XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Velež
Mostar
19.05.2022 19:00
Sarajevo
0 : 0
Velež
Polufinale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 1
Velež
Mostar
20.04.2022 16:00
Tuzla City
0 : 1
Velež
Igman
Konjic
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
20.04.2022 14:00
Igman
0 : 2
Sarajevo
Polufinale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Velež
Mostar
4 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
06.04.2022 18:00
Velež
4 : 0
Tuzla City
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Igman
Konjic
06.04.2022 16:00
Sarajevo
2 : 0
Igman
1/4 druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Velež
Mostar
16.03.2022
Široki Brijeg
1 : 0
Velež
Sloboda (T)
Tuzla
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
16.03.2022
Sloboda (T)
0 : 0
Sarajevo
Igman
Konjic
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
16.03.2022
Igman
3 : 1
Zvijezda
Borac
Banja Luka
1 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
16.03.2022
Borac
1 : 2
Tuzla City
1/4 finala prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Velež
Mostar
4 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
02.03.2022 19:00
Velež
4 : 0
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Sloboda (T)
Tuzla
02.03.2022 17:00
Sarajevo
2 : 0
Sloboda (T)
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 1
Borac
Banja Luka
02.03.2022 15:00
Tuzla City
0 : 1
Borac
Zvijezda
Gradačac
0 : 1
Igman
Konjic
02.03.2022 13:00
Zvijezda
0 : 1
Igman
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Leotar
Trebinje
1 : 2
Borac
Banja Luka
27.10.2021 14:30
Leotar
1 : 2
Borac
Željezničar
Sarajevo
2 : 4
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
27.10.2021 16:30
Željezničar
2 : 4
Tuzla City
Sloboda (T)
Tuzla
1 : 1
Zrinjski
Mostar
27.10.2021 14:00
Sloboda (T)
1 : 1
Zrinjski
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
0 : 6
Velež
Mostar
27.10.2021 14:30
Sloga
0 : 6
Velež
Omarska
Omarska
0 : 1
Igman
Konjic
27.10.2021 14:30
Omarska
0 : 1
Igman
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
27.10.2021 17:30
Sarajevo
1 : 0
Ljubić
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
27.10.2021 14:30
Radnik
0 : 1
Široki Brijeg
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Posušje
Posušje
27.10.2021 14:30
Zvijezda
1 : 1
Posušje
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čapljina
Čapljina
1 : 2
Radnik
Bijeljina
29.09.2021 16:00
Čapljina
1 : 2
Radnik
Klis
Buturović Polje
0 : 1
Igman
Konjic
29.09.2021 16:00
Klis
0 : 1
Igman
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 2
Zvijezda
Gradačac
06.10.2021 15:00
Krupa
0 : 2
Zvijezda
Rudar
Han Bila
0 : 6
Željezničar
Sarajevo
29.09.2021 16:00
Rudar
0 : 6
Željezničar
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
GOŠK
Gabela
29.09.2021 16:00
Ljubić
1 : 0
GOŠK
Goražde
Goražde
0 : 2
Sloboda (T)
Tuzla
29.09.2021 16:00
Goražde
0 : 2
Sloboda (T)
Modriča Alfa
Modriča
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
29.09.2021 16:00
Modriča Alfa
1 : 4
Sarajevo
Svatovac
Poljice
1 : 2
Zrinjski
Mostar
29.09.2021 16:00
Svatovac
1 : 2
Zrinjski
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 2
Leotar
Trebinje
06.10.2021 15:00
Sloboda (NG)
1 : 2
Leotar
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 3
Velež
Mostar
06.10.2021 15:00
Zvijezda 09
0 : 3
Velež
Gradina
Srebrenik
2 : 5
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
28.09.2021 16:00
Gradina
2 : 5
Tuzla City
Travnik
Travnik
1 : 2
Posušje
Posušje
28.09.2021 16:00
Travnik
1 : 2
Posušje
Stupčanica
Olovo
1 : 3
Borac
Banja Luka
29.09.2021 16:00
Stupčanica
1 : 3
Borac
Omarska
Omarska
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
29.09.2021 16:00
Omarska
1 : 1
Rudar Prijedor
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
29.09.2021 16:00
Sloga
1 : 0
Željezničar Sport Team
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.09.2021 16:00
Sloboda
0 : 1
Široki Brijeg
Status
Dragiša Ćorsović
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 12 korisnika