XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
400 utakmica za dan Nedelja, 12 Maj 2024


Fudbal

12.05
19:30
Posušje
Sloga
2
1
12.05.2024 19:30 2 : 1
12.05
15:30
Igman
┼Żeljezni─Źar
0
0
12.05.2024 15:30 0 : 0
12.05
17:00
Omarska
Romanija
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Brdo
Gorica
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
11:00
Jedinstvo
Tekstilac
3
0
12.05.2024 11:00 3 : 0
12.05
17:00
Crni vrh
Sloboda
6
0
12.05.2024 17:00 6 : 0
12.05
17:00
Jedinstvo (B)
Guber
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Jedinstvo (R)
Rudar 1925
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
17:00
Stakorina
Glasinac 1936
4
1
12.05.2024 17:00 4 : 1
12.05
17:00
Hercegovac
Mladost (G)
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
Krajina
Sloga
5
0
12.05.2024 17:00 5 : 0
12.05
17:00
Budu─çnost
Bratstvo (Kozarac)
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
Kozara
Mladost
1
5
12.05.2024 17:00 1 : 5
12.05
17:00
Polet Krajišnik
Lijev─Źe
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
17:00
Plamen
Lauš
4
5
12.05.2024 17:00 4 : 5
12.05
17:00
Sloga DIPO
Bratstvo (Kozinci)
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Crvena zvijezda
Hajduk (K)
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
Crkvina
Hajduk (B)
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Zvijezda
Rudar
2
6
12.05.2024 17:00 2 : 6
12.05
17:00
Ukrina
Sloga
2
2
12.05.2024 17:00 2 : 2
12.05
17:00
Omladinac
Skugri─ç
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Vu─Źijak
Trebava
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:30
Lokomotiva
Brezik
2
1
12.05.2024 17:30 2 : 1
12.05
17:30
Trnovica
Napredak
0
2
12.05.2024 17:30 0 : 2
12.05
17:30
Janja 2009
Budu─çnost
2
4
12.05.2024 17:30 2 : 4
12.05
15:00
Bira─Ź
Tabanci
3
2
12.05.2024 15:00 3 : 2
12.05
17:30
Lokanj
Majevica
3
1
12.05.2024 17:30 3 : 1
12.05
17:00
Rudar
Gomjenica
3
5
12.05.2024 17:00 3 : 5
12.05
17:00
OFK Ravan
Podgrme─Ź
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
Slaven
Moštanica
10
2
12.05.2024 17:00 10 : 2
12.05
18:00
Milan
Omladinac
2
1
12.05.2024 18:00 2 : 1
12.05
18:00
Torpedo
Borac (Maš)
1
0
12.05.2024 18:00 1 : 0
12.05
18:00
Sloboda
Borac (ŠI)
3
1
12.05.2024 18:00 3 : 1
12.05
18:00
Kozara
Obradovac
1
2
12.05.2024 18:00 1 : 2
12.05
18:00
Borac (Mag)
Biseri
1
4
12.05.2024 18:00 1 : 4
12.05
17:00
Sloga Nektar
Borac (ID)
0
2
12.05.2024 17:00 0 : 2
12.05
17:00
Zmijanje
Omladinac
4
1
12.05.2024 17:00 4 : 1
12.05
17:00
OFK Spartak 2013
Mladost
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
17:00
Piskavica
OFK Banja Luka
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
Zborište
BSK
7
0
12.05.2024 17:00 7 : 0
BSK
12.05
17:00
Sloboda GS
Mineral
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
Zadrugar
Borac (O)
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
17:00
Mladost
Vranjak
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Zadrugar
Pelagi─çevo 21
2
2
12.05.2024 17:00 2 : 2
12.05
17:00
Partizan
Kladari Gornji
1
4
12.05.2024 17:00 1 : 4
12.05
17:00
Sloga
Trebavac
6
1
12.05.2024 17:00 6 : 1
12.05
17:00
Dobor
Višnjik
6
2
12.05.2024 17:00 6 : 2
12.05
17:00
Crvena zvijezda
Skugri─ç 1964
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Mladost
Bratstvo
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Sloboda
Sava 04
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
Obili─ç
Zadrugar
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
17:00
Strijelac
Polet
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Gredice
Jedinstvo
4
1
12.05.2024 17:00 4 : 1
12.05
17:00
Bobetino Brdo
Gr─Źica
3
3
12.05.2024 17:00 3 : 3
12.05
17:00
Mladost (S)
Mladost (L)
3
6
12.05.2024 17:00 3 : 6
12.05
17:30
Panteri
Kolektiv
1
0
12.05.2024 17:30 1 : 0
12.05
17:30
Jedinstvo
OFK Magnojevi─ç
0
1
12.05.2024 17:30 0 : 1
12.05
17:30
OFK Batkovi─ç
VSK
1
0
12.05.2024 17:30 1 : 0
VSK
12.05
17:30
Balatun
Drina (Amajlije)
1
3
12.05.2024 17:30 1 : 3
12.05
17:00
Mladost
Branjevo
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
14:00
Jasenica
Radni─Źki
0
3
12.05.2024 14:00 0 : 3
12.05
17:00
Polet
─îelopek
5
0
12.05.2024 17:00 5 : 0
12.05
17:00
Svodna
Rasavci
5
1
12.05.2024 17:00 5 : 1
12.05
17:00
Partizan
Kiseljak
8
0
12.05.2024 17:00 8 : 0
12.05
18:00
Mladost
Kalemi
3
0
12.05.2024 18:00 3 : 0
12.05
18:00
Bratstvo
Romanovci
0
8
12.05.2024 18:00 0 : 8
12.05
18:00
Budu─çnost
Tamaris
0
3
12.05.2024 18:00 0 : 3
12.05
18:00
Crvena zemlja
Mladost
4
4
12.05.2024 18:00 4 : 4
12.05
11:00
Krbeti
Mladost
2
5
12.05.2024 11:00 2 : 5
12.05
11:00
─îelik
Mladost
0
5
12.05.2024 11:00 0 : 5
12.05
11:00
Priboj
Jugovi─ç
1
5
12.05.2024 11:00 1 : 5
12.05
10:30
Piperci
Proleter
0
3
12.05.2024 10:30 0 : 3
12.05
17:30
BUK
Stevi─ç Jovan
0
3
12.05.2024 17:30
BUK
0 : 3
12.05
16:00
Sloga
Ljeljen─Źa
3
0
12.05.2024 16:00 3 : 0
12.05
17:30
Borac
Omladinac
3
1
12.05.2024 17:30 3 : 1
12.05
17:30
Sloboda
Majevica
3
1
12.05.2024 17:30 3 : 1
12.05
17:30
Jedinstvo
Budu─çnost
4
1
12.05.2024 17:30 4 : 1
12.05
17:30
Sloga Junajted
Tavna
5
4
12.05.2024 17:30 5 : 4
12.05
17:30
Pobjeda
Zenit
0
3
12.05.2024 17:30 0 : 3
12.05
17:30
Novo doba
Glogovac
5
0
12.05.2024 17:30 5 : 0
12.05
17:30
Polet
Modran
3
3
12.05.2024 17:30 3 : 3
12.05
17:30
Koridor 2011
Koviljuše
1
3
12.05.2024 17:30 1 : 3
12.05
10:30
Obili─ç 2023
Lazarevica
3
0
12.05.2024 10:30 3 : 0
12.05
10:30
Patkova─Źa
Sava
4
0
12.05.2024 10:30 4 : 0
12.05
17:00
Gornji Rahi─ç
Sloboda
2
2
12.05.2024 17:00 2 : 2
12.05
17:00
Novi Travnik
Podgrme─Ź
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
17:00
Kiseljak
Brnjaci
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
Mladost (K)
Seona
7
2
12.05.2024 17:00 7 : 2
12.05
17:00
Priluk
Lokomotiva
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
17:00
Mladost (D)
Dizdaruša
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Bosna (M)
Bosna (K)
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Svatovac
Prokosovi─çi
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Orahovica 74
Dinamo
5
0
12.05.2024 17:00 5 : 0
12.05
17:00
Baton
Usora
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Ilijaš
Natron
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
┼Żep─Źe 1919
Bosna
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Krivaja
Borac
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
Kolina
Igman
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
Moševac
Famos
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
Ljubuški
Višići
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
Neum
Sloga
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Rama
Me─Ĺugorje
0
6
12.05.2024 17:00 0 : 6
12.05
17:00
Kamešnica
Troglav 1918
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Brotnjo
─îapljina
5
1
12.05.2024 17:00 5 : 1
12.05
17:00
Turbina
Klis
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
Stolac
Grude
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
┼Żeljezni─Źar
Omladinac 75
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Borac
Klju─Ź
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Kamenica
Omladinac
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Mladost (P)
Mladost (V)
5
1
12.05.2024 17:00 5 : 1
12.05
17:30
Kostr─Ź
Korpar
1
4
12.05.2024 17:30 1 : 4
12.05
17:30
Sloga (P)
Mladost
2
0
12.05.2024 17:30 2 : 0
12.05
17:30
Mladi zadrugar
19 srpanj
3
2
12.05.2024 17:30 3 : 2
12.05
17:30
Dinamo 75
HAŠK Napredak
1
2
12.05.2024 17:30 1 : 2
12.05
17:30
Frankopan
Mladost (S)
2
1
12.05.2024 17:30 2 : 1
12.05
17:30
Izbor
GFK Br─Źko
2
1
12.05.2024 17:30 2 : 1
12.05
17:30
Napredak
Trešnjevka
0
5
12.05.2024 17:30 0 : 5
12.05
17:00
Liješeva
Novi Šeher
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Napredak
Borac
5
1
12.05.2024 17:00 5 : 1
12.05
17:00
Zmaj
Vareš
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Pobjeda
Proleter
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
─îeli─Źni grad-Steel City
Fortuna
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Busova─Źa
Sport Prevent
3
5
12.05.2024 17:00 3 : 5
12.05
17:00
Radnik
Vlašić
5
0
12.05.2024 17:00 5 : 0
12.05
17:00
Ka─çuni
Jajce
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Sloga
Kreševo
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
17:00
Bilalovac CPU
Šantići
7
1
12.05.2024 17:00 7 : 1
12.05
17:00
Nova Bila
OFK Lugovi
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Elektrobosna
Karaula
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
SAŠK Napredak
Hrid
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
16:00
Pofali─çki
Omladinac
6
7
12.05.2024 16:00 6 : 7
12.05
16:30
Bojnik
Academica
1
2
12.05.2024 16:30 1 : 2
12.05
17:00
Ozren
Stup
0
3
12.05.2024 17:00 0 : 3
12.05
19:30
Mladost
El Tarik
6
0
12.05.2024 19:30 6 : 0
12.05
11:00
Butmir
Respekt
5
6
12.05.2024 11:00 5 : 6
12.05
12:00
Drina
BKB
3
2
12.05.2024 12:00 3 : 2
BKB
12.05
17:00
Azot
Jahorina
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
Cim
Sport talent
3
2
12.05.2024 17:00
Cim
3 : 2
12.05
17:00
Neretva 2020
Fortuna
2
2
12.05.2024 17:00 2 : 2
12.05
17:00
Lokomotiva
Mostar
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
17:00
Bjelopoljac
Branitelj
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
14:00
Vir
Junak
3
3
12.05.2024 14:00
Vir
3 : 3
12.05
17:30
Kupres
Rakitno
3
1
12.05.2024 17:30 3 : 1
12.05
17:30
Drinovci
Šator
3
0
12.05.2024 17:30 3 : 0
12.05
17:30
Šujica
Mesihovina
6
2
12.05.2024 17:30 6 : 2
12.05
17:00
Rijeka
Mladost (G┼Ż)
3
3
12.05.2024 17:00 3 : 3
12.05
17:00
Mladost 78
┼Żeljezni─Źar
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
17:00
Rudar
Mladost (P)
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
17:00
Slatina
Doboj Istok
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Jedinstvo
Vra┼żi─çi 92
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Ingram
Rainci
4
1
12.05.2024 17:00 4 : 1
12.05
17:00
Pribava
Miri
7
2
12.05.2024 17:00 7 : 2
12.05
17:00
Jedinstvo (H)
┼Żeljezni─Źar
2
2
12.05.2024 17:00 2 : 2
12.05
17:00
Rudar
Turija
4
1
12.05.2024 17:00 4 : 1
12.05
17:00
Mladost (D)
Sloga
5
0
12.05.2024 17:00 5 : 0
12.05
17:00
Jedinstvo (L)
Mladost (VB)
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
17:00
Stjepan Polje
Mramor (B)
5
2
12.05.2024 17:00 5 : 2
12.05
17:00
Bukovik
Mionica 85
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
17:00
Biberovo Polje
Sloboda
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Špionica 1953
Koraj
6
0
12.05.2024 17:00 6 : 0
12.05
17:00
─îeli─ç
25 maj
8
1
12.05.2024 17:00 8 : 1
12.05
17:00
OFK Vida
Sladna
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
Grani─Źar
Mladost
0
2
12.05.2024 17:00 0 : 2
12.05
17:00
Vo─çar
12 decembar
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Omladinac RMU
Jablanica
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
Slaven
Partizan
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
17:00
Mladost (S)
Proleter
6
1
12.05.2024 17:00 6 : 1
12.05
17:00
Mladost (GT)
Krušik
1
6
12.05.2024 17:00 1 : 6
12.05
17:00
Jedinstvo
Sapna
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
17:00
Toplice
Memi─çi
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
17:00
OFK Tuzla
Omazi─çi 1937
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
11:00
Oskova
Bijeljevac
3
2
12.05.2024 11:00 3 : 2
12.05
15:00
7 april
Kološići
2
1
12.05.2024 15:00 2 : 1
12.05
17:30
Gra─Źanica
Dijamant
0
4
12.05.2024 17:30 0 : 4
12.05
15:00
Moštre
OFK Visoko
2
2
12.05.2024 15:00 2 : 2
12.05
17:30
Ljiljan
Napredak 1955
0
5
12.05.2024 17:30 0 : 5
12.05
17:30
Omladinac
Kralupi
0
3
12.05.2024 17:30 0 : 3
12.05
18:30
Crvena zvezda
Radni─Źki 1923
3
2
12.05.2024 18:30 3 : 2
12.05
19:30
Vojvodina
Napredak
5
0
12.05.2024 19:30 5 : 0
12.05
16:30
Partizan
Mladost (L)
3
0
12.05.2024 16:30 3 : 0
12.05
14:30
TSC
─îukari─Źki
2
0
12.05.2024 14:30
TSC
2 : 0
12.05
17:00
OFK Beograd
Smederevo 1924
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Tekstilac
RFK Grafi─Źar
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Jedinstvo (Ub)
Ma─Źva
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
In─Ĺija Toyo Tires
Radni─Źki (SM)
0
0
12.05.2024 17:00 0 : 0
12.05
15:00
Celje
Koper
2
1
12.05.2024 15:00 2 : 1
12.05
17:30
Bravo
Mura
1
1
12.05.2024 17:30 1 : 1
12.05
17:00
Lokomotiva
Slaven Belupo
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
19:10
Istra 1961
Hajduk
1
1
12.05.2024 19:10 1 : 1
12.05
19:00
Mornar
Rudar
3
0
12.05.2024 19:00 3 : 0
12.05
19:00
De─Źi─ç
Jezero
2
0
12.05.2024 19:00 2 : 0
12.05
19:00
Mladost DG
Sutjeska
3
2
12.05.2024 19:00 3 : 2
12.05
19:00
OFK Petrovac
Arsenal
2
2
12.05.2024 19:00 2 : 2
12.05
19:00
Budu─çnost
Jedinstvo
2
0
12.05.2024 19:00 2 : 0
12.05
17:00
Igalo
Berane
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
19:00
Bokelj
Ortrant - Olimpic
2
1
12.05.2024 19:00 2 : 1
12.05
17:00
Kom
Podgorica
4
1
12.05.2024 17:00
Kom
4 : 1
12.05
17:00
Iskra
Internacional
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Lov─çen
Grbalj
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
Gostivar
Rabotni─Źki
0
0
12.05.2024 17:00 0 : 0
12.05
17:00
Makedonija ─ÉP
Bregalnica
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Škendija
Struga
0
2
12.05.2024 17:00 0 : 2
12.05
17:00
Škupi
AP Brera
0
0
12.05.2024 17:00 0 : 0
12.05
17:00
Sileks
Vardar
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Tikveš
Voska sport
0
0
12.05.2024 17:00 0 : 0
12.05
16:15
Atl├ętico Madrid
Celta Vigo
1
0
12.05.2024 16:15 1 : 0
12.05
14:00
Cádiz
Getafe
1
0
12.05.2024 14:00 1 : 0
12.05
21:00
Real Betis
Almer├şa
3
2
12.05.2024 21:00 3 : 2
12.05
18:30
Valencia
Rayo Vallecano
0
0
12.05.2024 18:30 0 : 0
12.05
21:00
Clermont
Olympique Lyonnais
0
1
12.05.2024 21:00 0 : 1
12.05
21:00
Montpellier
Monaco
0
2
12.05.2024 21:00 0 : 2
12.05
21:00
Nantes
Lille
1
2
12.05.2024 21:00 1 : 2
12.05
21:00
Olympique de Marseille
Lorient
3
1
12.05.2024 21:00 3 : 1
12.05
21:00
PSG
Toulouse
1
3
12.05.2024 21:00
PSG
1 : 3
12.05
21:00
Stade Rennais
Lens
12.05.2024 21:00
12.05
21:00
Strasbourg
Metz
2
1
12.05.2024 21:00 2 : 1
12.05
17:30
Manchester United
Arsenal
0
1
12.05.2024 17:30 0 : 1
12.05
15:30
Darmstadt 98
Hoffenheim
0
6
12.05.2024 15:30 0 : 6
12.05
17:30
Bayern M├╝nchen
Wolfsburg
2
0
12.05.2024 17:30 2 : 0
12.05
19:30
Bochum 1848
Bayer 04 Leverkusen
0
5
12.05.2024 19:30 0 : 5
12.05
20:45
Atalanta
Roma
2
1
12.05.2024 20:45 2 : 1
12.05
15:00
Genoa
Sassuolo
2
1
12.05.2024 15:00 2 : 1
12.05
15:00
Hellas Verona
Torino
1
2
12.05.2024 15:00 1 : 2
12.05
18:00
Juventus
Salernitana
1
1
12.05.2024 18:00 1 : 1
12.05
12:30
Lazio
Empoli
2
0
12.05.2024 12:30 2 : 0
12.05
17:30
┼Żeljezni─Źar Sport team
Vele┼ż
0
0
12.05.2024 17:30 0 : 0
12.05
17:00
Kozara
Tuzla City
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
Radnik (H)
Sarajevo
3
4
12.05.2024 17:00 3 : 4
12.05
12:00
┼Żeljezni─Źar Sport team
Bratstvo
3
0
12.05.2024 12:00 3 : 0
12.05
12:00
Krajina
Omarska
5
2
12.05.2024 12:00 5 : 2
12.05
12:00
Jedinstvo
Rudar Prijedor
4
3
12.05.2024 12:00 4 : 3
12.05
12:00
Laktaši
OFK Spartak
0
2
12.05.2024 12:00 0 : 2
12.05
18:00
Sloboda
Borac
0
10
12.05.2024 18:00 0 : 10
12.05
12:00
Budu─çnost
Sloga
1
5
12.05.2024 12:00 1 : 5
12.05
12:00
Modri─Źa
Slaven
0
4
12.05.2024 12:00 0 : 4
12.05
12:00
Lokomotiva
Gradina
0
2
12.05.2024 12:00 0 : 2
12.05
12:00
Sloboda
Gornji Rahi─ç
8
0
12.05.2024 12:00 8 : 0
12.05
12:00
Ili─çka 01
Rudanka
5
1
12.05.2024 12:00 5 : 1
12.05
12:00
Radnik
Drina
3
1
12.05.2024 12:00 3 : 1
12.05
12:00
Radni─Źki
Bratstvo
2
0
12.05.2024 12:00 2 : 0
12.05
12:30
Sutjeska
Ilijaš
0
2
12.05.2024 12:30 0 : 2
12.05
12:30
Sarajevo
Baton
5
1
12.05.2024 12:30 5 : 1
12.05
12:30
Slavija
Famos (H)
1
3
12.05.2024 12:30 1 : 3
12.05
12:30
UNIS
┼Żeljezni─Źar
1
5
12.05.2024 12:30 1 : 5
12.05
12:30
Romanija
Famos (V)
1
4
12.05.2024 12:30 1 : 4
12.05
12:30
Simm Bau
─îelik
1
5
12.05.2024 12:30 1 : 5
12.05
12:30
Borac
Rudar
1
5
12.05.2024 12:30 1 : 5
12.05
12:30
Vele┼ż
─îapljina
2
2
12.05.2024 12:30 2 : 2
12.05
12:30
Tomislav
Igman
1
1
12.05.2024 12:30 1 : 1
12.05
15:00
Brskovo
Jezero
5
0
12.05.2024 15:00 5 : 0
12.05
16:00
Budu─çnost
De─Źi─ç
3
3
12.05.2024 16:00 3 : 3
12.05
11:00
Iskra
Podgorica
0
0
12.05.2024 11:00 0 : 0
12.05
13:00
Mornar 1923
OFK Titograd
0
4
12.05.2024 13:00 0 : 4
12.05
17:00
Rudar
Stari Aerodrom
1
4
12.05.2024 17:00 1 : 4
12.05
18:00
Vele┼ż
Zrinjski
0
2
12.05.2024 18:00 0 : 2
12.05
16:30
Gošk
Zvijezda 09
0
3
12.05.2024 16:30 0 : 3
12.05
17:00
Široki Brijeg
Posušje
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
10:00
┼Żeljezni─Źar Sport team
Bratstvo
3
0
12.05.2024 10:00 3 : 0
12.05
10:00
Krajina
Omarska
3
0
12.05.2024 10:00 3 : 0
12.05
10:00
Jedinstvo
Rudar Prijedor
2
3
12.05.2024 10:00 2 : 3
12.05
10:00
Laktaši
OFK Spartak
0
4
12.05.2024 10:00 0 : 4
12.05
16:00
Sloboda
Borac
12.05.2024 16:00
12.05
10:00
Kozara
BSK
4
1
12.05.2024 10:00 4 : 1
BSK
12.05
11:30
Sloboda
Sloga
0
3
12.05.2024 11:30 0 : 3
12.05
11:30
Naprijed
Progres
4
2
12.05.2024 11:30 4 : 2
12.05
11:30
─îelinac
Gorica
2
1
12.05.2024 11:30 2 : 1
12.05
11:30
Tekstilac Kort
Sloga
17
0
12.05.2024 11:30 17 : 0
12.05
11:30
Dubrave
Polet 1926
3
1
12.05.2024 11:30 3 : 1
12.05
10:00
Budu─çnost
Sloga
1
6
12.05.2024 10:00 1 : 6
12.05
10:00
Modri─Źa Alfa
Slaven
6
0
12.05.2024 10:00 6 : 0
12.05
10:00
Lokomotiva
Gradina
0
7
12.05.2024 10:00 0 : 7
12.05
10:00
Sloboda
Gornji Rahi─ç
1
3
12.05.2024 10:00 1 : 3
12.05
10:00
Ili─çka 01
┼Żeljezni─Źar
1
0
12.05.2024 10:00 1 : 0
12.05
10:00
Radnik
Drina
4
0
12.05.2024 10:00 4 : 0
12.05
10:00
Radni─Źki
Bratstvo
1
4
12.05.2024 10:00 1 : 4
12.05
10:00
Ozren
Ukrina
5
1
12.05.2024 10:00 5 : 1
12.05
10:00
Vu─Źijak
Naša krila
4
2
12.05.2024 10:00 4 : 2
12.05
10:00
Trebava
Rudar
0
4
12.05.2024 10:00 0 : 4
12.05
10:00
Bratstvo
Biseri
0
4
12.05.2024 10:00 0 : 4
12.05
11:30
Zadrugar
Podrinje
0
3
12.05.2024 11:30 0 : 3
12.05
11:30
Budu─çnost
Bratstvo
0
2
12.05.2024 11:30 0 : 2
12.05
10:00
Sutjeska
Ilijaš
1
6
12.05.2024 10:00 1 : 6
12.05
10:00
Sarajevo
Baton
1
1
12.05.2024 10:00 1 : 1
12.05
10:00
Slavija
Famos (H)
0
2
12.05.2024 10:00 0 : 2
12.05
10:00
UNIS
┼Żeljezni─Źar
0
6
12.05.2024 10:00 0 : 6
12.05
10:00
Romanija
Famos (V)
1
0
12.05.2024 10:00 1 : 0
12.05
10:00
Simm Bau
─îelik
1
5
12.05.2024 10:00 1 : 5
12.05
10:00
Borac
Rudar (K)
1
5
12.05.2024 10:00 1 : 5
12.05
10:00
Vele┼ż
─îapljina
6
1
12.05.2024 10:00 6 : 1
12.05
13:30
Biha─ç
Klju─Ź
3
0
12.05.2024 13:30 3 : 0
12.05
15:00
Una Nacionalni park
Krajišnik
0
6
12.05.2024 15:00 0 : 6
12.05
13:30
Sloga
Mladost
0
3
12.05.2024 13:30 0 : 3
12.05
11:00
Ka─çuni
Bilalovac - CPU
2
1
12.05.2024 11:00 2 : 1
12.05
13:00
Novi Grad
Sokolac
1
1
12.05.2024 13:00 1 : 1
12.05
11:00
FA Akademika
Baton
2
3
12.05.2024 11:00 2 : 3
12.05
10:00
Lokomotiva
Turbina
0
1
12.05.2024 10:00 0 : 1
12.05
10:00
Rainci
Rudar
1
5
12.05.2024 10:00 1 : 5
12.05
16:00
Vele┼ż
Zrinjski
1
0
12.05.2024 16:00 1 : 0
12.05
15:00
Gošk
Zvijezda 09
1
5
12.05.2024 15:00 1 : 5
12.05
15:30
Široki Brijeg
Posušje
1
3
12.05.2024 15:30 1 : 3
12.05
10:00
Sloboda
Sloga
3
2
12.05.2024 10:00 3 : 2
12.05
10:00
Naprijed
Progres
10
1
12.05.2024 10:00 10 : 1
12.05
10:00
─îelinac
Gorica
2
0
12.05.2024 10:00 2 : 0
12.05
10:00
Tekstilac Kort
Sloga
1
1
12.05.2024 10:00 1 : 1
12.05
10:00
Dubrave
Polet 1926
0
7
12.05.2024 10:00 0 : 7
12.05
10:00
Drina
Lokomotiva
3
2
12.05.2024 10:00 3 : 2
12.05
10:00
Svodna
Gomjenica
0
1
12.05.2024 10:00 0 : 1
12.05
10:00
Rudar Prijedor
Bratstvo
8
1
12.05.2024 10:00 8 : 1
12.05
10:00
Sloboda
OFK Brezik
3
1
12.05.2024 10:00 3 : 1
12.05
10:00
Zadrugar
Podrinje
1
4
12.05.2024 10:00 1 : 4
12.05
10:00
Budu─çnost
Bratstvo
3
0
12.05.2024 10:00 3 : 0