XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 296 utakmica za dan
Nedelja, 28 April 2024


Fudbal

Sloboda
Mrkonjić Grad
28.04.2024
16:30
Željezničar
Banja Luka
28.04.2024 16:30
Sloboda
:
Željezničar
Omarska
Omarska
28.04.2024
16:30
Ljubić
Prnjavor
28.04.2024 16:30
Omarska
:
Ljubić
Čelinac
Čelinac
28.04.2024
Brdo
Hambarine
28.04.2024
Čelinac
:
Brdo
Jedinstvo
Žeravica
28.04.2024
Proleter
Teslić
28.04.2024
Jedinstvo
:
Proleter
Sloga (T)
Trn
28.04.2024
FSA
Prijedor
28.04.2024
Sloga (T)
:
FSA
Dubrave
Dubrave
28.04.2024
Sloga (S)
Srbac
28.04.2024
Dubrave
:
Sloga (S)
Jedinstvo (B)
Brodac
28.04.2024
Vlasenica
Vlasenica
28.04.2024
Jedinstvo (B)
:
Vlasenica
Jedinstvo (R)
Roćević
28.04.2024
Proleter
Dvorovi
28.04.2024
Jedinstvo (R)
:
Proleter
Stakorina
Čajniče
28.04.2024
Zadrugar
Donje Crnjelovo
28.04.2024
Stakorina
:
Zadrugar
Hercegovac
Bileća
28.04.2024
Rudar 1925
Ugljevik
28.04.2024
Hercegovac
:
Rudar 1925
Ilićka 01
Brčko
28.04.2024
Glasinac 1936
Sokolac
28.04.2024
Ilićka 01
:
Glasinac 1936
Krajina
Banja Luka
28.04.2024
13 Skojevki
Grbavci
28.04.2024
Krajina
:
13 Skojevki
Budućnost
Banja Luka
28.04.2024
Karanovac
Karanovac
28.04.2024
Budućnost
:
Karanovac
Kozara
Donji Orlovci
28.04.2024
Sloga
Rakelići-Saničani
28.04.2024
Kozara
:
Sloga
Polet KrajiŔnik
Dragočaj-Ramići
28.04.2024
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
28.04.2024
Polet KrajiŔnik
:
Bratstvo (Kozarac)
Plamen
Donje Vodičevo
28.04.2024
Mladost
Kotor VaroÅ”
28.04.2024
Plamen
:
Mladost
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
28.04.2024
Lijevče
Nova Topola
28.04.2024
Sloga DIPO
:
Lijevče
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
28.04.2024
LauÅ”
Banja Luka
28.04.2024
Bratstvo (Kozinci)
:
LauÅ”
Skugrić
Skugrić
28.04.2024
Crvena zvijezda
Obudovac
28.04.2024
Skugrić
:
Crvena zvijezda
Sloga
Dugo Polje
28.04.2024
Trebava
Osječani
28.04.2024
Sloga
:
Trebava
Ozren
Petrovo
28.04.2024
Vučijak
Majevac
28.04.2024
Ozren
:
Vučijak
Rudar
Stanari
28.04.2024
Omladinac
Modriča
28.04.2024
Rudar
:
Omladinac
Hajduk (B)
BatkuŔa
28.04.2024
Ukrina
Čečava
28.04.2024
Hajduk (B)
:
Ukrina
NaŔa krila
Kostajnica
28.04.2024
Željezničar
Doboj
28.04.2024
NaŔa krila
:
Željezničar
Hajduk (K)
Kožuhe
28.04.2024
Zvijezda
Kakmuž
28.04.2024
Hajduk (K)
:
Zvijezda
Rudanka
Rudanka
28.04.2024
Crkvina
Crkvina
28.04.2024
Rudanka
:
Crkvina
Podrinje
TrÅ”ić
28.04.2024
Ljeskovac
Ljeskovac
28.04.2024
Podrinje
:
Ljeskovac
Majevica
Lopare
28.04.2024
Partizan
Donja Trnova
28.04.2024
Majevica
:
Partizan
Brezik
Gornji Brezik
28.04.2024
Trnovica
Trnovica
28.04.2024
Brezik
:
Trnovica
Mladost
Velika Obarska
28.04.2024
Lokomotiva
Brčko
28.04.2024
Mladost
:
Lokomotiva
Rudar
Blagaj
28.04.2024
Ljubija
Ljubija
28.04.2024
Rudar
:
Ljubija
OFK Ravan
Međeđa
28.04.2024
Gomjenica
Prijedor
28.04.2024
OFK Ravan
:
Gomjenica
Slaven
Dobrljin
28.04.2024
Berek 1975
Prijedor
28.04.2024
Slaven
:
Berek 1975
Knežopoljac
Knežica
28.04.2024
Podgrmeč
OŔtra Luka
28.04.2024
Knežopoljac
:
Podgrmeč
Brzi
Busnovi
28.04.2024
MoŔtanica
Božići
28.04.2024
Brzi
:
MoŔtanica
Laminci
Laminci
28.04.2024
Milan
Kosjerovo
28.04.2024
Laminci
:
Milan
Torpedo
Cerovljani
28.04.2024
Potkozarje
Aleksandrovac
28.04.2024
Torpedo
:
Potkozarje
Župa
Milosavci
28.04.2024
Omladinac
Brestovčina
28.04.2024
Župa
:
Omladinac
Sloboda
Donji Podgradci
28.04.2024
Borac (MaÅ”)
MaÅ”ići
28.04.2024
Sloboda
:
Borac (MaÅ”)
Kozara
Turjak
28.04.2024
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
28.04.2024
Kozara
:
Mladi KrajiŔnik
Borac (Mag)
Maglajani
28.04.2024
Borac (Å I)
Å ibovska
28.04.2024
Borac (Mag)
:
Borac (Å I)
Biseri
Čatrnja
28.04.2024
Obradovac
Obradovac
28.04.2024
Biseri
:
Obradovac
Sloga Nektar
Potkozarje
28.04.2024
16:45
Gomionica
Bronzani Majdan
28.04.2024 16:45
Sloga Nektar
:
Gomionica
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.04.2024
16:45
Å njegotina
Velika Å njegotina
28.04.2024 16:45
Krupa
:
Å njegotina
Zmijanje
Kola
28.04.2024
16:45
Borac (ID)
Istočni Drvar
28.04.2024 16:45
Zmijanje
:
Borac (ID)
OFK Spartak 2013
Banja Luka
28.04.2024
16:45
Rekreativo
Banja Luka
28.04.2024 16:45
OFK Spartak 2013
:
Rekreativo
Piskavica
Piskavica
28.04.2024
16:45
Omladinac
Banja Luka
28.04.2024 16:45
Piskavica
:
Omladinac
OFK Banja Luka
Banja Luka
28.04.2024
16:45
Mladost
Zalužani
28.04.2024 16:45
OFK Banja Luka
:
Mladost
Mineral
Banja Vrućica
28.04.2024
16:30
Zadrugar
Sijekovac
28.04.2024 16:30
Mineral
:
Zadrugar
BSK
BuÅ”letić
28.04.2024
16:30
Sloboda GS
Grabovica-Stanovi
28.04.2024 16:30
BSK
:
Sloboda GS
Borac (K)
Kotorsko
28.04.2024
16:30
ZboriŔte
ZboriŔte
28.04.2024 16:30
Borac (K)
:
ZboriŔte
OFK Pridjel
Pridjel Donji
28.04.2024
16:30
Polet
Podnovlje
28.04.2024 16:30
OFK Pridjel
:
Polet
ViŔnjik
Modriča
28.04.2024
Mladost
Dobrinja
28.04.2024
ViŔnjik
:
Mladost
Trebavac
Vranjak
28.04.2024
Dobor
Modriča
28.04.2024
Trebavac
:
Dobor
Kladari Gornji
Kladari Gornji
28.04.2024
Sloga
JakeÅ”
28.04.2024
Kladari Gornji
:
Sloga
Pelagićevo 21
Pelagićevo
28.04.2024
Partizan
Koprivna
28.04.2024
Pelagićevo 21
:
Partizan
Vranjak
Vranjak
28.04.2024
Zadrugar
Tarevci
28.04.2024
Vranjak
:
Zadrugar
Mladost (L)
Lončari
28.04.2024
16:30
Sloboda
Mrtvica
28.04.2024 16:30
Mladost (L)
:
Sloboda
Grčica
Brčko
28.04.2024
16:30
Mladost (S)
Sandići
28.04.2024 16:30
Grčica
:
Mladost (S)
Jedinstvo
KoretaŔi
28.04.2024
16:30
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
28.04.2024 16:30
Jedinstvo
:
Bobetino Brdo
Polet
Čović Polje
28.04.2024
16:30
Gredice
Gredice
28.04.2024 16:30
Polet
:
Gredice
Zadrugar
Bukvik
28.04.2024
16:30
Strijelac
Tutnjevac
28.04.2024 16:30
Zadrugar
:
Strijelac
Sava 04
Brezovo Polje Selo
28.04.2024
16:30
Obilić
KrepÅ”ić
28.04.2024 16:30
Sava 04
:
Obilić
Obarska
Velika Obarska
28.04.2024
Borac
Trnjaci
28.04.2024
Obarska
:
Borac
Panteri
Zagoni
28.04.2024
Semberija
Popovi
28.04.2024
Panteri
:
Semberija
Jedinstvo
Suvo Polje
28.04.2024
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
28.04.2024
Jedinstvo
:
Magnojević 2001
OFK Batković
Batković
28.04.2024
Kolektiv
MeđaÅ”i
28.04.2024
OFK Batković
:
Kolektiv
Balatun
Balatun
28.04.2024
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
28.04.2024
Balatun
:
OFK Magnojević
Sloga 94
Bijeljina
28.04.2024
VSK
Velino Selo
28.04.2024
Sloga 94
:
VSK
Gorica
Pučile
28.04.2024
Drina (Amajlije)
Amajlije
28.04.2024
Gorica
:
Drina (Amajlije)
Jasenica
Jasenica
28.04.2024
Jardan
Jardan
28.04.2024
Jasenica
:
Jardan
Polet
Kravica
28.04.2024
Radnički
Karakaj
28.04.2024
Polet
:
Radnički
Čelopek
Čelopek
28.04.2024
Jadar
Nova Kasaba
28.04.2024
Čelopek
:
Jadar
Piperci
Piperci
28.04.2024
BUK
Gornja Bukovica
28.04.2024
Piperci
:
BUK
Sloga
Donja Bukovica
28.04.2024
Proleter
Gornji Dragaljevac
28.04.2024
Sloga
:
Proleter
Borac
Ugljevička Obrijež
28.04.2024
Stević Jovan
VrŔani
28.04.2024
Borac
:
Stević Jovan
Sloboda
Donji Dragaljevac
28.04.2024
Ljeljenča
Ljeljenča
28.04.2024
Sloboda
:
Ljeljenča
Jedinstvo
Donja Čađavica
28.04.2024
Omladinac
Gornja Čađavica
28.04.2024
Jedinstvo
:
Omladinac
Budućnost
Ravno Polje
28.04.2024
Majevica
Donje Zabrđe
28.04.2024
Budućnost
:
Majevica
Sloga Junajted
Bijeljina
28.04.2024
Pobjeda
TrijeŔnica
28.04.2024
Sloga Junajted
:
Pobjeda
Novo doba
Čardačine
28.04.2024
Tavna
Banjica
28.04.2024
Novo doba
:
Tavna
Polet
Gornji Kojčinovac
28.04.2024
Zenit
Bijeljina
28.04.2024
Polet
:
Zenit
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
28.04.2024
Glogovac
Glogovac
28.04.2024
OFK Crnjelovo
:
Glogovac
Koridor 2011
Bijeljina
28.04.2024
Modran
Modran
28.04.2024
Koridor 2011
:
Modran
KoviljuŔe
Bijeljina
28.04.2024
Sloga
Dazdarevo
28.04.2024
KoviljuŔe
:
Sloga
Sava
Gradac
28.04.2024
11:00
Obilić 2023
Novo Naselje Janja
28.04.2024 11:00
Sava
:
Obilić 2023
Sloboda
Donji Zagoni
28.04.2024
11:00
Patkovača
Patkovača
28.04.2024 11:00
Sloboda
:
Patkovača
Nacional
Bijeljina
28.04.2024
11:00
Lazarevica
Čengić
28.04.2024 11:00
Nacional
:
Lazarevica
Radnik
Hadžići
28.04.2024
17:00
Jedinstvo
Bihać
28.04.2024 17:00
Radnik
:
Jedinstvo
Stupčanica
Olovo
28.04.2024
17:00
Budućnost
Banovići
28.04.2024 17:00
Stupčanica
:
Budućnost
Rudar (K)
Kamengrad
28.04.2024
17:00
Iskra
Bugojno
28.04.2024 17:00
Rudar (K)
:
Iskra
Brnjaci
Brnjaci
28.04.2024
17:00
Rudar (HB)
Han Bila
28.04.2024 17:00
Brnjaci
:
Rudar (HB)
FK Vitez
Vitez
28.04.2024
17:00
Bajer 99
Velagići
28.04.2024 17:00
FK Vitez
:
Bajer 99
Dinamo
Donja Mahala
28.04.2024
17:00
Mladost (K)
Kikači
28.04.2024 17:00
Dinamo
:
Mladost (K)
Omladinac 68
Mionica
28.04.2024
17:00
Napredak
Matići
28.04.2024 17:00
Omladinac 68
:
Napredak
Prokosovići
Prokosovići
28.04.2024
17:00
Radnički
Lukavac
28.04.2024 17:00
Prokosovići
:
Radnički
Bosna (K)
Kalesija
28.04.2024
17:00
Orahovica 74
Orahovica
28.04.2024 17:00
Bosna (K)
:
Orahovica 74
DizdaruŔa
Brčko
28.04.2024
17:00
Sloga
TojÅ”ići
28.04.2024 17:00
DizdaruŔa
:
Sloga
Lokomotiva
Miričina
28.04.2024
17:00
Svatovac
Poljice
28.04.2024 17:00
Lokomotiva
:
Svatovac
Seona
Seona
28.04.2024
17:00
Bosna (M)
Mionica
28.04.2024 17:00
Seona
:
Bosna (M)
Priluk
Priluk
28.04.2024
17:00
Mladost (D)
Domaljevac
28.04.2024 17:00
Priluk
:
Mladost (D)
Igman
Ilidža
28.04.2024
17:00
Nemila
Nemila
28.04.2024 17:00
Igman
:
Nemila
UNIS
VogoŔća
28.04.2024
17:00
MoŔevac
MoŔevac
28.04.2024 17:00
UNIS
:
MoŔevac
Bosna
Visoko
28.04.2024
17:00
Kolina
Ustikolina
28.04.2024 17:00
Bosna
:
Kolina
Natron
Maglaj
28.04.2024
17:00
Krivaja
Zavidovići
28.04.2024 17:00
Natron
:
Krivaja
Usora
Žabljak-Usora
28.04.2024
17:00
MoŔćanica
Sarajevo
28.04.2024 17:00
Usora
:
MoŔćanica
Čapljina
Čapljina
28.04.2024
17:00
Grude
Grude
28.04.2024 17:00
Čapljina
:
Grude
Troglav 1918
Livno
28.04.2024
17:00
Stolac
Stolac
28.04.2024 17:00
Troglav 1918
:
Stolac
Međugorje
Međugorje
28.04.2024
17:00
Turbina
Jablanica
28.04.2024 17:00
Međugorje
:
Turbina
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
28.04.2024
17:00
Brotnjo
Čitluk
28.04.2024 17:00
Sloga
:
Brotnjo
ViÅ”ići
ViÅ”ići
28.04.2024
17:00
KameŔnica
Podhum
28.04.2024 17:00
ViÅ”ići
:
KameŔnica
KruŔevo
KruŔevo
28.04.2024
17:00
Rama
Prozor-Rama
28.04.2024 17:00
KruŔevo
:
Rama
LjubuŔki
LjubuŔki
28.04.2024
17:00
Neum
Neum
28.04.2024 17:00
LjubuŔki
:
Neum
Borac
Izačić
28.04.2024
17:00
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
28.04.2024 17:00
Borac
:
Mladost 1938
Kamenica
Kamenica
28.04.2024
17:00
Omladinac 75
Pokoj
28.04.2024 17:00
Kamenica
:
Omladinac 75
Mladost (P)
Polje-Cazin
28.04.2024
17:00
Ključ
Ključ
28.04.2024 17:00
Mladost (P)
:
Ključ
Kostrč
Kostrč
28.04.2024
Sloga (P)
Prud
28.04.2024
Kostrč
:
Sloga (P)
Mladi zadrugar
Donji Rahić
28.04.2024
Korpar
Grebnice
28.04.2024
Mladi zadrugar
:
Korpar
Dinamo 75
Prijedor
28.04.2024
Mladost
Donji Svilaj
28.04.2024
Dinamo 75
:
Mladost
Ratkovići
Ratkovići
28.04.2024
19 srpanj
OŔtra Luka
28.04.2024
Ratkovići
:
19 srpanj
Hajduk
OraŔje
28.04.2024
HAÅ K Napredak
Ulović
28.04.2024
Hajduk
:
HAÅ K Napredak
Dragovoljac
Novo Selo
28.04.2024
Sloga (T)
Tolisa
28.04.2024
Dragovoljac
:
Sloga (T)
Academica
Sarajevo
28.04.2024
Respekt
Sarajevo
28.04.2024
Academica
:
Respekt
El Tarik
Sarajevo
28.04.2024
Butmir
Butmir-Ilidža
28.04.2024
El Tarik
:
Butmir
Stup
Sarajevo
28.04.2024
Mladost
Župča
28.04.2024
Stup
:
Mladost
Bojnik
Bojnik
28.04.2024
Ozren
Semizovac
28.04.2024
Bojnik
:
Ozren
Jedinstvo (H)
Huskići
28.04.2024
Miri
Miričina
28.04.2024
Jedinstvo (H)
:
Miri
Rudar
Bukinje
28.04.2024
Pribava
Pribava
28.04.2024
Rudar
:
Pribava
Mladost (D)
Doborovci
28.04.2024
Željezničar
DoboŔnica
28.04.2024
Mladost (D)
:
Željezničar
Jedinstvo (L)
Lukavica
28.04.2024
Turija
Turija
28.04.2024
Jedinstvo (L)
:
Turija
Stjepan Polje
Stjepan Polje
28.04.2024
Sloga
Bikodže
28.04.2024
Stjepan Polje
:
Sloga
Teočak
Teočak
28.04.2024
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
28.04.2024
Teočak
:
Mladost (VB)
Mramor (M)
Mramor
28.04.2024
Mramor (B)
Babice
28.04.2024
Mramor (M)
:
Mramor (B)
Slaven
Živinice
28.04.2024
Jablanica
Barice
28.04.2024
Slaven
:
Jablanica
Mladost (S)
Suha
28.04.2024
Omladinac RMU
Đurđevik
28.04.2024
Mladost (S)
:
Omladinac RMU
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
28.04.2024
Partizan
Kiseljak
28.04.2024
Mladost (GT)
:
Partizan
Jedinstvo
Donje Dubrave
28.04.2024
Proleter
Slavinovići
28.04.2024
Jedinstvo
:
Proleter
Toplice
Gornja Lukavica
28.04.2024
KruŔik
Gornje Vukovije
28.04.2024
Toplice
:
KruŔik
OFK Tuzla
Tuzla
28.04.2024
Sapna
Sapna
28.04.2024
OFK Tuzla
:
Sapna
Omazići 1937
Omazići
28.04.2024
Memići
Memići
28.04.2024
Omazići 1937
:
Memići
Gračanica
Gračanica
28.04.2024
17:30
Poriječani
Poriječani
28.04.2024 17:30
Gračanica
:
Poriječani
MoŔtre
MoŔtre
28.04.2024
15:00
KoloÅ”ići
KoloÅ”ići
28.04.2024 15:00
MoŔtre
:
KoloÅ”ići
Ljiljan
Zimča
28.04.2024
15:00
Dijamant
Građevac
28.04.2024 15:00
Ljiljan
:
Dijamant
Omladinac
Poriječani
28.04.2024
17:30
OFK Visoko
Visoko
28.04.2024 17:30
Omladinac
:
OFK Visoko
Kralupi
Kralupi
28.04.2024
17:30
Napredak 1955
Radovlje
28.04.2024 17:30
Kralupi
:
Napredak 1955
Lokomotiva
Zagreb
28.04.2024
19:30
Rijeka
Rijeka
28.04.2024 19:30
Lokomotiva
:
Rijeka
Gorica
Velika Gorica
28.04.2024
17:00
Osijek
Osijek
28.04.2024 17:00
Gorica
:
Osijek
Internacional
Podgorica
28.04.2024
15:00
Igalo
Herceg Novi
28.04.2024 15:00
Internacional
:
Igalo
Podgorica
Podgorica
28.04.2024
15:00
Grbalj
Radanovići
28.04.2024 15:00
Podgorica
:
Grbalj
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
28.04.2024
15:00
Lovćen
Cetinje
28.04.2024 15:00
Ortrant - Olimpic
:
Lovćen
Berane
Berane
28.04.2024
15:00
Iskra
Danilovgrad
28.04.2024 15:00
Berane
:
Iskra
Bokelj
Kotor
28.04.2024
15:00
