XS
SM
MD
LG
Finale Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
15.05.2019 17:00
Široki Brijeg
1 : 0
Sarajevo
Finale Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
08.05.2019 18:00
Sarajevo
3 : 0
Široki Brijeg
1/2 Finale Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
10.04.2019 18:00
Sarajevo
5 : 0
Sloga
TOŠK
Tešanj
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
10.04.2019 16:00
TOŠK
0 : 1
Široki Brijeg
1/2 Finale Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga
Gornje Crnjelovo
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
03.04.2019 16:00
Sloga
1 : 4
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
TOŠK
Tešanj
03.04.2019 16:00
Široki Brijeg
2 : 0
TOŠK
1/4 Finala Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
TOŠK
Tešanj
4 : 1
Zvijezda
Gradačac
13.03.2019 15:00
TOŠK
4 : 1
Zvijezda
Klis
Buturović Polje
2 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
13.03.2019 15:00
Klis
2 : 2
Sloga
Zrinjski
Mostar
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
13.03.2019 16:00
Zrinjski
0 : 1
Sarajevo
Borac
Banja Luka
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
13.03.2019 18:00
Borac
0 : 1
Široki Brijeg
1/4 Finala Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga
Gornje Crnjelovo
1 : 1
Klis
Buturović Polje
05.03.2019 15:00
Sloga
1 : 1
Klis
Zvijezda
Gradačac
0 : 2
TOŠK
Tešanj
27.02.2019 14:30
Zvijezda
0 : 2
TOŠK
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Zrinjski
Mostar
27.02.2019 17:00
Sarajevo
1 : 0
Zrinjski
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Borac
Banja Luka
27.02.2019 19:00
Široki Brijeg
2 : 1
Borac
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 2
Klis
Buturović Polje
03.10.2018 15:30
Rudar Prijedor
2 : 2
Klis
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
03.10.2018 17:00
Zrinjski
1 : 1
Krupa
TOŠK
Tešanj
4 : 0
GOŠK
Gabela
03.10.2018 15:30
TOŠK
4 : 0
GOŠK
Rudar
Kakanj
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
03.10.2018 15:30
Rudar
0 : 0
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
03.10.2018 18:30
Sloboda
1 : 1
Široki Brijeg
Mladost(K)
Kikači
2 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
03.10.2018 15:30
Mladost(K)
2 : 2
Sloga
Borac
Banja Luka
0 : 0
Radnik
Bijeljina
03.10.2018 17:00
Borac
0 : 0
Radnik
Zvijezda
Gradačac
2 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
03.10.2018 15:30
Zvijezda
2 : 0
Zvijezda 09
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
FK Igman
Konjic
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
19.09.2018 16:30
FK Igman
0 : 2
Rudar Prijedor
Kozara
Gradiška
1 : 4
Radnik
Bijeljina
19.09.2018 16:30
Kozara
1 : 4
Radnik
Velež
Mostar
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
19.09.2018 16:30
Velež
0 : 1
Sarajevo
Moševac
Moševac
1 : 1
Rudar
Kakanj
19.09.2018 16:30
Moševac
1 : 1
Rudar
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 0
Zrinjski
Mostar
19.09.2018 16:30
Tuzla City
0 : 0
Zrinjski
Čelik
Zenica
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
19.09.2018 16:30
Čelik
1 : 2
Krupa
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Mladost(DK)
Doboj-Kakanj
19.09.2018 16:30
Zvijezda 09
1 : 0
Mladost(DK)
Modriča Alfa
Modriča
1 : 3
Borac
Banja Luka
19.09.2018 16:30
Modriča Alfa
1 : 3
Borac
Metalleghe-BSI
Jajce
0 : 1
Sloboda
Tuzla
19.09.2018 16:30
Metalleghe-BSI
0 : 1
Sloboda
Sloga
Gornje Crnjelovo
4 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
19.09.2018 16:30
Sloga
4 : 0
Slavija
Pobjeda
Tešanjka
1 : 3
Zvijezda
Gradačac
19.09.2018 16:30
Pobjeda
1 : 3
Zvijezda
TOŠK
Tešanj
3 : 0
Goražde
Goražde
19.09.2018 16:30
TOŠK
3 : 0
Goražde
Bosna
Visoko
1 : 2
GOŠK
Gabela
19.09.2018 16:30
Bosna
1 : 2
GOŠK
Mladost(K)
Kikači
3 : 2
Leotar
Trebinje
19.09.2018 16:30
Mladost(K)
3 : 2
Leotar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
19.09.2018 19:30
Široki Brijeg
2 : 0
Željezničar
Klis
Buturović Polje
Klis
:
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 12 korisnika