XS
SM
MD
LG
Finale Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
09.05.2018 17:00
Krupa
0 : 4
Željezničar
Finale Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
02.05.2018 17:30
Željezničar
2 : 0
Krupa
Polufinale Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
18.04.2018 16:30
Krupa
2 : 0
Zvijezda 09
Sloboda
Tuzla
1 : 4
Željezničar
Sarajevo
18.04.2018 18:00
Sloboda
1 : 4
Željezničar
Polufinale Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 4
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.04.2018 16:30
Zvijezda 09
0 : 4
Krupa
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Sloboda
Tuzla
11.04.2018 18:00
Željezničar
0 : 0
Sloboda
1/4 Finale-Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
29.11.2017 13:00
Krupa
3 : 2
Rudar Prijedor
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Sloga
Simin Han
29.11.2017 13:00
Sloboda
2 : 0
Sloga
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
07.12.2017 13:00
Željezničar
2 : 0
Široki Brijeg
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 0
Olimpik
Sarajevo
29.11.2017 13:00
Zvijezda 09
0 : 0
Olimpik
1/4 Finale-Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
30.11.2017 17:00
Široki Brijeg
0 : 1
Željezničar
Olimpik
Sarajevo
1 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
22.11.2017 13:00
Olimpik
1 : 2
Zvijezda 09
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
22.11.2017 13:00
Rudar Prijedor
0 : 3
Krupa
Sloga
Simin Han
0 : 0
Sloboda
Tuzla
22.11.2017 13:00
Sloga
0 : 0
Sloboda
1/8 Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Kakanj
25.10.2017 18:00
Željezničar
2 : 1
Mladost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
NK Vitez
Vitez
25.10.2017 18:00
Široki Brijeg
3 : 0
NK Vitez
Svatovac
Poljice
0 : 2
Sloga
Simin Han
25.10.2017 15:00
Svatovac
0 : 2
Sloga
Leotar
Trebinje
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
01.11.2017 15:00
Leotar
1 : 1
Zvijezda 09
Bratstvo
Gračanica
1 : 2
Sloboda
Tuzla
25.10.2017 15:00
Bratstvo
1 : 2
Sloboda
Borac
Banja Luka
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
25.10.2017 18:30
Borac
0 : 2
Krupa
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 1
Čelik
Zenica
25.10.2017 15:00
Rudar Prijedor
2 : 1
Čelik
Olimpik
Sarajevo
4 : 0
GOŠK
Gabela
25.10.2017 15:00
Olimpik
4 : 0
GOŠK
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Metalleghe-BSI
Jajce
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
20.09.2017 16:00
Metalleghe-BSI
0 : 1
Željezničar
Mladost
Kakanj
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
20.09.2017 16:00
Mladost
0 : 0
Sarajevo
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Tekstilac
Derventa
19.09.2017 16:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Tekstilac
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
20.09.2017 16:00
Radnik
0 : 1
Široki Brijeg
Sloga
Simin Han
1 : 0
Zrinjski
Mostar
20.09.2017 16:00
Sloga
1 : 0
Zrinjski
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Bosna
Visoko
20.09.2017 16:00
Zvijezda 09
2 : 0
Bosna
FK Vitez
Vitez
3 : 8
Borac
Banja Luka
20.09.2017 16:00
FK Vitez
3 : 8
Borac
Slaven
Živinice
2 : 2
Čelik
Zenica
20.09.2017 16:00
Slaven
2 : 2
Čelik
Leotar
Trebinje
4 : 0
Kozara
Gradiška
20.09.2017 16:00
Leotar
4 : 0
Kozara
Velež
Mostar
1 : 3
Olimpik
Sarajevo
20.09.2017 16:00
Velež
1 : 3
Olimpik
Ljubić
Prnjavor
0 : 6
NK Vitez
Vitez
20.09.2017 16:00
Ljubić
0 : 6
NK Vitez
Bratstvo
Gračanica
6 : 1
Sutjeska
Foča
20.09.2017 16:00
Bratstvo
6 : 1
Sutjeska
Azot
Vitkovići
1 : 2
Sloboda
Tuzla
20.09.2017 16:00
Azot
1 : 2
Sloboda
Svatovac
Poljice
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
20.09.2017 16:00
Svatovac
1 : 1
Slavija
Grude
Grude
0 : 4
Krupa
Krupa na Vrbasu
20.09.2017 16:00
Grude
0 : 4
Krupa
Tošk
Tešanj
2 : 2
GOŠK
Gabela
20.09.2017 16:00
Tošk
2 : 2
GOŠK
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 12 korisnika