XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 232 utakmica za dan
Subota, 11 Maj 2024


Fudbal

Željezničar
Banja Luka
11.05.2024
17:00
Ljubić
Prnjavor
11.05.2024 17:00
Željezničar
:
Ljubić
Sutjeska
Foča
11.05.2024
17:00
Velež
Nevesinje
11.05.2024 17:00
Sutjeska
:
Velež
Famos
Vojkovići
11.05.2024
17:00
Rudar Prijedor
Prijedor
11.05.2024 17:00
Famos
:
Rudar Prijedor
BSK
Banja Luka
11.05.2024
17:00
Slavija
Istočno Sarajevo
11.05.2024 17:00
BSK
:
Slavija
LaktaŔi
LaktaŔi
11.05.2024
17:00
Modriča
Modriča
11.05.2024 17:00
LaktaŔi
:
Modriča
Leotar
Trebinje
11.05.2024
17:00
Kozara
GradiŔka
11.05.2024 17:00
Leotar
:
Kozara
Drina
Zvornik
11.05.2024
17:00
Borac
Kozarska Dubica
11.05.2024 17:00
Drina
:
Borac
Crni vrh
Jaružani
11.05.2024
Sloboda
Novi Grad
11.05.2024
Crni vrh
:
Sloboda
Progres
Kneževo
11.05.2024
FSA
Prijedor
11.05.2024
Progres
:
FSA
Naprijed
Banja Luka
11.05.2024
Borac
Å amac
11.05.2024
Naprijed
:
Borac
Polet 1926
Brod
11.05.2024
Dubrave
Dubrave
11.05.2024
Polet 1926
:
Dubrave
Vlasenica
Vlasenica
11.05.2024
Podrinje
Janja
11.05.2024
Vlasenica
:
Podrinje
Drina HE
ViŔegrad
11.05.2024
Proleter
Dvorovi
11.05.2024
Drina HE
:
Proleter
Mladost (R)
Rogatica
11.05.2024
Zadrugar
Donje Crnjelovo
11.05.2024
Mladost (R)
:
Zadrugar
Tabanci
Tabanci
11.05.2024
Janja 2009
Janja
11.05.2024
Tabanci
:
Janja 2009
Budućnost
Skelani
11.05.2024
Trnovica
Trnovica
11.05.2024
Budućnost
:
Trnovica
Napredak
Donji Å epak
11.05.2024
Lokomotiva
Brčko
11.05.2024
Napredak
:
Lokomotiva
Ljubija
Ljubija
11.05.2024
Berek 1975
Prijedor
11.05.2024
Ljubija
:
Berek 1975
Bratstvo
Bratunac
11.05.2024
Jardan
Jardan
11.05.2024
Bratstvo
:
Jardan
Borac
Osmaci
11.05.2024
Milići
Milići
11.05.2024
Borac
:
Milići
Pecka
Roćević
11.05.2024
Jadar
Nova Kasaba
11.05.2024
Pecka
:
Jadar
Tomislav
Tomislavgrad
11.05.2024
17:00
TOÅ K
TeŔanj
11.05.2024 17:00
Tomislav
:
TOÅ K
Čelik
Zenica
11.05.2024
17:00
Simm Bau
Kosova
11.05.2024 17:00
Čelik
:
Simm Bau
Gornji Rahić
Gornji Rahić
11.05.2024
17:00
Sloboda
Tuzla
11.05.2024 17:00
Gornji Rahić
:
Sloboda
Goražde
Goražde
11.05.2024
17:00
Jedinstvo
Bihać
11.05.2024 17:00
Goražde
:
Jedinstvo
Mladost
Doboj-Kakanj
11.05.2024
17:00
Budućnost
Banovići
11.05.2024 17:00
Mladost
:
Budućnost
Novi Travnik
Novi Travnik
11.05.2024
17:00
Podgrmeč
Sanski Most
11.05.2024 17:00
Novi Travnik
:
Podgrmeč
Sloga
Bosanska Otoka
11.05.2024
17:00
Bratstvo
Bosanska Krupa
11.05.2024 17:00
Sloga
:
Bratstvo
Romari
Vitez
11.05.2024
17:00
Krajina
Cazin
11.05.2024 17:00
Romari
:
Krajina
Vitez (B)
Bužim
11.05.2024
17:00
FK Vitez
Vitez
11.05.2024 17:00
Vitez (B)
:
FK Vitez
Bajer 99
Velagići
11.05.2024
17:00
Travnik
Travnik
11.05.2024 17:00
Bajer 99
:
Travnik
IlijaÅ”
IlijaÅ”
11.05.2024
17:00
Natron
Maglaj
11.05.2024 17:00
IlijaÅ”
:
Natron
Žepče 1919
Žepče
11.05.2024
17:00
Bosna
Visoko
11.05.2024 17:00
Žepče 1919
:
Bosna
Krivaja
Zavidovići
11.05.2024
17:00
Borac
Jelah
11.05.2024 17:00
Krivaja
:
Borac
Crvena zvezda
Beograd
11.05.2024
Radnički 1923
Kragujevac
11.05.2024
Crvena zvezda
:
Radnički 1923
Vojvodina
Novi Sad
11.05.2024
Napredak
KruŔevac
11.05.2024
Vojvodina
:
Napredak
Partizan
Beograd
11.05.2024
Mladost (L)
Lučani
11.05.2024
Partizan
:
Mladost (L)
TSC
Bačka Topola
11.05.2024
Čukarički
Beograd
11.05.2024
TSC
:
Čukarički
Novi Pazar
Novi Pazar
11.05.2024
Spartak ŽK
Subotica
11.05.2024
Novi Pazar
:
Spartak ŽK
Radnički (N)
NiÅ”
11.05.2024
IMT
Beograd
11.05.2024
Radnički (N)
:
IMT
Javor Matis
Ivanjica
11.05.2024
Voždovac
Beograd
11.05.2024
Javor Matis
:
Voždovac
Železničar
Pančevo
11.05.2024
Radnik
Surdulica
11.05.2024
Železničar
:
Radnik
OFK Beograd
Beograd
11.05.2024
Smederevo 1924
Smederevo
11.05.2024
OFK Beograd
:
Smederevo 1924
Tekstilac
Odžaci
11.05.2024
RFK Grafičar
Beograd
11.05.2024
Tekstilac
:
RFK Grafičar
Jedinstvo (Ub)
Ub
11.05.2024
Mačva
Å abac
11.05.2024
Jedinstvo (Ub)
:
Mačva
Inđija Toyo Tires
Inđija
11.05.2024
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
11.05.2024
Inđija Toyo Tires
:
Radnički (SM)
GFK Dubočica
Leskovac
11.05.2024
OFK VrŔac
VrŔac
11.05.2024
GFK Dubočica
:
OFK VrŔac
Metalac
Gornji Milanovac
11.05.2024
Kolubara
Lazarevac
11.05.2024
Metalac
:
Kolubara
Mladost GAT
Novi Sad
11.05.2024
GFK Sloboda
Užice
11.05.2024
Mladost GAT
:
GFK Sloboda
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
11.05.2024
Radnički (NB)
Novi Beograd
11.05.2024
RFK Novi Sad 1921
:
Radnički (NB)
Maribor
Maribor
11.05.2024
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
11.05.2024
Maribor
:
Olimpija Ljubljana
Celje
Celje
11.05.2024
Koper
Koper
11.05.2024
Celje
:
Koper
Domžale
Domžale
11.05.2024
Kalcer Radomlje
Radomlje
11.05.2024
Domžale
:
Kalcer Radomlje
RogaŔka
RogaŔka Slatina
11.05.2024
Aluminij
Kidričevo
11.05.2024
RogaŔka
:
Aluminij
Bravo
Ljubljana
11.05.2024
Mura
Mrska Sobota
11.05.2024
Bravo
:
Mura
Varaždin
Varaždin
11.05.2024
19:00
Rijeka
Rijeka
11.05.2024 19:00
Varaždin
:
Rijeka
Dinamo
Zagreb
11.05.2024
19:00
Osijek
Osijek
11.05.2024 19:00
Dinamo
:
Osijek
Lokomotiva
Zagreb
11.05.2024
19:00
Slaven Belupo
Koprivniva
11.05.2024 19:00
Lokomotiva
:
Slaven Belupo
Gorica
Velika Gorica
11.05.2024
19:00
RudeÅ”
Zagreb
11.05.2024 19:00
Gorica
:
RudeÅ”
Istra 1961
Pula
11.05.2024
19:00
Hajduk
Split
11.05.2024 19:00
Istra 1961
:
Hajduk
Mornar
Bar
11.05.2024
19:00
Rudar
Pljevlja
11.05.2024 19:00
Mornar
:
Rudar
Dečić
Tuzi
11.05.2024
19:00
Jezero
Plav
11.05.2024 19:00
Dečić
:
Jezero
Mladost DG
Podgoriva
11.05.2024
19:00
Sutjeska
NikÅ”ić
11.05.2024 19:00
Mladost DG
:
Sutjeska
OFK Petrovac
Petrovac
11.05.2024
19:00
Arsenal
Tivat
11.05.2024 19:00
OFK Petrovac
:
Arsenal
Budućnost
Podgorica
11.05.2024
19:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
11.05.2024 19:00
Budućnost
:
Jedinstvo
Aston Villa
Birmingham
11.05.2024
16:00
Liverpool
Liverpool
11.05.2024 16:00
Aston Villa
:
Liverpool
Bournemouth
Bournemouth
11.05.2024
16:00
Brentford
Brentford, Middlesex
11.05.2024 16:00
Bournemouth
:
Brentford
Everton
Liverpool
11.05.2024
16:00
Sheffield United
Sheffield
11.05.2024 16:00
Everton
:
Sheffield United
Fulham
London
11.05.2024
16:00
Manchester City
Manchester
11.05.2024 16:00
Fulham
:
Manchester City
Manchester United
Manchester
11.05.2024
16:00
Arsenal
London
11.05.2024 16:00
Manchester United
:
Arsenal
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
11.05.2024
16:00
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
11.05.2024 16:00
Newcastle United
:
Brighton & Hove Albion
Nottingham Forest
Nottingham
11.05.2024
16:00
Chelsea
London
11.05.2024 16:00
Nottingham Forest
:
Chelsea
Tottenham Hotspur
London
11.05.2024
16:00
Burnley
Burnley, Lancashire
11.05.2024 16:00
Tottenham Hotspur
:
Burnley
West Ham United
London
11.05.2024
16:00
Luton Town
Luton
11.05.2024 16:00
West Ham United
:
Luton Town
Wolverhampton
Wolverhampton
11.05.2024
16:00
Crystal Palace
London
11.05.2024 16:00
Wolverhampton
:
Crystal Palace
Kƶln
Kƶln
11.05.2024
15:30
Union Berlin
Berlin
11.05.2024 15:30
Kƶln
:
Union Berlin
Mainz 05
Mainz
11.05.2024
15:30
Borussia Dortmund
Dortmund
11.05.2024 15:30
Mainz 05
:
Borussia Dortmund
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
11.05.2024
15:30
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
11.05.2024 15:30
Borussia M'gladbach
:
Eintracht Frankfurt
Darmstadt 98
Darmstadt
11.05.2024
15:30
Hoffenheim
Sinsheim
11.05.2024 15:30
Darmstadt 98
:
Hoffenheim
Augsburg
Augsburg
11.05.2024
15:30
Stuttgart
Stuttgart
11.05.2024 15:30
Augsburg
:
Stuttgart
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
11.05.2024
15:30
Wolfsburg
Wolfsburg
11.05.2024 15:30
Bayern MĆ¼nchen
:
Wolfsburg
RB Leipzig
Leipzig
11.05.2024
15:30
Werder Bremen
Bremen
11.05.2024 15:30
RB Leipzig
:
Werder Bremen
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
11.05.2024
15:30
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
11.05.2024 15:30
SC Freiburg
:
Heidenheim
Bochum 1848
Bochum
11.05.2024
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
11.05.2024 15:30
Bochum 1848
:
Bayer 04 Leverkusen
Kozara
GradiŔka
11.05.2024
17:00
Tuzla City
Simin Han
11.05.2024 17:00
Kozara
:
Tuzla City
Budućnost
Banovići
11.05.2024
12:00
Sloga
Doboj
11.05.2024 12:00
Budućnost
:
Sloga
Modriča
Modriča
11.05.2024
12:00
Slaven
Živinice
11.05.2024 12:00
Modriča
:
Slaven
Lokomotiva
Brčko
11.05.2024
12:00
Gradina
Srebrenik
11.05.2024 12:00
Lokomotiva
:
Gradina
Sloboda
Tuzla
11.05.2024
12:00
Gornji Rahić
Gornji Rahić
11.05.2024 12:00
Sloboda
:
Gornji Rahić
Ilićka 01
Brčko
11.05.2024
12:00
Rudanka
Rudanka
11.05.2024 12:00
Ilićka 01
:
Rudanka
Radnik
Bijeljina
11.05.2024
12:00
Drina
Zvornik
11.05.2024 12:00
Radnik
:
Drina
Radnički
Lukavac
11.05.2024
12:00
Bratstvo
Gračanica
11.05.2024 12:00
Radnički
:
Bratstvo
Stupčanica
Olovo
11.05.2024
12:30
Rudar
Breza
11.05.2024 12:30
Stupčanica
:
Rudar
Igman
Ilidža
11.05.2024
12:30
Goražde
Goražde
11.05.2024 12:30
Igman
:
Goražde
Fortuna
Zenica
11.05.2024
12:30
Romari
Vitez
11.05.2024 12:30
Fortuna
:
Romari
Tuzla City
Tuzla
11.05.2024
Željezničar
Sarajevo
11.05.2024
Tuzla City
:
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
11.05.2024
Borac
Banja Luka
11.05.2024
Sarajevo
:
Borac
Velež
Mostar
11.05.2024
Zrinjski
Mostar
11.05.2024
Velež
:
Zrinjski
GoŔk
Gabela
11.05.2024
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
11.05.2024
GoŔk
:
Zvijezda 09
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
11.05.2024
PosuŔje
PosuŔje
11.05.2024
Å iroki Brijeg
:
PosuŔje
Igman
Konjic
11.05.2024
Sloga
Doboj
11.05.2024
Igman
:
Sloga
Budućnost
Banovići
11.05.2024
10:00
Sloga
Doboj
11.05.2024 10:00
Budućnost
:
Sloga
Modriča Alfa
Modriča
11.05.2024
10:00
Slaven
Živinice
11.05.2024 10:00
Modriča Alfa
:
Slaven
Lokomotiva
Brčko
11.05.2024
10:00
Gradina
Srebrenik
11.05.2024 10:00
Lokomotiva
:
Gradina
Sloboda
Tuzla
11.05.2024
10:00
Gornji Rahić
Gornji Rahić
11.05.2024 10:00
Sloboda
:
Gornji Rahić
Ilićka 01
Brčko
11.05.2024
10:00
Željezničar
Doboj
11.05.2024 10:00
Ilićka 01
:
Željezničar
Radnik
Bijeljina
11.05.2024
10:00
Drina
Zvornik
11.05.2024 10:00
Radnik
:
Drina
Radnički
Lukavac
11.05.2024
10:00
Bratstvo
Gračanica
11.05.2024 10:00
Radnički
:
Bratstvo
Zvijezda
Gradačac
11.05.2024
10:00
OraŔje
OraŔje
11.05.2024 10:00
Zvijezda
:
OraŔje
Rudar
Stanari
11.05.2024
10:00
Vučijak
Majevica
11.05.2024 10:00
Rudar
:
Vučijak
Hajduk
Kožuhe
11.05.2024
10:00
Ukrina
Čečava
11.05.2024 10:00
Hajduk
:
Ukrina
Stupčanica
Olovo
11.05.2024
10:00
Rudar
Breza
11.05.2024 10:00
Stupčanica
:
Rudar
Sutjeska
Foča
11.05.2024
10:00
IlijaÅ”
IlijaÅ”
11.05.2024 10:00
Sutjeska
:
IlijaÅ”
SAÅ K Napredak
Sarajevo
11.05.2024
10:00
Radnik (H)
Hadžići
11.05.2024 10:00
SAÅ K Napredak
:
Radnik (H)
UNIS
VogoŔća
11.05.2024
10:00
Željezničar
Sarajevo
11.05.2024 10:00
UNIS
:
Željezničar
Novi Grad
Sarajevo
11.05.2024
10:00
Bosna
Visoko
11.05.2024 10:00
Novi Grad
:
Bosna
Igman
Ilidža
11.05.2024
10:00
Goražde
Goražde
11.05.2024 10:00
Igman
:
Goražde
Simm Bau
Kosova
11.05.2024
10:00
Čelik
Zenica
11.05.2024 10:00
Simm Bau
:
Čelik
Kiseljak
Kiseljak
11.05.2024
10:00
Krivaja
Zavidovići
11.05.2024 10:00
Kiseljak
:
Krivaja
Mladost
Doboj - Kakanj
11.05.2024
10:00
TOÅ K
TeŔanj
11.05.2024 10:00
Mladost
:
TOÅ K
Borac
Jelah
11.05.2024
10:00
Rudar (K)
Kakanj
11.05.2024 10:00
Borac
:
Rudar (K)
Fortuna
Zenica
11.05.2024
10:00
Romari
Vitez
11.05.2024 10:00
Fortuna
:
Romari
Žepče
Žepče
11.05.2024
10:00
NK Vitez
Vitez
11.05.2024 10:00
Žepče
:
NK Vitez
Stolac
Stolac
11.05.2024
10:00
Brotnjo
Čitluk
11.05.2024 10:00
Stolac
:
Brotnjo
Branitelj
Rodoč-Jasenica
11.05.2024
10:00
Troglav 1918
Livno
11.05.2024 10:00
Branitelj
:
Troglav 1918
LjubuŔki
LjubuŔki
11.05.2024
10:00
Hercegovac
Bileća
11.05.2024 10:00
LjubuŔki
:
Hercegovac
Omladinac 75
Pokoj
11.05.2024
13:30
Olimpija
Tržac
11.05.2024 13:30
Omladinac 75
:
Olimpija
Ozren
Semizovac
11.05.2024
Famos
Hrasnica
11.05.2024
Ozren
:
Famos
Igman
Ilidža
11.05.2024
FA Akademika
Sarajevo
11.05.2024
Igman
:
FA Akademika
Baton
Sarajevo
11.05.2024
Novi Grad
Sarajevo - Novi Grad
11.05.2024
Baton
:
Novi Grad
Sokolac
Sokolac
11.05.2024
Glasinac
Sokolac
11.05.2024
Sokolac
:
Glasinac
Željezničar 2
Sarajevo
11.05.2024
Jang bojs
Sarajevo
11.05.2024
Željezničar 2
:
Jang bojs
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
11.05.2024
Željezničar
Sarajevo
11.05.2024
Tuzla City
:
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
11.05.2024
Borac
Banja Luka
11.05.2024
Sarajevo
:
Borac
Velež
Mostar
11.05.2024
Zrinjski
Mostar
11.05.2024
Velež
:
Zrinjski
GoŔk
GoŔk
11.05.2024
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
11.05.2024
GoŔk
:
Zvijezda 09
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
11.05.2024
PosuŔje
PosuŔje
11.05.2024
Å iroki Brijeg
:
PosuŔje
Igman
Konjic
11.05.2024
Sloga
Doboj
11.05.2024
Igman
:
Sloga
Sloboda
Novi Grad
11.05.2024
10:00
Sloga
Trn
11.05.2024 10:00
Sloboda
:
Sloga
FSA Prijedor
Prijedor
11.05.2024
10:00
Brdo
Hambarine
11.05.2024 10:00
FSA Prijedor
:
Brdo
Naprijed
Banja Luka
11.05.2024
10:00
Progres
Kneževo
11.05.2024 10:00
Naprijed
:
Progres
Čelinac
Čelinac
11.05.2024
10:00
Gorica
Å ipovo
11.05.2024 10:00
Čelinac
:
Gorica
Jedinstvo
Žeravica
11.05.2024
10:00
Lijevče
Lijevče
11.05.2024 10:00
Jedinstvo
:
Lijevče
Tekstilac Kort
Derventa
11.05.2024
10:00
Sloga
Srbac
11.05.2024 10:00
Tekstilac Kort
:
Sloga
Dubrave
Dubrave
11.05.2024
10:00
Polet 1926
Brod
11.05.2024 10:00
Dubrave
:
Polet 1926
Proleter
Teslić
11.05.2024
10:00
Mineral
Banja Vrućica
11.05.2024 10:00
Proleter
:
Mineral
Sloga 94
Bijeljina
11.05.2024
11:00
Radnik
Bijeljina
11.05.2024 11:00
Sloga 94
:
Radnik
Jadar
Nova Kasaba
11.05.2024
10:00
Jedinstvo (B)
Brodac
11.05.2024 10:00
Jadar
:
Jedinstvo (B)
AN Jedinstvo
Bihać
11.05.2024
11:30
Podgrmeč
Sanski Most
11.05.2024 11:30
AN Jedinstvo
:
Podgrmeč
Ključ
Ključ
11.05.2024
11:30
Radnički
Zdena
11.05.2024 11:30
Ključ
:
Radnički
Bihać
Bihać
11.05.2024
11:30
Mladost 1938
B. Petrovac
11.05.2024 11:30
Bihać
:
Mladost 1938
Jedinstvo
Bihać
11.05.2024
11:30
Bajer 99
Velagići
11.05.2024 11:30
Jedinstvo
:
Bajer 99
Mladost
Polje - Cazin
11.05.2024
11:30
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
11.05.2024 11:30
Mladost
:
KrajiŔnik
Bratstvo
Bosanska Krupa
11.05.2024
11:30
ABC
Podzvizd
11.05.2024 11:30
Bratstvo
:
ABC
Jezerski
Jezerski
11.05.2024
11:30
Krajina
Cazin
11.05.2024 11:30
Jezerski
:
Krajina
Radnički
Ćoralić
11.05.2024
11:30
Vitez
Bužim
11.05.2024 11:30
Radnički
:
Vitez
Busovača
Busovača
11.05.2024
10:00
Šantići
Šantići
11.05.2024 10:00
Busovača
:
Šantići
KreŔevo
KreŔevo
11.05.2024
10:00
FK Vitez
Vitez
11.05.2024 10:00
KreŔevo
:
FK Vitez
VlaÅ”ić
Turbe
11.05.2024
10:00
Sloga
Dolac
11.05.2024 10:00
VlaÅ”ić
:
Sloga
Betaklub
Doglodi
11.05.2024
Famos
Vojkovići
11.05.2024
Betaklub
:
Famos
Baton 2
Sarajevo
11.05.2024
FA Akademika
Sarajevo
11.05.2024
Baton 2
:
FA Akademika
Soker
Sarajevo
11.05.2024
Å F Derby
Sarajevo
11.05.2024
Soker
:
Å F Derby
Igman 2
ilidža
11.05.2024
11:00
Željezničar
Sarajevo
11.05.2024 11:00
Igman 2
:
Željezničar
Novi Grad 1
Sarajevo
11.05.2024
11:00
J Akademija
Sarajevo
11.05.2024 11:00
Novi Grad 1
:
J Akademija
Fair-Play
Sarajevo
11.05.2024
11:00
Mlade Nade
Ilidža
11.05.2024 11:00
Fair-Play
:
Mlade Nade
Å F Sparta
Sarajevo
11.05.2024
11:00
Miske - Akademija
Sarajevo
11.05.2024 11:00
Å F Sparta
:
Miske - Akademija
Grude
Grude
11.05.2024
11:30
KameŔnica
Podhum
11.05.2024 11:30
Grude
:
KameŔnica
Drinovci
Drinovci
11.05.2024
11:30
Å ujica
Å ujica
11.05.2024 11:30
Drinovci
:
Å ujica
Tomislav
Tomislavgrad
11.05.2024
11:30
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
11.05.2024 11:30
Tomislav
:
Sloga
PosuŔje
PosuŔje
11.05.2024
11:30
Å iroki brijeg
Å iroki brijeg
11.05.2024 11:30
PosuŔje
:
Å iroki brijeg
Å ator
Glamoč
11.05.2024
11:30
Kupres
Kupres
11.05.2024 11:30
Å ator
:
Kupres
Troglav
Livno
11.05.2024
11:30
LjubuŔki
LjubuŔki
11.05.2024 11:30
Troglav
:
LjubuŔki
Sloga (D)
Doboj
11.05.2024
11:45
Kozara
GradiŔka
11.05.2024 11:45
Sloga (D)
:
Kozara
Željezničar
Doboj
11.05.2024
11:45
Tekstilac
Derventa
11.05.2024 11:45
Željezničar
:
Tekstilac
Ljubić
Prnjavor
11.05.2024
11:45
Modriča Alfa
Modriča
11.05.2024 11:45
Ljubić
:
Modriča Alfa
Sloga (T)
Trn
11.05.2024
11:45
Polet 1926
Brod
11.05.2024 11:45
Sloga (T)
:
Polet 1926
OFK Spartak 2013
Banja Luka
11.05.2024
11:45
Sloboda
Mrkonjić Grad
11.05.2024 11:45
OFK Spartak 2013
:
Sloboda
LaktaŔi
LaktaŔi
11.05.2024
11:45
Mineral
Banja Vrućica
11.05.2024 11:45
LaktaŔi
:
Mineral
Omarska
Omarska
11.05.2024
11:45
BSK
Banja Luka
11.05.2024 11:45
Omarska
:
BSK
Borac (KD)
Kozarska Dubica
11.05.2024
11:45
Proleter
Teslić
11.05.2024 11:45
Borac (KD)
:
Proleter
Borac (BL)
Banja Luka
11.05.2024
11:45
Željezničar Sport team
Banja Luka
11.05.2024 11:45
Borac (BL)
:
Željezničar Sport team
Kozara
Donji Orlovci
11.05.2024
10:00
Partizan
Prijedor
11.05.2024 10:00
Kozara
:
Partizan
Rudar Prijedor
Prijedor
11.05.2024
10:00
Brdo
Hambarine
11.05.2024 10:00
Rudar Prijedor
:
Brdo
Sloboda
Novi Grad
11.05.2024
10:00
FSA Prijedor
Prijedor
11.05.2024 10:00
Sloboda
:
FSA Prijedor
Budućnost
Banja Luka
11.05.2024
10:00
Vrbas
Banja Luka
11.05.2024 10:00
Budućnost
:
Vrbas
Borac
Banja Luka
11.05.2024
10:00
Karanovac
Karanovac
11.05.2024 10:00
Borac
:
Karanovac
Željezničar Sport team
Banja Luka
11.05.2024
10:00
Mladost - Farma Prom
Zalužani
11.05.2024 10:00
Željezničar Sport team
:
Mladost - Farma Prom
Rekreativo
Banja Luka
11.05.2024
10:00
Džaja
Banja Luka
11.05.2024 10:00
Rekreativo
:
Džaja
Čelinac
Čelinac
11.05.2024
10:00
Željezničar Sport team
Banja Luka
11.05.2024 10:00
Čelinac
:
Željezničar Sport team
Mladost
Kotor VaroÅ”
11.05.2024
10:00
LauÅ”
Banja Luka
11.05.2024 10:00
Mladost
:
LauÅ”
OFK Spartak 2013
Banja Luka
11.05.2024
10:00
Margo
Banja Luka
11.05.2024 10:00
OFK Spartak 2013
:
Margo
ŽFK Spartak
Banja Luka
11.05.2024
10:00
Polet - KrajiŔnik
Ramići
11.05.2024 10:00
ŽFK Spartak
:
Polet - KrajiŔnik
AN Jedinstvo
Bihać
11.05.2024
10:00
Podgrmeč
Sanski Most
11.05.2024 10:00
AN Jedinstvo
:
Podgrmeč
Ključ
Ključ
11.05.2024
10:00
Radnički (R)
Ripač
11.05.2024 10:00
Ključ
:
Radnički (R)
Bihać
Bihać
11.05.2024
10:00
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
11.05.2024 10:00
Bihać
:
Mladost 1938
Jedinstvo
Bihać
11.05.2024
10:00
Bajer 99
Velagići
11.05.2024 10:00
Jedinstvo
:
Bajer 99
Rudar
Sanski Most
11.05.2024
10:00
Metalac
Bihać
11.05.2024 10:00
Rudar
:
Metalac
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
11.05.2024
10:00
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
11.05.2024 10:00
Mladost (P-C)
:
KrajiŔnik
Sloga
Bosanska Otoka
11.05.2024
10:00
Mladost (V)
Vrnograč
11.05.2024 10:00
Sloga
:
Mladost (V)
Bratstvo
Bosanska Krupa
11.05.2024
10:00
ABC
Podzvizd
11.05.2024 10:00
Bratstvo
:
ABC
Jezerski
Jezerski
11.05.2024
10:00
Krajina
Cazin
11.05.2024 10:00
Jezerski
:
Krajina
Radnički
Ćoralići
11.05.2024
10:00
Vitez
Bužim
11.05.2024 10:00
Radnički
:
Vitez
Brotnjo
Čitluk
11.05.2024
12:00
Cim
Mostar
11.05.2024 12:00
Brotnjo
:
Cim
Velež
Mostar
11.05.2024
12:00
Stolac
Stolac
11.05.2024 12:00
Velež
:
Stolac
KruŔevo
KruŔevo
11.05.2024
12:00
Blagaj
Blagaj
11.05.2024 12:00
KruŔevo
:
Blagaj
Mostar
Mostar
11.05.2024
12:00
Rama
Prozor - Rama
11.05.2024 12:00
Mostar
:
Rama
Čapljina
Čapljina
11.05.2024
12:00
Neum
Neum
11.05.2024 12:00
Čapljina
:
Neum
Zrinjski
Mostar
11.05.2024
12:00
GOÅ K
Gabela
11.05.2024 12:00
Zrinjski
:
GOÅ K
Fortuna
Mostar
11.05.2024
10:00
ViÅ”ići
ViÅ”ići
11.05.2024 10:00
Fortuna
:
ViÅ”ići
Turbina
Jablanica
11.05.2024
10:00
Iskra
Stolac
11.05.2024 10:00
Turbina
:
Iskra
Klis
Buturović polje
11.05.2024
10:00
Igman
Konjic
11.05.2024 10:00
Klis
:
Igman
Branitelj
Rodoč - Jasenica
11.05.2024
10:00
Međugorje
Međugorje
11.05.2024 10:00
Branitelj
:
Međugorje
Emina
Mostar
11.05.2024
Iskra
Bugojno
11.05.2024
Emina
:
Iskra
Radnik Bumerang
Bijeljina
11.05.2024
SFK 2000
Sarajevo
11.05.2024
Radnik Bumerang
:
SFK 2000
Fortuna
Živinice
11.05.2024
Spartak 2013
Banja Luka
11.05.2024
Fortuna
:
Spartak 2013
FK Sloboda
Tuzla
11.05.2024
Libero
Goražde
11.05.2024
FK Sloboda
:
Libero
MaŔinac
NiÅ”
11.05.2024
Vojvodina
Novi Sad
11.05.2024
MaŔinac
:
Vojvodina
Radnički 1923
Kragujevac
11.05.2024
TSC
Kanjiža
11.05.2024
Radnički 1923
:
TSC
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
11.05.2024
Napredak Junior 2018
KruŔevac
11.05.2024
ŽGFK Lavice Dubočica
:
Napredak Junior 2018
Radnički 1923
Kragujevac
11.05.2024
Borac
Čačak
11.05.2024
Radnički 1923
:
Borac
Kolubara
Lazarevac
11.05.2024
Karađorđe
Topola
11.05.2024
Kolubara
:
Karađorđe
Milutinac 2023
Zemun
11.05.2024
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
11.05.2024
Milutinac 2023
:
ŽFU Zvezda B 2018
Prave Dame
Stari Banovci
11.05.2024
Moskva
Novi Sad
11.05.2024
Prave Dame
:
Moskva
Spartak 2013
Banja Luka
11.05.2024
17:00
Sloboda
Tuzla
11.05.2024 17:00
Spartak 2013
:
Sloboda
Radnik Bumerang
Bijeljina
11.05.2024
17:00
SFK 2000
Sarajevo
11.05.2024 17:00
Radnik Bumerang
:
SFK 2000
Iskra
Bugojno
11.05.2024
17:00
Fortuna
Živinice
11.05.2024 17:00
Iskra
:
Fortuna
Libero
Goražde
11.05.2024
17:00
Emina
Mostar
11.05.2024 17:00
Libero
:
Emina

KoŔarka

Mladost
Mrkonjić Grad
11.05.2024
Å iroki
Å iroki Brijeg
11.05.2024
Mladost
:
Å iroki
Igokea
Aleksandrovac
11.05.2024
Borac Wwin
Banja Luka
11.05.2024
Igokea
:
Borac Wwin
Bosna Meridianbet
Sarajevo
11.05.2024
Sloboda
Tuzla
11.05.2024
Bosna Meridianbet
:
Sloboda

Rukomet

Derventa
Derventa
11.05.2024
Borac 2
Banja Luka
11.05.2024
Derventa
:
Borac 2
Borja
Teslić
11.05.2024
Leotar
Trebinje
11.05.2024
Borja
:
Leotar
Gol (IlijaÅ”)
IbiÅ” Arnaut
Gol (Proleter)
Jovan Lakić
81' Gol (Jedinstvo (R))
Filip Blagojević
78' Gol (Jedinstvo (R))
Ognjen Mičić
Gol (Proleter)
Vanja Sekulić
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
harun25 je ocenio igrača
harun25 je ocenio igrača
harun25 je ocenio igrača
Leponja je ocenio igrača