XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 318 utakmica za dan
Subota, 6 April 2024


Fudbal

Sarajevo
Sarajevo
3 : 2
Igman
Konjic
06.04.2024 20:45
Sarajevo
3 : 2
Igman
PosuŔje
PosuŔje
1 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
06.04.2024 13:30
PosuŔje
1 : 1
Tuzla City
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 0
Omarska
Omarska
06.04.2024 15:30
Sloboda
2 : 0
Omarska
Famos
Vojkovići
2 : 1
Sutjeska
Foča
06.04.2024 15:30
Famos
2 : 1
Sutjeska
LaktaŔi
LaktaŔi
0 : 2
Radnik
Bijeljina
06.04.2024 15:30
LaktaŔi
0 : 2
Radnik
Leotar
Trebinje
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
06.04.2024 15:30
Leotar
2 : 1
Ljubić
Drina
Zvornik
3 : 1
Velež
Nevesinje
06.04.2024 15:30
Drina
3 : 1
Velež
Borac
Kozarska Dubica
1 : 0
Romanija
Pale
06.04.2024 15:30
Borac
1 : 0
Romanija
Kozara
GradiŔka
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
06.04.2024 15:30
Kozara
2 : 1
Rudar Prijedor
Modriča
Modriča
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
06.04.2024 15:30
Modriča
1 : 0
Slavija
FSA
Prijedor
4 : 0
Sloga (S)
Srbac
06.04.2024 15:30
FSA
4 : 0
Sloga (S)
Sloboda
Novi Grad
1 : 0
Dubrave
Dubrave
06.04.2024 15:30
Sloboda
1 : 0
Dubrave
Proleter
Teslić
1 : 0
Naprijed
Banja Luka
06.04.2024 15:30
Proleter
1 : 0
Naprijed
Brdo
Hambarine
11 : 0
Progres
Kneževo
06.04.2024 15:30
Brdo
11 : 0
Progres
Rudar 1925
Ugljevik
5 : 1
Mladost (G)
Gacko
06.04.2024 15:30
Rudar 1925
5 : 1
Mladost (G)
Proleter
Dvorovi
1 : 1
Ilićka 01
Brčko
06.04.2024 15:30
Proleter
1 : 1
Ilićka 01
Vlasenica
Vlasenica
3 : 0
Jedinstvo (R)
Roćević
06.04.2024 15:30
Vlasenica
3 : 0
Jedinstvo (R)
Drina HE
ViŔegrad
6 : 0
Mladost (R)
Rogatica
06.04.2024 15:30
Drina HE
6 : 0
Mladost (R)
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
1 : 1
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
06.04.2024 15:30
Bratstvo (Kozarac)
1 : 1
Bratstvo (Kozinci)
Karanovac
Karanovac
0 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
06.04.2024 15:30
Karanovac
0 : 1
Plamen
Željezničar
Doboj
6 : 1
Crkvina
Crkvina
06.04.2024 15:30
Željezničar
6 : 1
Crkvina
Trebava
Osječani
4 : 1
Hajduk (B)
BatkuŔa
06.04.2024 15:30
Trebava
4 : 1
Hajduk (B)
Tabanci
Tabanci
1 : 1
Ljeskovac
Ljeskovac
06.04.2024 15:30
Tabanci
1 : 1
Ljeskovac
Budućnost
Skelani
5 : 1
Majevica
Lopare
06.04.2024 15:30
Budućnost
5 : 1
Majevica
Napredak
Donji Å epak
0 : 0
Podrinje
TrÅ”ić
06.04.2024 15:30
Napredak
0 : 0
Podrinje
Ljubija
Ljubija
2 : 1
Knežopoljac
Knežica
06.04.2024 15:30
Ljubija
2 : 1
Knežopoljac
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
2 : 1
Obradovac
Obradovac
06.04.2024 16:30
Mladi KrajiŔnik
2 : 1
Obradovac
Borac (ID)
Istočni Drvar
4 : 0
OFK Banja Luka
Banja Luka
06.04.2024 15:00
Borac (ID)
4 : 0
OFK Banja Luka
Borac
Trnjaci
4 : 1
OFK Batković
Batković
06.04.2024 15:30
Borac
4 : 1
OFK Batković
Bratstvo
Bratunac
9 : 2
Pecka
Roćević
06.04.2024 16:00
Bratstvo
9 : 2
Pecka
Borac
Osmaci
5 : 3
Jasenica
Jasenica
06.04.2024 16:00
Borac
5 : 3
Jasenica
Ratar
Stara Topola
3 : 0
Kalemi
Trebovljani
06.04.2024 17:00
Ratar
3 : 0
Kalemi
OFK Nožičko
Nožičko
1 : 4
Obilić PP
Srbac
06.04.2024 16:30
OFK Nožičko
1 : 4
Obilić PP
Rudar
Kakanj
4 : 3
Budućnost
Banovići
06.04.2024 16:00
Rudar
4 : 3
Budućnost
Jedinstvo
Bihać
1 : 0
Gradina
Srebrenik
06.04.2024 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Gradina
Simm Bau
Kosova
1 : 2
Stupčanica
Olovo
06.04.2024 16:00
Simm Bau
1 : 2
Stupčanica
Bratstvo
Gračanica
2 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
06.04.2024 16:00
Bratstvo
2 : 0
Mladost
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 0
Goražde
Goražde
06.04.2024 16:00
Tomislav
1 : 0
Goražde
Čelik
Zenica
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
06.04.2024 16:00
Čelik
3 : 0
Gornji Rahić
FK Vitez
Vitez
0 : 2
Rudar (K)
Kamengrad
06.04.2024 16:00
FK Vitez
0 : 2
Rudar (K)
Krajina
Cazin
0 : 0
Travnik
Travnik
06.04.2024 16:00
Krajina
0 : 0
Travnik
Podgrmeč
Sanski Most
3 : 1
Rudar (HB)
Han Bila
06.04.2024 16:00
Podgrmeč
3 : 1
Rudar (HB)
Sloga
Bosanska Otoka
3 : 1
Bajer 99
Velagići
06.04.2024 16:00
Sloga
3 : 1
Bajer 99
Romari
Vitez
1 : 1
NK Vitez
Vitez
06.04.2024 16:00
Romari
1 : 1
NK Vitez
Vitez (B)
Bužim
1 : 4
Kiseljak
Kiseljak
06.04.2024 16:00
Vitez (B)
1 : 4
Kiseljak
Bosna (K)
Kalesija
4 : 0
Omladinac 68
Mionica
06.04.2024 16:00
Bosna (K)
4 : 0
Omladinac 68
Borac
Jelah
3 : 1
Baton
Sarajevo
06.04.2024 16:00
Borac
3 : 1
Baton
UNIS
VogoŔća
1 : 0
Igman
Ilidža
06.04.2024 16:00
UNIS
1 : 0
Igman
Bosna
Visoko
2 : 2
Famos
Hrasnica
06.04.2024 16:00
Bosna
2 : 2
Famos
MoŔćanica
Sarajevo
1 : 4
Krivaja
Zavidovići
06.04.2024 16:00
MoŔćanica
1 : 4
Krivaja
Omladinac 75
Pokoj
5 : 1
Omladinac
Sanica
06.04.2024 16:00
Omladinac 75
5 : 1
Omladinac
Odžak 102
Odžak
3 : 0
Kostrč
Kostrč
06.04.2024 17:00
Odžak 102
3 : 0
Kostrč
Korpar
Grebnice
3 : 1
Hajduk
OraŔje
06.04.2024 17:00
Korpar
3 : 1
Hajduk
Mladost (V)
Vidovice
0 : 0
GFK Brčko
Brčko
06.04.2024 17:00
Mladost (V)
0 : 0
GFK Brčko
Izbor
Brčko
2 : 1
Napredak
Omerbegovača
06.04.2024 17:00
Izbor
2 : 1
Napredak
Neretva 2020
Čeljevo
7 : 3
Sport talent
Mostar
06.04.2024 16:30
Neretva 2020
7 : 3
Sport talent
Mostar
Mostar
0 : 3
Fortuna
Mostar
06.04.2024 17:30
Mostar
0 : 3
Fortuna
DSK
Devetak
1 : 0
Rudar
Zagorje
06.04.2024 16:00
DSK
1 : 0
Rudar
Mladost (S)
Solina
5 : 0
Željezničar
Jelovče Selo
06.04.2024 16:00
Mladost (S)
5 : 0
Željezničar
KruŔik
Gornje Vukovije
8 : 1
Memići
Memići
06.04.2024 16:00
KruŔik
8 : 1
Memići
Železničar
Pančevo
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
06.04.2024 18:00
Železničar
0 : 3
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Čukarički
Beograd
06.04.2024 20:00
TSC
0 : 0
Čukarički
RogaŔka
RogaŔka Slatina
2 : 3
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
06.04.2024 15:00
RogaŔka
2 : 3
Olimpija Ljubljana
Mura
Mrska Sobota
1 : 3
Celje
Celje
06.04.2024 20:15
Mura
1 : 3
Celje
Kalcer Radomlje
Radomlje
1 : 1
Koper
Koper
06.04.2024 17:30
Kalcer Radomlje
1 : 1
Koper
RudeÅ”
Zagreb
2 : 3
Osijek
Osijek
06.04.2024 17:00
RudeÅ”
2 : 3
Osijek
Lokomotiva
Zagreb
1 : 1
Gorica
Velika Gorica
06.04.2024 17:00
Lokomotiva
1 : 1
Gorica
Sileks
Kratovo
0 : 0
Gostivar
Gostivar
06.04.2024 15:00
Sileks
0 : 0
Gostivar
Lens
Lens
1 : 1
Le Havre
Le Havre
06.04.2024 17:00
Lens
1 : 1
Le Havre
PSG
Paris
1 : 1
Clermont
Clermont-Ferrand
06.04.2024 21:00
PSG
1 : 1
Clermont
Aston Villa
Birmingham
3 : 3
Brentford
Brentford, Middlesex
06.04.2024 16:00
Aston Villa
3 : 3
Brentford
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
0 : 3
Arsenal
London
06.04.2024 18:30
Brighton & Hove Albion
0 : 3
Arsenal
Crystal Palace
London
2 : 4
Manchester City
Manchester
06.04.2024 13:30
Crystal Palace
2 : 4
Manchester City
Everton
Liverpool
1 : 0
Burnley
Burnley, Lancashire
06.04.2024 16:00
Everton
1 : 0
Burnley
Fulham
London
0 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
06.04.2024 16:00
Fulham
0 : 1
Newcastle United
Luton Town
Luton
2 : 1
Bournemouth
Bournemouth
06.04.2024 16:00
Luton Town
2 : 1
Bournemouth
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 2
West Ham United
London
06.04.2024 16:00
Wolverhampton
1 : 2
West Ham United
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
3 : 2
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
06.04.2024 15:30
Heidenheim
3 : 2
Bayern MĆ¼nchen
Kƶln
Kƶln
2 : 1
Bochum 1848
Bochum
06.04.2024 15:30
Kƶln
2 : 1
Bochum 1848
Union Berlin
Berlin
0 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
06.04.2024 15:30
Union Berlin
0 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Mainz 05
Mainz
4 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
06.04.2024 15:30
Mainz 05
4 : 0
Darmstadt 98
Borussia Dortmund
Dortmund
0 : 1
Stuttgart
Stuttgart
06.04.2024 18:30
Borussia Dortmund
0 : 1
Stuttgart
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 4
RB Leipzig
Leipzig
06.04.2024 15:30
SC Freiburg
1 : 4
RB Leipzig
Empoli
Empoli
3 : 2
Torino
Torino
06.04.2024 20:45
Empoli
3 : 2
Torino
Milan
Milano
3 : 0
Lecce
Lecce
06.04.2024 15:00
Milan
3 : 0
Lecce
Roma
Roma
1 : 0
Lazio
Roma
06.04.2024 18:00
Roma
1 : 0
Lazio
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 2
Željezničar Sport team
Banja Luka
06.04.2024 12:00
Krupa
2 : 2
Željezničar Sport team
Zrinjski
Mostar
3 : 2
Sloboda
Tuzla
06.04.2024 16:00
Zrinjski
3 : 2
Sloboda
Velež
Mostar
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
06.04.2024 14:00
Velež
1 : 2
Željezničar
Lokomotiva
Brčko
0 : 2
Sloboda
Tuzla
06.04.2024 12:00
Lokomotiva
0 : 2
Sloboda
SAÅ K Napredak
Sarajevo
3 : 3
Sarajevo
Sarajevo
06.04.2024 13:30
SAÅ K Napredak
3 : 3
Sarajevo
Novi Grad
Sarajevo
1 : 1
IlijaÅ”
IlijaÅ”
06.04.2024 13:30
Novi Grad
1 : 1
IlijaÅ”
TOÅ K
TeŔanj
5 : 2
Natron
Maglaj
06.04.2024 13:30
TOÅ K
5 : 2
Natron
Simm Bau
Kosova
3 : 3
Fortuna
Zenica
06.04.2024 12:00
Simm Bau
3 : 3
Fortuna
Kiseljak
Kiseljak
2 : 3
Mladost
Donji Kakanj
06.04.2024 13:30
Kiseljak
2 : 3
Mladost
LjubuŔki
LjubuŔki
2 : 3
Neum
Neum
06.04.2024 12:00
LjubuŔki
2 : 3
Neum
Grude
Grude
1 : 2
Leotar
Trebinje
06.04.2024 12:00
Grude
1 : 2
Leotar
Troglav 1918
Livno
4 : 2
Brotnjo
Čitluk
06.04.2024 13:30
Troglav 1918
4 : 2
Brotnjo
Sutjeska
NikÅ”ić
2 : 1
Iskra
Danilovgrad
06.04.2024 12:00
Sutjeska
2 : 1
Iskra
Mladost
Donja Gorica
3 : 1
Budućnost
Padgorica
06.04.2024 16:00
Mladost
3 : 1
Budućnost
Petrovac
Petrovac
1 : 5
Kom
Podgorica
06.04.2024 16:00
Petrovac
1 : 5
Kom
Brskovo
Brskovo
2 : 3
Mornar
Bar
06.04.2024 14:00
Brskovo
2 : 3
Mornar
Zabjelo
Zabjelo
3 : 1
Bokelj
Kotor
06.04.2024 15:30
Zabjelo
3 : 1
Bokelj
OFK Titograd
Podgorica
2 : 0
Ortrant - Olympic
Ulcinj
06.04.2024 14:00
OFK Titograd
2 : 0
Ortrant - Olympic
Igalo
Igalo
3 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
06.04.2024 15:00
Igalo
3 : 1
Jedinstvo
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Tuzla City
Tuzla
06.04.2024 14:00
Željezničar
3 : 1
Tuzla City
Borac
Banja Luka
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
06.04.2024 17:00
Borac
2 : 1
Sarajevo
Sloga
Doboj
0 : 3
Igman
Konjic
06.04.2024 15:00
Sloga
0 : 3
Igman
Sloga
Trn
6 : 1
Progres
Kneževo
06.04.2024 11:30
Sloga
6 : 1
Progres
Crni vrh
Jaružani
1 : 5
Gorica
Å ipovo
06.04.2024 11:30
Crni vrh
1 : 5
Gorica
Lijevče
Nova Topola
0 : 5
Polet 1926
Brod
06.04.2024 11:30
Lijevče
0 : 5
Polet 1926
Borac
Å amac
2 : 4
Mineral
Teslić
06.04.2024 11:30
Borac
2 : 4
Mineral
Jedinstvo
Žeravica
06.04.2024
11:30
Proleter
Teslić
06.04.2024 11:30
Jedinstvo
:
Proleter
Lokomotiva
Brčko
0 : 2
Sloboda
Tuzla
06.04.2024 10:00
Lokomotiva
0 : 2
Sloboda
Rudar
Stanari
10 : 2
Ukrina
Čečava
06.04.2024 10:00
Rudar
10 : 2
Ukrina
NaŔa krila
Kostajnica
3 : 2
Hajduk
Kožuhe
06.04.2024 14:00
NaŔa krila
3 : 2
Hajduk
LauÅ”
LauÅ”
4 : 6
Borac
Banja Luka
06.04.2024 09:00
LauÅ”
4 : 6
Borac
Omladinac
Banja Luka
1 : 1
Mladost
Kotor VaroÅ”
06.04.2024 10:30
Omladinac
1 : 1
Mladost
Jedinstvo (R)
Roćević
2 : 4
Podrinje
Janja
06.04.2024 11:30
Jedinstvo (R)
2 : 4
Podrinje
SAÅ K Napredak
Sarajevo
1 : 5
Sarajevo
Sarajevo
06.04.2024 11:00
SAÅ K Napredak
1 : 5
Sarajevo
Novi Grad
Sarajevo
1 : 1
IlijaÅ”
IlijaÅ”
06.04.2024 11:00
Novi Grad
1 : 1
IlijaÅ”
TOÅ K
TeŔanj
3 : 2
Natron
Maglaj
06.04.2024 11:00
TOÅ K
3 : 2
Natron
Simm Bau
Kosova
1 : 5
Fortuna
Zenica
06.04.2024 10:00
Simm Bau
1 : 5
Fortuna
Kiseljak
Kiseljak
3 : 1
Mladost
Doboj - Kakanj
06.04.2024 11:00
Kiseljak
3 : 1
Mladost
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 2
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
06.04.2024 11:00
Branitelj
2 : 2
Å iroki Brijeg
LjubuŔki
LjubuŔki
1 : 3
Neum
Neum
06.04.2024 10:00
LjubuŔki
1 : 3
Neum
Grude
Grude
3 : 1
Leotar
Trebinje
06.04.2024 11:00
Grude
3 : 1
Leotar
Troglav 1918
Livno
4 : 1
Brotnjo
Čitluk
06.04.2024 11:00
Troglav 1918
4 : 1
Brotnjo
Ključ
Ključ
0 : 3
Mladost
Polje-Cazin
06.04.2024 13:30
Ključ
0 : 3
Mladost
Borac
Izačić
0 : 1
Olimpija
Tržac
06.04.2024 13:30
Borac
0 : 1
Olimpija
Famos
Hrasnica
1 : 0
Jang bojs
Sarajevo
06.04.2024 09:00
Famos
1 : 0
Jang bojs
Igman
Ilidža
0 : 4
Baton
Sarajevo
06.04.2024 10:00
Igman
0 : 4
Baton
Sloga
Donji Vakuf-Uskoplje
4 : 2
Fortuna
Mostar
06.04.2024 17:00
Sloga
4 : 2
Fortuna
Blagaj
Blagaj
5 : 0
Klis
Buturović Polje
06.04.2024 17:15
Blagaj
5 : 0
Klis
Velež
Mostar
4 : 2
Cim
Cim
06.04.2024 20:00
Velež
4 : 2
Cim
Rama
Rama-Prozor
06.04.2024
11:00
Turbina
Jablanica
06.04.2024 11:00
Rama
:
Turbina
Eurogol
Živinice
1 : 1
Rudar
Bukinje
06.04.2024 13:00
Eurogol
1 : 1
Rudar
Kom
Kom
1 : 3
Budućnost
Podgorica
06.04.2024 10:00
Kom
1 : 3
Budućnost
Lovćen
Cetinje
3 : 0
Berane
Berane
06.04.2024 12:00
Lovćen
3 : 0
Berane
Breznica
Pljevlja
3 : 2
Adria
Kotor
06.04.2024 14:00
Breznica
3 : 2
Adria
Stari Aerodrom
Podgorica
4 : 3
Titograd
Podgorica
06.04.2024 14:00
Stari Aerodrom
4 : 3
Titograd
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
06.04.2024 12:00
Željezničar
4 : 0
Tuzla City
Borac
Banja Luka
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
06.04.2024 15:00
Borac
1 : 2
Sarajevo
Sloga
Doboj
2 : 1
Igman
Konjic
06.04.2024 13:00
Sloga
2 : 1
Igman
OFK Spartak 2013
Banja Luka
4 : 3
Ljubić
Prnjavor
06.04.2024 11:30
OFK Spartak 2013
4 : 3
Ljubić
Omarska
Omarska
2 : 0
Sloga (D)
Doboj
06.04.2024 11:30
Omarska
2 : 0
Sloga (D)
Borac (BL)
Banja Luka
3 : 2
Kozara
GradiŔka
06.04.2024 11:30
Borac (BL)
3 : 2
Kozara
Željezničar Sport tim
Banja Luka
2 : 2
Tekstilac
Derventa
06.04.2024 11:30
Željezničar Sport tim
2 : 2
Tekstilac
Mineral
Banja Vrućica
8 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
06.04.2024 11:30
Mineral
8 : 0
Sloboda
Sloga
Trn
6 : 0
Progres
Kneževo
06.04.2024 10:00
Sloga
6 : 0
Progres
Crni vrh
Jaružani
3 : 3
Gorica
Å ipovo
06.04.2024 10:00
Crni vrh
3 : 3
Gorica
Lijevče
Lijevče
1 : 4
Polet 1926
Brod
06.04.2024 10:00
Lijevče
1 : 4
Polet 1926
Borac
Å amac
2 : 0
Mineral
Banja Vrućica
06.04.2024 10:00
Borac
2 : 0
Mineral
Jedinstvo
Žeravica
06.04.2024
10:00
Proleter
Teslić
06.04.2024 10:00
Jedinstvo
:
Proleter
Radnički
Karakaj
1 : 2
Ilićka 01
Brčko
06.04.2024 11:00
Radnički
1 : 2
Ilićka 01
Sloga junajted
Bijeljina
0 : 11
Napredak
Donji Å epak
06.04.2024 11:30
Sloga junajted
0 : 11
Napredak
LauÅ”
LauÅ” - Banja Luka
4 : 0
Budućnost
Banja Luka
06.04.2024 10:30
LauÅ”
4 : 0
Budućnost
Omladinac
Banja Luka
1 : 3
Mladost
Kotor VaroÅ”
06.04.2024 09:00
Omladinac
1 : 3
Mladost
Ljeskovac
Ljeskovac
06.04.2024
11:00
Omladinac
Potočari - Brčko Distrikt
06.04.2024 11:00
Ljeskovac
:
Omladinac
Jedinstvo (R)
Roćević
1 : 6
Podrinje
Janja
06.04.2024 10:00
Jedinstvo (R)
1 : 6
Podrinje
Birač
Derventa
4 : 0
Budućnost
Skelani
06.04.2024 10:00
Birač
4 : 0
Budućnost
Podrinje
TrÅ”ić
0 : 10
Šekovići
Šekovići
06.04.2024 10:00
Podrinje
0 : 10
Šekovići
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 0
Brekovica
Bihać
06.04.2024 11:30
Podgrmeč
1 : 0
Brekovica
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
1 : 0
Radnički
Ćoralić
06.04.2024 11:30
KrajiŔnik
1 : 0
Radnički
Sloga
Tolisa
1 : 3
Dinamo 75
Prijedor
06.04.2024 15:30
Sloga
1 : 3
Dinamo 75
Bosna
Visoko
2 : 0
Fortuna
Zenica
06.04.2024 12:30
Bosna
2 : 0
Fortuna
Tempo sport
Zenica
0 : 0
Stupčanica
Olovo
06.04.2024 12:30
Tempo sport
0 : 0
Stupčanica
Don Bosco
Žepče
4 : 0
Pobjeda
TeŔanjka
06.04.2024 11:30
Don Bosco
4 : 0
Pobjeda
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
06.04.2024 16:15
Željezničar
3 : 1
Slavija
IlijaÅ”
IlijaÅ”
3 : 1
FA Akademika
Sarajevo
06.04.2024 10:00
IlijaÅ”
3 : 1
FA Akademika
Miske - Akademija
Sarajevo
4 : 0
Å F Derby
Sarajevo
06.04.2024 14:30
Miske - Akademija
4 : 0
Å F Derby
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Soker
Sarajevo
06.04.2024 09:45
Željezničar
2 : 1
Soker
Betaklub
Doglodi
1 : 1
Baton 2
Sarajevo
06.04.2024 14:00
Betaklub
1 : 1
Baton 2
J Akademija
Sarajevo
3 : 0
Å ampion
Ilidža
06.04.2024
J Akademija
3 : 0
Å ampion
Željezničar
Sarajevo
2 : 3
Mlade Nade
Ilidža
06.04.2024 08:00
Željezničar
2 : 3
Mlade Nade
AF Devetka
Sarajevo
3 : 2
Miske - Akademija
Sarajevo
06.04.2024 17:00
AF Devetka
3 : 2
Miske - Akademija
PosuŔje
PosuŔje
06.04.2024
11:30
Grude
Grude
06.04.2024 11:30
PosuŔje
:
Grude
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
9 : 0
Kupres
Kupres
06.04.2024 11:30
Sloga
9 : 0
Kupres
Å ujica
Å ujica
0 : 2
LjubuŔki
LjubuŔki
06.04.2024 11:30
Å ujica
0 : 2
LjubuŔki
KameŔnica
Podhum
0 : 0
Troglav
Livno
06.04.2024 11:30
KameŔnica
0 : 0
Troglav
Drinovci
Drinovci
06.04.2024
11:30
Å ator
Glamoč
06.04.2024 11:30
Drinovci
:
Å ator
Velež
Mostar
5 : 0
Čapljina
Čapljina
06.04.2024 10:30
Velež
5 : 0
Čapljina
Lokomotiva
Mostar
0 : 4
UÅ S Fortuna
Mostar
06.04.2024 11:30
Lokomotiva
0 : 4
UÅ S Fortuna
Iskra
Stolac
3 : 0
Igman
Konjic
06.04.2024 12:30
Iskra
3 : 0
Igman
ViÅ”ići
ViÅ”ići
0 : 6
Međugorje
Međugorje
06.04.2024 11:30
ViÅ”ići
0 : 6
Međugorje
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
2 : 1
Klis
Buturović polje
06.04.2024 11:30
Bjelopoljac
2 : 1
Klis
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
06.04.2024 14:00
Sloboda
2 : 0
Gornji Rahić
Gradina
Srebrenik
1 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
06.04.2024 11:00
Gradina
1 : 2
Tuzla City
Budućnost
Banovići
5 : 1
Kolibri
Husino
06.04.2024 10:30
Budućnost
5 : 1
Kolibri
Radnički
Lukavac
1 : 5
OraŔje
OraŔje
06.04.2024 11:00
Radnički
1 : 5
OraŔje
Proleter
Tuzla
5 : 2
Eurofudbal
Stjepan Polje
06.04.2024 14:00
Proleter
5 : 2
Eurofudbal
Å ampion 2017
Brčko
1 : 1
Sloboda
Tuzla
06.04.2024 11:00
Å ampion 2017
1 : 1
Sloboda
OFK Tuzla
Tuzla
0 : 1
Betaklub Tango
Devetak
06.04.2024 10:00
OFK Tuzla
0 : 1
Betaklub Tango
Konjuh
Kladanj
5 : 1
Slaven
Živinice
06.04.2024 11:00
Konjuh
5 : 1
Slaven
Eurogol
Živinoce
4 : 2
ŠF Živinice 22
Živinice
06.04.2024 11:00
Eurogol
4 : 2
ŠF Živinice 22
Di - Five
Doboj - Istok
3 : 0
Bambi
Tuzla
06.04.2024 11:00
Di - Five
3 : 0
Bambi
Svatovac
Svatovac
0 : 11
Sloboda
Tuzla
06.04.2024 10:00
Svatovac
0 : 11
Sloboda
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
06.04.2024 10:00
OFK Spartak 2013
3 : 1
Ljubić
Omarska
Omarska
0 : 6
Sloga (D)
Doboj
06.04.2024 10:30
Omarska
0 : 6
Sloga (D)
Borac (BL)
Banja Luka
1 : 2
Kozara
GradiŔka
06.04.2024 10:00
Borac (BL)
1 : 2
Kozara
Željezničar Sport team
Banja Luka
5 : 0
Tekstilac
Derventa
06.04.2024 10:00
Željezničar Sport team
5 : 0
Tekstilac
Mineral
Banja Vrućica
8 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
06.04.2024 10:00
Mineral
8 : 0
Sloboda
Radnički
Karakaj
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
06.04.2024 11:30
Radnički
1 : 0
Ilićka 01
Sloga Junajted
Bijeljina
9 : 3
Napredak
Donji Å epak
06.04.2024 10:00
Sloga Junajted
9 : 3
Napredak
FSA Prijedor
Prijedor
2 : 1
Gomjenica
Prijedor
06.04.2024 09:00
FSA Prijedor
2 : 1
Gomjenica
Vrbas
Banja Luka
2 : 2
Mladost - Farma Prom
Zalužani
06.04.2024 11:00
Vrbas
2 : 2
Mladost - Farma Prom
Džaja
Banja Luka
0 : 6
Krajina
Banja Luka
06.04.2024 10:00
Džaja
0 : 6
Krajina
Budućnost
Banja Luka
0 : 4
Rekreativo
Banja Luka
06.04.2024 11:00
Budućnost
0 : 4
Rekreativo
Borac
Banja Luka
0 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
06.04.2024 19:30
Borac
0 : 1
Željezničar Sport team
Željezničar Sport team
Banja Luka
9 : 0
Margo
Banja Luka
06.04.2024 18:00
Željezničar Sport team
9 : 0
Margo
Čelinac
Čelinac
1 : 7
ŽFK Spartak
Banja Luka
06.04.2024 09:00
Čelinac
1 : 7
ŽFK Spartak
Mladost
Kotor VaroÅ”
2 : 3
OFK Spartak 2013
Banja Luka
06.04.2024 11:30
Mladost
2 : 3
OFK Spartak 2013
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
0 : 4
Metalac
Bihać
06.04.2024 10:00
Mladost 1938
0 : 4
Metalac
Gomila
Stijena
0 : 2
Krajina
Cazin
06.04.2024 10:00
Gomila
0 : 2
Krajina
Mladost (V)
Vrnograč
0 : 1
Vitez
Bužim
06.04.2024 10:00
Mladost (V)
0 : 1
Vitez
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
6 : 1
Radnički
Ćoralići
06.04.2024 10:00
KrajiŔnik
6 : 1
Radnički
Bosna
Visoko
0 : 11
Fortuna
Zenica
06.04.2024 10:00
Bosna
0 : 11
Fortuna
VareÅ”
VareÅ”
0 : 2
Čelik
Zenica
06.04.2024 10:00
VareÅ”
0 : 2
Čelik
Tempo sport
Zenica
4 : 2
Stupčanica
Olovo
06.04.2024 10:00
Tempo sport
4 : 2
Stupčanica
Borac
Jelah
6 : 3
Novi Å eher
Novi Å eher
06.04.2024 10:00
Borac
6 : 3
Novi Å eher
Don Bosco
Žepče
1 : 2
Pobjeda
TeŔanjka
06.04.2024 10:00
Don Bosco
1 : 2
Pobjeda
Radnik
Hadžići
0 : 2
Baton
Sarajevo
06.04.2024 10:00
Radnik
0 : 2
Baton
Sarajevo
Sarajevo
9 : 0
F.A. Akademika
Sarajevo
06.04.2024 09:00
Sarajevo
9 : 0
F.A. Akademika
Famos
Hrasnica
3 : 0
Bambinosi
Sarajevo
06.04.2024 12:00
Famos
3 : 0
Bambinosi
Igman
Ilidža
4 : 0
Sparta
Sarajevo
06.04.2024 12:00
Igman
4 : 0
Sparta
Sokolac
Sokolac
3 : 0
KMN VogoŔća
VogoŔća
06.04.2024 10:00
Sokolac
3 : 0
KMN VogoŔća
Stolac
Stolac
1 : 2
GOÅ K
Gabela
06.04.2024 09:00
Stolac
1 : 2
GOÅ K
Velež
Mostar
8 : 0
Čapljina
Čapljina
06.04.2024 09:00
Velež
8 : 0
Čapljina
Lokomotiva
Mostar
0 : 10
Fortuna
Mostar
06.04.2024 10:00
Lokomotiva
0 : 10
Fortuna
Iskra
Stolac
1 : 8
Igman
Konjic
06.04.2024 11:00
Iskra
1 : 8
Igman
ViÅ”ići
ViÅ”ići
0 : 15
Međugorje
Međugorje
06.04.2024 10:00
ViÅ”ići
0 : 15
Međugorje
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
13 : 1
Klis
Buturović polje
06.04.2024 10:00
Bjelopoljac
13 : 1
Klis
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
06.04.2024 13:00
Sloboda
4 : 0
Gornji Rahić
Gradina
Srebrenik
0 : 3
Tuzla Siti
Simin Han
06.04.2024 10:00
Gradina
0 : 3
Tuzla Siti
Budućnost
Banovići
2 : 1
Kolibri
Husino
06.04.2024 09:30
Budućnost
2 : 1
Kolibri
Radnički
Lukavac
6 : 3
OraŔje
OraŔje
06.04.2024 10:00
Radnički
6 : 3
OraŔje
Proleter
Tuzla
0 : 6
Eurofudbal
Stjepan Polje
06.04.2024 13:00
Proleter
0 : 6
Eurofudbal
Å ampion 2017
Brčko
5 : 0
Sloboda
Tuzla
06.04.2024 10:00
Å ampion 2017
5 : 0
Sloboda
Tuzla
Tuzla
2 : 1
Betaklub Tango
Devetak
06.04.2024 09:00
Tuzla
2 : 1
Betaklub Tango
Konjuh
Kladanj
0 : 6
Slaven
Živinice
06.04.2024 10:00
Konjuh
0 : 6
Slaven
Eurogol
Živinice
0 : 1
ŠF Živinice 22
Živinice
06.04.2024 10:00
Eurogol
0 : 1
ŠF Živinice 22
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 1
Bambi
Tuzla
06.04.2024 10:00
Di - Five
1 : 1
Bambi
Mladost
Solina - Tuzla
2 : 0
Radnički
Lukavac
06.04.2024 10:00
Mladost
2 : 0
Radnički
Leotar
Trebinje
15 : 0
Mladost
Rogatica
06.04.2024 12:00
Leotar
15 : 0
Mladost
Inter
PosuŔje
6 : 0
Respekt
Sarajevo
06.04.2024 16:30
Inter
6 : 0
Respekt
Sloga (PD)
Prijedor
5 : 0
Prijedor
Prijedor
06.04.2024 12:00
Sloga (PD)
5 : 0
Prijedor
Sloga (S)
Srbac
2 : 3
Spartak 2013
Banja Luka
06.04.2024 15:00
Sloga (S)
2 : 3
Spartak 2013

Futsal

Ulcinj
Ulcinj
5 : 1
Studentski dom
Podgorica
06.04.2024 20:00
Ulcinj
5 : 1
Studentski dom
Brskovo
Mojkovac
10 : 5
NikÅ”ić
NikÅ”ić
06.04.2024 18:00
Brskovo
10 : 5
NikÅ”ić
PruŔka
Bijelo Polje
0 : 2
Dolcinium
Ulcinj
06.04.2024 19:00
PruŔka
0 : 2
Dolcinium
Bajo Pivljanin
Plužine
17 : 6
Olympico
Golubovci
06.04.2024 18:00
Bajo Pivljanin
17 : 6
Olympico
Young Boys
Zvornik
6 : 6
Derventa
Derventa
06.04.2024 20:30
Young Boys
6 : 6
Derventa
Željeznica
Trnovo
3 : 3
Nevesinje
Nevesinje
06.04.2024 19:00
Željeznica
3 : 3
Nevesinje
Akademac
Trebinje
5 : 4
Ljubić
Prnjavor
06.04.2024 18:00
Akademac
5 : 4
Ljubić
Sarajevo
Sarajevo
3 : 5
Jahorina
Pale
06.04.2024 17:00
Sarajevo
3 : 5
Jahorina
KMF Tango
Istočno Sarajevo
4 : 8
FC Sloboda - Kompred
Tuzla
06.04.2024 17:00
KMF Tango
4 : 8
FC Sloboda - Kompred
MNK Hercegovina
Å iroki Brijeg
4 : 5
FC Željezničar
Sarajevo
06.04.2024 15:00
MNK Hercegovina
4 : 5
FC Željezničar
MNK Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
5 : 4
MNK Seljak
Livno
06.04.2024 13:00
MNK Sloga
5 : 4
MNK Seljak

KoŔarka

FMP Soccerbet
Železnik
111 : 94
Mornar Barsko zlato
Bar
06.04.2024 21:00
FMP Soccerbet
111 : 94
Mornar Barsko zlato
Borac Mozzart
Čačak
101 : 83
Krka
Novo Mesto
06.04.2024 19:00
Borac Mozzart
101 : 83
Krka
Igokea m:tel
Aleksandrovac
78 : 92
Mega MIS
Beograd
06.04.2024 17:00
Igokea m:tel
78 : 92
Mega MIS
TamiÅ”
Pančevo
99 : 93
Joker
Sombor
06.04.2024 20:00
TamiÅ”
99 : 93
Joker
Dynamic BalkanBet
Beograd
85 : 76
SPD Radnički
Kragujevac
06.04.2024 16:00
Dynamic BalkanBet
85 : 76
SPD Radnički
Metalac
Valjevo
73 : 86
Čačak 94 Quantox
Čačak
06.04.2024 19:00
Metalac
73 : 86
Čačak 94 Quantox
VrŔac
VrŔac
97 : 99
OKK Beograd
Beograd
06.04.2024 18:00
VrŔac
97 : 99
OKK Beograd
Vojvodina mts
Novi Sad
97 : 57
Mladost MaxBet
Zemun
06.04.2024 16:00
Vojvodina mts
97 : 57
Mladost MaxBet
Sloboda
Tuzla
88 : 79
Bosna Meridianbet
Sarajevo
06.04.2024 20:00
Sloboda
88 : 79
Bosna Meridianbet
Orlovik
Žepče
91 : 77
Prijedor - Spartak
Prijedor
06.04.2024 18:00
Orlovik
91 : 77
Prijedor - Spartak
Promo
Donji Vakuf
102 : 84
PosuŔje
PosuŔje
06.04.2024 20:30
Promo
102 : 84
PosuŔje
Jahorina
Pale
65 : 53
Akademac
Banja Luka
06.04.2024 18:00
Jahorina
65 : 53
Akademac
Gacko
Gacko
94 : 87
Igman
Istočna Ilidža
06.04.2024 18:00
Gacko
94 : 87
Igman
Bratunac
Bratunac
80 : 73
HEO
Bileća
06.04.2024 18:00
Bratunac
80 : 73
HEO
Leotar 03
Trebinje
93 : 88
Čelik
Zenica
06.04.2024 20:00
Leotar 03
93 : 88
Čelik
RMU Banovići
Banovići
64 : 61
Zrinjski 2010
Mostar
06.04.2024 20:00
RMU Banovići
64 : 61
Zrinjski 2010
Jumper
Zenica
85 : 57
Kozara
GradiŔka
06.04.2024 17:30
Jumper
85 : 57
Kozara

Odbojka

Kakanj 78
Kakanj
0 : 3
Napredak
Odžak
06.04.2024 20:00
Kakanj 78
0 : 3
Napredak
Domaljevac
Domaljevac
0 : 3
Radnik
Bijeljina
06.04.2024 19:00
Domaljevac
0 : 3
Radnik
GradiŔka
GradiŔka
3 : 0
Tempo
Ražljevo
06.04.2024 19:30
GradiŔka
3 : 0
Tempo
Polufinale druga utakmica
Kula Gradačac
Gradačac
0 : 3
Gacko
Gacko
06.04.2024 19:30
Kula Gradačac
0 : 3
Gacko
Igman
Ilidža
2 : 3
Bimal-Jedinstvo
Brčko
06.04.2024 16:30
Igman
2 : 3
Bimal-Jedinstvo
Velež
Nevesinje
3 : 0
GradiŔka
GradiŔka
06.04.2024 18:00
Velež
3 : 0
GradiŔka
Maglić
Foča
0 : 3
Borac
Banja Luka
06.04.2024 19:00
Maglić
0 : 3
Borac
Smeč
Novi Grad
3 : 1
Vožd
Prijedor
06.04.2024 16:00
Smeč
3 : 1
Vožd
Modriča - Optima
Modriča
3 : 0
Modriča - Novoprom
Modriča
06.04.2024 18:00
Modriča - Optima
3 : 0
Modriča - Novoprom
Han Pijesak
Han Pijesak
3 : 1
Stakorina
Čajniče
06.04.2024 15:00
Han Pijesak
3 : 1
Stakorina
Smeč
Lukavac
3 : 0
Mikasa
Tuzla
06.04.2024 16:00
Smeč
3 : 0
Mikasa
Bosna
Kalesija
3 : 0
Napredak
Odžak
06.04.2024 17:00
Bosna
3 : 0
Napredak
Gračanica
Gračanica
0 : 3
OraŔje
OraŔje
06.04.2024 17:00
Gračanica
0 : 3
OraŔje
Stars
Živinice
3 : 2
Žepče
Žepče
06.04.2024 17:30
Stars
3 : 2
Žepče
Kakanj
Kakanj
3 : 2
Željezara
Zenica
06.04.2024 17:00
Kakanj
3 : 2
Željezara
AlipaŔino Polje
Sarajevo
0 : 3
Čelik-R
Zenica
06.04.2024 15:00
AlipaŔino Polje
0 : 3
Čelik-R
Čapljina
Čapljina
2 : 3
VogoŔća
VogoŔća
06.04.2024 18:00
Čapljina
2 : 3
VogoŔća
Breza 1934
Breza
2 : 3
IlijaÅ”
IlijaÅ”
06.04.2024 20:00
Breza 1934
2 : 3
IlijaÅ”

Rukomet

VogoŔća
VogoŔća
31 : 35
Krivaja
Zavidovići
06.04.2024 20:00
VogoŔća
31 : 35
Krivaja
Maglaj
Maglaj
26 : 25
Hercegovina
Nevesinje
06.04.2024 20:00
Maglaj
26 : 25
Hercegovina
Sloboda
Tuzla
27 : 28
Borac M:TEL
Banja Luka
06.04.2024 18:00
Sloboda
27 : 28
Borac M:TEL
Sloga
Doboj
28 : 28
Leotar
Trebinje
06.04.2024 18:00
Sloga
28 : 28
Leotar
Goražde
Goražde
32 : 25
Gračanica
Gračanica
06.04.2024 17:00
Goražde
32 : 25
Gračanica
Izviđač
LjubuŔki
45 : 23
Čapljina
Čapljina
06.04.2024 19:00
Izviđač
45 : 23
Čapljina
Derventa
Derventa
35 : 35
ORK BL
Banja Luka
06.04.2024 19:00
Derventa
35 : 35
ORK BL
Sloga
Prnjavor
34 : 30
Slavija
Istočno Sarajevo
06.04.2024 15:00
Sloga
34 : 30
Slavija
Drina
Zvornik
23 : 27
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
06.04.2024 19:00
Drina
23 : 27
Kotor VaroÅ”
SrednjoŔkolac
Novi Grad
21 : 30
Teslić
Teslić
06.04.2024 14:00
SrednjoŔkolac
21 : 30
Teslić
Srbac
Srbac
0 : 10
Čelinac
Čelinac
06.04.2024
Srbac
0 : 10
Čelinac
Borac M:TEL 2
Banja Luka
36 : 17
Sava
Brod
06.04.2024 15:30
Borac M:TEL 2
36 : 17
Sava
Leotar 2
Trebinje
29 : 23
Hercegovac
Bileća
06.04.2024
Leotar 2
29 : 23
Hercegovac
Glasinac
Sokolac
30 : 41
Perihel
Brčko
06.04.2024
Glasinac
30 : 41
Perihel
Lokomotiva
Brčko
45 : 28
ViŔegrad - HED 2
ViŔegrad
06.04.2024
Lokomotiva
45 : 28
ViŔegrad - HED 2
Gradačac 1954
Gradačac
44 : 26
Kakanj
Kakanj
06.04.2024 17:00
Gradačac 1954
44 : 26
Kakanj
Iskra
Bugojno
34 : 22
Sloboda 2
Tuzla
06.04.2024 17:00
Iskra
34 : 22
Sloboda 2
Čelik Junior
Zenica
51 : 23
Krajina
Cazin
06.04.2024 15:00
Čelik Junior
51 : 23
Krajina
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
32 : 30
Velež
Mostar
06.04.2024 17:00
Sloga
32 : 30
Velež
BrijeŔće
Sarajevo
31 : 38
Bosna Ekoenergija
Visoko
06.04.2024 16:00
BrijeŔće
31 : 38
Bosna Ekoenergija
Kiseljak
Kiseljak
33 : 25
Radnički
Goražde
06.04.2024 19:00
Kiseljak
33 : 25
Radnički
Rvacka
Livno
29 : 44
Bosna
Sarajevo
06.04.2024 19:00
Rvacka
29 : 44
Bosna
Borac 2
Banja Luka
33 : 12
Leotar
Trebinje
06.04.2024 18:30
Borac 2
33 : 12
Leotar
Derventa
Derventa
30 : 36
Sedmerac
Brčko
06.04.2024 16:30
Derventa
30 : 36
Sedmerac
Živinice
Živinice
32 : 29
Turbina
Jablanica
06.04.2024 15:00
Živinice
32 : 29
Turbina
Xbyxaj je ocenio igrača
Xbyxaj je ocenio igrača
qwert je podelio utakmicu
Ognjen172 je ocenio igrača
Ognjen172 je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača