XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
180 utakmica za dan Nedelja, 5 Maj 2024


Fudbal

05.05
17:30
Borac (Maš)
┼Żupa
1
0
05.05.2024 17:30 1 : 0
05.05
17:00
Mladost
Bratstvo
0
4
05.05.2024 17:00 0 : 4
05.05
17:00
TOŠK
─îelik
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Novi Travnik
Sloga
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Kiseljak
Krajina
4
1
05.05.2024 17:00 4 : 1
05.05
17:00
Rudar (HB)
Rudar (K)
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
Mladost (K)
Priluk
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Mladost (D)
Seona
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Bosna (M)
Lokomotiva
5
1
05.05.2024 17:00 5 : 1
05.05
17:00
Svatovac
Dizdaruša
5
2
05.05.2024 17:00 5 : 2
05.05
17:00
Orahovica 74
Prokosovi─çi
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
17:00
Baton
Ilijaš
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
┼Żep─Źe 1919
Usora
1
0
05.05.2024 17:00 1 : 0
05.05
17:00
Krivaja
Bosna
1
3
05.05.2024 17:00 1 : 3
05.05
17:00
Kolina
UNIS
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Moševac
Borac
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
17:00
Neum
Kruševo
2
2
05.05.2024 17:00 2 : 2
05.05
17:00
Rama
Višići
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
Kamešnica
Sloga
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Brotnjo
Me─Ĺugorje
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Turbina
Troglav 1918
3
1
05.05.2024 17:00 3 : 1
05.05
17:00
Stolac
─îapljina
1
3
05.05.2024 17:00 1 : 3
05.05
17:00
Grude
Klis
1
0
05.05.2024 17:00 1 : 0
05.05
17:00
Mladost 1938
┼Żeljezni─Źar
3
2
05.05.2024 17:00 3 : 2
05.05
17:30
Dragovoljac
Kostr─Ź
3
1
05.05.2024 17:30 3 : 1
05.05
17:30
HAŠK Napredak
Ratkovi─çi
3
3
05.05.2024 17:30 3 : 3
05.05
17:30
19 srpanj
Dinamo 75
3
0
05.05.2024 17:30 3 : 0
05.05
17:30
Mladost
Mladi zadrugar
0
1
05.05.2024 17:30 0 : 1
05.05
17:30
Korpar
Sloga (P)
2
1
05.05.2024 17:30 2 : 1
05.05
17:30
GFK Br─Źko
Napredak
3
2
05.05.2024 17:30 3 : 2
05.05
17:30
Mladost (S)
Izbor
0
2
05.05.2024 17:30 0 : 2
05.05
17:00
Novi Šeher
Fortuna
1
3
05.05.2024 17:00 1 : 3
05.05
17:00
Proleter
─îeli─Źni grad-Steel City
0
1
05.05.2024 17:00 0 : 1
05.05
17:00
Vareš
Pobjeda
14
0
05.05.2024 17:00 14 : 0
05.05
17:00
Borac
Zmaj
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
Liješeva
Napredak
8
1
05.05.2024 17:00 8 : 1
05.05
17:00
Jajce
Sloga
3
3
05.05.2024 17:00 3 : 3
05.05
17:00
Vlašić
Ka─çuni
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Sport Prevent
Radnik
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Fojnica
Busova─Źa
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
OFK Lugovi
Elektrobosna
4
2
05.05.2024 17:00 4 : 2
05.05
17:00
Šantići
Nova Bila
0
0
05.05.2024 17:00 0 : 0
05.05
17:00
Bobovac
Bilalovac CPU
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
BKB
Azot
1
5
05.05.2024 17:00
BKB
1 : 5
05.05
15:00
Radni─Źki
Drina
2
3
05.05.2024 15:00 2 : 3
05.05
17:30
Fortuna
Branitelj
3
0
05.05.2024 17:30 3 : 0
05.05
17:30
Vir
Mesihovina
2
1
05.05.2024 17:30
Vir
2 : 1
05.05
16:00
Šator
Šujica
2
1
05.05.2024 16:00 2 : 1
05.05
20:00
Rakitno
Drinovci
1
4
05.05.2024 20:00 1 : 4
05.05
17:30
Junak
Kupres
1
2
05.05.2024 17:30 1 : 2
05.05
17:00
Mladost (G┼Ż)
OFK Me─Ĺi─Ĺa
4
2
05.05.2024 17:00 4 : 2
05.05
17:00
Vra┼żi─çi 92
Ingram
1
0
05.05.2024 17:00 1 : 0
05.05
17:00
Trebava
Jedinstvo
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Doboj Istok
DSK
5
0
05.05.2024 17:00 5 : 0
DSK
05.05
17:00
Mladost (P)
Slatina
4
3
05.05.2024 17:00 4 : 3
05.05
17:00
┼Żeljezni─Źar
Rudar
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Rijeka
Mladost 78
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Miri
Mramor (M)
1
0
05.05.2024 17:00 1 : 0
05.05
17:00
Mladost (VB)
Stjepan Polje
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Sloga
Jedinstvo (L)
2
4
05.05.2024 17:00 2 : 4
05.05
17:00
┼Żeljezni─Źar
Rudar
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Pribava
Jedinstvo (H)
3
1
05.05.2024 17:00 3 : 1
05.05
17:00
Mionica 85
12 decembar
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Mladost
Vo─çar
5
1
05.05.2024 17:00 5 : 1
05.05
17:00
Sladna
Grani─Źar
4
1
05.05.2024 17:00 4 : 1
05.05
17:00
25 maj
OFK Vida
4
0
05.05.2024 17:00 4 : 0
05.05
17:00
Koraj
─îeli─ç
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Sloboda
Špionica 1953
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
17:00
Bukovik
Biberovo Polje
4
3
05.05.2024 17:00 4 : 3
05.05
17:00
Jablanica
Omazi─çi 1937
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
Memi─çi
OFK Tuzla
3
1
05.05.2024 17:00 3 : 1
05.05
17:00
Krušik
Jedinstvo
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Proleter
Mladost (GT)
0
0
05.05.2024 17:00 0 : 0
05.05
17:00
Partizan
Mladost (S)
1
0
05.05.2024 17:00 1 : 0
05.05
17:00
Omladinac RMU
Slaven
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
15:00
Napredak 1955
Omladinac
1
1
05.05.2024 15:00 1 : 1
05.05
19:30
OFK Visoko
Ljiljan
7
2
05.05.2024 19:30 7 : 2
05.05
17:30
Dijamant
Moštre
5
0
05.05.2024 17:30 5 : 0
05.05
17:30
Kološići
Gra─Źanica
2
1
05.05.2024 17:30 2 : 1
05.05
17:30
Porije─Źani
7 april
3
3
05.05.2024 17:30 3 : 3
05.05
17:30
Olimpija Ljubljana
Mura
0
0
05.05.2024 17:30 0 : 0
05.05
15:00
Kalcer Radomlje
Rogaška
1
0
05.05.2024 15:00 1 : 0
05.05
17:00
Hajduk
Vara┼żdin
0
1
05.05.2024 17:00 0 : 1
05.05
19:30
Rijeka
Dinamo
1
2
05.05.2024 19:30 1 : 2
05.05
16:30
Grbalj
Igalo
1
0
05.05.2024 16:30 1 : 0
05.05
16:30
Internacional
Lov─çen
1
1
05.05.2024 16:30 1 : 1
05.05
18:00
Podgorica
Iskra
0
0
05.05.2024 18:00 0 : 0
05.05
16:30
Ortrant - Olimpic
Kom
3
0
05.05.2024 16:30 3 : 0
Kom
05.05
17:00
Berane
Bokelj
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
16:15
Celta Vigo
Villarreal
3
2
05.05.2024 16:15 3 : 2
05.05
14:00
Osasuna
Real Betis
0
2
05.05.2024 14:00 0 : 2
05.05
21:00
Rayo Vallecano
Almer├şa
0
1
05.05.2024 21:00 0 : 1
05.05
21:00
Sevilla
Granada
3
0
05.05.2024 21:00 3 : 0
05.05
18:30
Valencia
Deportivo Alav├ęs
0
1
05.05.2024 18:30 0 : 1
05.05
15:00
Brighton & Hove Albion
Aston Villa
1
0
05.05.2024 15:00 1 : 0
05.05
15:00
Chelsea
West Ham United
5
0
05.05.2024 15:00 5 : 0
05.05
17:30
Liverpool
Tottenham Hotspur
4
2
05.05.2024 17:30 4 : 2
05.05
19:30
Heidenheim
Mainz 05
1
1
05.05.2024 19:30 1 : 1
05.05
15:30
Union Berlin
Bochum 1848
3
4
05.05.2024 15:30 3 : 4
05.05
17:30
Eintracht Frankfurt
Bayer 04 Leverkusen
1
5
05.05.2024 17:30 1 : 5
05.05
12:30
Cagliari
Lecce
1
1
05.05.2024 12:30 1 : 1
05.05
15:00
Empoli
Frosinone
0
0
05.05.2024 15:00 0 : 0
05.05
15:00
Hellas Verona
Fiorentina
2
1
05.05.2024 15:00 2 : 1
05.05
18:00
Milan
Genoa
3
3
05.05.2024 18:00 3 : 3
05.05
20:45
Roma
Juventus
1
1
05.05.2024 20:45 1 : 1
05.05
12:00
Bratstvo
Zvijezda Grada─Źac
0
3
05.05.2024 12:00 0 : 3
05.05
18:00
Drina
Radni─Źki
3
3
05.05.2024 18:00 3 : 3
05.05
12:00
Gradina
Sloboda
1
2
05.05.2024 12:00 1 : 2
05.05
12:30
Gora┼żde
Stup─Źanica
2
1
05.05.2024 12:30 2 : 1
05.05
12:30
Famos (H)
SAŠK Napredak
8
1
05.05.2024 12:30 8 : 1
05.05
12:30
─îelik
Natron
7
1
05.05.2024 12:30 7 : 1
05.05
12:30
Rudar
Fortuna
6
0
05.05.2024 12:30 6 : 0
05.05
12:30
Travnik
Kiseljak
7
2
05.05.2024 12:30 7 : 2
05.05
12:30
─îapljina
Posušje
0
3
05.05.2024 12:30 0 : 3
05.05
17:00
Budu─çnost
Iskra
2
4
05.05.2024 17:00 2 : 4
05.05
11:00
Stari Aerodrom
Jedinstvo
3
1
05.05.2024 11:00 3 : 1
05.05
10:00
Bratstvo
Zvijezda
3
1
05.05.2024 10:00 3 : 1
05.05
16:00
Drina
Radni─Źki
6
1
05.05.2024 16:00 6 : 1
05.05
10:00
Gradina
Sloboda
0
2
05.05.2024 10:00 0 : 2
05.05
10:00
Gora┼żde
Stup─Źanica
2
0
05.05.2024 10:00 2 : 0
05.05
10:00
Radnik (H)
UNIS
4
0
05.05.2024 10:00 4 : 0
05.05
10:00
Famos (H)
SAŠK Napredak
5
2
05.05.2024 10:00 5 : 2
05.05
10:00
─îelik
Natron
9
2
05.05.2024 10:00 9 : 2
05.05
10:00
Rudar (K)
Fortuna
2
1
05.05.2024 10:00 2 : 1
05.05
10:00
Travnik
Kiseljak
4
2
05.05.2024 10:00 4 : 2
05.05
14:00
Mladost
Omladinac 75
3
0
05.05.2024 14:00 3 : 0
05.05
12:00
Karaula
Jajce
4
4
05.05.2024 12:00 4 : 4
05.05
11:00
Busova─Źa
Ka─çuni
0
2
05.05.2024 11:00 0 : 2
05.05
10:00
Bilalovac - CPU
Fojnica
3
2
05.05.2024 10:00 3 : 2
05.05
10:00
Bosna
Mladost (VB)
4
0
05.05.2024 10:00 4 : 0
05.05
18:00
Lov─çen
Grbalj
2
2
05.05.2024 18:00 2 : 2
05.05
11:30
Radni─Źki
Biha─ç
1
1
05.05.2024 11:30 1 : 1
05.05
11:30
Vitez
Mladost
0
6
05.05.2024 11:30 0 : 6
05.05
11:30
ABC
Jezerski
5
0
05.05.2024 11:30 5 : 0
05.05
11:00
Kostr─Ź
Dinamo 75
0
3
05.05.2024 11:00 0 : 3
05.05
10:00
Vitez
Novi Travnik
2
6
05.05.2024 10:00 2 : 6
05.05
10:00
Rijeka
Rudar
3
0
05.05.2024 10:00 3 : 0
05.05
10:00
Jajce
Sport Prevent
3
4
05.05.2024 10:00 3 : 4
05.05
15:00
Travnik
Vlašić
8
0
05.05.2024 15:00 8 : 0
05.05
12:30
Fortuna
Stup─Źanica
4
1
05.05.2024 12:30 4 : 1
05.05
12:30
Natron
Nemila
1
0
05.05.2024 12:30 1 : 0
05.05
12:30
Borac
┼Żep─Źe 1919
3
2
05.05.2024 12:30 3 : 2
05.05
11:30
Neum
Zrinjski
2
9
05.05.2024 11:30 2 : 9
05.05
11:30
Rama
─îapljina
6
1
05.05.2024 11:30 6 : 1
05.05
10:30
Cim
Vele┼ż
2
0
05.05.2024 10:30
Cim
2 : 0
05.05
11:00
Zvijezda
Tuzla City
2
1
05.05.2024 11:00 2 : 1
05.05
11:00
Gradina
Budu─çnost
05.05.2024 11:00
05.05
11:00
Betaklub Tango
Eurofudbal
9
1
05.05.2024 11:00 9 : 1
05.05
12:45
Sloboda
Slaven
12
0
05.05.2024 12:45 12 : 0
05.05
11:00
Proleter
┼áF ┼Żivinice 22
3
2
05.05.2024 11:00 3 : 2
05.05
11:00
Šampion 2017
Bambi
3
0
05.05.2024 11:00 3 : 0
05.05
11:00
Konjuh
Eurogol
1
3
05.05.2024 11:00 1 : 3
05.05
17:00
Orahovica 74
Sloboda
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
10:00
Vitez
Mladost (P-C)
0
1
05.05.2024 10:00 0 : 1
05.05
10:00
ABC
Jezerski
9
0
05.05.2024 10:00
ABC
9 : 0
05.05
12:00
Iskra
Radnik
05.05.2024 12:00
05.05
12:00
Jajce
Sport Prevent
4
0
05.05.2024 12:00 4 : 0
05.05
17:00
Travnik
Vlašić
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
10:00
Fortuna
Stup─Źanica
4
0
05.05.2024 10:00 4 : 0
05.05
10:00
TOŠK
Novi Šeher
0
4
05.05.2024 10:00 0 : 4
05.05
10:00
Natron
Nemila
6
0
05.05.2024 10:00 6 : 0
05.05
10:00
Krivaja
Usora
0
1
05.05.2024 10:00 0 : 1
05.05
10:00
Borac
┼Żep─Źe 1919
1
0
05.05.2024 10:00 1 : 0
05.05
10:00
Neum
Zrinjski
1
9
05.05.2024 10:00 1 : 9
05.05
10:00
Rama
─îapljina
2
3
05.05.2024 10:00 2 : 3
05.05
09:30
Cim
Vele┼ż
0
7
05.05.2024 09:30 0 : 7
05.05
10:00
Zvijezda
Tuzla Siti
2
2
05.05.2024 10:00 2 : 2
05.05
10:00
Betaklub Tango
Eurofudbal
0
0
05.05.2024 10:00 0 : 0
05.05
11:30
Sloboda
Slaven
1
0
05.05.2024 11:30 1 : 0
05.05
10:00
Proleter
┼áF ┼Żivinice 22
3
6
05.05.2024 10:00 3 : 6
05.05
10:00
Šampion 2017
Bambi
2
0
05.05.2024 10:00 2 : 0
05.05
10:00
Konjuh
Eurogol
3
1
05.05.2024 10:00 3 : 1
05.05
10:00
Perfekt
Rudar
13
0
05.05.2024 10:00 13 : 0
05.05
10:00
Budu─çnost
Radni─Źki
0
3
05.05.2024 10:00 0 : 3
05.05
14:00
Borac
Kolubara
0
0
05.05.2024 14:00 0 : 0
05.05
13:00
Brotnjo
Vogošća
0
4
05.05.2024 13:00 0 : 4
05.05
16:00
Sloboda
SFK 2000
1
4
05.05.2024 16:00 1 : 4
05.05
14:00
Iskra
Libero
5
2
05.05.2024 14:00 5 : 2

Košarka

05.05
19:30
Spartak
MZT Skopje
98
64
05.05.2024 19:30 98 : 64

Rukomet

05.05
16:00
Borac
Sana 7
30
38
05.05.2024 16:00 30 : 38