Kom
Podgorica
28.04.2024 15:00
Bokelj
:
Kom
AP Brera
Strumica
28.04.2024
16:00
Vardar
Skoplje
28.04.2024 16:00
AP Brera
:
Vardar
Rabotnički
Skoplje
28.04.2024
16:00
Makedonija ĐP
Skoplje
28.04.2024 16:00
Rabotnički
:
Makedonija ĐP
Å kendija
Tetovo
28.04.2024
16:00
Gostivar
Gostivar
28.04.2024 16:00
Å kendija
:
Gostivar
Å kupi
Skoplje
28.04.2024
16:00
TikveÅ”
Kavadarci
28.04.2024 16:00
Å kupi
:
TikveÅ”
Struga
Struge
28.04.2024
16:00
Sileks
Kratovo
28.04.2024 16:00
Struga
:
Sileks
Voska sport
Ohrid
28.04.2024
16:00
Bregalnica
Å tip
28.04.2024 16:00
Voska sport
:
Bregalnica
AlmerĆ­a
Almeria
28.04.2024
21:00
Getafe
Getafe (Madrid)
28.04.2024 21:00
AlmerĆ­a
:
Getafe
AtlƩtico Madrid
Madrid
28.04.2024
21:00
Athletic Club
Bilbao
28.04.2024 21:00
AtlƩtico Madrid
:
Athletic Club
Barcelona
Barcelona
28.04.2024
21:00
Valencia
Valencia
28.04.2024 21:00
Barcelona
:
Valencia
CƔdiz
CƔdiz
28.04.2024
21:00
Mallorca
Palma de Mallorca
28.04.2024 21:00
CƔdiz
:
Mallorca
Deportivo AlavƩs
Vitoria-Gasteiz
28.04.2024
21:00
Celta Vigo
Vigo
28.04.2024 21:00
Deportivo AlavƩs
:
Celta Vigo
Granada
Granada
28.04.2024
21:00
Osasuna
Pamplona (IruƱea)
28.04.2024 21:00
Granada
:
Osasuna
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
28.04.2024
21:00
Girona
Girona
28.04.2024 21:00
Las Palmas
:
Girona
Real Betis
Sevilla
28.04.2024
21:00
Sevilla
Sevilla
28.04.2024 21:00
Real Betis
:
Sevilla
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
28.04.2024
21:00
Real Madrid
Madrid
28.04.2024 21:00
Real Sociedad
:
Real Madrid
Villarreal
Villarreal
28.04.2024
21:00
Rayo Vallecano
Madrid
28.04.2024 21:00
Villarreal
:
Rayo Vallecano
Atalanta
Bergamo
28.04.2024
18:30
Empoli
Empoli
28.04.2024 18:30
Atalanta
:
Empoli
Bologna
Bologna
28.04.2024
18:30
Udinese
Udine
28.04.2024 18:30
Bologna
:
Udinese
Fiorentina
Firenze
28.04.2024
18:30
Sassuolo
Sassuolo
28.04.2024 18:30
Fiorentina
:
Sassuolo
Frosinone
Frosinone
28.04.2024
18:30
Salernitana
Salerno
28.04.2024 18:30
Frosinone
:
Salernitana
Genoa
Genova
28.04.2024
18:30
Cagliari
Cagliari
28.04.2024 18:30
Genoa
:
Cagliari
Inter
Milano
28.04.2024
18:30
Torino
Torino
28.04.2024 18:30
Inter
:
Torino
Juventus
Torino
28.04.2024
18:30
Milan
Milano
28.04.2024 18:30
Juventus
:
Milan
Lazio
Roma
28.04.2024
18:30
Hellas Verona
Verona
28.04.2024 18:30
Lazio
:
Hellas Verona
Lecce
Lecce
28.04.2024
18:30
Monza
Monza
28.04.2024 18:30
Lecce
:
Monza
Napoli
Napoli
28.04.2024
18:30
Roma
Roma
28.04.2024 18:30
Napoli
:
Roma
Željezničar Sport team
Banja Luka
28.04.2024
16:30
Borac
Banja Luka
28.04.2024 16:30
Željezničar Sport team
:
Borac
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
28.04.2024
16:30
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
28.04.2024 16:30
Å iroki Brijeg
:
Zvijezda 09
Radnik (BN)
Bijeljina
28.04.2024
16:30
Tuzla City
Simin Han
28.04.2024 16:30
Radnik (BN)
:
Tuzla City
Željezničar
Sarajevo
28.04.2024
16:30
Zrinjski
Mostar
28.04.2024 16:30
Željezničar
:
Zrinjski
Radnik (H)
Hadžići
28.04.2024
16:30
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.04.2024 16:30
Radnik (H)
:
Krupa
Sarajevo
Sarajevo
28.04.2024
16:30
Sloboda
Tuzla
28.04.2024 16:30
Sarajevo
:
Sloboda
Krajina
Cazin
28.04.2024
12:00
Ljubić
Prnjavor
28.04.2024 12:00
Krajina
:
Ljubić
Jedinstvo
Bihać
28.04.2024
12:00
Bratstvo
Bosanska Krupa
28.04.2024 12:00
Jedinstvo
:
Bratstvo
LaktaŔi
LaktaŔi
28.04.2024
12:00
Omarska
Omarska
28.04.2024 12:00
LaktaŔi
:
Omarska
Sloboda
Mrkonjić Grad
28.04.2024
12:00
Rudar Prijedor
Prijedor
28.04.2024 12:00
Sloboda
:
Rudar Prijedor
Rudar (KG)
Kamengrad
28.04.2024
12:00
OFK Spartak
Banja Luka
28.04.2024 12:00
Rudar (KG)
:
OFK Spartak
BSK
Banja Luka
28.04.2024
12:00
Podgrmeč
Sanski Most
28.04.2024 12:00
BSK
:
Podgrmeč
Sarajevo
Sarajevo
28.04.2024
12:30
Rudar
Breza
28.04.2024 12:30
Sarajevo
:
Rudar
Slavija
Istočno Sarajevo
28.04.2024
12:30
IlijaÅ”
IlijaÅ”
28.04.2024 12:30
Slavija
:
IlijaÅ”
UNIS
VogoŔća
28.04.2024
12:30
Famos (H)
Hrasnica
28.04.2024 12:30
UNIS
:
Famos (H)
Novi Grad
Sarajevo
28.04.2024
12:30
Željezničar
Sarajevo
28.04.2024 12:30
Novi Grad
:
Željezničar
Goražde
Goražde
28.04.2024
12:30
Bosna
Visoko
28.04.2024 12:30
Goražde
:
Bosna
Kiseljak
Kiseljak
28.04.2024
12:30
Simm Bau
Kosova
28.04.2024 12:30
Kiseljak
:
Simm Bau
Mladost
Donji Kakanj
28.04.2024
12:30
Travnik
Travnik
28.04.2024 12:30
Mladost
:
Travnik
Borac
Jelah
28.04.2024
12:30
Krivaja
Zavidovići
28.04.2024 12:30
Borac
:
Krivaja
Žepče
Žepče
28.04.2024
12:30
Rudar
Kakanj
28.04.2024 12:30
Žepče
:
Rudar
Natron
Maglaj
28.04.2024
12:30
NK Vitez
Vitez
28.04.2024 12:30
Natron
:
NK Vitez
Tomislav
Tomislavgrad
28.04.2024
12:30
Čapljina
Čapljina
28.04.2024 12:30
Tomislav
:
Čapljina
Međugorje
Međugorje
28.04.2024
12:30
Neum
Neum
28.04.2024 12:30
Međugorje
:
Neum
Stolac
Stolac
28.04.2024
12:30
Igman
Konjic
28.04.2024 12:30
Stolac
:
Igman
GOÅ K
Gabela
28.04.2024
12:30
Brotnjo
Čitluk
28.04.2024 12:30
GOÅ K
:
Brotnjo
LjubuŔki
LjubuŔki
28.04.2024
12:30
Troglav 1918
Livno
28.04.2024 12:30
LjubuŔki
:
Troglav 1918
Krajina
Cazin
28.04.2024
10:00
Ljubić
Prnjavor
28.04.2024 10:00
Krajina
:
Ljubić
Jedinstvo
Bihać
28.04.2024
10:00
Bratstvo
Bosanska Krupa
28.04.2024 10:00
Jedinstvo
:
Bratstvo
LaktaŔi
LaktaŔi
28.04.2024
10:00
Omarska
Omarska
28.04.2024 10:00
LaktaŔi
:
Omarska
Sloboda
Mrkonjić Grad
28.04.2024
10:00
Rudar Prijedor
Prijedor
28.04.2024 10:00
Sloboda
:
Rudar Prijedor
Rudar
Kamengrad
28.04.2024
10:00
OFK Spartak
Banja Luka
28.04.2024 10:00
Rudar
:
OFK Spartak
Kozara
GradiŔka
28.04.2024
10:00
Borac
Kozarska Dubica
28.04.2024 10:00
Kozara
:
Borac
BSK
Banja Luka
28.04.2024
10:00
Podgrmeč
Sanski Most
28.04.2024 10:00
BSK
:
Podgrmeč
NaŔa krila
Kostajnica
28.04.2024
10:00
Trebava
Osječani
28.04.2024 10:00
NaŔa krila
:
Trebava
Ukrina
Čečava
28.04.2024
10:00
Zvijezda
Kakmuž
28.04.2024 10:00
Ukrina
:
Zvijezda
Potkozarje
Aleksandrovac
28.04.2024
LauÅ”
LauÅ”
28.04.2024
Potkozarje
:
LauÅ”
Omladinac
Banja Luka
28.04.2024
OFK Spartak
Banja Luka
28.04.2024
Omladinac
:
OFK Spartak
Mladost
Kotor VaroÅ”
28.04.2024
Željezničar Sport team
Banja Luka
28.04.2024
Mladost
:
Željezničar Sport team
Borac
Banja Luka
28.04.2024
Džaja
Banja Luka
28.04.2024
Borac
:
Džaja
Sarajevo
Sarajevo
28.04.2024
10:00
Rudar
Breza
28.04.2024 10:00
Sarajevo
:
Rudar
Slavija
Istočno Sarajevo
28.04.2024
10:00
IlijaÅ”
IlijaÅ”
28.04.2024 10:00
Slavija
:
IlijaÅ”
Romanija
Pale
28.04.2024
10:00
Radnik (H)
Hadžići
28.04.2024 10:00
Romanija
:
Radnik (H)
Goražde
Goražde
28.04.2024
10:00
Bosna
Visoko
28.04.2024 10:00
Goražde
:
Bosna
Međugorje
Međugorje
28.04.2024
10:00
Neum
Neum
28.04.2024 10:00
Međugorje
:
Neum
Radnički
Ćoralići
28.04.2024
13:30
Bihać
Bihać
28.04.2024 13:30
Radnički
:
Bihać
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
28.04.2024
13:30
Borac
Izačić
28.04.2024 13:30
Una Nacionalni park
:
Borac
Sloga
Bosanska Otoka
28.04.2024
13:30
Ključ
Ključ
28.04.2024 13:30
Sloga
:
Ključ
Mladost (SU)
Suha
28.04.2024
11:00
Orahovica 74
Donja Orahovica
28.04.2024 11:00
Mladost (SU)
:
Orahovica 74
Eurogol
Živinice
28.04.2024
11:00
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
28.04.2024 11:00
Eurogol
:
Mladost (VB)
Rudar
Bukinje
28.04.2024
11:00
Bosna
Kalesija
28.04.2024 11:00
Rudar
:
Bosna
Betaklub Tango
Devetak
28.04.2024
11:00
Mladost (SO)
Solina
28.04.2024 11:00
Betaklub Tango
:
Mladost (SO)
Å F Miri
KruŔevica
28.04.2024
11:00
Rainci
Gornji Rainci
28.04.2024 11:00
Å F Miri
:
Rainci
Majevica
Lopare
28.04.2024
11:00
Sloga 94
Bijeljina
28.04.2024 11:00
Majevica
:
Sloga 94
Sloboda
Donji Zagoni
28.04.2024
11:00
Ljeskovac
Ljeskovac
28.04.2024 11:00
Sloboda
:
Ljeskovac
Mladost
Velika Obarska
28.04.2024
11:00
Radnik
Bijeljina
28.04.2024 11:00
Mladost
:
Radnik
Partizan
Donja Trnova
28.04.2024
11:00
OFK Brezik
Gornji Brezik
28.04.2024 11:00
Partizan
:
OFK Brezik
Omladinac
Potočari - Brčko Distrikt
28.04.2024
11:00
Ilićka 01
Brčko
28.04.2024 11:00
Omladinac
:
Ilićka 01
Drina
Amajlije
28.04.2024
11:00
Janja 2009
Janja
28.04.2024 11:00
Drina
:
Janja 2009
Guber
Srebrenica
28.04.2024
10:00
Proleter
Dvorovi
28.04.2024 10:00
Guber
:
Proleter
Zadrugar
Gornje Crnjelovo
28.04.2024
10:00
Jedinstvo (R)
Roćević
28.04.2024 10:00
Zadrugar
:
Jedinstvo (R)
Bratstvo
Bratunac
28.04.2024
10:00
Jedinstvo (B)
Brodac
28.04.2024 10:00
Bratstvo
:
Jedinstvo (B)
Budućnost
Pilica
28.04.2024
10:00
Podrinje
Janja
28.04.2024 10:00
Budućnost
:
Podrinje
Fojnica
Fojnica
28.04.2024
10:00
Busovača
Busovača
28.04.2024 10:00
Fojnica
:
Busovača
Vitez
Vitez
28.04.2024
10:00
Romari
Vitez
28.04.2024 10:00
Vitez
:
Romari
Rijeka
Rijeka - Vitez
28.04.2024
10:00
Novi Travnik
Novi Travnik
28.04.2024 10:00
Rijeka
:
Novi Travnik
Elektrobosna
Jajce
28.04.2024
10:00
Travnik
Travnik
28.04.2024 10:00
Elektrobosna
:
Travnik
Sport Prevent
Bugojno
28.04.2024
10:00
Sloga
Dolac
28.04.2024 10:00
Sport Prevent
:
Sloga
Radnik
Donji Vakuf
28.04.2024
10:00
Jajce
Jajce
28.04.2024 10:00
Radnik
:
Jajce
Iskra
Bugojno
28.04.2024
10:00
LaŔva
Dolac
28.04.2024 10:00
Iskra
:
LaŔva
Sporting
Zenica
28.04.2024
12:30
Bosna
Visoko
28.04.2024 12:30
Sporting
:
Bosna
Tempo sport
Zenica
28.04.2024
12:30
Mladost
Doboj - Kakanj
28.04.2024 12:30
Tempo sport
:
Mladost
Rudar (K)
Kakanj
28.04.2024
12:30
Fortuna
Zenica
28.04.2024 12:30
Rudar (K)
:
Fortuna
Rudar (B)
Breza
28.04.2024
12:30
Čelik
Zenica
28.04.2024 12:30
Rudar (B)
:
Čelik
MoŔevac
MoŔevac
28.04.2024
11:30
TOÅ K
TeŔanj
28.04.2024 11:30
MoŔevac
:
TOÅ K
Žepče 1919
Žepče
28.04.2024
11:30
Don Bosco
Žepče
28.04.2024 11:30
Žepče 1919
:
Don Bosco
Nemila
Nemila
28.04.2024
11:30
Krivaja
Zavidovići
28.04.2024 11:30
Nemila
:
Krivaja
Pobjeda
TeŔanjka
28.04.2024
11:30
Natron
Maglaj
28.04.2024 11:30
Pobjeda
:
Natron
Å ampion
Ilidža
28.04.2024
11:00
Igman 2
ilidža
28.04.2024 11:00
Å ampion
:
Igman 2
UÅ S Fortuna
Mostar
28.04.2024
11:30
Turbina
Jablanica
28.04.2024 11:30
UÅ S Fortuna
:
Turbina
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
28.04.2024
11:30
ViÅ”ići
ViÅ”ići
28.04.2024 11:30
Bjelopoljac
:
ViÅ”ići
Klis
Buturović polje
28.04.2024
11:30
Iskra
Stolac
28.04.2024 11:30
Klis
:
Iskra
Branitelj
Rodoč - Jasenica
28.04.2024
11:30
Lokomotiva
Mostar
28.04.2024 11:30
Branitelj
:
Lokomotiva
Međugorje
Međugorje
28.04.2024
11:30
Igman
Konjic
28.04.2024 11:30
Međugorje
:
Igman
Gornji Rahić
Gornji Rahić
28.04.2024
11:00
Budućnost
Banovići
28.04.2024 11:00
Gornji Rahić
:
Budućnost
Radnički
Lukavac
28.04.2024
11:00
Gradina
Srebrenik
28.04.2024 11:00
Radnički
:
Gradina
OraŔje
OraŔje
28.04.2024
11:00
Eurogol
Živinoce
28.04.2024 11:00
OraŔje
:
Eurogol
Kolibri
Husino
28.04.2024
11:00
Bosna
Kalesija
28.04.2024 11:00
Kolibri
:
Bosna
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
28.04.2024
11:00
Sloboda
Tuzla
28.04.2024 11:00
Tuzla City
:
Sloboda
Bratstvo
Gračanica
28.04.2024
11:00
Zvijezda
Gradačac
28.04.2024 11:00
Bratstvo
:
Zvijezda
Sporting
Zenica
28.04.2024
10:00
Bosna
Visoko
28.04.2024 10:00
Sporting
:
Bosna
Tempo sport
Zenica
28.04.2024
10:00
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
28.04.2024 10:00
Tempo sport
:
Mladost (DK)
Stupčanica
Olovo
28.04.2024
10:00
VareÅ”
VareÅ”
28.04.2024 10:00
Stupčanica
:
VareÅ”
Rudar (K)
Kakanj
28.04.2024
10:00
Fortuna
Zenica
28.04.2024 10:00
Rudar (K)
:
Fortuna
Rudar (B)
Breza
28.04.2024
10:00
Čelik
Zenica
28.04.2024 10:00
Rudar (B)
:
Čelik
MoŔevac
MoŔevac
28.04.2024
10:00
TOÅ K
TeŔanj
28.04.2024 10:00
MoŔevac
:
TOÅ K
Žepče 1919
Žepče
28.04.2024
10:00
Don Bosco
Žepče
28.04.2024 10:00
Žepče 1919
:
Don Bosco
Usora
Usora
28.04.2024
10:00
Borac
Jelah
28.04.2024 10:00
Usora
:
Borac
Nemila
Nemila
28.04.2024
10:00
Krivaja
Zavidovići
28.04.2024 10:00
Nemila
:
Krivaja
Pobjeda
TeŔanjka
28.04.2024
10:00
Natron
Maglaj
28.04.2024 10:00
Pobjeda
:
Natron
Novi Å eher
Novi Å eher
28.04.2024
10:00
Simm Bau
Kosova
28.04.2024 10:00
Novi Å eher
:
Simm Bau
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
28.04.2024
10:00
ViÅ”ići
ViÅ”ići
28.04.2024 10:00
Bjelopoljac
:
ViÅ”ići
Gornji Rahić
Gornji Rahić
28.04.2024
10:00
Budućnost
Banovići
28.04.2024 10:00
Gornji Rahić
:
Budućnost
Radnički
Lukavac
28.04.2024
10:00
Gradina
Srebrenik
28.04.2024 10:00
Radnički
:
Gradina
OraŔje
OraŔje
28.04.2024
10:00
Eurogol
Živinice
28.04.2024 10:00
OraŔje
:
Eurogol
Kolibri
Husino
28.04.2024
10:00
Bosna
Kalesija
28.04.2024 10:00
Kolibri
:
Bosna
Tuzla Siti
Simin Han
28.04.2024
10:00
Sloboda
Tuzla
28.04.2024 10:00
Tuzla Siti
:
Sloboda
Bratstvo
Gračanica
28.04.2024
10:00
Zvijezda
Gradačac
28.04.2024 10:00
Bratstvo
:
Zvijezda
Eurofudbal
Stjepan Polje
28.04.2024
10:00
Eurogol
Živinice
28.04.2024 10:00
Eurofudbal
:
Eurogol
Di - Five
Doboj - Istok
28.04.2024
10:00
Konjuh
Kladanj
28.04.2024 10:00
Di - Five
:
Konjuh
Bambi
Tuzla
28.04.2024
10:00
Tuzla
Tuzla
28.04.2024 10:00
Bambi
:
Tuzla
ŠF Živinice 22
Živinice
28.04.2024
10:00
Å ampion 2017
Brčko
28.04.2024 10:00
ŠF Živinice 22
:
Å ampion 2017
Slaven
Živinice
28.04.2024
10:00
Proleter
Tuzla
28.04.2024 10:00
Slaven
:
Proleter
Betaklub Tango
Devetak
28.04.2024
10:00
Sloboda
Tuzla
28.04.2024 10:00
Betaklub Tango
:
Sloboda
Spartak DOO
Subotica
28.04.2024
Crvena zvezda
Beograd
28.04.2024
Spartak DOO
:
Crvena zvezda
Sloga
Zemun
28.04.2024
Spartak
Subotica
28.04.2024
Sloga
:
Spartak

Rukomet

Mladost
Rogatica
28.04.2024
Mladost 1960
Banja Luka
28.04.2024
Mladost
:
Mladost 1960
Sedmerac
Brčko
28.04.2024
Mira
Prijedor
28.04.2024
Sedmerac
:
Mira
Xbyxaj je ocenio igrača
Xbyxaj je ocenio igrača
qwert je podelio utakmicu
Ognjen172 je ocenio igrača
Ognjen172 je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača