XS
SM
MD
LG
Finale - revanš
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.05.2017 20:00 Široki Brijeg 0 : 1 Sarajevo 4:2
Finale - prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.05.2017 18:00 Sarajevo 0 : 1 Široki Brijeg
Polufinale - revanš
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.04.2017 16:30 Mladost 2 : 3 Sarajevo
26.04.2017 18:00 Željezničar 0 : 3 Široki Brijeg
Polufinale - prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.04.2017 18:00 Sarajevo 1 : 1 Mladost
12.04.2017 18:00 Široki Brijeg 1 : 0 Željezničar
Četvrtfinale - revanš
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.03.2017 15:00 Travnik 2 : 2 Sarajevo
15.03.2017 15:00 Željezničar 2 : 0 Radnik
15.03.2017 15:00 Bosna Sema 2 : 3 Mladost
15.03.2017 17:00 Široki Brijeg 1 : 0 Zrinjski
Četvrtfinale - prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.03.2017 15:00 Sarajevo 2 : 0 Travnik
08.03.2017 15:00 Radnik 2 : 2 Željezničar
08.03.2017 15:00 Mladost 6 : 3 Bosna Sema
08.03.2017 16:00 Zrinjski 0 : 2 Široki Brijeg
Osmina finala - revanš
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.10.2016 13:30 Radnički 3 : 2 Bosna Sema
26.10.2016 13:30 Slavija 0 : 2 Mladost
26.10.2016 15:00 Široki Brijeg 2 : 0 Sloboda (T)
26.10.2016 13:30 Kozara 0 : 5 Sarajevo
26.10.2016 15:00 Goražde 0 : 3 Željezničar
25.10.2016 13:30 Travnik 3 : 1 Orašje
26.10.2016 13:30 Velež 1 : 2 Zrinjski
26.10.2016 13:30 Radnik 5 : 1 Rudar
Osmina finala - prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.10.2016 15:00 Bosna Sema 6 : 0 Radnički
19.10.2016 15:00 Mladost 6 : 1 Slavija
19.10.2016 15:00 Sloboda (T) 1 : 0 Široki Brijeg
19.10.2016 15:00 Sarajevo 3 : 1 Kozara
19.10.2016 19:00 Željezničar 5 : 1 Goražde
18.10.2016 15:00 Orašje 1 : 1 Travnik
19.10.2016 16:00 Zrinjski 3 : 0 Velež
19.10.2016 15:00 Rudar 0 : 1 Radnik
Šesnaestina finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.09.2016 16:00 Orašje 3 : 2 Karanovac
21.09.2016 16:00 Metalleghe-BSI 1 : 2 Velež
21.09.2016 16:00 Podrinje 0 : 1 Sloboda (T)
21.09.2016 16:00 Krupa 1 : 3 Travnik
21.09.2016 16:00 Brotnjo 0 : 7 Željezničar
21.09.2016 16:00 Široki Brijeg 5 : 0 Čapljina
21.09.2016 16:00 Mladost 1 : 0 Rudar Prijedor
21.09.2016 16:00 GOŠK 0 : 1 Radnik
21.09.2016 16:00 Goražde 1 : 1 Zvijezda Gradačac 5:3
21.09.2016 16:00 Slavija 0 : 0 Vitez 5:4
21.09.2016 17:00 Zrinjski 5 : 0 Borac
21.09.2016 16:00 Kozara 0 : 0 Olimpic 3:2
21.09.2016 17:00 Sarajevo 2 : 0 Bratstvo
21.09.2016 16:00 Rudar 5 : 1 Sloboda (NG)
21.09.2016 16:00 Radnički 3 : 1 Drina
21.09.2016 16:00 Čelik 1 : 1 Bosna Sema 3:4
Status

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 2 korisnika