XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 289 utakmica za dan
Subota, 20 April 2024


Fudbal

Sloga
Doboj
0 : 2
Zrinjski
Mostar
20.04.2024 16:00
Sloga
0 : 2
Zrinjski
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Borac
Banja Luka
20.04.2024 20:45
Sarajevo
1 : 1
Borac
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
4 : 1
Igman
Konjic
20.04.2024 13:30
Å iroki Brijeg
4 : 1
Igman
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 0
Sutjeska
Foča
20.04.2024 16:30
Sloboda
0 : 0
Sutjeska
Famos
Vojkovići
0 : 0
Radnik
Bijeljina
20.04.2024 16:30
Famos
0 : 0
Radnik
BSK
Banja Luka
1 : 2
Ljubić
Prnjavor
20.04.2024 16:30
BSK
1 : 2
Ljubić
LaktaŔi
LaktaŔi
5 : 1
Velež
Nevesinje
20.04.2024 16:30
LaktaŔi
5 : 1
Velež
Leotar
Trebinje
3 : 2
Romanija
Pale
20.04.2024 16:30
Leotar
3 : 2
Romanija
Drina
Zvornik
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
20.04.2024 16:30
Drina
3 : 0
Rudar Prijedor
Borac
Kozarska Dubica
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
20.04.2024 16:30
Borac
1 : 2
Slavija
Sloga (S)
Srbac
4 : 0
Čelinac
Čelinac
20.04.2024 16:30
Sloga (S)
4 : 0
Čelinac
Borac
Å amac
1 : 0
Dubrave
Dubrave
20.04.2024 16:30
Borac
1 : 0
Dubrave
FSA
Prijedor
2 : 1
Polet 1926
Brod
20.04.2024 16:30
FSA
2 : 1
Polet 1926
Sloboda
Novi Grad
1 : 1
Sloga (T)
Trn
20.04.2024 16:30
Sloboda
1 : 1
Sloga (T)
Tekstilac
Derventa
2 : 1
Naprijed
Banja Luka
20.04.2024 16:30
Tekstilac
2 : 1
Naprijed
Proleter
Teslić
0 : 1
Crni vrh
Jaružani
20.04.2024 16:30
Proleter
0 : 1
Crni vrh
Brdo
Hambarine
2 : 0
Jedinstvo
Žeravica
20.04.2024 16:30
Brdo
2 : 0
Jedinstvo
Mladost (G)
Gacko
4 : 2
Jedinstvo (B)
Brodac
20.04.2024 16:30
Mladost (G)
4 : 2
Jedinstvo (B)
Rudar 1925
Ugljevik
0 : 2
Ilićka 01
Brčko
20.04.2024 16:30
Rudar 1925
0 : 2
Ilićka 01
Vlasenica
Vlasenica
2 : 2
Drina HE
ViŔegrad
20.04.2024 16:30
Vlasenica
2 : 2
Drina HE
Lijevče
Nova Topola
2 : 2
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
20.04.2024 16:30
Lijevče
2 : 2
Bratstvo (Kozinci)
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
1 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
20.04.2024 16:30
Bratstvo (Kozarac)
1 : 0
Plamen
Karanovac
Karanovac
2 : 4
Kozara
Donji Orlovci
20.04.2024 16:30
Karanovac
2 : 4
Kozara
Željezničar
Doboj
4 : 2
Hajduk (K)
Kožuhe
20.04.2024 16:30
Željezničar
4 : 2
Hajduk (K)
Trebava
Osječani
6 : 2
Ozren
Petrovo
20.04.2024 16:30
Trebava
6 : 2
Ozren
Tabanci
Tabanci
1 : 0
Podrinje
TrÅ”ić
20.04.2024 17:00
Tabanci
1 : 0
Podrinje
Budućnost
Skelani
2 : 0
Partizan
Donja Trnova
20.04.2024 17:00
Budućnost
2 : 0
Partizan
Napredak
Donji Å epak
2 : 1
Lokanj
Lokanj
20.04.2024 17:00
Napredak
2 : 1
Lokanj
Ljubija
Ljubija
1 : 2
OFK Ravan
Međeđa
20.04.2024 16:30
Ljubija
1 : 2
OFK Ravan
Borac
Trnjaci
3 : 1
Panteri
Zagoni
20.04.2024 17:00
Borac
3 : 1
Panteri
Bratstvo
Bratunac
4 : 0
Borac
Osmaci
20.04.2024 16:00
Bratstvo
4 : 0
Borac
Kalemi
Trebovljani
0 : 6
Romanovci
Romanovci
20.04.2024 17:30
Kalemi
0 : 6
Romanovci
Budućnost
Donji Galjipovci
4 : 1
Obilić PP
Srbac
20.04.2024 17:30
Budućnost
4 : 1
Obilić PP
Rudar
Kakanj
3 : 0
Gradina
Srebrenik
20.04.2024 17:00
Rudar
3 : 0
Gradina
Sloboda
Tuzla
0 : 0
Radnik
Hadžići
20.04.2024 17:00
Sloboda
0 : 0
Radnik
Simm Bau
Kosova
4 : 2
Mladost
Doboj-Kakanj
20.04.2024 17:00
Simm Bau
4 : 2
Mladost
Bratstvo
Gračanica
6 : 3
Gornji Rahić
Gornji Rahić
20.04.2024 17:00
Bratstvo
6 : 3
Gornji Rahić
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 1
Čelik
Zenica
20.04.2024 17:00
Tomislav
1 : 1
Čelik
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 5
Romari
Vitez
20.04.2024 17:00
Novi Travnik
1 : 5
Romari
Vitez (B)
Bužim
1 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
20.04.2024 17:00
Vitez (B)
1 : 1
Sloga
NK Vitez
Vitez
3 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
20.04.2024 17:00
NK Vitez
3 : 1
Bratstvo
Bajer 99
Velagići
5 : 2
Krajina
Cazin
20.04.2024 17:00
Bajer 99
5 : 2
Krajina
Travnik
Travnik
5 : 1
Rudar (K)
Kamengrad
20.04.2024 17:00
Travnik
5 : 1
Rudar (K)
Sloga
TojÅ”ići
2 : 1
Lokomotiva
Miričina
20.04.2024 17:00
Sloga
2 : 1
Lokomotiva
Radnički
Lukavac
1 : 0
Bosna (K)
Kalesija
20.04.2024 17:00
Radnički
1 : 0
Bosna (K)
Napredak
Matići
3 : 0
Prokosovići
Prokosovići
20.04.2024 17:00
Napredak
3 : 0
Prokosovići
MoŔćanica
Sarajevo
0 : 1
IlijaÅ”
IlijaÅ”
20.04.2024 17:00
MoŔćanica
0 : 1
IlijaÅ”
Rudar
Breza
2 : 1
UNIS
VogoŔća
20.04.2024 17:00
Rudar
2 : 1
UNIS
Nemila
Nemila
0 : 2
Borac
Jelah
20.04.2024 17:00
Nemila
0 : 2
Borac
Famos
Hrasnica
0 : 0
Igman
Ilidža
20.04.2024 17:00
Famos
0 : 0
Igman
Ključ
Ključ
5 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
20.04.2024 17:00
Ključ
5 : 0
Mladost (V)
Omladinac 75
Pokoj
1 : 1
Mladost (P)
Polje-Cazin
20.04.2024 17:00
Omladinac 75
1 : 1
Mladost (P)
Odžak 102
Odžak
4 : 2
Dragovoljac
Novo Selo
20.04.2024 17:00
Odžak 102
4 : 2
Dragovoljac
19 srpanj
OŔtra Luka
0 : 0
Hajduk
OraŔje
20.04.2024 17:00
19 srpanj
0 : 0
Hajduk
Mladost (S)
Sibovac
0 : 2
TreŔnjevka
Maoča
20.04.2024 17:00
Mladost (S)
0 : 2
TreŔnjevka
Mladost (V)
Vidovice
2 : 1
Napredak
Omerbegovača
20.04.2024 17:00
Mladost (V)
2 : 1
Napredak
Frankopan
Å pionica Srednja
2 : 0
Izbor
Brčko
20.04.2024 17:00
Frankopan
2 : 0
Izbor
Ozren
Semizovac
0 : 0
Academica
Sarajevo
20.04.2024 17:15
Ozren
0 : 0
Academica
Iskra
Stolac
0 : 2
Sport talent
Mostar
20.04.2024 17:30
Iskra
0 : 2
Sport talent
Neretva 2020
Čeljevo
6 : 0
Cim
Cim
20.04.2024 17:00
Neretva 2020
6 : 0
Cim
Sapna
Sapna
2 : 2
Omazići 1937
Omazići
20.04.2024 17:00
Sapna
2 : 2
Omazići 1937
KruŔik
Gornje Vukovije
5 : 3
OFK Tuzla
Tuzla
20.04.2024 17:00
KruŔik
5 : 3
OFK Tuzla
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
20.04.2024 18:00
Crvena zvezda
3 : 2
Partizan
TSC
Bačka Topola
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
20.04.2024 15:00
TSC
3 : 2
Vojvodina
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 3
Čukarički
Beograd
20.04.2024 14:00
Radnički 1923
4 : 3
Čukarički
Inđija Toyo Tires
Inđija
0 : 1
Tekstilac
Odžaci
20.04.2024 16:00
Inđija Toyo Tires
0 : 1
Tekstilac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
20.04.2024 16:00
Smederevo 1924
1 : 0
Radnički (SM)
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
5 : 0
Aluminij
Kidričevo
20.04.2024 17:30
Olimpija Ljubljana
5 : 0
Aluminij
Kalcer Radomlje
Radomlje
1 : 2
Mura
Mrska Sobota
20.04.2024 15:00
Kalcer Radomlje
1 : 2
Mura
Slaven Belupo
Koprivniva
0 : 1
Hajduk
Split
20.04.2024 19:10
Slaven Belupo
0 : 1
Hajduk
Osijek
Osijek
1 : 2
Istra 1961
Pula
20.04.2024 17:00
Osijek
1 : 2
Istra 1961
Rijeka
Rijeka
1 : 2
Gorica
Velika Gorica
20.04.2024 17:00
Rijeka
1 : 2
Gorica
Igalo
Herceg Novi
2 : 0
Kom
Podgorica
20.04.2024 16:30
Igalo
2 : 0
Kom
Iskra
Danilovgrad
0 : 2
Bokelj
Kotor
20.04.2024 18:00
Iskra
0 : 2
Bokelj
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Berane
Berane
20.04.2024 16:30
Lovćen
0 : 0
Berane
Grbalj
Radanovići
0 : 4
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
20.04.2024 16:30
Grbalj
0 : 4
Ortrant - Olimpic
Internacional
Podgorica
1 : 4
Podgorica
Podgorica
20.04.2024 17:00
Internacional
1 : 4
Podgorica
Bregalnica
Å tip
0 : 1
Rabotnički
Skoplje
20.04.2024 16:00
Bregalnica
0 : 1
Rabotnički
Celta Vigo
Vigo
4 : 1
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
20.04.2024 14:00
Celta Vigo
4 : 1
Las Palmas
Girona
Girona
4 : 1
CƔdiz
CƔdiz
20.04.2024 21:00
Girona
4 : 1
CƔdiz
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 1
Osasuna
Pamplona (IruƱea)
20.04.2024 16:15
Rayo Vallecano
2 : 1
Osasuna
Valencia
Valencia
1 : 2
Real Betis
Sevilla
20.04.2024 18:30
Valencia
1 : 2
Real Betis
Lens
Lens
1 : 0
Clermont
Clermont-Ferrand
20.04.2024 21:00
Lens
1 : 0
Clermont
Nantes
Nantes
0 : 3
Stade Rennais
Rennes
20.04.2024 17:00
Nantes
0 : 3
Stade Rennais
Luton Town
Luton
1 : 5
Brentford
Brentford, Middlesex
20.04.2024 16:00
Luton Town
1 : 5
Brentford
Sheffield United
Sheffield
1 : 4
Burnley
Burnley, Lancashire
20.04.2024 16:00
Sheffield United
1 : 4
Burnley
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 2
Arsenal
London
20.04.2024 20:30
Wolverhampton
0 : 2
Arsenal
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
1 : 2
RB Leipzig
Leipzig
20.04.2024 15:30
Heidenheim
1 : 2
RB Leipzig
Kƶln
Kƶln
0 : 2
Darmstadt 98
Darmstadt
20.04.2024 15:30
Kƶln
0 : 2
Darmstadt 98
Union Berlin
Berlin
1 : 5
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
20.04.2024 18:30
Union Berlin
1 : 5
Bayern MĆ¼nchen
Hoffenheim
Sinsheim
4 : 3
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
20.04.2024 15:30
Hoffenheim
4 : 3
Borussia M'gladbach
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 0
Bochum 1848
Bochum
20.04.2024 15:30
Wolfsburg
1 : 0
Bochum 1848
Empoli
Empoli
1 : 0
Napoli
Napoli
20.04.2024 18:00
Empoli
1 : 0
Napoli
Hellas Verona
Verona
1 : 0
Udinese
Udine
20.04.2024 20:45
Hellas Verona
1 : 0
Udinese
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
20.04.2024 12:00
Sloboda
0 : 1
Željezničar Sport team
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
20.04.2024 14:00
Krupa
1 : 0
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
10 : 1
Radnik (H)
Hadžići
20.04.2024 17:30
Zrinjski
10 : 1
Radnik (H)
Borac
Banja Luka
6 : 0
Kozara
GradiŔka
20.04.2024 10:00
Borac
6 : 0
Kozara
SAÅ K Napredak
Sarajevo
9 : 1
Rudar
Breza
20.04.2024 13:30
SAÅ K Napredak
9 : 1
Rudar
Romanija
Pale
0 : 1
Baton
Sarajevo
20.04.2024 13:30
Romanija
0 : 1
Baton
Novi Grad
Sarajevo
2 : 4
Famos (H)
Hrasnica
20.04.2024 13:30
Novi Grad
2 : 4
Famos (H)
Bosna
Visoko
3 : 1
Famos (V)
Vojkovići
20.04.2024 13:30
Bosna
3 : 1
Famos (V)
Romari
Vitez
2 : 0
Natron
Maglaj
20.04.2024 16:30
Romari
2 : 0
Natron
TOÅ K
TeŔanj
0 : 1
Žepče
Žepče
20.04.2024 13:30
TOÅ K
0 : 1
Žepče
Krivaja
Zavidovići
2 : 4
Fortuna
Zenica
20.04.2024 13:30
Krivaja
2 : 4
Fortuna
Stolac
Stolac
2 : 3
Čapljina
Čapljina
20.04.2024 12:30
Stolac
2 : 3
Čapljina
GOÅ K
Gabela
2 : 1
Igman
Konjic
20.04.2024 13:30
GOÅ K
2 : 1
Igman
LjubuŔki
LjubuŔki
0 : 2
Leotar
Trebinje
20.04.2024 13:30
LjubuŔki
0 : 2
Leotar
Grude
Grude
2 : 8
Troglav 1918
Livno
20.04.2024 13:30
Grude
2 : 8
Troglav 1918
Arsenal
Tivat
2 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
20.04.2024 14:00
Arsenal
2 : 3
Jedinstvo
Podgorica
Podgorica
1 : 1
Dečić
Tuzi
20.04.2024 13:00
Podgorica
1 : 1
Dečić
Kom
Podgorica
4 : 0
Berane
Berane
20.04.2024 17:00
Kom
4 : 0
Berane
Budućnost
Podgorica
8 : 1
Zeta
Podgorica
20.04.2024 18:00
Budućnost
8 : 1
Zeta
Iskra
Danilovgrad
1 : 3
Mladost
Donja Gorica
20.04.2024 13:00
Iskra
1 : 3
Mladost
Zabjelo
Zabjelo
2 : 3
Lovćen
Cetinje
20.04.2024 11:00
Zabjelo
2 : 3
Lovćen
OFK Titograd
Podgorica
4 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
20.04.2024 13:00
OFK Titograd
4 : 2
Jedinstvo
Budva
Budva
4 : 1
Mornar 1923
Bar
20.04.2024 16:30
Budva
4 : 1
Mornar 1923
Zrinjski
Mostar
4 : 1
Željezničar
Sarajevo
20.04.2024 13:30
Zrinjski
4 : 1
Željezničar
Velež
Mostar
0 : 4
Sarajevo
Sarajevo
20.04.2024 18:30
Velež
0 : 4
Sarajevo
Sloga
Doboj
2 : 3
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
20.04.2024 16:30
Sloga
2 : 3
Zvijezda 09
Borac
Å amac
1 : 0
Dubrave
Dubrave
20.04.2024 11:30
Borac
1 : 0
Dubrave
Rasavci
Rasavci
20.04.2024
10:00
Plamen
Vodičevo
20.04.2024 10:00
Rasavci
:
Plamen
Ozren
Petrovo
2 : 1
Zvijezda
Kakmuž
20.04.2024 10:00
Ozren
2 : 1
Zvijezda
Rudar
Stanari
5 : 1
NaŔa krila
Kostajnica
20.04.2024 10:00
Rudar
5 : 1
NaŔa krila
Džaja
Banja Luka
2 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
20.04.2024 10:00
Džaja
2 : 0
Potkozarje
Željezničar Sport team
Banja Luka
2 : 0
Borac
Banja Luka
20.04.2024 17:00
Željezničar Sport team
2 : 0
Borac
OFK Spartak
Banja Luka
4 : 1
Mladost
Kotor VaroÅ”
20.04.2024 15:00
OFK Spartak
4 : 1
Mladost
Crkvina
Crkvina
1 : 7
Sloga (J)
JakeÅ”
20.04.2024 16:00
Crkvina
1 : 7
Sloga (J)
Podrinje
Janja
20.04.2024
11:00
Guber
Srebrenica
20.04.2024 11:00
Podrinje
:
Guber
Jedinstvo (R)
Roćević
8 : 0
Budućnost
Pilica
20.04.2024 11:30
Jedinstvo (R)
8 : 0
Budućnost
SAÅ K Napredak
Sarajevo
5 : 0
Rudar
Breza
20.04.2024 11:00
SAÅ K Napredak
5 : 0
Rudar
Romanija
Pale
0 : 7
Baton
Sarajevo
20.04.2024 11:00
Romanija
0 : 7
Baton
Novi Grad
Sarajevo
1 : 0
Famos (H)
Hrasnica
20.04.2024 11:00
Novi Grad
1 : 0
Famos (H)
Bosna
Visoko
0 : 1
Famos (V)
Vojkovići
20.04.2024 11:00
Bosna
0 : 1
Famos (V)
Romari
Vitez
7 : 0
Natron
Maglaj
20.04.2024 14:00
Romari
7 : 0
Natron
TOÅ K
TeŔanj
1 : 1
Žepče
Žepče
20.04.2024 11:00
TOÅ K
1 : 1
Žepče
Krivaja
Zavidovići
5 : 2
Fortuna
Zenica
20.04.2024 11:00
Krivaja
5 : 2
Fortuna
Stolac
Stolac
0 : 0
Čapljina
Čapljina
20.04.2024 10:00
Stolac
0 : 0
Čapljina
Branitelj
Rodoč-Jasenica
4 : 0
Neum
Neum
20.04.2024 10:00
Branitelj
4 : 0
Neum
LjubuŔki
LjubuŔki
0 : 8
Leotar
Trebinje
20.04.2024 11:00
LjubuŔki
0 : 8
Leotar
Hercegovac
Bileća
5 : 2
Brotnjo
Čitluk
20.04.2024 11:00
Hercegovac
5 : 2
Brotnjo
Grude
Grude
4 : 1
Troglav 1918
Livno
20.04.2024 11:00
Grude
4 : 1
Troglav 1918
Bihać
Bihać
2 : 0
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
20.04.2024 13:30
Bihać
2 : 0
Una Nacionalni park
Radnik
Donji Vakuf
1 : 2
Sport Prevent
Bugojno
20.04.2024 10:00
Radnik
1 : 2
Sport Prevent
Fojnica
Fojnica
0 : 1
Kaćuni
Kaćuni
20.04.2024 12:00
Fojnica
0 : 1
Kaćuni
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Baton
Sarajevo
20.04.2024 09:00
Željezničar
2 : 1
Baton
Ozren
Semizovac
0 : 1
Igman
Ilidža
20.04.2024 12:00
Ozren
0 : 1
Igman
Blagaj
Blagaj
4 : 2
Turbina
Jablanica
20.04.2024 09:00
Blagaj
4 : 2
Turbina
Velež
Mostar
2 : 0
Rama
Rama-Prozor
20.04.2024 11:00
Velež
2 : 0
Rama
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
0 : 1
Rudar
Bukinje
20.04.2024 10:00
Mladost (VB)
0 : 1
Rudar
Å F Miri
KruŔevica
2 : 2
Rainci
Gornji Rainci
20.04.2024 10:00
Å F Miri
2 : 2
Rainci
Breznica
Pljevlja
4 : 2
Berane
Berane
20.04.2024 11:00
Breznica
4 : 2
Berane
Zrinjski
Mostar
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
20.04.2024 12:00
Zrinjski
0 : 2
Željezničar
Velež
Mostar
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
20.04.2024 16:30
Velež
0 : 0
Sarajevo
Sloga
Doboj
1 : 3
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
20.04.2024 15:00
Sloga
1 : 3
Zvijezda 09
Mineral
Banja Vrućica
3 : 0
Proleter
Teslić
20.04.2024 11:30
Mineral
3 : 0
Proleter
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 3
Željezničar Sport tim
Banja Luka
20.04.2024 11:30
Sloboda
0 : 3
Željezničar Sport tim
Modriča Alfa
Modriča
5 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
20.04.2024 11:30
Modriča Alfa
5 : 1
Borac (KD)
Tekstilac
Derventa
5 : 0
Omarska
Omarska
20.04.2024 11:30
Tekstilac
5 : 0
Omarska
Kozara
GradiŔka
6 : 1
LaktaŔi
LaktaŔi
20.04.2024 16:30
Kozara
6 : 1
LaktaŔi
Željezničar
Doboj
1 : 2
Ljubić
Prnjavor
20.04.2024 11:30
Željezničar
1 : 2
Ljubić
Borac
Å amac
16 : 0
Dubrave
Dubrave
20.04.2024 10:00
Borac
16 : 0
Dubrave
Ilićka 01
Brčko
1 : 1
Lokomotiva
Brčko
20.04.2024 11:30
Ilićka 01
1 : 1
Lokomotiva
Radnički
Karakaj
2 : 1
Radnik
Bijeljina
20.04.2024 11:30
Radnički
2 : 1
Radnik
Sloga junajted
Bijeljina
2 : 6
Zenit
Bijeljina
20.04.2024 11:30
Sloga junajted
2 : 6
Zenit
Gomjenica
Gomjenica
1 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
20.04.2024 10:00
Gomjenica
1 : 5
Rudar Prijedor
Svodna
Svodna
1 : 1
Sloga
Saničani(Rakelići)
20.04.2024 11:00
Svodna
1 : 1
Sloga
Željezničar Sport tim
Banja Luka
11 : 0
Budućnost
Banja Luka
20.04.2024 09:00
Željezničar Sport tim
11 : 0
Budućnost
Spartak 2013
Banja Luka
0 : 4
Mladost
Kotor VaroÅ”
20.04.2024 13:30
Spartak 2013
0 : 4
Mladost
Podrinje
Janja
20.04.2024
10:00
Guber
Srebrenica
20.04.2024 10:00
Podrinje
:
Guber
Jedinstvo (R)
Roćević
0 : 3
Budućnost
Pilica
20.04.2024 10:00
Jedinstvo (R)
0 : 3
Budućnost
Milići
Milići
10 : 0
Budućnost
Skelani
20.04.2024 10:00
Milići
10 : 0
Budućnost
Birač
Derventa
20.04.2024
10:00
Trnovica
Trnovica
20.04.2024 10:00
Birač
:
Trnovica
Podrinje
TrÅ”ić
20.04.2024
10:00
Tabanci
Tabanci
20.04.2024 10:00
Podrinje
:
Tabanci
Velež
Nevesinje
0 : 5
Hercegovac
Bileća
20.04.2024 12:30
Velež
0 : 5
Hercegovac
Mladost 1938
B. Petrovac
5 : 0
Brekovica
Bihać
20.04.2024 11:30
Mladost 1938
5 : 0
Brekovica
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 5
Jedinstvo
Bihać
20.04.2024 11:30
Podgrmeč
2 : 5
Jedinstvo
Krajina
Cazin
0 : 3
Mladost
Polje - Cazin
20.04.2024 11:30
Krajina
0 : 3
Mladost
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
1 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
20.04.2024 11:30
KrajiŔnik
1 : 0
Bratstvo
Busovača
Busovača
6 : 0
Vitez
Vitez
20.04.2024 10:00
Busovača
6 : 0
Vitez
LaŔva
Dolac
3 : 1
Sloga
Dolac
20.04.2024 09:30
LaŔva
3 : 1
Sloga
Mladost
Doboj - Kakanj
4 : 0
Stupčanica
Olovo
20.04.2024 12:30
Mladost
4 : 0
Stupčanica
Borac
Jelah
3 : 2
Nemila
Nemila
20.04.2024 12:30
Borac
3 : 2
Nemila
Unis
VogoŔča
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
20.04.2024 10:00
Unis
0 : 1
Željezničar
IlijaÅ”
IlijaÅ”
1 : 4
Soker
Sarajevo
20.04.2024 10:00
IlijaÅ”
1 : 4
Soker
Željezničar
Sarajevo
3 : 5
Betaklub
Doglodi
20.04.2024 10:45
Željezničar
3 : 5
Betaklub
Mlade Nade
Ilidža
3 : 0
Å ampion
Ilidža
20.04.2024
Mlade Nade
3 : 0
Å ampion
Željezničar
Sarajevo
0 : 3
Å F Sparta
Sarajevo
20.04.2024 12:00
Željezničar
0 : 3
Å F Sparta
AF Devetka
Sarajevo
1 : 2
Fair-Play
Sarajevo
20.04.2024 19:00
AF Devetka
1 : 2
Fair-Play
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
1 : 1
Troglav
Livno
20.04.2024 11:30
Sloga
1 : 1
Troglav
Å ujica
Å ujica
0 : 3
Å ator
Glamoč
20.04.2024 11:30
Å ujica
0 : 3
Å ator
Drinovci
Drinovci
1 : 4
Tomislav
Tomislavgrad
20.04.2024 11:30
Drinovci
1 : 4
Tomislav
Lokomotiva
Mostar
1 : 2
Međugorje
Međugorje
20.04.2024 11:30
Lokomotiva
1 : 2
Međugorje
Iskra
Stolac
0 : 2
Branitelj
Rodoč - Jasenica
20.04.2024 15:30
Iskra
0 : 2
Branitelj
ViÅ”ići
ViÅ”ići
2 : 6
Klis
Buturović polje
20.04.2024 11:30
ViÅ”ići
2 : 6
Klis
Bosna
Kalesija
0 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
20.04.2024 10:00
Bosna
0 : 1
Tuzla City
Gradina
Srebrenik
1 : 2
OraŔje
OraŔje
20.04.2024 11:00
Gradina
1 : 2
OraŔje
Proleter
Tuzla
1 : 2
Betaklub Tango
Devetak
20.04.2024 13:00
Proleter
1 : 2
Betaklub Tango
Svatovac
Svatovac
3 : 6
Mramor
Mramor
20.04.2024 11:00
Svatovac
3 : 6
Mramor
Mineral
Banja Vrućica
4 : 2
Proleter
Teslić
20.04.2024 10:00
Mineral
4 : 2
Proleter
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 3
Željezničar Sport team
Banja Luka
20.04.2024 10:00
Sloboda
0 : 3
Željezničar Sport team
Modriča Alfa
Modriča
6 : 2
Borac (KD)
Kozarska Dubica
20.04.2024 10:00
Modriča Alfa
6 : 2
Borac (KD)
Tekstilac
Derventa
3 : 2
Omarska
Omarska
20.04.2024 10:00
Tekstilac
3 : 2
Omarska
Kozara
GradiŔka
8 : 0
LaktaŔi
LaktaŔi
20.04.2024 15:00
Kozara
8 : 0
LaktaŔi
Željezničar
Doboj
6 : 0
Ljubić
Prnjavor
20.04.2024 10:00
Željezničar
6 : 0
Ljubić
Ilićka 01
Brčko
12 : 0
Lokomotiva
Brčko
20.04.2024 10:00
Ilićka 01
12 : 0
Lokomotiva
Radnički
Karakaj
0 : 4
Radnik
Bijeljina
20.04.2024 10:00
Radnički
0 : 4
Radnik
Sloga Junajted
Bijeljina
1 : 7
Zenit
Bijeljina
20.04.2024 10:00
Sloga Junajted
1 : 7
Zenit
Sloboda
Novi Grad
2 : 0
Partizan
Prijedor
20.04.2024 10:00
Sloboda
2 : 0
Partizan
Brdo
Hambarine
20.04.2024
10:00
Gomjenica
Prijedor
20.04.2024 10:00
Brdo
:
Gomjenica
Vrbas
Banja Luka
1 : 1
Rekreativo
Banja Luka
20.04.2024 11:00
Vrbas
1 : 1
Rekreativo
Krajina
Banja Luka
1 : 2
Željezničar Sport team
Banja Luka
20.04.2024 09:30
Krajina
1 : 2
Željezničar Sport team
Budućnost
Banja Luka
0 : 4
Borac
Banja Luka
20.04.2024 09:30
Budućnost
0 : 4
Borac
Čelinac
Čelinac
3 : 0
Mladost
Kotor VaroÅ”
20.04.2024 09:30
Čelinac
3 : 0
Mladost
Velež
Nevesinje
0 : 4
Hercegovac
Bileća
20.04.2024 11:00
Velež
0 : 4
Hercegovac
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 5
Jedinstvo
Bihać
20.04.2024 10:00
Podgrmeč
0 : 5
Jedinstvo
Krajina
Cazin
1 : 0
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
20.04.2024 10:00
Krajina
1 : 0
Mladost (P-C)
Gomila
Stijena
0 : 4
Radnički
Ćoralići
20.04.2024 10:00
Gomila
0 : 4
Radnički
Mladost (V)
Vrnograč
5 : 0
Jezerski
Jezerski
20.04.2024 10:00
Mladost (V)
5 : 0
Jezerski
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
5 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
20.04.2024 10:00
KrajiŔnik
5 : 2
Bratstvo
Busovača
Busovača
4 : 0
Nova Bila
Nova Bila
20.04.2024 12:00
Busovača
4 : 0
Nova Bila
LaŔva
LaŔva
7 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
20.04.2024 11:00
LaŔva
7 : 0
Sloga
VareÅ”
VareÅ”
0 : 4
Rudar (K)
Kakanj
20.04.2024 10:00
VareÅ”
0 : 4
Rudar (K)
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
9 : 1
Stupčanica
Olovo
20.04.2024 10:00
Mladost (DK)
9 : 1
Stupčanica
Natron
Maglaj
1 : 1
Novi Å eher
Novi Å eher
20.04.2024 10:00
Natron
1 : 1
Novi Å eher
Borac
Jelah
5 : 0
Nemila
Nemila
20.04.2024 10:00
Borac
5 : 0
Nemila
Don Bosco
Žepče
7 : 0
Usora
Usora
20.04.2024 10:00
Don Bosco
7 : 0
Usora
Sarajevo
Sarajevo
9 : 0
Željezničar 2
Sarajevo
20.04.2024 10:00
Sarajevo
9 : 0
Željezničar 2
Sparta
Sarajevo
7 : 0
Novi Grad
Sarajevo
20.04.2024 17:00
Sparta
7 : 0
Novi Grad
KMN VogoŔća
VogoŔća
0 : 3
Famos
Hrasnica
20.04.2024
KMN VogoŔća
0 : 3
Famos
Lokomotiva
Mostar
0 : 7
Međugorje
Međugorje
20.04.2024 10:00
Lokomotiva
0 : 7
Međugorje
Iskra
Stolac
1 : 2
Branitelj
Rodoč - Jasenica
20.04.2024 14:00
Iskra
1 : 2
Branitelj
ViÅ”ići
ViÅ”ići
0 : 8
Klis
Buturović polje
20.04.2024 10:00
ViÅ”ići
0 : 8
Klis
Bosna
Kalesija
0 : 6
Tuzla Siti
Simin Han
20.04.2024 09:00
Bosna
0 : 6
Tuzla Siti
Gradina
Srebrenik
6 : 1
OraŔje
OraŔje
20.04.2024 10:00
Gradina
6 : 1
OraŔje
Proleter
Tuzla
1 : 3
Betaklub Tango
Devetak
20.04.2024 12:00
Proleter
1 : 3
Betaklub Tango
Tuzla Siti
Simin Han
3 : 1
Rudar
Bukinje
20.04.2024 10:00
Tuzla Siti
3 : 1
Rudar
ŠF Živinice 22
Živinice
4 : 2
Radnički
Lukavac
20.04.2024 10:00
ŠF Živinice 22
4 : 2
Radnički
Inter
Banovići
20.04.2024
10:00
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
20.04.2024 10:00
Inter
:
Mladost (VB)
SFK 2000
Sarajevo
8 : 2
Radnik Bumerang
Bijeljina
20.04.2024 15:30
SFK 2000
8 : 2
Radnik Bumerang
Libero
Goražde
2 : 0
FK Sloboda
Tuzla
20.04.2024 15:00
Libero
2 : 0
FK Sloboda
Spartak
Subotica
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
20.04.2024 17:00
Spartak
2 : 1
Crvena zvezda
Sloga Zemun
Zemun
1 : 1
Spartak DOO
Subotica
20.04.2024 17:30
Sloga Zemun
1 : 1
Spartak DOO
TSC
Kanjiža
0 : 7
Radnički 1923
Kragujevac
20.04.2024 17:00
TSC
0 : 7
Radnički 1923
Napredak Junior 2018
KruŔevac
2 : 2
Milutinac 2023
Zemun
20.04.2024 16:30
Napredak Junior 2018
2 : 2
Milutinac 2023
Breznica
Pljevlja
19 : 1
Cvetex
Berane
20.04.2024 15:00
Breznica
19 : 1
Cvetex
Fortuna
Živinice
1 : 11
Iskra
Bugojno
20.04.2024 15:00
Fortuna
1 : 11
Iskra

Futsal

OnogoŔt
NikÅ”ić
12 : 0
GorŔtak
KolaŔin
20.04.2024 18:00
OnogoŔt
12 : 0
GorŔtak
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
3 : 4
MNK Hercegovina
Å iroki brijeg
20.04.2024 19:30
Sloga
3 : 4
MNK Hercegovina
TeŔanj
TeŔanj
1 : 10
Bubamara
Cazin
20.04.2024 17:30
TeŔanj
1 : 10
Bubamara
KMF Radnik - MD Shop
Bijeljina
4 : 9
FC Željezničar
Sarajevo
20.04.2024 11:30
KMF Radnik - MD Shop
4 : 9
FC Željezničar
MNK Brotnjo
Čitluk
7 : 3
Sloboda - Kompred
Tuzla
20.04.2024 13:00
MNK Brotnjo
7 : 3
Sloboda - Kompred

KoŔarka

Slavija
Istočno Sarajevo
83 : 73
Prijedor - Spartak
Prijedor
20.04.2024 19:30
Slavija
83 : 73
Prijedor - Spartak
Promo
Donji Vakuf
68 : 71
Leotar
Trebinje
20.04.2024 19:00
Promo
68 : 71
Leotar
Orlovik
Žepče
82 : 74
PosuŔje
PosuŔje
20.04.2024 19:00
Orlovik
82 : 74
PosuŔje
Jahorina
Pale
73 : 61
Budućnost Prolab
Bijeljina
20.04.2024 20:00
Jahorina
73 : 61
Budućnost Prolab
Bratunac
Bratunac
82 : 70
Pliva
Å ipovo
20.04.2024 18:00
Bratunac
82 : 70
Pliva
Čelik
Zenica
82 : 63
Leotar 03
Trebinje
20.04.2024 19:00
Čelik
82 : 63
Leotar 03

Odbojka

Finale, druga utakmica
Bimal-Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Gacko
Gacko
20.04.2024 18:00
Bimal-Jedinstvo
0 : 3
Gacko
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Radnik
Bijeljina
20.04.2024 15:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Radnik
Maglić
Foča
3 : 0
Velež
Nevesinje
20.04.2024 18:00
Maglić
3 : 0
Velež
IlijaÅ”
IlijaÅ”
0 : 3
OraŔje
OraŔje
20.04.2024 19:00
IlijaÅ”
0 : 3
OraŔje
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
3 : 0
Kozara
GradiŔka
20.04.2024 17:00
Ljubinje - Bankom
3 : 0
Kozara
Bratunac
Bratunac
3 : 2
Libero
Bijeljina
20.04.2024 19:00
Bratunac
3 : 2
Libero
Radnik
Bijlejina
1 : 3
Modriča - Novoprom
Modriča
20.04.2024 14:00
Radnik
1 : 3
Modriča - Novoprom
Gacko
Gacko
1 : 3
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
20.04.2024 16:00
Gacko
1 : 3
Ljubinje - Bankom
Modriča - Novoprom
Modriča
3 : 1
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
20.04.2024 18:00
Modriča - Novoprom
3 : 1
Ljubinje - Bankom

Rukomet

Hercegovina
Nevesinje
31 : 27
Krivaja
Zavidovići
20.04.2024 19:00
Hercegovina
31 : 27
Krivaja
Maglaj
Maglaj
26 : 34
Borac M:TEL
Banja Luka
20.04.2024 19:00
Maglaj
26 : 34
Borac M:TEL
Konjuh
Živinice
30 : 34
Leotar
Trebinje
20.04.2024 19:00
Konjuh
30 : 34
Leotar
Sloboda
Tuzla
27 : 27
Gračanica
Gračanica
20.04.2024 16:00
Sloboda
27 : 27
Gračanica
Sloga
Doboj
36 : 25
Čapljina
Čapljina
20.04.2024 17:00
Sloga
36 : 25
Čapljina
Kozara (G)
GradiŔka
45 : 30
Slavija
Istočno Sarajevo
20.04.2024 19:30
Kozara (G)
45 : 30
Slavija
Derventa
Derventa
31 : 34
Bijeljina
Bijeljina
20.04.2024 19:00
Derventa
31 : 34
Bijeljina
Srbac
Srbac
0 : 10
Sava
Brod
20.04.2024
Srbac
0 : 10
Sava
Sloga 2
Doboj
29 : 29
Borac M:TEL 2
Banja Luka
20.04.2024 19:30
Sloga 2
29 : 29
Borac M:TEL 2
Leotar 2
Trebinje
30 : 32
Lokomotiva
Brčko
20.04.2024 18:00
Leotar 2
30 : 32
Lokomotiva
Gradačac 1954
Gradačac
29 : 17
Sloboda 2
Tuzla
20.04.2024 19:30
Gradačac 1954
29 : 17
Sloboda 2
Iskra
Bugojno
39 : 26
Čelik Junior
Zenica
20.04.2024 18:00
Iskra
39 : 26
Čelik Junior
Bosna Ekoenergija
Visoko
38 : 44
Velež
Mostar
20.04.2024 18:00
Bosna Ekoenergija
38 : 44
Velež
Kiseljak
Kiseljak
32 : 22
Međugorje
Međugorje
20.04.2024 19:00
Kiseljak
32 : 22
Međugorje
Rvacka
Livno
24 : 33
Zrinjski
Mostar
20.04.2024 19:00
Rvacka
24 : 33
Zrinjski
Izviđač
LjubuŔki
41 : 36
Krivaja
Zavidovići
20.04.2024 16:00
Izviđač
41 : 36
Krivaja
Knežopoljka
Kozarska Dubica
21 : 33
Grude
Grude
20.04.2024 18:00
Knežopoljka
21 : 33
Grude
Zrinjski
Mostar
27 : 31
Borac
Banjaluka
20.04.2024 18:30
Zrinjski
27 : 31
Borac
Mladost 1960
Banja Luka
27 : 32
Radnik
Bijeljina
20.04.2024 18:00
Mladost 1960
27 : 32
Radnik
Derventa
Derventa
35 : 31
Mladost
Rogatica
20.04.2024 16:30
Derventa
35 : 31
Mladost
Živinice
Živinice
38 : 29
Bihać
Bihać
20.04.2024 15:00
Živinice
38 : 29
Bihać
Bosna
TeŔanj
26 : 35
Goražde
Goražde
20.04.2024 20:00
Bosna
26 : 35
Goražde
Gol (IlijaÅ”)
IbiÅ” Arnaut
Gol (Proleter)
Jovan Lakić
81' Gol (Jedinstvo (R))
Filip Blagojević
78' Gol (Jedinstvo (R))
Ognjen Mičić
Gol (Proleter)
Vanja Sekulić
Mici22 je ocenio igrača
Mici22 je ocenio igrača
MASAM je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača