XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Velež
Mostar
19.05.2022 19:00
Sarajevo
0 : 0
Velež
Polufinale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 1
Velež
Mostar
20.04.2022 16:00
Tuzla City
0 : 1
Velež
Igman
Konjic
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
20.04.2022 14:00
Igman
0 : 2
Sarajevo
Polufinale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Velež
Mostar
4 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
06.04.2022 18:00
Velež
4 : 0
Tuzla City
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Igman
Konjic
06.04.2022 16:00
Sarajevo
2 : 0
Igman
1/4 druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
1 : 0
Velež
Mostar
16.03.2022
Å iroki Brijeg
1 : 0
Velež
Sloboda (T)
Tuzla
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
16.03.2022
Sloboda (T)
0 : 0
Sarajevo
Igman
Konjic
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
16.03.2022
Igman
3 : 1
Zvijezda
Borac
Banja Luka
1 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
16.03.2022
Borac
1 : 2
Tuzla City
1/4 finala prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Velež
Mostar
4 : 0
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
02.03.2022 19:00
Velež
4 : 0
Å iroki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Sloboda (T)
Tuzla
02.03.2022 17:00
Sarajevo
2 : 0
Sloboda (T)
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 1
Borac
Banja Luka
02.03.2022 15:00
Tuzla City
0 : 1
Borac
Zvijezda
Gradačac
0 : 1
Igman
Konjic
02.03.2022 13:00
Zvijezda
0 : 1
Igman
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Leotar
Trebinje
1 : 2
Borac
Banja Luka
27.10.2021 14:30
Leotar
1 : 2
Borac
Željezničar
Sarajevo
2 : 4
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
27.10.2021 16:30
Željezničar
2 : 4
Tuzla City
Sloboda (T)
Tuzla
1 : 1
Zrinjski
Mostar
27.10.2021 14:00
Sloboda (T)
1 : 1
Zrinjski
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
0 : 6
Velež
Mostar
27.10.2021 14:30
Sloga
0 : 6
Velež
Omarska
Omarska
0 : 1
Igman
Konjic
27.10.2021 14:30
Omarska
0 : 1
Igman
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
27.10.2021 17:30
Sarajevo
1 : 0
Ljubić
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
27.10.2021 14:30
Radnik
0 : 1
Å iroki Brijeg
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
PosuŔje
PosuŔje
27.10.2021 14:30
Zvijezda
1 : 1
PosuŔje
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čapljina
Čapljina
1 : 2
Radnik
Bijeljina
29.09.2021 16:00
Čapljina
1 : 2
Radnik
Klis
Buturović Polje
0 : 1
Igman
Konjic
29.09.2021 16:00
Klis
0 : 1
Igman
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 2
Zvijezda
Gradačac
06.10.2021 15:00
Krupa
0 : 2
Zvijezda
Rudar
Han Bila
0 : 6
Željezničar
Sarajevo
29.09.2021 16:00
Rudar
0 : 6
Željezničar
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
GOÅ K
Gabela
29.09.2021 16:00
Ljubić
1 : 0
GOÅ K
Goražde
Goražde
0 : 2
Sloboda (T)
Tuzla
29.09.2021 16:00
Goražde
0 : 2
Sloboda (T)
Modriča Alfa
Modriča
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
29.09.2021 16:00
Modriča Alfa
1 : 4
Sarajevo
Svatovac
Poljice
1 : 2
Zrinjski
Mostar
29.09.2021 16:00
Svatovac
1 : 2
Zrinjski
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 2
Leotar
Trebinje
06.10.2021 15:00
Sloboda (NG)
1 : 2
Leotar
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
0 : 3
Velež
Mostar
06.10.2021 15:00
Zvijezda 09
0 : 3
Velež
Gradina
Srebrenik
2 : 5
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
28.09.2021 16:00
Gradina
2 : 5
Tuzla City
Travnik
Travnik
1 : 2
PosuŔje
PosuŔje
28.09.2021 16:00
Travnik
1 : 2
PosuŔje
Stupčanica
Olovo
1 : 3
Borac
Banja Luka
29.09.2021 16:00
Stupčanica
1 : 3
Borac
Omarska
Omarska
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
29.09.2021 16:00
Omarska
1 : 1
Rudar Prijedor
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
29.09.2021 16:00
Sloga
1 : 0
Željezničar Sport Team
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
29.09.2021 16:00
Sloboda
0 : 1
Å iroki Brijeg
Status
DragiÅ”a Ćorsović
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 17 korisnika
CrnaMamba22 je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača