
7 : 3
Sloboda GS
Kladari Gornji
Kladari Gornji
0 : 3
Mladost
Dobrinja
31.03.2024 15:30
Kladari Gornji
0 : 3
Mladost
Pelagićevo 21
Pelagićevo
2 : 0
Trebavac
Vranjak
31.03.2024 15:30
Pelagićevo 21
2 : 0
Trebavac
Vranjak
Vranjak
1 : 5
ViŔnjik
Modriča
31.03.2024 15:30
Vranjak
1 : 5
ViŔnjik
Zadrugar
Tarevci
1 : 7
Dobor
Modriča
31.03.2024 15:30
Zadrugar
1 : 7
Dobor
Partizan
Koprivna
2 : 5
Sloga
JakeÅ”
31.03.2024 15:30
Partizan
2 : 5
Sloga
Jedinstvo
KoretaŔi
3 : 1
Sloboda
Mrtvica
31.03.2024 15:30
Jedinstvo
3 : 1
Sloboda
Polet
Čović Polje
4 : 2
Grčica
Brčko
31.03.2024 15:30
Polet
4 : 2
Grčica
Zadrugar
Bukvik
2 : 2
Mladost (L)
Lončari
31.03.2024 15:30
Zadrugar
2 : 2
Mladost (L)
Sava 04
Brezovo Polje Selo
3 : 3
Mladost (S)
Sandići
31.03.2024 15:30
Sava 04
3 : 3
Mladost (S)
Obilić
KrepÅ”ić
1 : 1
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
31.03.2024 15:30
Obilić
1 : 1
Bobetino Brdo
Strijelac
Tutnjevac
2 : 1
Gredice
Gredice
31.03.2024 15:30
Strijelac
2 : 1
Gredice
Obarska
Velika Obarska
4 : 2
Jedinstvo
Suvo Polje
31.03.2024 15:30
Obarska
4 : 2
Jedinstvo
OFK Batković
Batković
2 : 0
Panteri
Zagoni
31.03.2024 15:30
OFK Batković
2 : 0
Panteri
Balatun
Balatun
2 : 3
Borac
Trnjaci
31.03.2024 15:30
Balatun
2 : 3
Borac
Gorica
Pučile
2 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
31.03.2024 15:30
Gorica
2 : 1
Magnojević 2001
Drina (Amajlije)
Amajlije
0 : 1
Kolektiv
MeđaÅ”i
31.03.2024 15:30
Drina (Amajlije)
0 : 1
Kolektiv
VSK
Velino Selo
1 : 1
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
31.03.2024 15:30
VSK
1 : 1
OFK Magnojević
Jasenica
Jasenica
0 : 1
Branjevo
Branjevo
31.03.2024 16:00
Jasenica
0 : 1
Branjevo
Polet
Kravica
1 : 1
Bratstvo
Bratunac
31.03.2024 16:00
Polet
1 : 1
Bratstvo
Čelopek
Čelopek
1 : 5
Mladost
Divič
31.03.2024 16:00
Čelopek
1 : 5
Mladost
Jadar
Nova Kasaba
0 : 1
Jardan
Jardan
31.03.2024 16:00
Jadar
0 : 1
Jardan
Radnički
Karakaj
4 : 1
Milići
Milići
31.03.2024 16:00
Radnički
4 : 1
Milići
Vrbas
Prijebljezi
2 : 0
Mladost
Bajinci
31.03.2024 11:00
Vrbas
2 : 0
Mladost
Polet
Mali SitneŔi
0 : 0
OFK Nožičko
Nožičko
31.03.2024 15:30
Polet
0 : 0
OFK Nožičko
Budućnost
Donji Galjipovci
1 : 8
Crvena zemlja
Nova Ves
31.03.2024 15:30
Budućnost
1 : 8
Crvena zemlja
Piperci
Piperci
1 : 1
Borac
Ugljevička Obrijež
31.03.2024 10:30
Piperci
1 : 1
Borac
Sloboda
Donji Dragaljevac
0 : 3
Sloga
Donja Bukovica
31.03.2024 15:30
Sloboda
0 : 3
Sloga
Jedinstvo
Donja Čađavica
4 : 0
BUK
Gornja Bukovica
31.03.2024 15:30
Jedinstvo
4 : 0
BUK
Budućnost
Ravno Polje
0 : 5
Proleter
Gornji Dragaljevac
31.03.2024 15:30
Budućnost
0 : 5
Proleter
Majevica
Donje Zabrđe
4 : 1
Stević Jovan
VrŔani
31.03.2024 10:30
Majevica
4 : 1
Stević Jovan
Omladinac
Gornja Čađavica
1 : 0
Ljeljenča
Ljeljenča
31.03.2024 15:30
Omladinac
1 : 0
Ljeljenča
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
1 : 1
Novo doba
Čardačine
31.03.2024 15:30
OFK Crnjelovo
1 : 1
Novo doba
Koridor 2011
Bijeljina
2 : 4
Pobjeda
TrijeŔnica
31.03.2024 15:30
Koridor 2011
2 : 4
Pobjeda
KoviljuŔe
Bijeljina
0 : 0
Tavna
Banjica
31.03.2024 10:30
KoviljuŔe
0 : 0
Tavna
Sloga
Dazdarevo
1 : 1
Zenit
Bijeljina
31.03.2024 15:30
Sloga
1 : 1
Zenit
Modran
Modran
1 : 2
Glogovac
Glogovac
31.03.2024 15:30
Modran
1 : 2
Glogovac
Mladost (P)
Polje-Cazin
2 : 1
Borac
Izačić
31.03.2024 16:00
Mladost (P)
2 : 1
Borac
Kostrč
Kostrč
2 : 1
Dinamo 75
Prijedor
31.03.2024 17:00
Kostrč
2 : 1
Dinamo 75
Ratkovići
Ratkovići
3 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
31.03.2024 17:00
Ratkovići
3 : 1
Mladi zadrugar
Dragovoljac
Novo Selo
0 : 1
Mladost
Donji Svilaj
31.03.2024 17:00
Dragovoljac
0 : 1
Mladost
Sloga (T)
Tolisa
4 : 0
19 srpanj
OŔtra Luka
31.03.2024 17:00
Sloga (T)
4 : 0
19 srpanj
Jedinstvo
Ljubnići
2 : 1
Hrid
Sarajevo
31.03.2024 15:00
Jedinstvo
2 : 1
Hrid
Saobraćajac
Sarajevo
1 : 0
Omladinac
Doglodi-Stup
31.03.2024 16:00
Saobraćajac
1 : 0
Omladinac
Pofalićki
Sarajevo
2 : 1
Vratnik
Sarajevo
31.03.2024 16:00
Pofalićki
2 : 1
Vratnik
Bojnik
Bojnik
3 : 1
El Tarik
Sarajevo
31.03.2024 16:00
Bojnik
3 : 1
El Tarik
Ozren
Semizovac
4 : 0
Respekt
Sarajevo
31.03.2024 16:00
Ozren
4 : 0
Respekt
Mladost
Župča
6 : 1
Butmir
Butmir-Ilidža
31.03.2024 15:30
Mladost
6 : 1
Butmir
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
4 : 0
Trebava
Donja Zelinja
31.03.2024 16:00
Mladost (GŽ)
4 : 0
Trebava
Doboj Istok
Doboj Istok
1 : 0
Vražići 92
Vražići
31.03.2024 16:00
Doboj Istok
1 : 0
Vražići 92
Mladost (P)
Puračić
3 : 2
Rainci
Gornji Rainci
31.03.2024 16:00
Mladost (P)
3 : 2
Rainci
Željezničar
Jelovče Selo
0 : 0
OFK Međiđa
Donja Međiđa
31.03.2024 16:00
Željezničar
0 : 0
OFK Međiđa
Rijeka
Šerići
1 : 0
Mladost (S)
Solina
31.03.2024 16:00
Rijeka
1 : 0
Mladost (S)
Mladost 78
Donje Vukovije
3 : 1
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
31.03.2024 16:00
Mladost 78
3 : 1
Ingram
Rudar
Zagorje
3 : 2
Jedinstvo
Vučkovci
31.03.2024 16:00
Rudar
3 : 2
Jedinstvo
Slatina
BaŔigovci
4 : 1
DSK
Devetak
31.03.2024 16:00
Slatina
4 : 1
DSK
Mladost (D)
Doborovci
0 : 0
Miri
Miričina
31.03.2024 16:00
Mladost (D)
0 : 0
Miri
Jedinstvo (L)
Lukavica
0 : 3
Rudar
Bukinje
31.03.2024 16:00
Jedinstvo (L)
0 : 3
Rudar
Stjepan Polje
Stjepan Polje
8 : 1
Jedinstvo (H)
Huskići
31.03.2024 16:00
Stjepan Polje
8 : 1
Jedinstvo (H)
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
1 : 0
Sloga
Bikodže
31.03.2024 16:00
Mladost (VB)
1 : 0
Sloga
Čelić
Čelić
4 : 0
Mionica 85
Mionica
31.03.2024 16:00
Čelić
4 : 0
Mionica 85
OFK Vida
Vida
2 : 2
Å pionica 1953
Å pionica
31.03.2024 16:00
OFK Vida
2 : 2
Å pionica 1953
Graničar
Brezovo Polje
1 : 0
Biberovo Polje
Biberovo Polje
31.03.2024 16:00
Graničar
1 : 0
Biberovo Polje
Voćar
Šatorovići
1 : 3
Bukovik
Gornji Srebrenik
31.03.2024 16:00
Voćar
1 : 3
Bukovik
12 decembar
Rajska
2 : 2
Sloboda
Kerep
31.03.2024 16:00
12 decembar
2 : 2
Sloboda
Mladost
Tinja
2 : 1
Koraj
Koraj
31.03.2024 16:00
Mladost
2 : 1
Koraj
Sladna
Sladna
1 : 3
25 maj
Uroža
31.03.2024 16:00
Sladna
1 : 3
25 maj
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
3 : 0
Jablanica
Barice
31.03.2024 16:00
Mladost (GT)
3 : 0
Jablanica
Jedinstvo
Donje Dubrave
1 : 0
Mladost (S)
Suha
31.03.2024 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Mladost (S)
Toplice
Gornja Lukavica
2 : 0
Slaven
Živinice
31.03.2024 16:00
Toplice
2 : 0
Slaven
OFK Tuzla
Tuzla
3 : 1
Omladinac RMU
Đurđevik
31.03.2024 16:00
OFK Tuzla
3 : 1
Omladinac RMU
Omazići 1937
Omazići
10 : 1
Partizan
Kiseljak
31.03.2024 16:00
Omazići 1937
10 : 1
Partizan
Memići
Memići
7 : 2
Proleter
Slavinovići
31.03.2024 16:00
Memići
7 : 2
Proleter
Berane
Berane
0 : 1
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
31.03.2024 15:00
Berane
0 : 1
Ortrant - Olimpic
AP Brera
Strumica
2 : 1
Rabotnički
Skoplje
31.03.2024 15:00
AP Brera
2 : 1
Rabotnički
Gostivar
Gostivar
1 : 4
Makedonija ĐP
Skoplje
31.03.2024 15:00
Gostivar
1 : 4
Makedonija ĐP
Å kendija
Tetovo
4 : 1
Bregalnica
Å tip
31.03.2024 15:00
Å kendija
4 : 1
Bregalnica
Struga
Struge
3 : 1
Voska sport
Ohrid
31.03.2024 15:00
Struga
3 : 1
Voska sport
Celta Vigo
Vigo
0 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
31.03.2024 14:00
Celta Vigo
0 : 0
Rayo Vallecano
Deportivo AlavƩs
Vitoria-Gasteiz
0 : 1
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
31.03.2024 18:30
Deportivo AlavƩs
0 : 1
Real Sociedad
Girona
Girona
3 : 2
Real Betis
Sevilla
31.03.2024 16:15
Girona
3 : 2
Real Betis
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Athletic Club
Bilbao
31.03.2024 21:00
Real Madrid
2 : 0
Athletic Club
Clermont
Clermont-Ferrand
0 : 3
Toulouse
Toulouse
31.03.2024 15:00
Clermont
0 : 3
Toulouse
Le Havre
Le Havre
0 : 2
Montpellier
Montpellier
31.03.2024 15:00
Le Havre
0 : 2
Montpellier
Lorient
Lorient
0 : 1
Stade Brestois 29
Brest
31.03.2024 13:00
Lorient
0 : 1
Stade Brestois 29
OGC Nice
Nice
1 : 2
Nantes
Nantes
31.03.2024 15:00
OGC Nice
1 : 2
Nantes
Olympique de Marseille
Marseille
0 : 2
PSG
Paris
31.03.2024 20:45
Olympique de Marseille
0 : 2
PSG
Strasbourg
Strasbourg
2 : 0
Stade Rennais
Rennes
31.03.2024 17:05
Strasbourg
2 : 0
Stade Rennais
Liverpool
Liverpool
2 : 1
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
31.03.2024 15:00
Liverpool
2 : 1
Brighton & Hove Albion
Manchester City
Manchester
0 : 0
Arsenal
London
31.03.2024 17:30
Manchester City
0 : 0
Arsenal
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Kƶln
Kƶln
31.03.2024 15:30
Augsburg
1 : 1
Kƶln
Stuttgart
Stuttgart
3 : 3
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
31.03.2024 17:30
Stuttgart
3 : 3
Heidenheim
Bochum 1848
Bochum
2 : 2
Darmstadt 98
Darmstadt
31.03.2024 19:30
Bochum 1848
2 : 2
Darmstadt 98
Radnik (H)
Hadžići
1 : 5
Velež
Mostar
31.03.2024 15:00
Radnik (H)
1 : 5
Velež
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 1
Krajina
Cazin
31.03.2024 12:00
LaktaŔi
1 : 1
Krajina
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 4
Željezničar Sport team
Banja Luka
31.03.2024 12:00
Sloboda
0 : 4
Željezničar Sport team
Rudar (KG)
Kamengrad
3 : 0
Ljubić
Prnjavor
31.03.2024 12:00
Rudar (KG)
3 : 0
Ljubić
BSK
Banja Luka
1 : 1
Omarska
Omarska
31.03.2024 12:00
BSK
1 : 1
Omarska
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 7
Rudar Prijedor
Prijedor
31.03.2024 12:00
Podgrmeč
0 : 7
Rudar Prijedor
Borac
Kozarska Dubica
0 : 8
OFK Spartak
Banja Luka
31.03.2024 12:00
Borac
0 : 8
OFK Spartak
Budućnost
Banovići
0 : 0
Sloboda
Tuzla
31.03.2024 12:00
Budućnost
0 : 0
Sloboda
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Modriča
Modriča
31.03.2024 12:00
Radnik
3 : 0
Modriča
Radnički
Lukavac
0 : 1
Sloga
Doboj
31.03.2024 12:00
Radnički
0 : 1
Sloga
Zvijezda Gradačac
Gradačac
4 : 3
Slaven
Živinice
31.03.2024 12:00
Zvijezda Gradačac
4 : 3
Slaven
Bratstvo
Gračanica
7 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
31.03.2024 12:00
Bratstvo
7 : 0
Gornji Rahić
Drina
Zvornik
6 : 0
Rudanka
Rudanka
31.03.2024 12:00
Drina
6 : 0
Rudanka
Željezničar
Sarajevo
5 : 1
Stupčanica
Olovo
31.03.2024 13:30
Željezničar
5 : 1
Stupčanica
Famos (H)
Hrasnica
4 : 1
Bosna
Visoko
31.03.2024 13:30
Famos (H)
4 : 1
Bosna
Baton
Sarajevo
0 : 2
Goražde
Goražde
31.03.2024 13:30
Baton
0 : 2
Goražde
Sutjeska
Foča
2 : 1
Romanija
Pale
31.03.2024 13:30
Sutjeska
2 : 1
Romanija
Sarajevo
Sarajevo
11 : 0
UNIS
VogoŔća
31.03.2024 12:00
Sarajevo
11 : 0
UNIS
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
SAÅ K Napredak
Sarajevo
31.03.2024 13:30
Slavija
2 : 1
SAÅ K Napredak
Mladost
Donji Kakanj
0 : 1
Čelik
Zenica
31.03.2024 13:30
Mladost
0 : 1
Čelik
Budućnost
Padgorica
6 : 0
Petrovac
Petrovac
31.03.2024 13:00
Budućnost
6 : 0
Petrovac
Podgorica
Podgorica
2 : 2
Mladost
Donja Gorica
31.03.2024 13:00
Podgorica
2 : 2
Mladost
Iskra
Danilovgrad
8 : 3
Berane
Berane
31.03.2024 14:00
Iskra
8 : 3
Berane
Rudar
Pljevlja
3 : 0
Jezero
Plav
31.03.2024 13:00
Rudar
3 : 0
Jezero
Dečić
Tuzi
2 : 1
Sutjeska
NikÅ”ić
31.03.2024 11:00
Dečić
2 : 1
Sutjeska
Kom
Podgorica
2 : 3
Mladost
Donja Gorica
31.03.2024 16:00
Kom
2 : 3
Mladost
Zabjelo
Zabjelo
2 : 3
Stari Aerodrom
Podgorica
31.03.2024 15:30
Zabjelo
2 : 3
Stari Aerodrom
LaktaŔi
LaktaŔi
0 : 2
Krajina
Cazin
31.03.2024 10:00
LaktaŔi
0 : 2
Krajina
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 9
Željezničar Sport team
Banja Luka
31.03.2024 10:00
Sloboda
0 : 9
Željezničar Sport team
Rudar
Kamengrad
1 : 2
Ljubić
Prnjavor
31.03.2024 10:00
Rudar
1 : 2
Ljubić
Kozara
GradiŔka
6 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
31.03.2024 10:00
Kozara
6 : 1
Bratstvo
BSK
Banja Luka
6 : 0
Omarska
Omarska
31.03.2024 10:00
BSK
6 : 0
Omarska
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 4
Rudar Prijedor
Prijedor
31.03.2024 10:00
Podgrmeč
0 : 4
Rudar Prijedor
Borac
Kozarska Dubica
1 : 12
OFK Spartak
Banja Luka
31.03.2024 10:00
Borac
1 : 12
OFK Spartak
Budućnost
Banovići
2 : 1
Sloboda
Tuzla
31.03.2024 10:00
Budućnost
2 : 1
Sloboda
Radnik
Bijeljina
4 : 0
Modriča Alfa
Modriča
31.03.2024 10:00
Radnik
4 : 0
Modriča Alfa
Radnički
Lukavac
0 : 4
Sloga
Doboj
31.03.2024 10:00
Radnički
0 : 4
Sloga
Zvijezda
Gradačac
0 : 2
Slaven
Živinice
31.03.2024 10:00
Zvijezda
0 : 2
Slaven
OraŔje
OraŔje
31.03.2024
10:00
Gradina
Srebrenik
31.03.2024 10:00
OraŔje
:
Gradina
Bratstvo
Gračanica
0 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
31.03.2024 10:00
Bratstvo
0 : 2
Gornji Rahić
Drina
Zvornik
7 : 0
Željezničar
Doboj
31.03.2024 10:00
Drina
7 : 0
Željezničar
Mladost
Kotor VaroÅ”
4 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
31.03.2024 12:30
Mladost
4 : 0
Potkozarje
Džaja
Banja Luka
1 : 0
LauÅ”
LauÅ”
31.03.2024 10:00
Džaja
1 : 0
LauÅ”
Željezničar Sport team
Banja Luka
1 : 2
OFK Spartak
Banja Luka
31.03.2024 19:00
Željezničar Sport team
1 : 2
OFK Spartak
Guber
Srebrenica
0 : 6
Jadar
Nova Kasaba
31.03.2024 11:30
Guber
0 : 6
Jadar
Bratstvo
Bratunac
3 : 0
Proleter
Dvorovi
31.03.2024 11:30
Bratstvo
3 : 0
Proleter
Željezničar
Sarajevo
8 : 0
Stupčanica
Olovo
31.03.2024 11:00
Željezničar
8 : 0
Stupčanica
Radnik (H)
Hadžići
14 : 0
Famos (V)
Vojkovići
31.03.2024 11:00
Radnik (H)
14 : 0
Famos (V)
Famos (H)
Hrasnica
5 : 0
Bosna
Visoko
31.03.2024 11:00
Famos (H)
5 : 0
Bosna
Baton
Sarajevo
2 : 0
Goražde
Goražde
31.03.2024 11:00
Baton
2 : 0
Goražde
Sutjeska
Foča
3 : 1
Romanija
Pale
31.03.2024 11:00
Sutjeska
3 : 1
Romanija
Sarajevo
Sarajevo
7 : 0
UNIS
VogoŔća
31.03.2024 10:00
Sarajevo
7 : 0
UNIS
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
SAÅ K Napredak
Sarajevo
31.03.2024 11:00
Slavija
3 : 1
SAÅ K Napredak
Mladost
Doboj - Kakanj
2 : 4
Čelik
Zenica
31.03.2024 11:00
Mladost
2 : 4
Čelik
Olimpija
Tržac
0 : 3
Bihać
Bihać
31.03.2024 13:30
Olimpija
0 : 3
Bihać
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
1 : 0
Ključ
Ključ
31.03.2024 13:30
KrajiŔnik
1 : 0
Ključ
Jang bojs
Sarajevo
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
31.03.2024 20:30
Jang bojs
0 : 4
Željezničar
Novi Grad
Sarajevo - Novi Grad
1 : 5
FA Akademika
Sarajevo
31.03.2024 11:45
Novi Grad
1 : 5
FA Akademika
Betaklub Tango
Devetak
31.03.2024
11:00
Eurogol
Živinice
31.03.2024 11:00
Betaklub Tango
:
Eurogol
Mladost (SU)
Suha
31.03.2024
11:00
Bosna
Kalesija
31.03.2024 11:00
Mladost (SU)
:
Bosna
Orahovica 74
Donja Orahovica
31.03.2024
11:00
Mladost (SO)
Solina
31.03.2024 11:00
Orahovica 74
:
Mladost (SO)
Rainci
Gornji Rainci
1 : 2
Proleter
Slavinovići
31.03.2024 10:00
Rainci
1 : 2
Proleter
Budućnost
Podgorica
2 : 1
Stari Aerodrom
Podgorica
31.03.2024 18:00
Budućnost
2 : 1
Stari Aerodrom
Grbalj
Grbalj
8 : 1
Adria
Kotor
31.03.2024 16:00
Grbalj
8 : 1
Adria
Budva
Budva
31.03.2024
13:00
Berane
Berane
31.03.2024 13:00
Budva
:
Berane
Kom
Kom
3 : 0
Dečić
Tuzi
31.03.2024 11:00
Kom
3 : 0
Dečić
Modriča Alfa
Modriča
5 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
31.03.2024 13:30
Modriča Alfa
5 : 0
Sloboda
Borac (BL)
Banja Luka
2 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
31.03.2024 15:30
Borac (BL)
2 : 2
Rudar Prijedor
Sloga (T)
Trn
0 : 15
OFK Spartak 2013
Banja Luka
31.03.2024 12:30
Sloga (T)
0 : 15
OFK Spartak 2013
Majevica
Lopare
4 : 0
Mladost
Velika Obarska
31.03.2024 11:00
Majevica
4 : 0
Mladost
Partizan
Donja Trnova
1 : 2
Sloboda
Donji Zagoni
31.03.2024 10:00
Partizan
1 : 2
Sloboda
Omladinac
Potočari - Brčko Distrikt
31.03.2024
11:00
Sloga 94
Bijeljina
31.03.2024 11:00
Omladinac
:
Sloga 94
Drina
Amajlije
2 : 1
Ljeskovac
Ljeskovac
31.03.2024 12:30
Drina
2 : 1
Ljeskovac
Janja 2009
Janja
31.03.2024
11:00
Radnik
Bijeljina
31.03.2024 11:00
Janja 2009
:
Radnik
Ilićka 01
Brčko
3 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
31.03.2024 10:00
Ilićka 01
3 : 0
OFK Brezik
Guber
Srebrenica
5 : 2
Jadar
Nova Kasaba
31.03.2024 10:00
Guber
5 : 2
Jadar
Bratstvo
Bratunac
0 : 1
Proleter
Dvorovi
31.03.2024 10:00
Bratstvo
0 : 1
Proleter
Podrinje
Janja
31.03.2024
10:00
Rudar 1925
Ugljevik
31.03.2024 10:00
Podrinje
:
Rudar 1925
Jedinstvo (B)
Brodac
31.03.2024
10:00
Jedinstvo (R)
Roćević
31.03.2024 10:00
Jedinstvo (B)
:
Jedinstvo (R)
AN Jedinstvo
Bihać
1 : 3
Jedinstvo
Bihać
31.03.2024 11:30
AN Jedinstvo
1 : 3
Jedinstvo
Brekovica
Bihać
0 : 0
Ključ
Ključ
31.03.2024 11:30
Brekovica
0 : 0
Ključ
Bajer 99
Velagići
0 : 9
Mladost 1938
B. Petrovac
31.03.2024 11:30
Bajer 99
0 : 9
Mladost 1938
Mladost
Polje - Cazin
11 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
31.03.2024 11:30
Mladost
11 : 0
Bratstvo
Vitez
Bužim
0 : 3
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
31.03.2024 11:30
Vitez
0 : 3
KrajiŔnik
Stupčanica
Olovo
0 : 5
Bosna
Visoko
31.03.2024 12:30
Stupčanica
0 : 5
Bosna
Rudar (K)
Kakanj
5 : 0
Tempo sport
Zenica
31.03.2024 12:30
Rudar (K)
5 : 0
Tempo sport
Rudar (B)
Breza
1 : 0
Sporting
Zenica
31.03.2024 11:30
Rudar (B)
1 : 0
Sporting
Pobjeda
TeŔanjka
3 : 0
MoŔevac
MoŔevac
31.03.2024 11:30
Pobjeda
3 : 0
MoŔevac
Simm Bau
Kosova
3 : 0
Borac
Jelah
31.03.2024 11:30
Simm Bau
3 : 0
Borac
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 4
Igman
ilidža
31.03.2024 15:00
Slavija
2 : 4
Igman
J Akademija
Sarajevo
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
31.03.2024 10:00
J Akademija
0 : 1
Željezničar
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Budućnost
Banovići
31.03.2024 11:00
Tuzla City
1 : 0
Budućnost
Bratstvo
Gračanica
2 : 1
Gradina
Srebrenik
31.03.2024 15:30
Bratstvo
2 : 1
Gradina
Sloboda
Tuzla
7 : 0
Bosna
Kalesija
31.03.2024 10:45
Sloboda
7 : 0
Bosna
Eurofudbal
Stjepan Polje
3 : 0
Bambi
Tuzla
31.03.2024 10:00
Eurofudbal
3 : 0
Bambi
Modriča Alfa
Modriča
7 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
31.03.2024 12:00
Modriča Alfa
7 : 0
Sloboda
Borac (BL)
Banja Luka
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
31.03.2024 14:00
Borac (BL)
1 : 1
Rudar Prijedor
Sloga (T)
Trn
2 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
31.03.2024 12:45
Sloga (T)
2 : 2
OFK Spartak 2013
Partizan
Prijedor
4 : 2
FSA Prijedor
Prijedor
31.03.2024 10:00
Partizan
4 : 2
FSA Prijedor
Karanovac
Karanovac
1 : 5
Vrbas
Banja Luka
31.03.2024 12:00
Karanovac
1 : 5
Vrbas
Margo
Banja Luka
1 : 1
Naprijed
Banja Luka
31.03.2024 10:00
Margo
1 : 1
Naprijed
AN Jedinstvo
Bihać
1 : 0
Jedinstvo
Bihać
31.03.2024 10:00
AN Jedinstvo
1 : 0
Jedinstvo
Bajer 99
Velagići
0 : 7
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
31.03.2024 10:00
Bajer 99
0 : 7
Mladost 1938
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
0 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
31.03.2024 10:00
Mladost (P-C)
0 : 2
Bratstvo
Radnički
Ćoralići
6 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
31.03.2024 10:00
Radnički
6 : 0
Sloga
Vitez
Bužim
1 : 2
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
31.03.2024 10:00
Vitez
1 : 2
KrajiŔnik
ABC
Podzvizd
2 : 2
Gomila
Stijena
31.03.2024 10:00
ABC
2 : 2
Gomila
Stupčanica
Olovo
1 : 2
Bosna
Visoko
31.03.2024 10:00
Stupčanica
1 : 2
Bosna
Rudar (K)
Kakanj
5 : 0
Tempo sport
Zenica
31.03.2024 10:00
Rudar (K)
5 : 0
Tempo sport
Rudar (B)
Breza
2 : 1
Sporting
Zenica
31.03.2024 10:00
Rudar (B)
2 : 1
Sporting
Pobjeda
TeŔanjka
12 : 0
MoŔevac
MoŔevac
31.03.2024 10:00
Pobjeda
12 : 0
MoŔevac
Simm Bau
Kosova
1 : 3
Borac
Jelah
31.03.2024 10:00
Simm Bau
1 : 3
Borac
IlijaÅ”
IlijaÅ”
0 : 10
Sarajevo
Sarajevo
31.03.2024 10:00
IlijaÅ”
0 : 10
Sarajevo
Baton
Sarajevo
1 : 0
Željezničar 2
Sarajevo
31.03.2024 15:30
Baton
1 : 0
Željezničar 2
Bambinosi
Sarajevo
1 : 5
Igman
Ilidža
31.03.2024 08:45
Bambinosi
1 : 5
Igman
Novi Grad
Sarajevo
0 : 3
Famos
Hrasnica
31.03.2024 09:30
Novi Grad
0 : 3
Famos
Tuzla Siti
Simin Han
5 : 0
Budućnost
Banovići
31.03.2024 10:00
Tuzla Siti
5 : 0
Budućnost
Bratstvo
Gračanica
0 : 3
Gradina
Srebrenik
31.03.2024 14:30
Bratstvo
0 : 3
Gradina
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Bosna
Kalesija
31.03.2024 09:30
Sloboda
3 : 0
Bosna
Eurofudbal
Stjepan Polje
0 : 6
Bambi
Tuzla
31.03.2024 10:00
Eurofudbal
0 : 6
Bambi
SFK 2000
Sarajevo
21 : 0
Spartak 2013
Banja Luka
31.03.2024 15:30
SFK 2000
21 : 0
Spartak 2013
Prijedor
Prijedor
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
31.03.2024 11:00
Prijedor
0 : 1
Ljubić
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 8
Sloga (S)
Srbac
31.03.2024 15:00
Lokomotiva
0 : 8
Sloga (S)
Crvena zvezda
Beograd
31.03.2024
Spartak DOO
Subotica
31.03.2024
Crvena zvezda
:
Spartak DOO
Spartak
Subotica
31.03.2024
Sloga Zemun
Zemun
31.03.2024
Spartak
:
Sloga Zemun
Karađorđe
Topola
3 : 2
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
31.03.2024 16:00
Karađorđe
3 : 2
ŽGFK Lavice Dubočica
Borac
Čačak
3 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
31.03.2024 15:00
Borac
3 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Napredak Junior 2018
KruŔevac
5 : 0
Moskva
Novi Sad
31.03.2024 15:30
Napredak Junior 2018
5 : 0
Moskva
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Prave Dame
Stari Banovci
31.03.2024 16:00
Radnički 1923
0 : 0
Prave Dame
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Milutinac 2023
Zemun
31.03.2024 17:00
Kolubara
1 : 1
Milutinac 2023
Zora
Spuž
0 : 26
Breznica
Pljevlja
31.03.2024 10:00
Zora
0 : 26
Breznica
Libero
Goražde
23 : 2
Fortuna
Živinice
31.03.2024 14:00
Libero
23 : 2
Fortuna
Sloboda
Tuzla
0 : 13
Radnik Bumerang
Bijeljina
31.03.2024 13:00
Sloboda
0 : 13
Radnik Bumerang

Futsal

Dolcinium
Ulcinj
1 : 6
Bajo Pivljanin
Plužine
31.03.2024 17:00
Dolcinium
1 : 6
Bajo Pivljanin
NikÅ”ić
NikÅ”ić
8 : 6
PruŔka
Bijelo Polje
31.03.2024 18:45
NikÅ”ić
8 : 6
PruŔka
OnogoŔt
NikÅ”ić
4 : 3
Brskovo
Mojkovac
31.03.2024 16:30
OnogoŔt
4 : 3
Brskovo
Studentski dom
Podgorica
0 : 5
Titograd
Podgorica
31.03.2024 20:00
Studentski dom
0 : 5
Titograd
Boka
Kotor
6 : 7
Ulcinj
Ulcinj
31.03.2024 20:00
Boka
6 : 7
Ulcinj
GorŔtak
KolaŔin
2 : 4
Mirabile Moda
Podgorica
31.03.2024 19:00
GorŔtak
2 : 4
Mirabile Moda
Ljubić
Prnjavor
3 : 4
Akademac
Trebinje
31.03.2024 19:30
Ljubić
3 : 4
Akademac
Viktorija
Ribnik
5 : 5
Brod
Brod
31.03.2024 19:00
Viktorija
5 : 5
Brod

KoŔarka

Mega MIS
Beograd
92 : 78
Split
Split
31.03.2024 18:00
Mega MIS
92 : 78
Split
Budućnost VOLI
Podgorica
83 : 89
Partizan Mozzart Bet
Beograd
31.03.2024 19:30
Budućnost VOLI
83 : 89
Partizan Mozzart Bet
Orlovik
Žepče
97 : 90
Leotar
Trebinje
31.03.2024 17:00
Orlovik
97 : 90
Leotar
Modriča
Modriča
70 : 102
HEO
Bileća
31.03.2024 17:00
Modriča
70 : 102
HEO
Pliva
Å ipovo
91 : 81
Bratunac
Bratunac
31.03.2024 18:00
Pliva
91 : 81
Bratunac
Kozara
GradiŔka
52 : 73
Lavovi
Brčko
31.03.2024 19:30
Kozara
52 : 73
Lavovi
Jedinstvo BHT
Tuzla
54 : 67
Leotar 03
Trebinje
31.03.2024 14:00
Jedinstvo BHT
54 : 67
Leotar 03

Odbojka

Goražde
Goražde
1 : 3
Krivaja
Zavidovići
31.03.2024 17:00
Goražde
1 : 3
Krivaja
Radnik
Bijeljina
3 : 2
Drina
Zvornik
31.03.2024 14:00
Radnik
3 : 2
Drina
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
31.03.2024 15:30
Crvena zvijezda
2 : 3
ŽOK Leotar
Vožd
Prijedor
0 : 3
HE na Drini
ViŔegrad
31.03.2024 12:00
Vožd
0 : 3
HE na Drini
Glasinac
Sokolac
3 : 1
Vožd
Prijedor
31.03.2024 15:00
Glasinac
3 : 1
Vožd
HE na Drini
ViŔegrad
3 : 1
Glasinac
Sokolac
31.03.2024 17:00
HE na Drini
3 : 1
Glasinac
Rudar
Ugljevik
1 : 3
Modriča - Optima
Modriča
31.03.2024 17:00
Rudar
1 : 3
Modriča - Optima
Sloga
Doboj
3 : 2
Derventa
Derventa
31.03.2024 11:00
Sloga
3 : 2
Derventa
Igman
Istoćna Ilidža
2 : 3
Han Pijesak
Han Pijesak
31.03.2024 13:00
Igman
2 : 3
Han Pijesak
VogoŔća
VogoŔća
3 : 0
Breza 1934
Breza
31.03.2024 17:00
VogoŔća
3 : 0
Breza 1934
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
AlipaŔino Polje
Sarajevo
31.03.2024 17:00
Novi Grad
3 : 0
AlipaŔino Polje
Smeč DN
Brčko
3 : 0
Srebrenik
Srebrenik
31.03.2024 14:00
Smeč DN
3 : 0
Srebrenik
Krivaja
Zavidovići
1 : 3
Sloboda 2
Tuzla
31.03.2024 16:00
Krivaja
1 : 3
Sloboda 2
Bihać
Bihać
0 : 3
Student
Mostar
31.03.2024 16:00
Bihać
0 : 3
Student
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
3 : 0
Maglić
Foča
31.03.2024 13:00
Ljubinje - Bankom
3 : 0
Maglić
Pliva
Å ipovo
0 : 3
Inova
Banja Luka
31.03.2024 13:00
Pliva
0 : 3
Inova
Volero
Pale
3 : 1
Libero
Bijeljina
31.03.2024 15:00
Volero
3 : 1
Libero
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
3 : 2
Bratunac
Bratunac
31.03.2024 14:00
Slavija
3 : 2
Bratunac

Rukomet

Bijeljina
Bijeljina
26 : 32
ViŔegrad - HED
ViŔegrad
31.03.2024 17:00
Bijeljina
26 : 32
ViŔegrad - HED
Teslić
Teslić
10 : 0
Srbac
Srbac
31.03.2024
Teslić
10 : 0
Srbac
Prijedor
Prijedor
29 : 26
SrednjoŔkolac
Novi Grad
31.03.2024 18:00
Prijedor
29 : 26
SrednjoŔkolac
Leotar 2
Trebinje
29 : 19
Glasinac
Sokolac
31.03.2024 15:00
Leotar 2
29 : 19
Glasinac
ViŔegrad - HED 2
ViŔegrad
31.03.2024
Leotar 2
Trebinje
31.03.2024
ViŔegrad - HED 2
:
Leotar 2
Perihel
Brčko
27 : 30
Lokomotiva
Brčko
31.03.2024 18:00
Perihel
27 : 30
Lokomotiva
Hercegovac
Bileća
29 : 22
Glasinac
Sokolac
31.03.2024 20:00
Hercegovac
29 : 22
Glasinac
Krajina
Cazin
30 : 26
Ilidža
Ilidža
31.03.2024 17:00
Krajina
30 : 26
Ilidža
Polufinale
Leotar
Trebinje
23 : 17
Mladost 1960
Banja Luka
31.03.2024 14:30
Leotar
23 : 17
Mladost 1960
Gol (IlijaÅ”)
IbiÅ” Arnaut
Gol (Proleter)
Jovan Lakić
81' Gol (Jedinstvo (R))
Filip Blagojević
78' Gol (Jedinstvo (R))
Ognjen Mičić
Gol (Proleter)
Vanja Sekulić
Mici22 je ocenio igrača
Mici22 je ocenio igrača
MASAM je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača