Izuzetno fer i korektna utakmica u Istočnom Sarajevu.
Dobru akciju gostiju u gol je pretvodio Jovo Lukić.
80'
Jovo Lukić je ubacio sa lijeve strane,a Obren Cvijanović traljavo tuče glavom.
60'
Nakon prilike Slavije Borac je izveo brzu kontru,a Sirću je matirao Obren Cvijanović.
52'
Nikola BjeloÅ” je izveo slobodan udarac, lopta je doÅ”la do Avdalovića, ali je on tukao slabijom desnom nogom i lopta zavrÅ”ava u gol autu.
50'
Žuti karton
Jakov Blagaić
44'
Å ut na gol
Dobar pokuÅ”aj domaćina, iskosa sa lijeve strane, ali brani Pavlović.
35'
Tim iz Banja luke vodi sa 2:0. Dobru akciju koju je pokrenuo Nikola Ninković zavrÅ”io je Milojević.
33'
Ostalo
igra se po izuzetno hladnom vremenu.
24'
Å ut na gol
Alen Jurilj
Donbra prilika za igrača Borca. Sa nekih sedam metara od gola, tuče ka Sirću koji zaustavlja njegov udarac.
24'
Nikola Ninković je iz slobodnog udarca sa nekih 20 metara tukao pored gola.
14'
Å ut na gol
13  Stefan Arbinja
Arbinja je pogodio mrežu Borca, ali je gol poniŔten znopg ofsajda.
12'
Nikola Ninković je izveo korner, a na drugoj stativi je loptu sačekao SuÅ”ić i glavom je poslao u mrežu SuÅ”ić.
7'
Ostalo
Trenska inicijativa tima iz Banja luke, ali nema prilika za pogodak.
6'
Ostalo
Fudbaleri Slavije i Borca trebali su danas u Istočnom Sarajevu da odigraju zaostalu utakmicu četvrtfinala Kupa Republike Srpske "dr Milan Jelić" Sve je bilo spremno za utakmicu na glavnom terenu SRC "Slavija", međutim snijeg koji je tokom noći i jutros napadao u Istočnom Sarajevu stvorio je probleme i promijenio planove. U dogovoru svih strana, utakmica bi trebala biti odigrana u istom terminu od 15.30, ali na terenu sa vjeÅ”tačkom travom. Trenutno se teren čisti, ali jak snijeg i dalje pada u Istočnom Sarajevu, te će ako utakmica bude i odigrana igrači obje ekipe imati zaista jako teÅ”ke uslove za igru.
Postava
Amar Sirćo(G) , Petar Dabić , Dejan Đerić , Amar BeÅ”irević , Goran Popović (K), Stefan Arbinja , Nikola BjeloÅ” , Đorđe Avdalović , Vladan Mandić , Danijel Erić , Sergej Tomić , REZERVE Vladimir Vlačo(G) , Luka Čelan , Vasilije Gojković , Luka AÅ”kraba , Denis Bogučanin , Gabrijel Čelan , Nemanja Čvoro , Luka Asentić ,
Postava
Bojan Pavlović(G) , Nikola Pejović , Alen Jurilj , Obren Cvijanović , Nikola Ninković , Fedor Predragović , Aleksandar Subić (K), Jovo Lukić , Jakov Blagaić , Đorđe Milojević , Savo Å uÅ”ić , REZERVE Nikola Ćetković(G) , Momčilo Mrkaić , Janez PiÅ”ek , Aleksandar Vojnović , Dejan Popara , Benjamin Tatar ,
Protokol
Sudije: Bojan Panić (Prijedor) [Glavni], Milan Basrak (Prijedor) [Pomoćnik], Dragan Keranović (Prijedor) [Pomoćnik]
Utakmicu možete pratiti i u živom prenosu. Dovoljno je da kliknete na kameru koju vidte na naŔem prenosu.