XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 391 utakmica za dan
Nedelja, 14 April 2024


Fudbal

Igman
Konjic
1 : 1
PosuŔje
PosuŔje
14.04.2024 13:00
Igman
1 : 1
PosuŔje
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
14.04.2024 20:00
Željezničar
0 : 0
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
2 : 0
BSK
Banja Luka
14.04.2024 18:30
Radnik
2 : 0
BSK
Crni vrh
Jaružani
2 : 0
Brdo
Hambarine
14.04.2024 16:00
Crni vrh
2 : 0
Brdo
Dubrave
Dubrave
2 : 2
FSA
Prijedor
14.04.2024 16:00
Dubrave
2 : 2
FSA
Jedinstvo (B)
Brodac
0 : 4
Drina HE
ViŔegrad
14.04.2024 16:00
Jedinstvo (B)
0 : 4
Drina HE
Mladost (R)
Rogatica
1 : 1
Vlasenica
Vlasenica
14.04.2024 16:00
Mladost (R)
1 : 1
Vlasenica
Jedinstvo (R)
Roćević
6 : 2
Guber
Srebrenica
14.04.2024 16:00
Jedinstvo (R)
6 : 2
Guber
Stakorina
Čajniče
4 : 0
Podrinje
Janja
14.04.2024 16:00
Stakorina
4 : 0
Podrinje
Hercegovac
Bileća
2 : 3
Proleter
Dvorovi
14.04.2024 16:00
Hercegovac
2 : 3
Proleter
Budućnost
Banja Luka
1 : 1
13 Skojevki
Grbavci
14.04.2024 16:00
Budućnost
1 : 1
13 Skojevki
Kozara
Donji Orlovci
2 : 0
Krajina
Banja Luka
14.04.2024 16:00
Kozara
2 : 0
Krajina
Polet KrajiŔnik
Dragočaj-Ramići
4 : 2
Karanovac
Karanovac
14.04.2024 16:00
Polet KrajiŔnik
4 : 2
Karanovac
Plamen
Donje Vodičevo
7 : 1
Sloga
Rakelići-Saničani
14.04.2024 16:00
Plamen
7 : 1
Sloga
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 1
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
14.04.2024 16:00
Sloga DIPO
2 : 1
Bratstvo (Kozarac)
Sloga
Dugo Polje
4 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
14.04.2024 16:00
Sloga
4 : 2
Crvena zvijezda
Ozren
Petrovo
3 : 0
Skugrić
Skugrić
14.04.2024 16:00
Ozren
3 : 0
Skugrić
Hajduk (B)
BatkuŔa
1 : 1
Vučijak
Majevac
14.04.2024 16:00
Hajduk (B)
1 : 1
Vučijak
Hajduk (K)
Kožuhe
2 : 1
Ukrina
Čečava
14.04.2024 16:00
Hajduk (K)
2 : 1
Ukrina
Rudanka
Rudanka
1 : 2
Željezničar
Doboj
14.04.2024 16:00
Rudanka
1 : 2
Željezničar
Crkvina
Crkvina
2 : 2
Zvijezda
Kakmuž
14.04.2024 16:00
Crkvina
2 : 2
Zvijezda
Trnovica
Trnovica
3 : 2
Šekovići
Šekovići
14.04.2024 16:00
Trnovica
3 : 2
Šekovići
Birač
Derventa
1 : 0
Mladost
Velika Obarska
14.04.2024 16:00
Birač
1 : 0
Mladost
Lokanj
Lokanj
3 : 2
Brezik
Gornji Brezik
14.04.2024 16:00
Lokanj
3 : 2
Brezik
Partizan
Donja Trnova
0 : 3
Napredak
Donji Å epak
14.04.2024 16:00
Partizan
0 : 3
Napredak
Majevica
Lopare
4 : 3
Tabanci
Tabanci
14.04.2024 13:15
Majevica
4 : 3
Tabanci
Rudar
Blagaj
5 : 0
OFK Ravan
Međeđa
14.04.2024 16:00
Rudar
5 : 0
OFK Ravan
Slaven
Dobrljin
3 : 2
Ljubija
Ljubija
14.04.2024 16:00
Slaven
3 : 2
Ljubija
Knežopoljac
Knežica
2 : 1
Gomjenica
Prijedor
14.04.2024 16:00
Knežopoljac
2 : 1
Gomjenica
Brzi
Busnovi
0 : 0
Berek 1975
Prijedor
14.04.2024 16:00
Brzi
0 : 0
Berek 1975
MoŔtanica
Božići
1 : 3
Podgrmeč
OŔtra Luka
14.04.2024 16:00
MoŔtanica
1 : 3
Podgrmeč
Laminci
Laminci
0 : 2
Torpedo
Cerovljani
14.04.2024 17:00
Laminci
0 : 2
Torpedo
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 7
Potkozarje
Aleksandrovac
14.04.2024 17:00
Sloboda
0 : 7
Potkozarje
Kozara
Turjak
4 : 2
Omladinac
Brestovčina
14.04.2024 17:00
Kozara
4 : 2
Omladinac
Borac (Mag)
Maglajani
1 : 1
Borac (MaÅ”)
MaÅ”ići
14.04.2024 17:00
Borac (Mag)
1 : 1
Borac (MaÅ”)
Biseri
Čatrnja
2 : 1
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
14.04.2024 17:00
Biseri
2 : 1
Mladi KrajiŔnik
Obradovac
Obradovac
1 : 2
Borac (Å I)
Å ibovska
14.04.2024 17:00
Obradovac
1 : 2
Borac (Å I)
Zmijanje
Kola
6 : 2
Gomionica
Bronzani Majdan
14.04.2024 16:00
Zmijanje
6 : 2
Gomionica
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 1
Å njegotina
Velika Å njegotina
14.04.2024 17:00
OFK Spartak 2013
3 : 1
Å njegotina
Piskavica
Piskavica
3 : 7
Borac (ID)
Istočni Drvar
14.04.2024 16:00
Piskavica
3 : 7
Borac (ID)
OFK Banja Luka
Banja Luka
3 : 2
Rekreativo
Banja Luka
14.04.2024 19:30
OFK Banja Luka
3 : 2
Rekreativo
Mladost
Zalužani
3 : 2
Omladinac
Banja Luka
14.04.2024 16:00
Mladost
3 : 2
Omladinac
BSK
BuÅ”letić
1 : 1
Borac (O)
Osinja
14.04.2024 16:00
BSK
1 : 1
Borac (O)
Borac (K)
Kotorsko
1 : 0
Zadrugar
Sijekovac
14.04.2024 16:00
Borac (K)
1 : 0
Zadrugar
OFK Pridjel
Pridjel Donji
1 : 3
Sloboda GS
Grabovica-Stanovi
14.04.2024 16:00
OFK Pridjel
1 : 3
Sloboda GS
Polet
Podnovlje
2 : 1
ZboriŔte
ZboriŔte
14.04.2024 16:00
Polet
2 : 1
ZboriŔte
Trebavac
Vranjak
1 : 1
Mladost
Dobrinja
14.04.2024 15:30
Trebavac
1 : 1
Mladost
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 2
ViŔnjik
Modriča
14.04.2024 15:30
Kladari Gornji
1 : 2
ViŔnjik
Pelagićevo 21
Pelagićevo
1 : 7
Dobor
Modriča
14.04.2024 15:30
Pelagićevo 21
1 : 7
Dobor
Vranjak
Vranjak
1 : 4
Sloga
JakeÅ”
14.04.2024 15:30
Vranjak
1 : 4
Sloga
Zadrugar
Tarevci
3 : 1
Partizan
Koprivna
14.04.2024 15:30
Zadrugar
3 : 1
Partizan
Skugrić 1964
MiÅ”ići-Potpolje
1 : 5
Budućnost
Gornja Slatina
14.04.2024 15:30
Skugrić 1964
1 : 5
Budućnost
Posavina
MiloŔevac
4 : 0
Sloga 73
Ždreban
14.04.2024 15:30
Posavina
4 : 0
Sloga 73
Crvena zvijezda
Gajevi
10 : 3
Mladost
Srpska TiŔina
14.04.2024 10:30
Crvena zvijezda
10 : 3
Mladost
Grčica
Brčko
4 : 1
Sloboda
Mrtvica
14.04.2024 16:00
Grčica
4 : 1
Sloboda
Jedinstvo
KoretaŔi
1 : 1
Mladost (L)
Lončari
14.04.2024 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Mladost (L)
Polet
Čović Polje
5 : 2
Mladost (S)
Sandići
14.04.2024 16:00
Polet
5 : 2
Mladost (S)
Zadrugar
Bukvik
0 : 1
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
14.04.2024 16:00
Zadrugar
0 : 1
Bobetino Brdo
Sava 04
Brezovo Polje Selo
5 : 4
Gredice
Gredice
14.04.2024 16:00
Sava 04
5 : 4
Gredice
Obilić
KrepÅ”ić
2 : 4
Strijelac
Tutnjevac
14.04.2024 16:00
Obilić
2 : 4
Strijelac
Obarska
Velika Obarska
3 : 2
Panteri
Zagoni
14.04.2024 16:00
Obarska
3 : 2
Panteri
Jedinstvo
Suvo Polje
3 : 4
Borac
Trnjaci
14.04.2024 16:00
Jedinstvo
3 : 4
Borac
OFK Batković
Batković
1 : 4
Semberija
Popovi
14.04.2024 16:00
OFK Batković
1 : 4
Semberija
Balatun
Balatun
2 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
14.04.2024 16:00
Balatun
2 : 1
Magnojević 2001
Gorica
Pučile
1 : 3
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
14.04.2024 16:00
Gorica
1 : 3
OFK Magnojević
Drina (Amajlije)
Amajlije
1 : 3
VSK
Velino Selo
14.04.2024 16:00
Drina (Amajlije)
1 : 3
VSK
Jasenica
Jasenica
1 : 3
Bratstvo
Bratunac
14.04.2024 13:00
Jasenica
1 : 3
Bratstvo
Polet
Kravica
1 : 1
Jardan
Jardan
14.04.2024 16:00
Polet
1 : 1
Jardan
Čelopek
Čelopek
0 : 1
Milići
Milići
14.04.2024 16:00
Čelopek
0 : 1
Milići
Jadar
Nova Kasaba
1 : 1
Radnički
Karakaj
14.04.2024 16:00
Jadar
1 : 1
Radnički
Mrakovica
KozaruŔa
1 : 2
Radnik Urije
Prijedor
14.04.2024 16:00
Mrakovica
1 : 2
Radnik Urije
Kiseljak
Koprivna
2 : 1
Rasavci
Rasavci
14.04.2024 16:00
Kiseljak
2 : 1
Rasavci
Vilusi
Vilusi
4 : 0
Ratar
Stara Topola
14.04.2024 17:00
Vilusi
4 : 0
Ratar
Stevan Dukić
Rogolji
7 : 1
Kalemi
Trebovljani
14.04.2024 17:00
Stevan Dukić
7 : 1
Kalemi
Vrbas
Prijebljezi
4 : 1
OFK Nožičko
Nožičko
14.04.2024 17:00
Vrbas
4 : 1
OFK Nožičko
Obilić PP
Srbac
7 : 2
Crvena zemlja
Nova Ves
14.04.2024 17:00
Obilić PP
7 : 2
Crvena zemlja
Mladost
Trnjaci
6 : 1
Jugović
Gredice
14.04.2024 11:00
Mladost
6 : 1
Jugović
Slijepčevići
Slijepčevići
3 : 0
Priboj
Priboj
14.04.2024 11:00
Slijepčevići
3 : 0
Priboj
Krbeti
Krbeti
3 : 0
Čelik
Grbavica
14.04.2024 11:00
Krbeti
3 : 0
Čelik
Piperci
Piperci
1 : 4
Sloga
Donja Bukovica
14.04.2024 10:30
Piperci
1 : 4
Sloga
Borac
Ugljevička Obrijež
4 : 1
BUK
Gornja Bukovica
14.04.2024 16:00
Borac
4 : 1
BUK
Sloboda
Donji Dragaljevac
2 : 0
Proleter
Gornji Dragaljevac
14.04.2024 16:00
Sloboda
2 : 0
Proleter
Jedinstvo
Donja Čađavica
1 : 1
Stević Jovan
VrŔani
14.04.2024 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Stević Jovan
Budućnost
Ravno Polje
2 : 1
Ljeljenča
Ljeljenča
14.04.2024 16:00
Budućnost
2 : 1
Ljeljenča
Majevica
Donje Zabrđe
5 : 0
Omladinac
Gornja Čađavica
14.04.2024 10:30
Majevica
5 : 0
Omladinac
Polet
Gornji Kojčinovac
3 : 2
Pobjeda
TrijeŔnica
14.04.2024 16:00
Polet
3 : 2
Pobjeda
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
2 : 2
Tavna
Banjica
14.04.2024 16:00
OFK Crnjelovo
2 : 2
Tavna
Koridor 2011
Bijeljina
3 : 3
Zenit
Bijeljina
14.04.2024 16:00
Koridor 2011
3 : 3
Zenit
KoviljuŔe
Bijeljina
8 : 0
Glogovac
Glogovac
14.04.2024 10:30
KoviljuŔe
8 : 0
Glogovac
Sloga
Dazdarevo
3 : 0
Modran
Modran
14.04.2024 16:00
Sloga
3 : 0
Modran
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 0
Obilić 2023
Novo Naselje Janja
14.04.2024 10:30
Sloboda
3 : 0
Obilić 2023
Nacional
Bijeljina
5 : 2
Sava
Gradac
14.04.2024 10:30
Nacional
5 : 2
Sava
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
14.04.2024 16:30
Gornji Rahić
3 : 1
Tomislav
Stupčanica
Olovo
0 : 1
Sloboda
Tuzla
14.04.2024 16:30
Stupčanica
0 : 1
Sloboda
Kiseljak
Kiseljak
1 : 2
Romari
Vitez
14.04.2024 16:30
Kiseljak
1 : 2
Romari
Rudar (HB)
Han Bila
2 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
14.04.2024 16:30
Rudar (HB)
2 : 0
Bratstvo
Mladost (K)
Kikači
10 : 1
Bosna (M)
Mionica
14.04.2024 16:30
Mladost (K)
10 : 1
Bosna (M)
Svatovac
Poljice
1 : 3
Mladost (D)
Domaljevac
14.04.2024 16:30
Svatovac
1 : 3
Mladost (D)
Orahovica 74
Orahovica
2 : 0
Seona
Seona
14.04.2024 16:30
Orahovica 74
2 : 0
Seona
Dinamo
Donja Mahala
1 : 1
Bosna (K)
Kalesija
14.04.2024 16:30
Dinamo
1 : 1
Bosna (K)
Omladinac 68
Mionica
10 : 0
Prokosovići
Prokosovići
14.04.2024 16:30
Omladinac 68
10 : 0
Prokosovići
Baton
Sarajevo
3 : 1
MoŔćanica
Sarajevo
14.04.2024 16:30
Baton
3 : 1
MoŔćanica
Kolina
Ustikolina
1 : 1
IlijaÅ”
IlijaÅ”
14.04.2024 16:30
Kolina
1 : 1
IlijaÅ”
MoŔevac
MoŔevac
1 : 1
Usora
Žabljak-Usora
14.04.2024 16:30
MoŔevac
1 : 1
Usora
KameŔnica
Podhum
2 : 0
Neum
Neum
14.04.2024 16:30
KameŔnica
2 : 0
Neum
Brotnjo
Čitluk
1 : 1
LjubuŔki
LjubuŔki
14.04.2024 16:30
Brotnjo
1 : 1
LjubuŔki
Turbina
Jablanica
1 : 3
KruŔevo
KruŔevo
14.04.2024 16:30
Turbina
1 : 3
KruŔevo
Stolac
Stolac
4 : 0
ViÅ”ići
ViÅ”ići
14.04.2024 16:30
Stolac
4 : 0
ViÅ”ići
Grude
Grude
2 : 1
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
14.04.2024 16:30
Grude
2 : 1
Sloga
Klis
Buturović Polje
2 : 2
Međugorje
Međugorje
14.04.2024 16:30
Klis
2 : 2
Međugorje
Kamenica
Kamenica
7 : 2
Željezničar
Bosanska Krupa
14.04.2024 16:30
Kamenica
7 : 2
Željezničar
Mladost (P)
Polje-Cazin
3 : 2
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
14.04.2024 16:30
Mladost (P)
3 : 2
Mladost 1938
Kostrč
Kostrč
1 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
14.04.2024 17:00
Kostrč
1 : 1
Mladi zadrugar
Dinamo 75
Prijedor
0 : 1
Sloga (P)
Prud
14.04.2024 17:00
Dinamo 75
0 : 1
Sloga (P)
Ratkovići
Ratkovići
0 : 1
Korpar
Grebnice
14.04.2024 17:00
Ratkovići
0 : 1
Korpar
Dragovoljac
Novo Selo
2 : 0
HAÅ K Napredak
Ulović
14.04.2024 17:00
Dragovoljac
2 : 0
HAÅ K Napredak
Sloga (T)
Tolisa
0 : 0
Odžak 102
Odžak
14.04.2024 17:00
Sloga (T)
0 : 0
Odžak 102
Napredak
Omerbegovača
0 : 1
Frankopan
Å pionica Srednja
14.04.2024 17:00
Napredak
0 : 1
Frankopan
TreŔnjevka
Maoča
4 : 2
Mladost (V)
Vidovice
14.04.2024 17:00
TreŔnjevka
4 : 2
Mladost (V)
Zmaj
Buzić Mahala
0 : 0
Novi Å eher
Novi Å eher
14.04.2024 16:00
Zmaj
0 : 0
Novi Å eher
Pobjeda
TeŔanjka
0 : 0
Napredak
Å ije
14.04.2024 16:00
Pobjeda
0 : 0
Napredak
Čelični grad-Steel City
Zenica
0 : 3
LijeŔeva
LijeŔeva
14.04.2024 17:00
Čelični grad-Steel City
0 : 3
LijeŔeva
Fortuna
Zenica
1 : 1
Borac
Tetovo - Zenica
14.04.2024 15:00
Fortuna
1 : 1
Borac
Proleter
Makljenovac
2 : 4
VareÅ”
VareÅ”
14.04.2024 16:00
Proleter
2 : 4
VareÅ”
Kaćuni
Kaćuni
2 : 0
Busovača
Busovača
14.04.2024 16:30
Kaćuni
2 : 0
Busovača
Sloga
Gornji Vakuf / Uskoplje
3 : 0
Fojnica
Fojnica
14.04.2024 16:30
Sloga
3 : 0
Fojnica
KreŔevo
KreŔevo
3 : 5
Sport Prevent
Bugojno
14.04.2024 16:30
KreŔevo
3 : 5
Sport Prevent
Jajce
Jajce
4 : 2
VlaÅ”ić
Turbe
14.04.2024 16:30
Jajce
4 : 2
VlaÅ”ić
Elektrobosna
Jajce
4 : 3
Dnoluka
KruŔčica
14.04.2024 14:00
Elektrobosna
4 : 3
Dnoluka
Karaula
Karaula
3 : 1
Bobovac
Nević Polje
14.04.2024 16:30
Karaula
3 : 1
Bobovac
OFK Lugovi
Lugovi
4 : 2
Šantići
Šantići
14.04.2024 16:30
OFK Lugovi
4 : 2
Šantići
Jedinstvo
Ljubnići
5 : 1
Omladinac
Doglodi-Stup
14.04.2024 16:30
Jedinstvo
5 : 1
Omladinac
Saobraćajac
Sarajevo
2 : 1
Vratnik
Sarajevo
14.04.2024 11:15
Saobraćajac
2 : 1
Vratnik
Academica
Sarajevo
1 : 0
El Tarik
Sarajevo
14.04.2024 13:00
Academica
1 : 0
El Tarik
Stup
Sarajevo
9 : 1
Respekt
Sarajevo
14.04.2024 19:00
Stup
9 : 1
Respekt
Bojnik
Bojnik
6 : 2
Butmir
Butmir-Ilidža
14.04.2024 16:00
Bojnik
6 : 2
Butmir
Ozren
Semizovac
1 : 6
Mladost
Župča
14.04.2024 16:00
Ozren
1 : 6
Mladost
Sport talent
Mostar
2 : 4
Mostar
Mostar
14.04.2024 17:00
Sport talent
2 : 4
Mostar
Blagaj
Blagaj
3 : 1
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
14.04.2024 17:00
Blagaj
3 : 1
Bjelopoljac
Cim
Cim
1 : 2
Lokomotiva
Mostar
14.04.2024 16:00
Cim
1 : 2
Lokomotiva
Drinovci
Drinovci
2 : 1
Vir
Vir
14.04.2024 19:00
Drinovci
2 : 1
Vir
Å ujica
Å ujica
3 : 3
Kupres
Kupres
14.04.2024 16:30
Å ujica
3 : 3
Kupres
Mesihovina
Mesihovina
0 : 2
Junak
Srđevići
14.04.2024 16:30
Mesihovina
0 : 2
Junak
Å ator
Glamoč
2 : 0
Rakitno
Rakitno
14.04.2024 16:30
Å ator
2 : 0
Rakitno
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
3 : 0
Vražići 92
Vražići
14.04.2024 16:30
Mladost (GŽ)
3 : 0
Vražići 92
Trebava
Donja Zelinja
2 : 1
Rainci
Gornji Rainci
14.04.2024 16:30
Trebava
2 : 1
Rainci
Doboj Istok
Doboj Istok
3 : 0
OFK Međiđa
Donja Međiđa
14.04.2024 16:30
Doboj Istok
3 : 0
OFK Međiđa
Željezničar
Jelovče Selo
2 : 1
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
14.04.2024 16:30
Željezničar
2 : 1
Ingram
Rijeka
Šerići
2 : 0
Jedinstvo
Vučkovci
14.04.2024 16:30
Rijeka
2 : 0
Jedinstvo
Mladost 78
Donje Vukovije
4 : 2
DSK
Devetak
14.04.2024 16:30
Mladost 78
4 : 2
DSK
Rudar
Zagorje
2 : 1
Slatina
BaŔigovci
14.04.2024 16:30
Rudar
2 : 1
Slatina
Rudar
Bukinje
2 : 0
Miri
Miričina
14.04.2024 16:30
Rudar
2 : 0
Miri
Mladost (D)
Doborovci
14.04.2024
16:30
Jedinstvo (H)
Huskići
14.04.2024 16:30
Mladost (D)
:
Jedinstvo (H)
Jedinstvo (L)
Lukavica
1 : 3
Pribava
Pribava
14.04.2024 16:30
Jedinstvo (L)
1 : 3
Pribava
Stjepan Polje
Stjepan Polje
1 : 1
Željezničar
DoboŔnica
14.04.2024 16:30
Stjepan Polje
1 : 1
Željezničar
Å pionica 1953
Å pionica
0 : 2
Mionica 85
Mionica
14.04.2024 16:30
Å pionica 1953
0 : 2
Mionica 85
Čelić
Čelić
4 : 0
Biberovo Polje
Biberovo Polje
14.04.2024 16:30
Čelić
4 : 0
Biberovo Polje
OFK Vida
Vida
2 : 1
Bukovik
Gornji Srebrenik
14.04.2024 16:30
OFK Vida
2 : 1
Bukovik
Graničar
Brezovo Polje
0 : 1
Sloboda
Kerep
14.04.2024 16:30
Graničar
0 : 1
Sloboda
Voćar
Šatorovići
9 : 0
Koraj
Koraj
14.04.2024 16:30
Voćar
9 : 0
Koraj
12 decembar
Rajska
4 : 2
25 maj
Uroža
14.04.2024 16:30
12 decembar
4 : 2
25 maj
Mladost
Tinja
5 : 0
Sladna
Sladna
14.04.2024 16:00
Mladost
5 : 0
Sladna
Mladost (S)
Suha
1 : 0
Jablanica
Barice
14.04.2024 16:30
Mladost (S)
1 : 0
Jablanica
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
1 : 3
Slaven
Živinice
14.04.2024 16:30
Mladost (GT)
1 : 3
Slaven
Jedinstvo
Donje Dubrave
1 : 0
Omladinac RMU
Đurđevik
14.04.2024 16:30
Jedinstvo
1 : 0
Omladinac RMU
Toplice
Gornja Lukavica
1 : 1
Partizan
Kiseljak
14.04.2024 16:30
Toplice
1 : 1
Partizan
OFK Tuzla
Tuzla
7 : 1
Proleter
Slavinovići
14.04.2024 16:30
OFK Tuzla
7 : 1
Proleter
Omazići 1937
Omazići
1 : 0
KruŔik
Gornje Vukovije
14.04.2024 16:30
Omazići 1937
1 : 0
KruŔik
Memići
Memići
5 : 4
Sapna
Sapna
14.04.2024 16:30
Memići
5 : 4
Sapna
MoŔtre
MoŔtre
1 : 4
7 april
Buci
14.04.2024 17:00
MoŔtre
1 : 4
7 april
Ljiljan
Zimča
0 : 5
Poriječani
Poriječani
14.04.2024 14:30
Ljiljan
0 : 5
Poriječani
Omladinac
Poriječani
0 : 2
KoloÅ”ići
KoloÅ”ići
14.04.2024 17:00
Omladinac
0 : 2
KoloÅ”ići
Kralupi
Kralupi
3 : 3
Dijamant
Građevac
14.04.2024 17:00
Kralupi
3 : 3
Dijamant
Napredak 1955
Radovlje
1 : 3
OFK Visoko
Visoko
14.04.2024 14:30
Napredak 1955
1 : 3
OFK Visoko
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
TSC
Bačka Topola
14.04.2024 16:30
Vojvodina
3 : 2
TSC
Čukarički
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
14.04.2024 19:15
Čukarički
3 : 2
Partizan
Napredak
KruŔevac
0 : 2
Radnik
Surdulica
14.04.2024 16:30
Napredak
0 : 2
Radnik
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Železničar
Pančevo
14.04.2024 17:00
Crvena zvezda
3 : 0
Železničar
Inđija Toyo Tires
Inđija
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
14.04.2024 16:00
Inđija Toyo Tires
4 : 0
Radnički (NB)
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
14.04.2024 18:00
Metalac
4 : 2
RFK Novi Sad 1921
Mladost GAT
Novi Sad
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
14.04.2024 16:00
Mladost GAT
3 : 1
Kolubara
Domžale
Domžale
1 : 3
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
14.04.2024 20:15
Domžale
1 : 3
Olimpija Ljubljana
Bravo
Ljubljana
1 : 1
Maribor
Maribor
14.04.2024 15:00
Bravo
1 : 1
Maribor
Mura
Mrska Sobota
1 : 1
Koper
Koper
14.04.2024 17:30
Mura
1 : 1
Koper
Istra 1961
Pula
0 : 2
Rijeka
Rijeka
14.04.2024 19:00
Istra 1961
0 : 2
Rijeka
Hajduk
Split
1 : 2
Osijek
Osijek
14.04.2024 16:30
Hajduk
1 : 2
Osijek
Arsenal
Tivat
1 : 0
Sutjeska
NikÅ”ić
14.04.2024 14:00
Arsenal
1 : 0
Sutjeska
Berane
Berane
0 : 2
Grbalj
Radanovići
14.04.2024 16:00
Berane
0 : 2
Grbalj
Rabotnički
Skoplje
2 : 0
Vardar
Skoplje
14.04.2024 15:00
Rabotnički
2 : 0
Vardar
Å kendija
Tetovo
6 : 1
Sileks
Kratovo
14.04.2024 15:00
Å kendija
6 : 1
Sileks
Struga
Struge
2 : 2
Bregalnica
Å tip
14.04.2024 15:00
Struga
2 : 2
Bregalnica
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Villarreal
Villarreal
14.04.2024 18:30
Athletic Club
1 : 1
Villarreal
Granada
Granada
2 : 0
Deportivo AlavƩs
Vitoria-Gasteiz
14.04.2024 16:15
Granada
2 : 0
Deportivo AlavƩs
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 2
Sevilla
Sevilla
14.04.2024 14:00
Las Palmas
0 : 2
Sevilla
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
2 : 2
AlmerĆ­a
Almeria
14.04.2024 21:00
Real Sociedad
2 : 2
AlmerĆ­a
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 1
Montpellier
Montpellier
14.04.2024 15:00
Clermont
1 : 1
Montpellier
Le Havre
Le Havre
0 : 1
Nantes
Nantes
14.04.2024 13:00
Le Havre
0 : 1
Nantes
Olympique Lyonnais
Lyon
4 : 3
Stade Brestois 29
Brest
14.04.2024 20:45
Olympique Lyonnais
4 : 3
Stade Brestois 29
Arsenal
London
0 : 2
Aston Villa
Birmingham
14.04.2024 17:30
Arsenal
0 : 2
Aston Villa
Liverpool
Liverpool
0 : 1
Crystal Palace
London
14.04.2024 15:00
Liverpool
0 : 1
Crystal Palace
West Ham United
London
0 : 2
Fulham
London
14.04.2024 15:00
West Ham United
0 : 2
Fulham
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
5 : 0
Werder Bremen
Bremen
14.04.2024 17:30
Bayer 04 Leverkusen
5 : 0
Werder Bremen
Darmstadt 98
Darmstadt
0 : 1
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
14.04.2024 15:30
Darmstadt 98
0 : 1
SC Freiburg
Inter
Milano
2 : 2
Cagliari
Cagliari
14.04.2024 20:45
Inter
2 : 2
Cagliari
Napoli
Napoli
2 : 2
Frosinone
Frosinone
14.04.2024 12:30
Napoli
2 : 2
Frosinone
Sassuolo
Sassuolo
3 : 3
Milan
Milano
14.04.2024 15:00
Sassuolo
3 : 3
Milan
Udinese
Udine
14.04.2024
18:00
Roma
Roma
14.04.2024 18:00
Udinese
:
Roma
Radnik (H)
Hadžići
1 : 4
Tuzla City
Simin Han
14.04.2024 15:00
Radnik (H)
1 : 4
Tuzla City
LaktaŔi
LaktaŔi
4 : 0
Ljubić
Prnjavor
14.04.2024 12:00
LaktaŔi
4 : 0
Ljubić
Sloboda
Mrkonjić Grad
11 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
14.04.2024 12:00
Sloboda
11 : 0
Bratstvo
Rudar (KG)
Kamengrad
7 : 0
Omarska
Omarska
14.04.2024 12:00
Rudar (KG)
7 : 0
Omarska
BSK
Banja Luka
0 : 3
OFK Spartak
Banja Luka
14.04.2024 12:00
BSK
0 : 3
OFK Spartak
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 3
Borac
Kozarska Dubica
14.04.2024 12:00
Podgrmeč
1 : 3
Borac
Budućnost
Banovići
2 : 2
Lokomotiva
Brčko
14.04.2024 12:00
Budućnost
2 : 2
Lokomotiva
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Modriča
Modriča
14.04.2024 13:30
Sloboda
2 : 0
Modriča
Ilićka 01
Brčko
1 : 2
Sloga
Doboj
14.04.2024 12:00
Ilićka 01
1 : 2
Sloga
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Slaven
Živinice
14.04.2024 12:00
Radnik
0 : 2
Slaven
Radnički
Lukavac
2 : 3
Gradina
Srebrenik
14.04.2024 12:00
Radnički
2 : 3
Gradina
Zvijezda Gradačac
Gradačac
6 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
14.04.2024 12:00
Zvijezda Gradačac
6 : 2
Gornji Rahić
Bratstvo
Gračanica
4 : 2
Drina
Zvornik
14.04.2024 12:00
Bratstvo
4 : 2
Drina
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Bosna
Visoko
14.04.2024 13:30
Željezničar
4 : 0
Bosna
Famos (H)
Hrasnica
1 : 1
Igman
Ilidža
14.04.2024 13:30
Famos (H)
1 : 1
Igman
Rudar
Breza
3 : 5
UNIS
VogoŔća
14.04.2024 13:30
Rudar
3 : 5
UNIS
Sutjeska
Foča
4 : 1
SAÅ K Napredak
Sarajevo
14.04.2024 13:30
Sutjeska
4 : 1
SAÅ K Napredak
Sarajevo
Sarajevo
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
14.04.2024 11:00
Sarajevo
2 : 2
Slavija
Borac
Jelah
5 : 2
Simm Bau
Kosova
14.04.2024 13:30
Borac
5 : 2
Simm Bau
Žepče
Žepče
5 : 1
Krivaja
Zavidovići
14.04.2024 12:30
Žepče
5 : 1
Krivaja
NK Vitez
Vitez
1 : 4
Romari
Vitez
14.04.2024 13:30
NK Vitez
1 : 4
Romari
Polet Stars
NikÅ”ić
1 : 1
Jezero
Plav
14.04.2024 15:00
Polet Stars
1 : 1
Jezero
Jedinstvo
Bijelo Polje
6 : 0
Brskovo
Brskovo
14.04.2024 13:00
Jedinstvo
6 : 0
Brskovo
Bokelj
Kotor
3 : 5
Mornar 1923
Bar
14.04.2024 16:30
Bokelj
3 : 5
Mornar 1923
Jezero
Plav
0 : 7
Budva
Budva
14.04.2024 14:00
Jezero
0 : 7
Budva
Rudar
Pljevlja
2 : 3
Igalo
Igalo
14.04.2024 14:00
Rudar
2 : 3
Igalo
Grbalj
Grbalj
1 : 4
OFK Titograd
Podgorica
14.04.2024 16:00
Grbalj
1 : 4
OFK Titograd
Ortrant - Olympic
Ulcinj
1 : 4
Adria
Kotor
14.04.2024 16:00
Ortrant - Olympic
1 : 4
Adria
Lovćen
Cetinje
1 : 4
Stari Aerodrom
Podgorica
14.04.2024 16:30
Lovćen
1 : 4
Stari Aerodrom
GoŔk
Gabela
0 : 0
Igman
Konjic
14.04.2024 15:00
GoŔk
0 : 0
Igman
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
4 : 0
Sloga
Doboj
14.04.2024 14:30
Å iroki Brijeg
4 : 0
Sloga
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
6 : 1
PosuŔje
PosuŔje
14.04.2024 15:45
Zvijezda 09
6 : 1
PosuŔje
LaktaŔi
LaktaŔi
0 : 3
Ljubić
Prnjavor
14.04.2024 10:00
LaktaŔi
0 : 3
Ljubić
Sloboda
Mrkonjić Grad
12 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
14.04.2024 10:00
Sloboda
12 : 0
Bratstvo
Rudar
Kamengrad
7 : 1
Omarska
Omarska
14.04.2024 10:00
Rudar
7 : 1
Omarska
Kozara
GradiŔka
4 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
14.04.2024 10:00
Kozara
4 : 1
Rudar Prijedor
BSK
Banja Luka
0 : 1
OFK Spartak
Banja Luka
14.04.2024 10:00
BSK
0 : 1
OFK Spartak
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 5
Borac
Kozarska Dubica
14.04.2024 10:00
Podgrmeč
2 : 5
Borac
Naprijed
Banja Luka
3 : 0
Sloboda
Novi Grad
14.04.2024 11:30
Naprijed
3 : 0
Sloboda
Čelinac
Čelinac
6 : 0
Crni vrh
Jaružani
14.04.2024 11:30
Čelinac
6 : 0
Crni vrh
Gorica
Å ipovo
1 : 3
Sloga
Trn
14.04.2024 11:30
Gorica
1 : 3
Sloga
Progres
Kneževo
6 : 0
OFK Brdo
Hambarine
14.04.2024 11:30
Progres
6 : 0
OFK Brdo
Dubrave
Dubrave
7 : 0
Jedinstvo
Žeravica
14.04.2024 11:30
Dubrave
7 : 0
Jedinstvo
Proleter
Teslić
2 : 0
Borac
Å amac
14.04.2024 11:30
Proleter
2 : 0
Borac
Mineral
Teslić
10 : 0
Lijevče
Nova Topola
14.04.2024 11:30
Mineral
10 : 0
Lijevče
Polet 1926
Brod
2 : 0
Sloga
Srbac
14.04.2024 11:30
Polet 1926
2 : 0
Sloga
Budućnost
Banovići
6 : 1
Lokomotiva
Brčko
14.04.2024 10:00
Budućnost
6 : 1
Lokomotiva
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Modriča Alfa
Modriča
14.04.2024 11:30
Sloboda
2 : 1
Modriča Alfa
Ilićka 01
Brčko
9 : 2
Sloga
Doboj
14.04.2024 10:00
Ilićka 01
9 : 2
Sloga
Radnik
Bijeljina
5 : 4
Slaven
Živinice
14.04.2024 10:00
Radnik
5 : 4
Slaven
Radnički
Lukavac
0 : 3
Gradina
Srebrenik
14.04.2024 10:00
Radnički
0 : 3
Gradina
Zvijezda
Gradačac
3 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
14.04.2024 10:00
Zvijezda
3 : 1
Gornji Rahić
Bratstvo
Gračanica
1 : 1
Drina
Zvornik
14.04.2024 10:00
Bratstvo
1 : 1
Drina
Brzi
Busnovi
3 : 0
Rasavci
Rasavci
14.04.2024 10:00
Brzi
3 : 0
Rasavci
NaŔa krila
Kostajnica
0 : 3
Ozren
Petrovo
14.04.2024 10:00
NaŔa krila
0 : 3
Ozren
Ukrina
Čečava
10 : 4
Trebava
Osječani
14.04.2024 10:00
Ukrina
10 : 4
Trebava
Mladost
Kotor VaroÅ”
4 : 0
LauÅ”
LauÅ”
14.04.2024 11:00
Mladost
4 : 0
LauÅ”
Džaja
Banja Luka
2 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
14.04.2024 10:00
Džaja
2 : 1
Željezničar Sport team
Bratstvo
Kozinci
4 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
14.04.2024 10:00
Bratstvo
4 : 1
Sloga DIPO
Guber
Srebrenica
0 : 8
Vlasenica
Vlasenica
14.04.2024 11:30
Guber
0 : 8
Vlasenica
Budućnost
Pilica
1 : 7
Rudar 1925
Ugljevik
14.04.2024 11:30
Budućnost
1 : 7
Rudar 1925
Željezničar
Sarajevo
9 : 0
Bosna
Visoko
14.04.2024 11:00
Željezničar
9 : 0
Bosna
Radnik (H)
Hadžići
4 : 0
Goražde
Goražde
14.04.2024 11:00
Radnik (H)
4 : 0
Goražde
Famos (H)
Hrasnica
2 : 5
Igman
Ilidža
14.04.2024 11:00
Famos (H)
2 : 5
Igman
Rudar
Breza
2 : 4
UNIS
VogoŔća
14.04.2024 11:00
Rudar
2 : 4
UNIS
Sutjeska
Foča
1 : 2
SAÅ K Napredak
Sarajevo
14.04.2024 11:00
Sutjeska
1 : 2
SAÅ K Napredak
Sarajevo
Sarajevo
6 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
14.04.2024 09:00
Sarajevo
6 : 1
Slavija
Borac
Jelah
3 : 0
Simm Bau
Kosova
14.04.2024 11:00
Borac
3 : 0
Simm Bau
Žepče
Žepče
1 : 5
Krivaja
Zavidovići
14.04.2024 10:00
Žepče
1 : 5
Krivaja
NK Vitez
Vitez
2 : 2
Romari
Vitez
14.04.2024 11:00
NK Vitez
2 : 2
Romari
Leotar
Trebinje
1 : 0
Hercegovac
Bileća
14.04.2024 11:00
Leotar
1 : 0
Hercegovac
Čapljina
Čapljina
1 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
14.04.2024 11:00
Čapljina
1 : 1
Branitelj
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 4
Bihać
Bihać
14.04.2024 13:30
Sloga
1 : 4
Bihać
Kaćuni
Kaćuni
4 : 1
Rudar
Han Bila
14.04.2024 11:00
Kaćuni
4 : 1
Rudar
Sokolac
Sokolac
1 : 6
Željezničar
Sarajevo
14.04.2024 15:30
Sokolac
1 : 6
Željezničar
Glasinac
Sokolac
5 : 2
Novi Grad
Sarajevo - Novi Grad
14.04.2024 11:00
Glasinac
5 : 2
Novi Grad
Klis
Buturović Polje
0 : 4
Sloga
Donji Vakuf-Uskoplje
14.04.2024 10:00
Klis
0 : 4
Sloga
Betaklub Tango
Devetak
2 : 0
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
14.04.2024 10:00
Betaklub Tango
2 : 0
Mladost (VB)
Dečić
Tuzi
1 : 0
Lovćen
Cetinje
14.04.2024 11:00
Dečić
1 : 0
Lovćen
GoŔk
GoŔk
0 : 2
Igman
Konjic
14.04.2024 13:00
GoŔk
0 : 2
Igman
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
3 : 1
Sloga
Doboj
14.04.2024 13:00
Å iroki Brijeg
3 : 1
Sloga
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
2 : 0
PosuŔje
PosuŔje
14.04.2024 14:00
Zvijezda 09
2 : 0
PosuŔje
Modriča Alfa
Modriča
2 : 1
Željezničar Sport tim
Banja Luka
14.04.2024 11:30
Modriča Alfa
2 : 1
Željezničar Sport tim
Naprijed
Banja Luka
8 : 0
Sloboda
Novi Grad
14.04.2024 10:00
Naprijed
8 : 0
Sloboda
Čelinac
Čelinac
5 : 0
Crni vrh
Jaružani
14.04.2024 10:00
Čelinac
5 : 0
Crni vrh
Gorica
Å ipovo
2 : 5
Sloga
Trn
14.04.2024 10:00
Gorica
2 : 5
Sloga
Progres
Kneževo
6 : 1
Brdo
Hambarine
14.04.2024 10:00
Progres
6 : 1
Brdo
Dubrave
Dubrave
5 : 0
Jedinstvo
Žeravica
14.04.2024 10:00
Dubrave
5 : 0
Jedinstvo
Proleter
Teslić
2 : 4
Borac
Å amac
14.04.2024 10:00
Proleter
2 : 4
Borac
Mineral
Banja Vrućica
6 : 0
Lijevče
Lijevče
14.04.2024 10:00
Mineral
6 : 0
Lijevče
Polet 1926
Brod
2 : 1
Sloga
Srbac
14.04.2024 10:00
Polet 1926
2 : 1
Sloga
Sloga
Saničani(Rakelići)
0 : 4
Bratstvo
Kozarac
14.04.2024 11:00
Sloga
0 : 4
Bratstvo
Rudar Prijedor
Prijedor
6 : 0
Svodna
Svodna
14.04.2024 10:00
Rudar Prijedor
6 : 0
Svodna
Mladost
Kotor VaroÅ”
9 : 0
LauÅ”
LauÅ” - Banja Luka
14.04.2024 09:30
Mladost
9 : 0
LauÅ”
Mladost
Velika Obarska
4 : 0
Sloga 94
Bijeljina
14.04.2024 09:30
Mladost
4 : 0
Sloga 94
Partizan
Donja Trnova
7 : 1
Ljeskovac
Ljeskovac
14.04.2024 11:30
Partizan
7 : 1
Ljeskovac
Guber
Srebrenica
2 : 10
Vlasenica
Vlasenica
14.04.2024 10:00
Guber
2 : 10
Vlasenica
Budućnost
Pilica
5 : 0
Rudar 1925
Ugljevik
14.04.2024 10:00
Budućnost
5 : 0
Rudar 1925
LeoStars
Trebinje
2 : 7
Mladost
Gacko
14.04.2024 13:15
LeoStars
2 : 7
Mladost
Brekovica
Bihać
4 : 0
Radnički
Zdena
14.04.2024 11:30
Brekovica
4 : 0
Radnički
Dinamo 75
Prijedor
14.04.2024
12:00
Napredak
Omergebovača
14.04.2024 12:00
Dinamo 75
:
Napredak
Kostrč
Kostrč
14.04.2024
11:00
Izbor
Brčko
14.04.2024 11:00
Kostrč
:
Izbor
FK Vitez
Vitez
2 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
14.04.2024 16:30
FK Vitez
2 : 0
Novi Travnik
Travnik
Travnik
2 : 1
LaŔva
Dolac
14.04.2024 10:00
Travnik
2 : 1
LaŔva
VlaÅ”ić
Turbe
2 : 11
Radnik
Donji Vakuf
14.04.2024 10:00
VlaÅ”ić
2 : 11
Radnik
Elektrobosna
Jajce
2 : 5
Sport Prevent
Bugojno
14.04.2024 10:00
Elektrobosna
2 : 5
Sport Prevent
Rudar (K)
Kakanj
0 : 1
Mladost
Doboj - Kakanj
14.04.2024 12:30
Rudar (K)
0 : 1
Mladost
Čelik
Zenica
1 : 0
Fortuna
Zenica
14.04.2024 12:30
Čelik
1 : 0
Fortuna
Nemila
Nemila
0 : 3
Don Bosco
Žepče
14.04.2024 12:30
Nemila
0 : 3
Don Bosco
FA Akademika
Sarajevo
3 : 0
Famos
Vojkovići
14.04.2024 10:00
FA Akademika
3 : 0
Famos
Å F Sparta
Sarajevo
1 : 0
AF Devetka
Sarajevo
14.04.2024 14:00
Å F Sparta
1 : 0
AF Devetka
Mostar
Mostar
1 : 0
Velež
Mostar
14.04.2024 11:00
Mostar
1 : 0
Velež
Čapljina
Čapljina
1 : 4
Cim
Mostar
14.04.2024 09:30
Čapljina
1 : 4
Cim
Kolibri
Husino
1 : 2
Gradina
Srebrenik
14.04.2024 11:00
Kolibri
1 : 2
Gradina
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 4
Eurogol
Živinoce
14.04.2024 11:00
Tuzla City
0 : 4
Eurogol
Eurofudbal
Stjepan Polje
1 : 5
Di - Five
Doboj - Istok
14.04.2024 11:00
Eurofudbal
1 : 5
Di - Five
Bambi
Tuzla
0 : 3
Eurogol
Živinoce
14.04.2024 11:00
Bambi
0 : 3
Eurogol
ŠF Živinice 22
Živinice
1 : 0
Konjuh
Kladanj
14.04.2024 11:00
ŠF Živinice 22
1 : 0
Konjuh
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Proleter
Tuzla
14.04.2024 15:30
Sloboda
1 : 1
Proleter
Modriča Alfa
Modriča
1 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
14.04.2024 10:00
Modriča Alfa
1 : 1
Željezničar Sport team
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 1
Sloboda
Novi Grad
14.04.2024 11:30
Rudar Prijedor
2 : 1
Sloboda
LeoStars
Trebinje
2 : 1
Mladost
Gacko
14.04.2024 14:30
LeoStars
2 : 1
Mladost
Metalac
Bihać
6 : 2
Bajer 99
Velagići
14.04.2024 10:00
Metalac
6 : 2
Bajer 99
Bratstvo
Bosanska Krupa
9 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
14.04.2024 10:00
Bratstvo
9 : 0
Sloga
Radnički
Ćoralići
5 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
14.04.2024 10:00
Radnički
5 : 0
Mladost (V)
Vitez
Bužim
2 : 0
Gomila
Stijena
14.04.2024 10:00
Vitez
2 : 0
Gomila
FK Vitez
Vitez
0 : 3
Novi Travnik
Novi Travnik
14.04.2024 18:00
FK Vitez
0 : 3
Novi Travnik
Travnik
Travnik
2 : 3
LaŔva
LaŔva
14.04.2024 10:00
Travnik
2 : 3
LaŔva
VlaÅ”ić
Turbe
0 : 8
Radnik
Donji Vakuf
14.04.2024 10:00
VlaÅ”ić
0 : 8
Radnik
Elektrobosna
Jajce
1 : 4
Sport Prevent
Bugojno
14.04.2024 10:00
Elektrobosna
1 : 4
Sport Prevent
Rudar (K)
Kakanj
0 : 1
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
14.04.2024 10:00
Rudar (K)
0 : 1
Mladost (DK)
Čelik
Zenica
2 : 4
Fortuna
Zenica
14.04.2024 10:00
Čelik
2 : 4
Fortuna
Usora
Usora
3 : 1
MoŔevac
MoŔevac
14.04.2024 10:00
Usora
3 : 1
MoŔevac
Nemila
Nemila
1 : 8
Don Bosco
Žepče
14.04.2024 10:00
Nemila
1 : 8
Don Bosco
Novi Grad
Sarajevo
1 : 2
Bambinosi
Sarajevo
14.04.2024 09:30
Novi Grad
1 : 2
Bambinosi
Mostar
Mostar
1 : 5
Velež
Mostar
14.04.2024 09:30
Mostar
1 : 5
Velež
Čapljina
Čapljina
1 : 1
Cim
Mostar
14.04.2024 08:00
Čapljina
1 : 1
Cim
Kolibri
Husino
2 : 4
Gradina
Srebrenik
14.04.2024 10:00
Kolibri
2 : 4
Gradina
Tuzla Siti
Simin Han
2 : 1
Eurogol
Živinice
14.04.2024 10:00
Tuzla Siti
2 : 1
Eurogol
Eurofudbal
Stjepan Polje
1 : 4
Di - Five
Doboj - Istok
14.04.2024 10:00
Eurofudbal
1 : 4
Di - Five
Bambi
Tuzla
6 : 0
Eurogol
Živinice
14.04.2024 10:00
Bambi
6 : 0
Eurogol
ŠF Živinice 22
Živinice
6 : 1
Konjuh
Kladanj
14.04.2024 10:00
ŠF Živinice 22
6 : 1
Konjuh
Prokosovići
Prokosovići
0 : 0
Orahovica 74
Orahovica
14.04.2024 10:00
Prokosovići
0 : 0
Orahovica 74
Sloga (D)
Doboj
2 : 0
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
14.04.2024 16:30
Sloga (D)
2 : 0
Lokomotiva
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
14.04.2024 15:00
Radnički 1923
0 : 2
Vojvodina
Milutinac 2023
Zemun
8 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
14.04.2024 13:15
Milutinac 2023
8 : 0
Radnički 1923
Prave Dame
Stari Banovci
2 : 2
Napredak Junior 2018
KruŔevac
14.04.2024 15:00
Prave Dame
2 : 2
Napredak Junior 2018
Moskva
Novi Sad
3 : 0
Borac
Čačak
14.04.2024 16:00
Moskva
3 : 0
Borac
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
0 : 1
Karađorđe
Topola
14.04.2024 11:00
ŽFU Zvezda B 2018
0 : 1
Karađorđe
Cvetex
Berane
5 : 1
Zora
Spuž
14.04.2024 10:00
Cvetex
5 : 1
Zora
Budućnost
Podgorica
6 : 2
Mladost 2015
Podgorica
14.04.2024 17:00
Budućnost
6 : 2
Mladost 2015
Libero
Goražde
7 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
14.04.2024 17:00
Libero
7 : 2
Spartak 2013
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
0 : 4
Inter
PosuŔje
14.04.2024 17:00
Željezničar 2011
0 : 4
Inter
Respekt
Sarajevo
0 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
14.04.2024 17:00
Respekt
0 : 1
Sloga
Spartak DOO
Subotica
0 : 7
Spartak
Subotica
14.04.2024 16:30
Spartak DOO
0 : 7
Spartak
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Sloga
Zemun
14.04.2024 12:00
Crvena zvezda
7 : 0
Sloga

Futsal

Olympico
Golubovci
2 : 10
PruŔka
Bijelo Polje
14.04.2024 20:00
Olympico
2 : 10
PruŔka
NikÅ”ić
NikÅ”ić
2 : 4
Titograd
Podgorica
14.04.2024 20:00
NikÅ”ić
2 : 4
Titograd
Studentski dom
Podgorica
5 : 4
Mirabile Moda
Podgorica
14.04.2024 17:00
Studentski dom
5 : 4
Mirabile Moda
Željeznica
Trnovo
2 : 2
Doboj
Doboj
14.04.2024
Željeznica
2 : 2
Doboj

KoŔarka

Promo
Donji Vakuf
91 : 85
Prijedor - Spartak
Prijedor
14.04.2024 19:00
Promo
91 : 85
Prijedor - Spartak
Slavija
Istočno Sarajevo
86 : 80
Orlovik
Žepče
14.04.2024 19:30
Slavija
86 : 80
Orlovik
Akademac
Banja Luka
62 : 66
Jahorina
Pale
14.04.2024 18:30
Akademac
62 : 66
Jahorina
Radnik BN Basket
Bijeljina
80 : 74
Budućnost Prolab
Bijeljina
14.04.2024 18:30
Radnik BN Basket
80 : 74
Budućnost Prolab
Modriča
Modriča
67 : 102
Bratunac
Bratunac
14.04.2024 17:00
Modriča
67 : 102
Bratunac

Odbojka

Borac
Banja Luka
3 : 0
Bratunac
Bratunac
14.04.2024 17:00
Borac
3 : 0
Bratunac
OraŔje
OraŔje
3 : 1
IlijaÅ”
IlijaÅ”
14.04.2024 19:00
OraŔje
3 : 1
IlijaÅ”
Finale druga utakmica
Smeč DN
Brčko
0 : 3
Ilidža
Ilidža
14.04.2024 14:00
Smeč DN
0 : 3
Ilidža
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Velež
Nevesinje
14.04.2024 10:00
Crvena zvijezda
3 : 0
Velež
Velež
Nevesinje
2 : 3
Inova
Banja Luka
14.04.2024 12:00
Velež
2 : 3
Inova
Libero
Bijeljina
3 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
14.04.2024 14:00
Libero
3 : 2
Crvena zvijezda

Rukomet

Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
27 : 30
ViŔegrad - HED
ViŔegrad
14.04.2024 18:00
Kotor VaroÅ”
27 : 30
ViŔegrad - HED
Sloga 2
Doboj
43 : 25
Sava
Brod
14.04.2024 17:00
Sloga 2
43 : 25
Sava
Čelinac
Čelinac
41 : 18
SrednjoŔkolac
Novi Grad
14.04.2024 16:30
Čelinac
41 : 18
SrednjoŔkolac
Teslić
Teslić
23 : 23
Prijedor
Prijedor
14.04.2024 18:00
Teslić
23 : 23
Prijedor
Krajina
Cazin
23 : 34
Iskra
Bugojno
14.04.2024 17:00
Krajina
23 : 34
Iskra
Borac
Travnik
14 : 41
Žepče
Žepče
14.04.2024 17:00
Borac
14 : 41
Žepče
Međugorje
Međugorje
21 : 29
Rvacka
Livno
14.04.2024 17:00
Međugorje
21 : 29
Rvacka
Radnički
Goražde
31 : 34
BrijeŔće
Sarajevo
14.04.2024 17:00
Radnički
31 : 34
BrijeŔće
Borac
Banjaluka
37 : 28
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
14.04.2024 14:00
Borac
37 : 28
Sloga 2013
Krivaja
Zavidovići
33 : 28
Krajina
Cazin
14.04.2024 16:00
Krivaja
33 : 28
Krajina
Leotar
Trebinje
25 : 26
Mira
Prijedor
14.04.2024 12:30
Leotar
25 : 26
Mira
Iskra
Stolac
30 : 33
Živinice
Živinice
14.04.2024 13:00
Iskra
30 : 33
Živinice
Turbina
Jablanica
36 : 28
Lokomotiva
Mostar
14.04.2024 19:30
Turbina
36 : 28
Lokomotiva
Xbyxaj je ocenio igrača
Xbyxaj je ocenio igrača
qwert je podelio utakmicu
Ognjen172 je ocenio igrača
Ognjen172 je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača