XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 371 utakmica za dan
Nedelja, 7 April 2024


Fudbal

Velež
Mostar
1 : 1
Borac
Banja Luka
07.04.2024 20:45
Velež
1 : 1
Borac
Sloga
Doboj
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
07.04.2024 14:00
Sloga
0 : 3
Željezničar
Borac
Å amac
5 : 1
Čelinac
Čelinac
07.04.2024 15:30
Borac
5 : 1
Čelinac
Gorica
Å ipovo
0 : 2
Sloga (T)
Trn
07.04.2024 15:30
Gorica
0 : 2
Sloga (T)
Jedinstvo
Žeravica
2 : 5
Crni vrh
Jaružani
07.04.2024 11:00
Jedinstvo
2 : 5
Crni vrh
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 0
Jedinstvo (B)
Brodac
07.04.2024 15:30
Glasinac 1936
3 : 0
Jedinstvo (B)
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 0
Budućnost
Pilica
07.04.2024 15:30
Zadrugar
0 : 0
Budućnost
Podrinje
Janja
0 : 1
Hercegovac
Bileća
07.04.2024 15:30
Podrinje
0 : 1
Hercegovac
Guber
Srebrenica
2 : 1
Stakorina
Čajniče
07.04.2024 15:30
Guber
2 : 1
Stakorina
13 Skojevki
Grbavci
0 : 0
Lijevče
Nova Topola
07.04.2024 15:30
13 Skojevki
0 : 0
Lijevče
Mladost
Kotor Varoš
2 : 1
Lauš
Banja Luka
07.04.2024 15:30
Mladost
2 : 1
Lauš
Sloga
Rakelići-Saničani
0 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
07.04.2024 15:30
Sloga
0 : 1
Sloga DIPO
Krajina
Banja Luka
0 : 0
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
07.04.2024 15:30
Krajina
0 : 0
Polet Krajišnik
Budućnost
Banja Luka
1 : 1
Kozara
Donji Orlovci
07.04.2024 15:30
Budućnost
1 : 1
Kozara
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 1
Zvijezda
Kakmuž
07.04.2024 15:30
Crvena zvijezda
3 : 1
Zvijezda
Ukrina
Čečava
2 : 1
Rudanka
Rudanka
07.04.2024 15:30
Ukrina
2 : 1
Rudanka
Omladinac
Modriča
5 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
07.04.2024 15:30
Omladinac
5 : 1
Hajduk (K)
Vučijak
Majevac
3 : 4
Naša krila
Kostajnica
07.04.2024 15:30
Vučijak
3 : 4
Naša krila
Skugrić
Skugrić
2 : 0
Rudar
Stanari
07.04.2024 15:30
Skugrić
2 : 0
Rudar
Sloga
Dugo Polje
2 : 0
Ozren
Petrovo
07.04.2024 15:30
Sloga
2 : 0
Ozren
Brezik
Gornji Brezik
2 : 1
Partizan
Donja Trnova
07.04.2024 15:30
Brezik
2 : 1
Partizan
Mladost
Velika Obarska
1 : 1
Lokanj
Lokanj
07.04.2024 15:30
Mladost
1 : 1
Lokanj
Šekovići
Šekovići
5 : 2
Janja 2009
Janja
07.04.2024 15:30
Šekovići
5 : 2
Janja 2009
Lokomotiva
Brčko
1 : 2
Trnovica
Trnovica
07.04.2024 15:30
Lokomotiva
1 : 2
Trnovica
Podgrmeč
OÅ¡tra Luka
3 : 4
Rudar
Blagaj
07.04.2024 15:30
Podgrmeč
3 : 4
Rudar
Berek 1975
Prijedor
6 : 0
Moštanica
Božići
07.04.2024 15:30
Berek 1975
6 : 0
Moštanica
Gomjenica
Prijedor
3 : 0
Brzi
Busnovi
07.04.2024 15:30
Gomjenica
3 : 0
Brzi
OFK Ravan
Međeđa
5 : 0
Slaven
Dobrljin
07.04.2024 15:30
OFK Ravan
5 : 0
Slaven
Borac (Å I)
Å ibovska
1 : 1
Laminci
Laminci
07.04.2024 16:30
Borac (Å I)
1 : 1
Laminci
Borac (Maš)
Mašići
3 : 2
Biseri
Čatrnja
07.04.2024 16:30
Borac (Maš)
3 : 2
Biseri
Omladinac
Brestovčina
2 : 3
Borac (Mag)
Maglajani
07.04.2024 16:30
Omladinac
2 : 3
Borac (Mag)
Potkozarje
Aleksandrovac
3 : 1
Kozara
Turjak
07.04.2024 16:30
Potkozarje
3 : 1
Kozara
Milan
Kosjerovo
2 : 2
Sloboda
Donji Podgradci
07.04.2024 16:30
Milan
2 : 2
Sloboda
Torpedo
Cerovljani
3 : 0
Župa
Milosavci
07.04.2024 16:30
Torpedo
3 : 0
Župa
Rekreativo
Banja Luka
1 : 1
Mladost
Zalužani
07.04.2024 15:30
Rekreativo
1 : 1
Mladost
Å njegotina
Velika Å njegotina
2 : 0
Piskavica
Piskavica
07.04.2024 15:30
Å njegotina
2 : 0
Piskavica
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 6
OFK Spartak 2013
Banja Luka
07.04.2024 15:30
Gomionica
2 : 6
OFK Spartak 2013
Vrbas
Banja Luka
4 : 3
Zmijanje
Kola
07.04.2024 18:00
Vrbas
4 : 3
Zmijanje
Sloga Nektar
Potkozarje
2 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
07.04.2024 15:30
Sloga Nektar
2 : 1
Krupa
Sloboda GS
Grabovica-Stanovi
3 : 2
Polet
Podnovlje
07.04.2024 15:30
Sloboda GS
3 : 2
Polet
Zadrugar
Sijekovac
11 : 0
OFK Pridjel
Pridjel Donji
07.04.2024 15:30
Zadrugar
11 : 0
OFK Pridjel
Borac (O)
Osinja
3 : 1
Borac (K)
Kotorsko
07.04.2024 15:30
Borac (O)
3 : 1
Borac (K)
Mineral
Banja Vrućica
10 : 0
BSK
Bušletić
07.04.2024 15:30
Mineral
10 : 0
BSK
Mladost
Dobrinja
8 : 0
Partizan
Koprivna
07.04.2024 11:00
Mladost
8 : 0
Partizan
Sloga
Jakeš
1 : 0
Zadrugar
Tarevci
07.04.2024 15:30
Sloga
1 : 0
Zadrugar
Dobor
Modriča
7 : 1
Vranjak
Vranjak
07.04.2024 15:30
Dobor
7 : 1
Vranjak
Višnjik
Modriča
4 : 1
Pelagićevo 21
Pelagićevo
07.04.2024 15:30
Višnjik
4 : 1
Pelagićevo 21
Trebavac
Vranjak
3 : 1
Kladari Gornji
Kladari Gornji
07.04.2024 15:30
Trebavac
3 : 1
Kladari Gornji
Sloga 73
Ždreban
2 : 4
Crvena zvijezda
Gajevi
07.04.2024 15:30
Sloga 73
2 : 4
Crvena zvijezda
Budućnost
Gornja Slatina
4 : 1
Posavina
Miloševac
07.04.2024 15:30
Budućnost
4 : 1
Posavina
Bratstvo
Donja Dubica
2 : 0
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
07.04.2024 15:30
Bratstvo
2 : 0
Skugrić 1964
Sloboda
Mrtvica
0 : 3
Strijelac
Tutnjevac
07.04.2024 15:30
Sloboda
0 : 3
Strijelac
Gredice
Gredice
1 : 0
Obilić
Krepšić
07.04.2024 15:30
Gredice
1 : 0
Obilić
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
4 : 1
Sava 04
Brezovo Polje Selo
07.04.2024 15:30
Bobetino Brdo
4 : 1
Sava 04
Mladost (S)
Sandići
0 : 0
Zadrugar
Bukvik
07.04.2024 15:30
Mladost (S)
0 : 0
Zadrugar
Mladost (L)
Lončari
3 : 2
Polet
Čović Polje
07.04.2024 15:30
Mladost (L)
3 : 2
Polet
Grčica
Brčko
4 : 1
Jedinstvo
Koretaši
07.04.2024 15:30
Grčica
4 : 1
Jedinstvo
VSK
Velino Selo
2 : 1
Obarska
Velika Obarska
07.04.2024 15:30
VSK
2 : 1
Obarska
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
3 : 2
Drina (Amajlije)
Amajlije
07.04.2024 15:30
OFK Magnojević
3 : 2
Drina (Amajlije)
Kolektiv
Međaši
4 : 3
Gorica
Pučile
07.04.2024 15:30
Kolektiv
4 : 3
Gorica
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
1 : 0
Sloga 94
Bijeljina
07.04.2024 15:30
Magnojević 2001
1 : 0
Sloga 94
Semberija
Popovi
6 : 0
Balatun
Balatun
07.04.2024 15:30
Semberija
6 : 0
Balatun
Panteri
Zagoni
2 : 3
Jedinstvo
Suvo Polje
07.04.2024 15:30
Panteri
2 : 3
Jedinstvo
Branjevo
Branjevo
2 : 2
Radnički
Karakaj
07.04.2024 16:00
Branjevo
2 : 2
Radnički
Milići
Milići
2 : 3
Jadar
Nova Kasaba
07.04.2024 16:00
Milići
2 : 3
Jadar
Jardan
Jardan
2 : 0
Čelopek
Čelopek
07.04.2024 16:00
Jardan
2 : 0
Čelopek
Mladost
Divič
2 : 0
Polet
Kravica
07.04.2024 16:00
Mladost
2 : 0
Polet
Radnik Urije
Prijedor
1 : 0
Kiseljak
Koprivna
07.04.2024 15:30
Radnik Urije
1 : 0
Kiseljak
Svodna
Svodna
3 : 2
Mrakovica
Kozaruša
07.04.2024 15:30
Svodna
3 : 2
Mrakovica
Partizan
Kostajnica
5 : 0
7. Republika
Svodna
07.04.2024 15:30
Partizan
5 : 0
7. Republika
Mladost
Seferovci
0 : 2
Romanovci
Romanovci
07.04.2024 17:00
Mladost
0 : 2
Romanovci
Vilusi
Vilusi
2 : 1
Bratstvo
Orahova
07.04.2024 17:00
Vilusi
2 : 1
Bratstvo
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 2
Polet
Mali Sitneši
07.04.2024 16:30
Crvena zemlja
2 : 2
Polet
Mladost
Bajinci
1 : 1
Tamaris
Mrčevci
07.04.2024 16:30
Mladost
1 : 1
Tamaris
Omladinac
Gornja Čađavica
2 : 0
Piperci
Piperci
07.04.2024 15:30
Omladinac
2 : 0
Piperci
Ljeljenča
Ljeljenča
5 : 2
Majevica
Donje Zabrđe
07.04.2024 15:30
Ljeljenča
5 : 2
Majevica
Stević Jovan
Vršani
6 : 1
Budućnost
Ravno Polje
07.04.2024 15:30
Stević Jovan
6 : 1
Budućnost
Proleter
Gornji Dragaljevac
3 : 0
Jedinstvo
Donja Čađavica
07.04.2024 15:30
Proleter
3 : 0
Jedinstvo
BUK
Gornja Bukovica
0 : 6
Sloboda
Donji Dragaljevac
07.04.2024 15:30
BUK
0 : 6
Sloboda
Sloga
Donja Bukovica
3 : 0
Borac
Ugljevička Obrijež
07.04.2024 15:30
Sloga
3 : 0
Borac
Glogovac
Glogovac
1 : 3
Sloga
Dazdarevo
07.04.2024 15:30
Glogovac
1 : 3
Sloga
Zenit
Bijeljina
0 : 0
Koviljuše
Bijeljina
07.04.2024 15:30
Zenit
0 : 0
Koviljuše
Tavna
Banjica
7 : 1
Koridor 2011
Bijeljina
07.04.2024 15:30
Tavna
7 : 1
Koridor 2011
Pobjeda
Triješnica
0 : 3
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
07.04.2024 15:30
Pobjeda
0 : 3
OFK Crnjelovo
Novo doba
Čardačine
2 : 0
Polet
Gornji Kojčinovac
07.04.2024 15:30
Novo doba
2 : 0
Polet
Obilić 2023
Novo Naselje Janja
1 : 3
Patkovača
Patkovača
07.04.2024 10:30
Obilić 2023
1 : 3
Patkovača
Sava
Gradac
5 : 5
Lazarevica
Čengić
07.04.2024 10:30
Sava
5 : 5
Lazarevica
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 0
Nacional
Bijeljina
07.04.2024 10:30
Sloboda
3 : 0
Nacional
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
07.04.2024 20:00
Sloboda
1 : 0
Zvijezda
TOÅ K
Tešanj
1 : 1
Radnik
Hadžići
07.04.2024 16:00
TOÅ K
1 : 1
Radnik
Brnjaci
Brnjaci
2 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
07.04.2024 16:00
Brnjaci
2 : 0
Novi Travnik
Prokosovići
Prokosovići
0 : 4
Mladost (K)
Kikači
07.04.2024 16:00
Prokosovići
0 : 4
Mladost (K)
Dizdaruša
Brčko
0 : 0
Dinamo
Donja Mahala
07.04.2024 16:00
Dizdaruša
0 : 0
Dinamo
Lokomotiva
Miričina
2 : 2
Napredak
Matići
07.04.2024 16:00
Lokomotiva
2 : 2
Napredak
Seona
Seona
0 : 0
Radnički
Lukavac
07.04.2024 16:00
Seona
0 : 0
Radnički
Priluk
Priluk
2 : 1
Orahovica 74
Orahovica
07.04.2024 16:00
Priluk
2 : 1
Orahovica 74
Mladost (D)
Domaljevac
1 : 0
Sloga
Tojšići
07.04.2024 16:00
Mladost (D)
1 : 0
Sloga
Bosna (M)
Mionica
2 : 1
Svatovac
Poljice
07.04.2024 16:00
Bosna (M)
2 : 1
Svatovac
Natron
Maglaj
3 : 1
Nemila
Nemila
07.04.2024 16:00
Natron
3 : 1
Nemila
Usora
Žabljak-Usora
4 : 0
Rudar
Breza
07.04.2024 16:00
Usora
4 : 0
Rudar
Ilijaš
Ilijaš
0 : 1
Moševac
Moševac
07.04.2024 16:00
Ilijaš
0 : 1
Moševac
Žepče 1919
Žepče
3 : 1
Kolina
Ustikolina
07.04.2024 16:00
Žepče 1919
3 : 1
Kolina
Međugorje
Međugorje
5 : 4
Čapljina
Čapljina
07.04.2024 16:00
Međugorje
5 : 4
Čapljina
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
2 : 2
Klis
Buturović Polje
07.04.2024 16:00
Sloga
2 : 2
Klis
Višići
Višići
4 : 1
Grude
Grude
07.04.2024 16:00
Višići
4 : 1
Grude
Kruševo
Kruševo
4 : 0
Stolac
Stolac
07.04.2024 16:00
Kruševo
4 : 0
Stolac
Ljubuški
Ljubuški
5 : 2
Turbina
Jablanica
07.04.2024 16:00
Ljubuški
5 : 2
Turbina
Neum
Neum
1 : 2
Brotnjo
Čitluk
07.04.2024 16:00
Neum
1 : 2
Brotnjo
Rama
Prozor-Rama
2 : 1
Kamešnica
Podhum
07.04.2024 16:00
Rama
2 : 1
Kamešnica
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
2 : 1
Mladost (V)
Vrnograč
07.04.2024 16:00
Mladost 1938
2 : 1
Mladost (V)
Mladost (P)
Polje-Cazin
7 : 2
Željezničar
Bosanska Krupa
07.04.2024 16:00
Mladost (P)
7 : 2
Željezničar
Borac
Izačić
1 : 0
Kamenica
Kamenica
07.04.2024 16:00
Borac
1 : 0
Kamenica
HAÅ K Napredak
Ulović
1 : 1
Sloga (T)
Tolisa
07.04.2024 17:00
HAÅ K Napredak
1 : 1
Sloga (T)
19 srpanj
OÅ¡tra Luka
3 : 2
Dragovoljac
Novo Selo
07.04.2024 17:00
19 srpanj
3 : 2
Dragovoljac
Sloga (P)
Prud
5 : 1
Ratkovići
Ratkovići
07.04.2024 17:00
Sloga (P)
5 : 1
Ratkovići
Mladi zadrugar
Donji Rahić
1 : 2
Dinamo 75
Prijedor
07.04.2024 17:00
Mladi zadrugar
1 : 2
Dinamo 75
Frankopan
Å pionica Srednja
1 : 4
Trešnjevka
Maoča
07.04.2024 17:00
Frankopan
1 : 4
Trešnjevka
Novi Å eher
Novi Å eher
4 : 3
Vareš
Vareš
07.04.2024 16:00
Novi Å eher
4 : 3
Vareš
Borac
Tetovo - Zenica
3 : 0
Proleter
Makljenovac
07.04.2024 16:00
Borac
3 : 0
Proleter
Liješeva
Liješeva
3 : 1
Fortuna
Zenica
07.04.2024 16:00
Liješeva
3 : 1
Fortuna
Napredak
Å ije
1 : 4
Čelični grad-Steel City
Zenica
07.04.2024 16:00
Napredak
1 : 4
Čelični grad-Steel City
Zmaj
Buzić Mahala
2 : 2
Pobjeda
Tešanjka
07.04.2024 16:00
Zmaj
2 : 2
Pobjeda
Pofalićki
Sarajevo
3 : 1
Jedinstvo
Ljubnići
07.04.2024 15:00
Pofalićki
3 : 1
Jedinstvo
Vratnik
Sarajevo
4 : 0
SAÅ K Napredak
Sarajevo
07.04.2024 13:00
Vratnik
4 : 0
SAÅ K Napredak
Omladinac
Doglodi-Stup
7 : 1
Hrid
Sarajevo
07.04.2024 16:00
Omladinac
7 : 1
Hrid
Mladost
Župča
5 : 0
Academica
Sarajevo
07.04.2024 15:30
Mladost
5 : 0
Academica
Butmir
Butmir-Ilidža
0 : 0
Ozren
Semizovac
07.04.2024 16:00
Butmir
0 : 0
Ozren
Respekt
Sarajevo
0 : 2
Bojnik
Bojnik
07.04.2024 20:15
Respekt
0 : 2
Bojnik
El Tarik
Sarajevo
0 : 5
Stup
Sarajevo
07.04.2024 12:00
El Tarik
0 : 5
Stup
Lokomotiva
Mostar
07.04.2024
16:00
Iskra
Stolac
07.04.2024 16:00
Lokomotiva
:
Iskra
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
6 : 0
Cim
Cim
07.04.2024 16:00
Bjelopoljac
6 : 0
Cim
Branitelj
Rodoč-Jasenica
0 : 1
Blagaj
Blagaj
07.04.2024 16:00
Branitelj
0 : 1
Blagaj
Vir
Vir
3 : 1
Rakitno
Rakitno
07.04.2024 16:30
Vir
3 : 1
Rakitno
Drinovci
Drinovci
1 : 0
Å ujica
Å ujica
07.04.2024 16:30
Drinovci
1 : 0
Å ujica
Slatina
Bašigovci
2 : 0
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
07.04.2024 16:00
Slatina
2 : 0
Mladost (GŽ)
Jedinstvo
Vučkovci
4 : 1
Mladost 78
Donje Vukovije
07.04.2024 16:00
Jedinstvo
4 : 1
Mladost 78
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
3 : 2
Rijeka
Šerići
07.04.2024 16:00
Ingram
3 : 2
Rijeka
OFK Međiđa
Donja Međiđa
5 : 0
Mladost (P)
Puračić
07.04.2024 16:00
OFK Međiđa
5 : 0
Mladost (P)
Rainci
Gornji Rainci
1 : 0
Doboj Istok
Doboj Istok
07.04.2024 16:00
Rainci
1 : 0
Doboj Istok
Vražići 92
Vražići
1 : 0
Trebava
Donja Zelinja
07.04.2024 16:00
Vražići 92
1 : 0
Trebava
Miri
Miričina
5 : 1
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
07.04.2024 16:00
Miri
5 : 1
Mladost (VB)
Sloga
Bikodže
0 : 2
Mramor (B)
Babice
07.04.2024 16:00
Sloga
0 : 2
Mramor (B)
Turija
Turija
3 : 1
Mramor (M)
Mramor
07.04.2024 16:00
Turija
3 : 1
Mramor (M)
Željezničar
Dobošnica
5 : 1
Teočak
Teočak
07.04.2024 16:00
Željezničar
5 : 1
Teočak
Pribava
Pribava
4 : 1
Stjepan Polje
Stjepan Polje
07.04.2024 16:00
Pribava
4 : 1
Stjepan Polje
Jedinstvo (H)
Huskići
4 : 1
Jedinstvo (L)
Lukavica
07.04.2024 16:00
Jedinstvo (H)
4 : 1
Jedinstvo (L)
Rudar
Bukinje
2 : 0
Mladost (D)
Doborovci
07.04.2024 16:00
Rudar
2 : 0
Mladost (D)
Mionica 85
Mionica
4 : 0
Sladna
Sladna
07.04.2024 16:00
Mionica 85
4 : 0
Sladna
25 maj
Uroža
1 : 2
Mladost
Tinja
07.04.2024 16:00
25 maj
1 : 2
Mladost
Koraj
Koraj
3 : 1
12 decembar
Rajska
07.04.2024 16:00
Koraj
3 : 1
12 decembar
Sloboda
Kerep
1 : 1
Voćar
Šatorovići
07.04.2024 16:00
Sloboda
1 : 1
Voćar
Bukovik
Gornji Srebrenik
1 : 2
Graničar
Brezovo Polje
07.04.2024 16:00
Bukovik
1 : 2
Graničar
Biberovo Polje
Biberovo Polje
5 : 1
OFK Vida
Vida
07.04.2024 16:00
Biberovo Polje
5 : 1
OFK Vida
Å pionica 1953
Å pionica
0 : 3
Čelić
Čelić
07.04.2024 16:00
Å pionica 1953
0 : 3
Čelić
Jablanica
Barice
2 : 2
Sapna
Sapna
07.04.2024 16:00
Jablanica
2 : 2
Sapna
Proleter
Slavinovići
0 : 0
Omazići 1937
Omazići
07.04.2024 16:00
Proleter
0 : 0
Omazići 1937
Partizan
Kiseljak
3 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
07.04.2024 16:00
Partizan
3 : 0
OFK Tuzla
Omladinac RMU
Đurđevik
4 : 2
Toplice
Gornja Lukavica
07.04.2024 16:00
Omladinac RMU
4 : 2
Toplice
Slaven
Živinice
0 : 1
Jedinstvo
Donje Dubrave
07.04.2024 16:00
Slaven
0 : 1
Jedinstvo
Mladost (S)
Suha
4 : 1
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
07.04.2024 16:00
Mladost (S)
4 : 1
Mladost (GT)
Dijamant
Građevac
0 : 1
Napredak 1955
Radovlje
07.04.2024 14:30
Dijamant
0 : 1
Napredak 1955
Kološići
Kološići
3 : 0
Kralupi
Kralupi
07.04.2024 17:00
Kološići
3 : 0
Kralupi
Poriječani
Poriječani
1 : 2
Omladinac
Poriječani
07.04.2024 17:00
Poriječani
1 : 2
Omladinac
7 april
Buci
8 : 2
Ljiljan
Zimča
07.04.2024 17:00
7 april
8 : 2
Ljiljan
Gračanica
Gračanica
2 : 2
Moštre
Moštre
07.04.2024 14:30
Gračanica
2 : 2
Moštre
Radnik
Surdulica
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
07.04.2024 16:00
Radnik
0 : 2
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Spartak ŽK
Subotica
07.04.2024 14:30
Radnički 1923
3 : 1
Spartak ŽK
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Voždovac
Beograd
07.04.2024 16:30
Radnički (N)
2 : 1
Voždovac
Partizan
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
07.04.2024 20:00
Partizan
2 : 0
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
2 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
07.04.2024 19:00
Kolubara
2 : 4
Smederevo 1924
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
OFK Vršac
Vršac
07.04.2024 16:00
OFK Beograd
1 : 0
OFK Vršac
RFK Grafičar
Beograd
2 : 2
Mačva
Å abac
07.04.2024 16:00
RFK Grafičar
2 : 2
Mačva
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 4
GFK Sloboda
Užice
07.04.2024 16:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 4
GFK Sloboda
Bravo
Ljubljana
1 : 3
Domžale
Domžale
07.04.2024 15:00
Bravo
1 : 3
Domžale
Slaven Belupo
Koprivniva
1 : 0
Varaždin
Varaždin
07.04.2024 19:30
Slaven Belupo
1 : 0
Varaždin
Rijeka
Rijeka
1 : 0
Hajduk
Split
07.04.2024 17:00
Rijeka
1 : 0
Hajduk
Dinamo
Zagreb
4 : 1
Istra 1961
Pula
07.04.2024 17:00
Dinamo
4 : 1
Istra 1961
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Mornar
Bar
07.04.2024 15:00
Sutjeska
2 : 0
Mornar
Jezero
Plav
4 : 0
Arsenal
Tivat
07.04.2024 15:00
Jezero
4 : 0
Arsenal
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
07.04.2024 15:00
Rudar
1 : 1
Jedinstvo
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
07.04.2024 16:00
Igalo
1 : 1
Iskra
Lovćen
Cetinje
2 : 1
Kom
Podgorica
07.04.2024 16:00
Lovćen
2 : 1
Kom
Grbalj
Radanovići
1 : 3
Bokelj
Kotor
07.04.2024 16:00
Grbalj
1 : 3
Bokelj
Internacional
Podgorica
0 : 0
Berane
Berane
07.04.2024 16:00
Internacional
0 : 0
Berane
Podgorica
Podgorica
0 : 2
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
07.04.2024 17:00
Podgorica
0 : 2
Ortrant - Olimpic
Bregalnica
Å tip
1 : 0
Å kupi
Skoplje
07.04.2024 15:00
Bregalnica
1 : 0
Å kupi
Makedonija ĐP
Skoplje
1 : 1
Å kendija
Tetovo
07.04.2024 15:00
Makedonija ĐP
1 : 1
Å kendija
Tikveš
Kavadarci
3 : 1
AP Brera
Strumica
07.04.2024 15:00
Tikveš
3 : 1
AP Brera
Vardar
Skoplje
1 : 0
Struga
Struge
07.04.2024 15:00
Vardar
1 : 0
Struga
Voska sport
Ohrid
1 : 1
Rabotnički
Skoplje
07.04.2024 15:00
Voska sport
1 : 1
Rabotnički
Monaco
Monaco
1 : 0
Stade Rennais
Rennes
07.04.2024 17:05
Monaco
1 : 0
Stade Rennais
Montpellier
Montpellier
2 : 0
Lorient
Lorient
07.04.2024 15:00
Montpellier
2 : 0
Lorient
Nantes
Nantes
1 : 3
Olympique Lyonnais
Lyon
07.04.2024 20:45
Nantes
1 : 3
Olympique Lyonnais
Stade Brestois 29
Brest
4 : 3
Metz
Longeville-lès-Metz
07.04.2024 13:00
Stade Brestois 29
4 : 3
Metz
Reims
Reims
0 : 0
OGC Nice
Nice
07.04.2024 15:00
Reims
0 : 0
OGC Nice
Toulouse
Toulouse
0 : 0
Strasbourg
Strasbourg
07.04.2024 15:00
Toulouse
0 : 0
Strasbourg
Manchester United
Manchester
2 : 2
Liverpool
Liverpool
07.04.2024 16:30
Manchester United
2 : 2
Liverpool
Sheffield United
Sheffield
2 : 2
Chelsea
London
07.04.2024 18:30
Sheffield United
2 : 2
Chelsea
Tottenham Hotspur
London
3 : 1
Nottingham Forest
Nottingham
07.04.2024 19:00
Tottenham Hotspur
3 : 1
Nottingham Forest
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 1
Augsburg
Augsburg
07.04.2024 15:30
Hoffenheim
3 : 1
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
07.04.2024 17:30
Wolfsburg
1 : 3
Borussia M'gladbach
Cagliari
Cagliari
2 : 1
Atalanta
Bergamo
07.04.2024 18:00
Cagliari
2 : 1
Atalanta
Frosinone
Frosinone
0 : 0
Bologna
Bologna
07.04.2024 12:30
Frosinone
0 : 0
Bologna
Hellas Verona
Verona
1 : 2
Genoa
Genova
07.04.2024 18:00
Hellas Verona
1 : 2
Genoa
Juventus
Torino
1 : 0
Fiorentina
Firenze
07.04.2024 20:45
Juventus
1 : 0
Fiorentina
Monza
Monza
2 : 4
Napoli
Napoli
07.04.2024 15:00
Monza
2 : 4
Napoli
Tuzla City
Simin Han
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
07.04.2024 16:30
Tuzla City
1 : 1
Sarajevo
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
4 : 1
Radnik (H)
Hadžići
07.04.2024 14:00
Zvijezda 09
4 : 1
Radnik (H)
Borac
Banja Luka
4 : 1
Radnik (BN)
Bijeljina
07.04.2024 15:00
Borac
4 : 1
Radnik (BN)
OFK Spartak
Banja Luka
4 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
07.04.2024 12:00
OFK Spartak
4 : 0
Podgrmeč
Rudar Prijedor
Prijedor
4 : 1
BSK
Banja Luka
07.04.2024 12:00
Rudar Prijedor
4 : 1
BSK
Bratstvo
Bosanska Krupa
3 : 1
Rudar (KG)
Kamengrad
07.04.2024 12:00
Bratstvo
3 : 1
Rudar (KG)
Željezničar Sport team
Banja Luka
0 : 1
Laktaši
Laktaši
07.04.2024 12:00
Željezničar Sport team
0 : 1
Laktaši
Krajina
Cazin
3 : 0
Jedinstvo
Bihać
07.04.2024 12:00
Krajina
3 : 0
Jedinstvo
Drina
Zvornik
5 : 2
Budućnost
Banovići
07.04.2024 12:00
Drina
5 : 2
Budućnost
Rudanka
Rudanka
0 : 0
Bratstvo
Gračanica
07.04.2024 12:00
Rudanka
0 : 0
Bratstvo
Slaven
Živinice
4 : 1
Radnički
Lukavac
07.04.2024 12:00
Slaven
4 : 1
Radnički
Sloga
Doboj
10 : 2
Radnik
Bijeljina
07.04.2024 12:00
Sloga
10 : 2
Radnik
Modriča
Modriča
0 : 1
Ilićka 01
Brčko
07.04.2024 12:00
Modriča
0 : 1
Ilićka 01
Stupčanica
Olovo
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
07.04.2024 13:30
Stupčanica
3 : 1
Slavija
UNIS
Vogošća
3 : 2
Sutjeska
Foča
07.04.2024 13:30
UNIS
3 : 2
Sutjeska
Romanija
Pale
3 : 0
Rudar
Breza
07.04.2024 13:30
Romanija
3 : 0
Rudar
Igman
Ilidža
3 : 1
Baton
Sarajevo
07.04.2024 13:30
Igman
3 : 1
Baton
Goražde
Goražde
1 : 1
Famos (H)
Hrasnica
07.04.2024 13:30
Goražde
1 : 1
Famos (H)
Famos (V)
Vojkovići
1 : 4
Željezničar
Sarajevo
07.04.2024 13:30
Famos (V)
1 : 4
Željezničar
Čelik
Zenica
3 : 1
Romari
Vitez
07.04.2024 13:30
Čelik
3 : 1
Romari
Rudar
Kakanj
3 : 0
NK Vitez
Vitez
07.04.2024 16:30
Rudar
3 : 0
NK Vitez
Travnik
Travnik
2 : 0
Žepče
Žepče
07.04.2024 13:30
Travnik
2 : 0
Žepče
Dečić
Tuzi
4 : 3
Zeta
Golubovci
07.04.2024 13:00
Dečić
4 : 3
Zeta
Stari Aerodrom
Podgorica
13 : 1
Petnjica
Petnjica
07.04.2024 14:00
Stari Aerodrom
13 : 1
Petnjica
Adria
Kotor
2 : 2
Lovćen
Cetinje
07.04.2024 14:00
Adria
2 : 2
Lovćen
Budva
Budva
4 : 1
Rudar
Pljevlja
07.04.2024 16:00
Budva
4 : 1
Rudar
Mornar 1923
Bar
2 : 2
Jezero
Plav
07.04.2024 14:00
Mornar 1923
2 : 2
Jezero
Zrinjski
Mostar
5 : 2
Velež
Mostar
07.04.2024 11:30
Zrinjski
5 : 2
Velež
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
2 : 0
Gošk
Gabela
07.04.2024 16:45
Zvijezda 09
2 : 0
Gošk
OFK Spartak
Banja Luka
14 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
07.04.2024 10:00
OFK Spartak
14 : 0
Podgrmeč
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
BSK
Banja Luka
07.04.2024 10:00
Rudar Prijedor
1 : 0
BSK
Omarska
Omarska
0 : 3
Kozara
Gradiška
07.04.2024 10:00
Omarska
0 : 3
Kozara
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 9
Rudar
Kamengrad
07.04.2024 10:00
Bratstvo
0 : 9
Rudar
Željezničar Sport team
Banja Luka
5 : 1
Laktaši
Laktaši
07.04.2024 10:00
Željezničar Sport team
5 : 1
Laktaši
Krajina
Cazin
2 : 0
Jedinstvo
Bihać
07.04.2024 10:00
Krajina
2 : 0
Jedinstvo
Sloboda
Novi Grad
2 : 3
Čelinac
Čelinac
07.04.2024 11:30
Sloboda
2 : 3
Čelinac
FSA Prijedor
Prijedor
0 : 2
Naprijed
Banja Luka
07.04.2024 11:30
FSA Prijedor
0 : 2
Naprijed
Tekstilac Kort
Derventa
8 : 0
Dubrave
Dubrave
07.04.2024 11:30
Tekstilac Kort
8 : 0
Dubrave
Drina
Zvornik
4 : 0
Budućnost
Banovići
07.04.2024 10:00
Drina
4 : 0
Budućnost
Željezničar
Doboj
1 : 2
Bratstvo
Gračanica
07.04.2024 10:00
Željezničar
1 : 2
Bratstvo
Slaven
Živinice
5 : 1
Radnički
Lukavac
07.04.2024 10:00
Slaven
5 : 1
Radnički
Sloga
Doboj
1 : 1
Radnik
Bijeljina
07.04.2024 10:00
Sloga
1 : 1
Radnik
Modriča Alfa
Modriča
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
07.04.2024 10:00
Modriča Alfa
1 : 0
Ilićka 01
Ozren
Petrovo
10 : 0
Vučijak
Majevica
07.04.2024 10:00
Ozren
10 : 0
Vučijak
Željezničar Sport team
Banja Luka
4 : 1
Potkozarje
Aleksandrovac
07.04.2024 16:00
Željezničar Sport team
4 : 1
Potkozarje
OFK Spartak
Banja Luka
4 : 1
Džaja
Banja Luka
07.04.2024 10:00
OFK Spartak
4 : 1
Džaja
Jedinstvo (B)
Brodac
5 : 0
Guber
Srebrenica
07.04.2024 11:30
Jedinstvo (B)
5 : 0
Guber
Proleter
Dvorovi
2 : 1
Budućnost
Pilica
07.04.2024 11:30
Proleter
2 : 1
Budućnost
Vlasenica
Vlasenica
5 : 0
Jadar
Nova Kasaba
07.04.2024 11:30
Vlasenica
5 : 0
Jadar
Stupčanica
Olovo
0 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
07.04.2024 11:00
Stupčanica
0 : 2
Slavija
UNIS
Vogošća
2 : 0
Sutjeska
Foča
07.04.2024 11:00
UNIS
2 : 0
Sutjeska
Romanija
Pale
3 : 2
Rudar
Breza
07.04.2024 11:00
Romanija
3 : 2
Rudar
Igman
Ilidža
5 : 3
Baton
Sarajevo
07.04.2024 11:00
Igman
5 : 3
Baton
Goražde
Goražde
1 : 1
Famos (H)
Hrasnica
07.04.2024 11:00
Goražde
1 : 1
Famos (H)
Bosna
Visoko
1 : 1
Radnik (H)
Hadžići
07.04.2024 11:00
Bosna
1 : 1
Radnik (H)
Famos (V)
Vojkovići
0 : 5
Željezničar
Sarajevo
07.04.2024 11:00
Famos (V)
0 : 5
Željezničar
Čelik
Zenica
0 : 3
Romari
Vitez
07.04.2024 11:00
Čelik
0 : 3
Romari
Rudar (K)
Kakanj
3 : 0
NK Vitez
Vitez
07.04.2024 14:30
Rudar (K)
3 : 0
NK Vitez
Travnik
Travnik
4 : 0
Žepče
Žepče
07.04.2024 11:00
Travnik
4 : 0
Žepče
Bihać
Bihać
0 : 1
Omladinac 75
Pokoj
07.04.2024 14:30
Bihać
0 : 1
Omladinac 75
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
0 : 4
Sloga
Bosanska Otoka
07.04.2024 13:30
Una Nacionalni park
0 : 4
Sloga
FA Akademika
Sarajevo
8 : 2
Glasinac
Sokolac
07.04.2024 11:30
FA Akademika
8 : 2
Glasinac
Željezničar
Sarajevo
6 : 0
Željezničar 2
Sarajevo
07.04.2024 08:30
Željezničar
6 : 0
Željezničar 2
Ozren
Semizovac
4 : 0
Sokolac
Sokolac
07.04.2024 11:00
Ozren
4 : 0
Sokolac
Proleter
Slavinovići
3 : 0
Orahovica 74
Donja Orahovica
07.04.2024 10:00
Proleter
3 : 0
Orahovica 74
Mladost (SO)
Solina
07.04.2024
11:00
Mladost (SU)
Suha
07.04.2024 11:00
Mladost (SO)
:
Mladost (SU)
Bosna
Kalesija
07.04.2024
11:00
Å F Miri
Kruševica
07.04.2024 11:00
Bosna
:
Å F Miri
Betaklub Tango
Devetak
2 : 1
Rainci
Gornji Rainci
07.04.2024 10:00
Betaklub Tango
2 : 1
Rainci
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Velež
Mostar
07.04.2024 10:00
Zrinjski
4 : 0
Velež
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
8 : 0
Gošk
Gošk
07.04.2024 15:00
Zvijezda 09
8 : 0
Gošk
Laktaši
Laktaši
0 : 2
Željezničar
Doboj
07.04.2024 11:30
Laktaši
0 : 2
Željezničar
Borac (KD)
Kozarska Dubica
0 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
07.04.2024 11:30
Borac (KD)
0 : 5
Rudar Prijedor
Proleter
Teslić
0 : 8
Modriča Alfa
Modriča
07.04.2024 11:30
Proleter
0 : 8
Modriča Alfa
BSK
Banja Luka
6 : 1
Polet 1926
Brod
07.04.2024 11:30
BSK
6 : 1
Polet 1926
Sloboda
Novi Grad
0 : 1
Čelinac
Čelinac
07.04.2024 10:00
Sloboda
0 : 1
Čelinac
FSA Prijedor
Prijedor
0 : 5
Naprijed
Banja Luka
07.04.2024 10:00
FSA Prijedor
0 : 5
Naprijed
Tekstilac Kort
Derventa
6 : 0
Dubrave
Dubrave
07.04.2024 10:00
Tekstilac Kort
6 : 0
Dubrave
Drina
Zvornik
7 : 0
Zenit
Bijeljina
07.04.2024 16:30
Drina
7 : 0
Zenit
Spartak 2013
Banja Luka
6 : 0
Mladost Farma prom
Banja Luka
07.04.2024 12:00
Spartak 2013
6 : 0
Mladost Farma prom
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Majevica
Lopare
07.04.2024 10:00
Ilićka 01
2 : 0
Majevica
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 0
Janja 2009
Janja
07.04.2024 11:00
OFK Brezik
3 : 0
Janja 2009
Radnik
Bijeljina
07.04.2024
11:00
Drina
Amajlije
07.04.2024 11:00
Radnik
:
Drina
Sloga 94
Bijeljina
2 : 1
Partizan
Donja Trnova
07.04.2024 09:30
Sloga 94
2 : 1
Partizan
Sloboda
Donji Zagoni
0 : 0
Mladost
Velika Obarska
07.04.2024 13:30
Sloboda
0 : 0
Mladost
Jedinstvo (B)
Brodac
1 : 0
Guber
Srebrenica
07.04.2024 10:00
Jedinstvo (B)
1 : 0
Guber
Proleter
Dvorovi
0 : 0
Budućnost
Pilica
07.04.2024 10:00
Proleter
0 : 0
Budućnost
Vlasenica
Vlasenica
9 : 0
Jadar
Nova Kasaba
07.04.2024 10:00
Vlasenica
9 : 0
Jadar
Branjevo
Branjevo
0 : 0
Lokanj
Lokanj
07.04.2024 10:00
Branjevo
0 : 0
Lokanj
Rudo
Rudo
1 : 2
Mladost
Rogatica
07.04.2024 10:00
Rudo
1 : 2
Mladost
Bajer 99
Velagići
0 : 5
AN Jedinstvo
Bihać
07.04.2024 11:30
Bajer 99
0 : 5
AN Jedinstvo
Ključ
Ključ
0 : 1
Rudar
Kamengrad
07.04.2024 11:30
Ključ
0 : 1
Rudar
Bihać
Bihać
0 : 5
Jedinstvo
Bihać
07.04.2024 11:30
Bihać
0 : 5
Jedinstvo
ABC
Podzvizd
0 : 2
Mladost
Polje - Cazin
07.04.2024 11:30
ABC
0 : 2
Mladost
Orašje
Orašje
3 : 0
Kostrč
Kostrč
07.04.2024 11:00
Orašje
3 : 0
Kostrč
Mladost
Doboj - Kakanj
2 : 3
Rudar (B)
Breza
07.04.2024 12:30
Mladost
2 : 3
Rudar (B)
Rudar (K)
Kakanj
1 : 0
Sporting
Zenica
07.04.2024 12:30
Rudar (K)
1 : 0
Sporting
TOÅ K
Tešanj
2 : 0
Natron
Maglaj
07.04.2024 11:30
TOÅ K
2 : 0
Natron
Krivaja
Zavidovići
0 : 1
Simm Bau
Kosova
07.04.2024 11:30
Krivaja
0 : 1
Simm Bau
Moševac
Moševac
3 : 9
Nemila
Nemila
07.04.2024 11:30
Moševac
3 : 9
Nemila
Novi Grad 1
Sarajevo
0 : 5
Radnik
Hadžići
07.04.2024 13:00
Novi Grad 1
0 : 5
Radnik
Igman
ilidža
2 : 2
Famos (H)
Hrasnica
07.04.2024 16:00
Igman
2 : 2
Famos (H)
Baton
Sarajevo
9 : 0
Unis
Vogošča
07.04.2024 16:00
Baton
9 : 0
Unis
Igman 2
ilidža
0 : 1
Å F Sparta
Sarajevo
07.04.2024 09:00
Igman 2
0 : 1
Å F Sparta
Novi Grad 1
Sarajevo
0 : 3
Fair-Play
Sarajevo
07.04.2024 15:00
Novi Grad 1
0 : 3
Fair-Play
Turbina
Jablanica
1 : 1
Branitelj
Rodoč - Jasenica
07.04.2024 11:30
Turbina
1 : 1
Branitelj
Bosna
Kalesija
4 : 1
Zvijezda
Gradačac
07.04.2024 10:45
Bosna
4 : 1
Zvijezda
Eurogol
Živinoce
2 : 4
Bratstvo
Gračanica
07.04.2024 11:00
Eurogol
2 : 4
Bratstvo
Orahovica 74
Orahovica
3 : 0
Mladost
Malešići
07.04.2024 11:00
Orahovica 74
3 : 0
Mladost
Proleter
Tuzla
1 : 2
Rudar
Bukinje
07.04.2024 09:00
Proleter
1 : 2
Rudar
Mramor
Mramor
4 : 1
Å pionica 1953
Å pionica
07.04.2024 11:00
Mramor
4 : 1
Å pionica 1953
Laktaši
Laktaši
0 : 9
Željezničar
Doboj
07.04.2024 10:00
Laktaši
0 : 9
Željezničar
Borac (KD)
Kozarska Dubica
1 : 6
Rudar Prijedor
Prijedor
07.04.2024 10:00
Borac (KD)
1 : 6
Rudar Prijedor
Proleter
Teslić
4 : 3
Modriča Alfa
Modriča
07.04.2024 10:00
Proleter
4 : 3
Modriča Alfa
BSK
Banja Luka
5 : 1
Polet 1926
Brod
07.04.2024 10:00
BSK
5 : 1
Polet 1926
Drina
Zvornik
0 : 4
Zenit
Bijeljina
07.04.2024 15:00
Drina
0 : 4
Zenit
Sloboda
Novi Grad
9 : 1
Kozara
Donji Orlovci
07.04.2024 10:00
Sloboda
9 : 1
Kozara
Naprijed
Banja Luka
0 : 2
Polet - Krajišnik
Ramići
07.04.2024 10:00
Naprijed
0 : 2
Polet - Krajišnik
Bajer 99
Velagići
0 : 10
AN Jedinstvo
Bihać
07.04.2024 10:00
Bajer 99
0 : 10
AN Jedinstvo
Ključ
Ključ
3 : 0
Rudar
Sanski Most
07.04.2024 10:00
Ključ
3 : 0
Rudar
Bihać
Bihać
0 : 6
Jedinstvo
Bihać
07.04.2024 10:00
Bihać
0 : 6
Jedinstvo
ABC
Podzvizd
1 : 1
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
07.04.2024 10:00
ABC
1 : 1
Mladost (P-C)
Sloga
Bosanska Otoka
6 : 0
Jezerski
Jezerski
07.04.2024 10:00
Sloga
6 : 0
Jezerski
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
1 : 1
Rudar (B)
Breza
07.04.2024 10:00
Mladost (DK)
1 : 1
Rudar (B)
Rudar (K)
Kakanj
4 : 2
Sporting
Zenica
07.04.2024 10:00
Rudar (K)
4 : 2
Sporting
TOÅ K
Tešanj
1 : 3
Natron
Maglaj
07.04.2024 09:00
TOÅ K
1 : 3
Natron
Krivaja
Zavidovići
2 : 0
Simm Bau
Kosova
07.04.2024 10:00
Krivaja
2 : 0
Simm Bau
Moševac
Moševac
2 : 9
Nemila
Nemila
07.04.2024 10:00
Moševac
2 : 9
Nemila
Žepče 1919
Žepče
5 : 0
Usora
Usora
07.04.2024 10:00
Žepče 1919
5 : 0
Usora
Željezničar 2
Sarajevo
11 : 2
Ilijaš
Ilijaš
07.04.2024 11:00
Željezničar 2
11 : 2
Ilijaš
Turbina
Jablanica
4 : 0
Branitelj
Rodoč - Jasenica
07.04.2024 10:00
Turbina
4 : 0
Branitelj
Bosna
Kalesija
0 : 4
Zvijezda
Gradačac
07.04.2024 09:30
Bosna
0 : 4
Zvijezda
Eurogol
Živinice
3 : 0
Bratstvo
Gračanica
07.04.2024 10:00
Eurogol
3 : 0
Bratstvo
Perfekt
Srebrenik
1 : 2
Tuzla Siti
Simin Han
07.04.2024 10:00
Perfekt
1 : 2
Tuzla Siti
ŠF Živinice 22
Živinice
2 : 1
Budućnost
Banovići
07.04.2024 10:00
ŠF Živinice 22
2 : 1
Budućnost
Sloga (D)
Doboj
4 : 2
Ljubić
Prnjavor
07.04.2024 15:30
Sloga (D)
4 : 2
Ljubić
Vogošća
Vogošća
2 : 0
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
07.04.2024 15:00
Vogošća
2 : 0
Željezničar 2011
Leotar Teks
Trebinje
7 : 0
Mladost
Rogatica
07.04.2024 14:30
Leotar Teks
7 : 0
Mladost
Emina
Mostar
0 : 8
Radnik Bumerang
Bijeljina
07.04.2024 15:00
Emina
0 : 8
Radnik Bumerang

Futsal

Mirabile Moda
Podgorica
2 : 1
Boka
Kotor
07.04.2024 18:00
Mirabile Moda
2 : 1
Boka
Cattaro 2019
Kotor
3 : 0
Zora
Spuž
07.04.2024 20:00
Cattaro 2019
3 : 0
Zora
Prijedor
Prijedor
5 : 5
Zahumlje
Trebinje
07.04.2024 18:00
Prijedor
5 : 5
Zahumlje
Vitez
Vitez
4 : 8
Bubamara
Cazin
07.04.2024 21:00
Vitez
4 : 8
Bubamara
Tešanj
Tešanj
5 : 1
Čulin Mlin
Livno
07.04.2024 20:30
Tešanj
5 : 1
Čulin Mlin
FC Akademac
Trebinje
5 : 0
MNK Brotnjo
Čitluk
07.04.2024 16:30
FC Akademac
5 : 0
MNK Brotnjo

Košarka

Split
Split
73 : 92
Crvena zvezda Meridianbet
Beograd
07.04.2024 18:00
Split
73 : 92
Crvena zvezda Meridianbet
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
67 : 79
Sloga
Kraljevo
07.04.2024 20:00
OKK Novi Pazar
67 : 79
Sloga
Slavija
Istočno Sarajevo
99 : 87
Leotar
Trebinje
07.04.2024 19:30
Slavija
99 : 87
Leotar
Pliva
Å ipovo
73 : 57
Modriča
Modriča
07.04.2024 19:00
Pliva
73 : 57
Modriča
Igman
Istočna Ilidža
64 : 76
Play Off
Sarajevo
07.04.2024 17:00
Igman
64 : 76
Play Off

Odbojka

Bratunac
Bratunac
0 : 3
Jahorina
Pale
07.04.2024 15:00
Bratunac
0 : 3
Jahorina
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Radnik
Bijeljina
07.04.2024 13:00
Slavija
0 : 3
Radnik
Drina
Zvornik
3 : 0
Libero
Bijeljina
07.04.2024 16:00
Drina
3 : 0
Libero
Sloga
Doboj
3 : 0
Han Pijesak
Han Pijesak
07.04.2024 16:00
Sloga
3 : 0
Han Pijesak
Gacko 2
Gacko
3 : 0
Rudo
Rudo
07.04.2024
Gacko 2
3 : 0
Rudo
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Mladost
Rogatica
07.04.2024 15:00
Ljubinje
3 : 0
Mladost
Lami
Brčko
3 : 1
Maglaj
Maglaj
07.04.2024 16:30
Lami
3 : 1
Maglaj
Ilidža
Ilidža
3 : 0
Smeč DN
Brčko
07.04.2024 16:00
Ilidža
3 : 0
Smeč DN
Libero
Bijeljina
3 : 0
Volero
Pale
07.04.2024 16:00
Libero
3 : 0
Volero

Rukomet

ORK Borac
Banja Luka
33 : 35
Kozara (G)
Gradiška
07.04.2024 18:00
ORK Borac
33 : 35
Kozara (G)
Višegrad - HED
Višegrad
29 : 28
Mladost
Banja Luka
07.04.2024 18:00
Višegrad - HED
29 : 28
Mladost
Žepče
Žepče
40 : 39
Jajce
Jajce
07.04.2024 18:00
Žepče
40 : 39
Jajce
Izviđač 2
Ljubuški
23 : 28
Zrinjski
Mostar
07.04.2024 15:00
Izviđač 2
23 : 28
Zrinjski
Borac
Banjaluka
33 : 15
Leotar
Trebinje
07.04.2024 14:00
Borac
33 : 15
Leotar
Bosna
Tešanj
36 : 31
Iskra
Stolac
07.04.2024 16:00
Bosna
36 : 31
Iskra
Goražde
Goražde
47 : 32
Bihać
Bihać
07.04.2024 15:30
Goražde
47 : 32
Bihać
Xbyxaj je ocenio igrača
Xbyxaj je ocenio igrača
qwert je podelio utakmicu
Ognjen172 je ocenio igrača
Ognjen172 je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača