XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
18.05.2022 17:00
Krupa
2 : 0
Rudar Prijedor
Polufinale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sutjeska
Foča
2 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
04.05.2022 19:00
Sutjeska
2 : 1
Krupa
Borac (BL)
Banja Luka
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
03.05.2022 17:00
Borac (BL)
0 : 1
Rudar Prijedor
Polufinale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Sutjeska
Foča
13.04.2022 15:30
Krupa
2 : 0
Sutjeska
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
19.04.2022 16:00
Rudar Prijedor
0 : 1
Borac (BL)
1/4 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 0
Radnik
Bijeljina
16.03.2022 14:30
Krupa
0 : 0
Radnik
Ljubić
Prnjavor
3 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
16.03.2022 14:30
Ljubić
3 : 3
Rudar Prijedor
Stakorina
Čajniče
0 : 1
Sutjeska
Foča
10.11.2021 13:30
Stakorina
0 : 1
Sutjeska
Omladinac
Potočari
0 : 5
Borac (BL)
Banja Luka
16.11.2021 13:00
Omladinac
0 : 5
Borac (BL)
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tekstilac
Derventa
0 : 4
Rudar Prijedor
Prijedor
06.10.2021 15:00
Tekstilac
0 : 4
Rudar Prijedor
Skugrić
Skugrić
1 : 4
Ljubić
Prnjavor
05.10.2021 15:00
Skugrić
1 : 4
Ljubić
Omladinac
Potočari
1 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
06.10.2021 15:00
Omladinac
1 : 0
Borac (KD)
Sloga (D)
Doboj
0 : 3
Radnik
Bijeljina
06.10.2021 15:00
Sloga (D)
0 : 3
Radnik
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 2
Sutjeska
Foča
06.10.2021 15:00
Slavija
1 : 2
Sutjeska
Stakorina
Čajniče
3 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
13.10.2021 15:00
Stakorina
3 : 1
Zvijezda 09
Sloboda
Novi Grad
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
27.10.2021 14:30
Sloboda
0 : 1
Krupa
Modriča Alfa
Modriča
0 : 3
Borac (BL)
Banja Luka
11.11.2021 13:30
Modriča Alfa
0 : 3
Borac (BL)
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BSK
Banja Luka
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
08.09.2021 16:30
BSK
0 : 1
Krupa
Proleter
Teslić
1 : 5
Borac (BL)
Banja Luka
07.09.2021 16:30
Proleter
1 : 5
Borac (BL)
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Sloga (D)
Doboj
08.09.2021 16:30
Jedinstvo
0 : 3
Sloga (D)
Skugrić
Skugrić
2 : 0
Brdo
Hambarine
08.09.2021 16:30
Skugrić
2 : 0
Brdo
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
08.09.2021 16:30
Plamen
1 : 5
Rudar Prijedor
Borac (Š)
Šamac
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
08.09.2021 16:30
Borac (Š)
0 : 1
Ljubić
Sloga (S)
Srbac
0 : 5
Modriča Alfa
Modriča
08.09.2021 16:30
Sloga (S)
0 : 5
Modriča Alfa
Kozara
Gradiška
0 : 2
Sloboda
Novi Grad
08.09.2021 16:30
Kozara
0 : 2
Sloboda
Dubrave
Dubrave
0 : 1
Tekstilac
Derventa
08.09.2021 16:30
Dubrave
0 : 1
Tekstilac
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
08.09.2021 16:30
Željezničar Sport Team
0 : 1
Borac (KD)
Drina
Zvornik
2 : 4
Sutjeska
Foča
08.09.2021 16:30
Drina
2 : 4
Sutjeska
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Leotar
Trebinje
08.09.2021 16:30
Slavija
1 : 1
Leotar
Glasinac 1936
Sokolac
2 : 5
Radnik
Bijeljina
08.09.2021 16:30
Glasinac 1936
2 : 5
Radnik
Podrinje
Janja
0 : 4
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
08.09.2021 16:30
Podrinje
0 : 4
Zvijezda 09
Janja 2009
Janja
0 : 1
Omladinac
Potočari
08.09.2021 16:30
Janja 2009
0 : 1
Omladinac
Stakorina
Čajniče
1 : 1
Sloga (GC)
Gornje Crnjelovo
08.09.2021 16:30
Stakorina
1 : 1
Sloga (GC)
Status
Dragiša Ćorsović
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 8 korisnika