Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 339 utakmica za dan
Nedelja, 13 Novembar 2022


Fudbal

Sloga Meridian
Doboj
3 : 2
Igman
Konjic
13.11.2022 15:00
Sloga Meridian
3 : 2
Igman
Posušje
Posušje
2 : 1
Sloboda
Tuzla
13.11.2022 13:00
Posušje
2 : 1
Sloboda
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 2
Zrinjski
Mostar
13.11.2022 13:00
Tuzla City
1 : 2
Zrinjski
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
6 : 1
Omarska
Omarska
13.11.2022 13:00
Sloboda (MG)
6 : 1
Omarska
Ukrina
Čečava
3 : 1
Borac (Š)
Šamac
13.11.2022 13:00
Ukrina
3 : 1
Borac (Š)
Gorica
Šipovo
1 : 0
Čelinac
Čelinac
13.11.2022 13:00
Gorica
1 : 0
Čelinac
Glasinac 1936
Sokolac
4 : 0
Mladost (G)
Gacko
13.11.2022 13:00
Glasinac 1936
4 : 0
Mladost (G)
Podrinje
Tršić
3 : 0
Budućnost
Pilica
13.11.2022 13:00
Podrinje
3 : 0
Budućnost
Romanija
Pale
3 : 1
Hercegovac
Bileća
13.11.2022 13:00
Romanija
3 : 1
Hercegovac
Mladost (R)
Rogatica
1 : 1
Stakorina
Čajniče
13.11.2022 13:00
Mladost (R)
1 : 1
Stakorina
Hajduk (B)
Batkuša
1 : 1
Željezničar
Doboj
13.11.2022 13:30
Hajduk (B)
1 : 1
Željezničar
Omladinac
Modriča
4 : 1
Ozren
Petrovo
13.11.2022 13:30
Omladinac
4 : 1
Ozren
Skugrić
Skugrić
1 : 1
Sloga
Dugo Polje
13.11.2022 13:30
Skugrić
1 : 1
Sloga
Hajduk (K)
Kožuhe
2 : 4
Zvijezda
Kakmuž
13.11.2022 13:30
Hajduk (K)
2 : 4
Zvijezda
Drina
Batar
0 : 0
Tabanci
Tabanci
13.11.2022 13:30
Drina
0 : 0
Tabanci
OFK Brezik
Gornji Brezik
2 : 2
Lokomotiva
Brčko
13.11.2022 13:00
OFK Brezik
2 : 2
Lokomotiva
OFK Trnovica
Trnovica
3 : 0
Budućnost
Skelani
13.11.2022 13:00
OFK Trnovica
3 : 0
Budućnost
Šekovići
Šekovići
1 : 2
Zadrugar
Donje Crnjelovo
13.11.2022 13:00
Šekovići
1 : 2
Zadrugar
Partizan
Donja Trnova
5 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
13.11.2022 13:00
Partizan
5 : 0
Mladost (BS)
Birač
Derventa
1 : 3
Mladost (VO)
Velika Obarska
13.11.2022 13:00
Birač
1 : 3
Mladost (VO)
Lokanj
Lokanj
1 : 0
Omladinac
Potočari
13.11.2022 13:00
Lokanj
1 : 0
Omladinac
Borac (Maš.)
Mašići
1 : 0
Laminci
Laminci
13.11.2022 14:00
Borac (Maš.)
1 : 0
Laminci
Torpedo
Cerovljani
9 : 0
Župa
Milosavci
13.11.2022 14:00
Torpedo
9 : 0
Župa
Kozara
Turjak
6 : 3
Borac (Mag.)
Maglajani
13.11.2022 14:00
Kozara
6 : 3
Borac (Mag.)
Polet
Elezagići
0 : 0
Omladinac
Brestovčina
13.11.2022 14:00
Polet
0 : 0
Omladinac
Mladi Krajišnik
Kukulje
0 : 3
Bratstvo
Kozinci
13.11.2022 14:00
Mladi Krajišnik
0 : 3
Bratstvo
Potkozarje
Aleksandrovac
1 : 0
Obradovac
Gradiška
13.11.2022 14:00
Potkozarje
1 : 0
Obradovac
Omladinac
Banja Luka
1 : 2
Sloga Nektar
Potkozarje
13.11.2022 14:00
Omladinac
1 : 2
Sloga Nektar
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
7 : 0
Zmijanje
Kola
13.11.2022 14:00
Šnjegotina
7 : 0
Zmijanje
OFK Banja Luka
Banja Luka
0 : 0
Rekreativo
Banja Luka
13.11.2022 15:30
OFK Banja Luka
0 : 0
Rekreativo
Sloboda GS
Grabovica
3 : 0
Liješće
Liješće
13.11.2022 14:00
Sloboda GS
3 : 0
Liješće
Mladost (D)
Dobrinja
0 : 2
Pelagićevo 21
Pelagićevo
13.11.2022 13:30
Mladost (D)
0 : 2
Pelagićevo 21
Posavina
Miloševac
1 : 0
Trebavac
Vranjak
13.11.2022 13:30
Posavina
1 : 0
Trebavac
Crkvina
Crkvina
6 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
13.11.2022 13:30
Crkvina
6 : 1
Bratstvo
Višnjik
Modriča
0 : 4
Budućnost
Gornja Slatina
13.11.2022 13:30
Višnjik
0 : 4
Budućnost
Kladari Gornji
Kladari Gornji
2 : 1
Vranjak
Vranjak
13.11.2022 13:30
Kladari Gornji
2 : 1
Vranjak
Sloga 73
Ždreban
5 : 2
Mladost (ST)
Srpska Tišina
13.11.2022 13:30
Sloga 73
5 : 2
Mladost (ST)
Zadrugar
Tarevci
3 : 1
Crvena zvijezda
Gajevi
13.11.2022 13:30
Zadrugar
3 : 1
Crvena zvijezda
Partizan
Koprivna
2 : 4
Sloga
Jakeš
13.11.2022 13:30
Partizan
2 : 4
Sloga
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 1
Obilić
Krepšić
13.11.2022 13:30
Bobetino Brdo
3 : 1
Obilić
Jedinstvo
Koretaši
0 : 5
Majevica
Lopare
13.11.2022 13:30
Jedinstvo
0 : 5
Majevica
Strijelac
Tutnjevac
2 : 0
Zadrugar
Bukvik
13.11.2022 13:30
Strijelac
2 : 0
Zadrugar
Mladost (L)
Lončari
3 : 4
Crvena zvijezda
Donji Žabar
13.11.2022 13:30
Mladost (L)
3 : 4
Crvena zvijezda
Mladost (S)
Sandići
4 : 0
Grčica
Brčko
13.11.2022 13:30
Mladost (S)
4 : 0
Grčica
Gredice
Gredice
3 : 1
Jugović
Brčko
13.11.2022 13:30
Gredice
3 : 1
Jugović
Borac
Trnjaci
0 : 1
Semberija
Popovi
13.11.2022 13:30
Borac
0 : 1
Semberija
Obarska
Velika Obarska
5 : 0
Gorica
Pučile
13.11.2022 13:30
Obarska
5 : 0
Gorica
Panteri
Zagoni
1 : 1
Balatun
Balatun
13.11.2022 13:30
Panteri
1 : 1
Balatun
Jardan
Jardan
2 : 4
Jadar
Nova Kasaba
13.11.2022 13:00
Jardan
2 : 4
Jadar
Radnički
Karakaj
2 : 0
Polet
Kravica
13.11.2022 13:00
Radnički
2 : 0
Polet
Čelopek
Čelopek
0 : 2
Borac
Osmaci
13.11.2022 13:00
Čelopek
0 : 2
Borac
Jasenica
Jasenica
1 : 9
Napredak
Donji Šepak
13.11.2022 13:00
Jasenica
1 : 9
Napredak
Polet
Čović Polje
4 : 0
Čelik
Grbavica
13.11.2022 11:00
Polet
4 : 0
Čelik
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
5 : 1
Stević Jovan
Vršani
13.11.2022 13:30
Magnojević 2001
5 : 1
Stević Jovan
Omladinac
Gornja Čađavica
3 : 0
Borac
Ugljevička Obrijež
13.11.2022 13:30
Omladinac
3 : 0
Borac
Majevica
Donje Zabrđe
1 : 3
Sloga
Donja Bukovica
13.11.2022 10:30
Majevica
1 : 3
Sloga
Jedinstvo
Donja Čađavica
1 : 2
Ljeljenča
Ljeljenča
13.11.2022 13:30
Jedinstvo
1 : 2
Ljeljenča
Koridor 2011
Bijeljina
4 : 1
Piperci
Piperci
13.11.2022 13:30
Koridor 2011
4 : 1
Piperci
Proleter
Gornji Dragaljevac
8 : 0
Budućnost
Ravno Polje
13.11.2022 13:30
Proleter
8 : 0
Budućnost
Glogovac
Glogovac
0 : 3
Polet
Gornji Kojčinovac
13.11.2022 13:30
Glogovac
0 : 3
Polet
OFK Batković
Batković
3 : 2
Pobjeda
Triješnica
13.11.2022 13:30
OFK Batković
3 : 2
Pobjeda
Zenit
Bijeljina
7 : 0
Modran
Modran
13.11.2022 13:30
Zenit
7 : 0
Modran
Sloga United
Bijeljina
5 : 5
Tavna
Banjica
13.11.2022 13:30
Sloga United
5 : 5
Tavna
Sloga
Dazdarevo
2 : 0
Koviljuše
Bijeljina
13.11.2022 13:30
Sloga
2 : 0
Koviljuše
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
3 : 0
Kovačići 08
Kovačići
13.11.2022 13:30
OFK Crnjelovo
3 : 0
Kovačići 08
TOŠK
Tešanj
1 : 2
GOŠK
Gabela
13.11.2022 13:30
TOŠK
1 : 2
GOŠK
Stupčanica
Olovo
3 : 0
Jedinstvo
Bihać
13.11.2022 13:30
Stupčanica
3 : 0
Jedinstvo
Brnjaci
Brnjaci
3 : 2
Rudar (HB)
Han Bila
13.11.2022 13:30
Brnjaci
3 : 2
Rudar (HB)
Vlašić
Turbe
2 : 2
Kiseljak
Kiseljak
13.11.2022 13:30
Vlašić
2 : 2
Kiseljak
Prokosovići
Prokosovići
0 : 3
Orahovica 74
Orahovica
13.11.2022 13:30
Prokosovići
0 : 3
Orahovica 74
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 0
Sloga
Tojšići
13.11.2022 13:30
Gornji Rahić
3 : 0
Sloga
Mladost (K)
Kikači
4 : 3
Bosna(K)
Kalesija
13.11.2022 13:30
Mladost (K)
4 : 3
Bosna(K)
Seona
Seona
3 : 0
Priluk
Priluk
13.11.2022 13:30
Seona
3 : 0
Priluk
Dinamo
Donja Mahala
1 : 0
Napredak
Matići
13.11.2022 13:30
Dinamo
1 : 0
Napredak
Bosna (M)
Mionica
5 : 0
Mladost (M)
Malešići
13.11.2022 13:30
Bosna (M)
5 : 0
Mladost (M)
Dizdaruša
Brčko
2 : 1
Odžak 102
Odžak
13.11.2022 13:30
Dizdaruša
2 : 1
Odžak 102
Svatovac
Poljice
4 : 3
Lokomotiva
Miričina
13.11.2022 13:30
Svatovac
4 : 3
Lokomotiva
Kolina
Ustikolina
6 : 2
Usora
Žabljak-Usora
13.11.2022 13:30
Kolina
6 : 2
Usora
Natron
Maglaj
1 : 0
Baton
Sarajevo
13.11.2022 13:30
Natron
1 : 0
Baton
Ilijaš
Ilijaš
2 : 0
Žepče
Žepče
13.11.2022 13:30
Ilijaš
2 : 0
Žepče
Mošćanica
Sarajevo
2 : 3
Moševac
Moševac
13.11.2022 13:30
Mošćanica
2 : 3
Moševac
Višići
Višići
2 : 0
Troglav 1918
Livno
13.11.2022 13:30
Višići
2 : 0
Troglav 1918
Klis
Buturović Polje
4 : 1
Turbina
Jablanica
13.11.2022 13:30
Klis
4 : 1
Turbina
Kruševo
Kruševo
2 : 2
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
13.11.2022 13:30
Kruševo
2 : 2
Sloga
Kamešnica
Podhum
1 : 1
Rama
Prozor-Rama
13.11.2022 13:30
Kamešnica
1 : 1
Rama
Grude
Grude
2 : 3
Brotnjo
Čitluk
13.11.2022 13:30
Grude
2 : 3
Brotnjo
Dragovoljac
Novo Selo
2 : 2
Mladost (DS)
Donji Svilaj
13.11.2022 13:00
Dragovoljac
2 : 2
Mladost (DS)
Mladost (D)
Domaljevac
2 : 0
Vitanovići 78
Vitanovići
13.11.2022 13:00
Mladost (D)
2 : 0
Vitanovići 78
Sloga (P)
Prud
3 : 0
Dinamo 75
Prijedor
13.11.2022 13:00
Sloga (P)
3 : 0
Dinamo 75
Mladi zadrugar
Donji Rahić
1 : 2
Hajduk
Orašje
13.11.2022 13:00
Mladi zadrugar
1 : 2
Hajduk
19 srpanj
Oštra Luka
2 : 0
Kostrč
Kostrč
13.11.2022 13:00
19 srpanj
2 : 0
Kostrč
HAŠK Napredak
Ulović
3 : 1
Korpar
Grebnice
13.11.2022 13:00
HAŠK Napredak
3 : 1
Korpar
Slaven
Živinice
1 : 6
Jedinstvo 1952
Vučkovci
13.11.2022 13:30
Slaven
1 : 6
Jedinstvo 1952
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
2 : 1
Slatina
Bašigovci
13.11.2022 13:30
Mladost (GŽ)
2 : 1
Slatina
Trebava
Donja Zelinja
4 : 2
Doboj Istok
Doboj Istok
13.11.2022 13:30
Trebava
4 : 2
Doboj Istok
Rainci
Gornji Rainci
3 : 0
Mramor
Babice
13.11.2022 13:30
Rainci
3 : 0
Mramor
Rijeka
Šerići
5 : 1
Željezničar
Jelovče Selo
13.11.2022 13:30
Rijeka
5 : 1
Željezničar
Mladost (P)
Puračić
3 : 2
Vražići 92
Vražići
13.11.2022 13:30
Mladost (P)
3 : 2
Vražići 92
Omladinac 68
Mionica
2 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
13.11.2022 13:30
Omladinac 68
2 : 0
Ingram
Iskra
Stolac
0 : 3
Lokomotiva
Mostar
13.11.2022 14:00
Iskra
0 : 3
Lokomotiva
Bilalovac
Bilalovac
2 : 2
Fojnica
Fojnica
13.11.2022 13:30
Bilalovac
2 : 2
Fojnica
Pribava
Pribava
6 : 1
BSK
Bokavići
13.11.2022 13:30
Pribava
6 : 1
BSK
Stjepan Polje
Stjepan Polje
2 : 2
Sloga
Bikodže
13.11.2022 13:30
Stjepan Polje
2 : 2
Sloga
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
7 : 1
Turija
Turija
13.11.2022 13:30
Mladost (VB)
7 : 1
Turija
Rudar
Zagorje
6 : 2
Bukovik
Gornji Srebrenik
13.11.2022 13:30
Rudar
6 : 2
Bukovik
Željezničar
Dobošnica
3 : 1
Mladost (D)
Doborovci
13.11.2022 13:30
Željezničar
3 : 1
Mladost (D)
Špionica 1953
Špionica
3 : 1
25 maj
Uroža
13.11.2022 13:30
Špionica 1953
3 : 1
25 maj
Jedinstvo (H)
Huskići
3 : 1
Jedinstvo (L)
Lukavica
13.11.2022 13:30
Jedinstvo (H)
3 : 1
Jedinstvo (L)
Napredak
Tupkovići
2 : 2
Mladost( GT)
Gornja Tuzla
13.11.2022 13:30
Napredak
2 : 2
Mladost( GT)
Jablanica
Barice
1 : 0
Rudar
Bukinje
13.11.2022 13:30
Jablanica
1 : 0
Rudar
Partizan
Kiseljak
3 : 0
Mramor
Mramor
13.11.2022 13:30
Partizan
3 : 0
Mramor
Omladinac RMU
Đurđevik
1 : 2
Memići
Memići
13.11.2022 13:30
Omladinac RMU
1 : 2
Memići
Budućnost
Donja Lukavica
13.11.2022
13:30
Mladost (Suh.)
Suha
13.11.2022 13:30
Budućnost
:
Mladost (Suh.)
Omazići 1937
Omazići
4 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
13.11.2022 13:30
Omazići 1937
4 : 0
OFK Tuzla
Partizan
Beograd
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
13.11.2022 15:30
Partizan
1 : 0
Novi Pazar
Čukarički
Beograd
2 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
13.11.2022 17:30
Čukarički
2 : 0
Mladost GAT
Voždovac
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
13.11.2022 19:30
Voždovac
2 : 0
Spartak ŽK
Radnik
Surdulica
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
13.11.2022 13:30
Radnik
1 : 2
Crvena zvezda
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Mačva
Šabac
13.11.2022 13:00
Radnički (NB)
0 : 2
Mačva
GFK Sloboda
Užice
2 : 2
Loznica
Loznica
13.11.2022 13:00
GFK Sloboda
2 : 2
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
IMT
Beograd
13.11.2022 13:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 1
IMT
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 1
Zlatibor
Čajetina
13.11.2022 13:00
RFK Novi Sad 1921
4 : 1
Zlatibor
Bokelj
Kotor
0 : 1
Berane
Berane
13.11.2022 17:00
Bokelj
0 : 1
Berane
Mladost DG
Podgoriva
0 : 3
Igalo
Herceg Novi
13.11.2022 17:00
Mladost DG
0 : 3
Igalo
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
0 : 2
Nikšić
Nikšić
13.11.2022 17:00
Ortrant - Olimpic
0 : 2
Nikšić
Kom
Podgorica
0 : 0
Grbalj
Radanovići
13.11.2022 17:00
Kom
0 : 0
Grbalj
Podgorica
Podgorica
1 : 0
Zeta
Golubovci
13.11.2022 17:00
Podgorica
1 : 0
Zeta
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
1 : 2
Aston Villa
Birmingham
13.11.2022 15:00
Brighton & Hove Albion
1 : 2
Aston Villa
Fulham
1 : 2
Manchester United
Manchester
13.11.2022 17:30
Fulham
1 : 2
Manchester United
1. FSV Mainz 05
Mainz
1 : 1
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
13.11.2022 15:30
1. FSV Mainz 05
1 : 1
Eintracht Frankfurt
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
4 : 1
1. FC Union Berlin
Berlin
13.11.2022 17:30
SC Freiburg
4 : 1
1. FC Union Berlin
Lille OSC
1 : 0
Angers
Angers
13.11.2022 15:00
Lille OSC
1 : 0
Angers
AS Monaco
2 : 3
Olympique de Marseille
13.11.2022 20:45
AS Monaco
2 : 3
Olympique de Marseille
FC Nantes
2 : 2
AC Ajaccio
13.11.2022 15:00
FC Nantes
2 : 2
AC Ajaccio
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Stade de Reims
13.11.2022 15:00
Montpellier
1 : 1
Stade de Reims
Paris Saint-Germain
5 : 0
AJ Auxerre
13.11.2022 13:00
Paris Saint-Germain
5 : 0
AJ Auxerre
RC Strasbourg
1 : 1
Lorient
Lorient
13.11.2022 17:05
RC Strasbourg
1 : 1
Lorient
Stade Brestois 29
2 : 1
Troyes
Troyes
13.11.2022 15:00
Stade Brestois 29
2 : 1
Troyes
Atalanta
Ciserano
2 : 3
Inter
Milan
13.11.2022 12:30
Atalanta
2 : 3
Inter
Hellas Verona
Verona
1 : 2
Spezia
La Spezia
13.11.2022 15:00
Hellas Verona
1 : 2
Spezia
Juventus
Torino
3 : 0
Lazio
Roma
13.11.2022 20:45
Juventus
3 : 0
Lazio
Milan
Milano
2 : 1
Fiorentina
Firenze
13.11.2022 18:00
Milan
2 : 1
Fiorentina
Monza
Monza
3 : 0
Salernitana
Salerno
13.11.2022 15:00
Monza
3 : 0
Salernitana
Roma
Roma
1 : 1
Torino
Torino
13.11.2022 15:00
Roma
1 : 1
Torino
Ljubić
Prnjavor
0 : 3
Kozara
Gradiška
13.11.2022 10:00
Ljubić
0 : 3
Kozara
Sloboda
Novi Grad
5 : 3
Podgrmeč
Sanski Most
13.11.2022 11:30
Sloboda
5 : 3
Podgrmeč
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 1
Krajina
Cazin
13.11.2022 12:00
Sloboda
2 : 1
Krajina
Mineral
Teslić
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
13.11.2022 12:00
Mineral
1 : 0
Ilićka 01
Zvijezda
Gradačac
4 : 3
Tekstilac Kort
Derventa
13.11.2022 12:00
Zvijezda
4 : 3
Tekstilac Kort
Modriča
Modriča
3 : 0
Bratstvo
Gračanica
13.11.2022 12:00
Modriča
3 : 0
Bratstvo
Sarajevo
Sarajevo
9 : 0
UNIS
Vogošća
13.11.2022 13:30
Sarajevo
9 : 0
UNIS
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Ilijaš
Ilijaš
13.11.2022 13:30
Željezničar
3 : 1
Ilijaš
Goražde
Goražde
0 : 5
Rudar
Breza
13.11.2022 13:30
Goražde
0 : 5
Rudar
Bosna
Visoko
3 : 0
Sutjeska
Foča
13.11.2022 13:30
Bosna
3 : 0
Sutjeska
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo
13.11.2022 13:30
Slavija
2 : 0
Novi Grad
Famos
Hrasnica
3 : 0
Stupčanica
Olovo
13.11.2022 13:30
Famos
3 : 0
Stupčanica
Rudar
Kakanj
0 : 1
Čelik
Zenica
13.11.2022 13:30
Rudar
0 : 1
Čelik
Travnik
Travnik
0 : 1
TOŠK
Tešanj
13.11.2022 13:30
Travnik
0 : 1
TOŠK
Krivaja
Zavidovići
1 : 0
Kiseljak
Kiseljak
13.11.2022 13:30
Krivaja
1 : 0
Kiseljak
Iskra
Bugojno
5 : 1
NK Vitez
Vitez
13.11.2022 13:30
Iskra
5 : 1
NK Vitez
FK Vitez
Vitez
2 : 4
Sport Prevnet
Bugojno
13.11.2022 12:30
FK Vitez
2 : 4
Sport Prevnet
Romari
Vitez
11 : 1
Simm Bau
Kosova
13.11.2022 13:30
Romari
11 : 1
Simm Bau
Borac
Jelah
0 : 2
Žepče 1919
Žepče
13.11.2022 13:30
Borac
0 : 2
Žepče 1919
GOŠK
Gabela
0 : 1
Stolac
Stolac
13.11.2022 10:00
GOŠK
0 : 1
Stolac
Igman
Konjic
7 : 1
Grude
Grude
13.11.2022 13:30
Igman
7 : 1
Grude
Neum
Neum
3 : 4
Čapljina
Čapljina
13.11.2022 12:30
Neum
3 : 4
Čapljina
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 0
Ljubuški
Ljubuški
13.11.2022 13:30
Tomislav
1 : 0
Ljubuški
Iskra
Danilovgrad
7 : 1
Petrovac
Petrovac
13.11.2022 13:00
Iskra
7 : 1
Petrovac
Nikšić
Nikšić
2 : 10
Kom
Podgorica
13.11.2022 13:00
Nikšić
2 : 10
Kom
Jezero
Plav
5 : 5
Igalo
Igalo
13.11.2022 13:00
Jezero
5 : 5
Igalo
Borac
Banja Luka
5 : 0
Leotar
Trebinje
13.11.2022 12:00
Borac
5 : 0
Leotar
Sloboda
Mrkonjić Grad
6 : 4
Krajina
Cazin
13.11.2022 10:00
Sloboda
6 : 4
Krajina
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 0
Kozara
Gradiška
13.11.2022 10:00
Željezničar Sport Team
1 : 0
Kozara
Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
13.11.2022 10:00
Krupa
4 : 5
Rudar Prijedor
Mineral
Banja Vrućica
1 : 1
Ilićka 01
Brčko
13.11.2022 10:00
Mineral
1 : 1
Ilićka 01
Zvijezda
Gradačac
1 : 0
Tekstilac
Derventa
13.11.2022 10:00
Zvijezda
1 : 0
Tekstilac
Modriča Alfa
Modriča
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
13.11.2022 12:00
Modriča Alfa
2 : 1
Bratstvo
Sarajevo
Sarajevo
8 : 0
UNIS
Vogošća
13.11.2022 11:00
Sarajevo
8 : 0
UNIS
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Ilijaš
Ilijaš
13.11.2022 11:00
Željezničar
3 : 0
Ilijaš
Goražde
Goražde
2 : 3
Rudar
Breza
13.11.2022 11:00
Goražde
2 : 3
Rudar
Bosna
Visoko
2 : 0
Sutjeska
Foča
13.11.2022 11:00
Bosna
2 : 0
Sutjeska
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 0
Novi Grad
Sarajevo
13.11.2022 11:00
Slavija
4 : 0
Novi Grad
Famos
Hrasnica
4 : 0
Stupčanica
Olovo
13.11.2022 11:00
Famos
4 : 0
Stupčanica
Rudar
Kakanj
0 : 0
Čelik
Zenica
13.11.2022 11:00
Rudar
0 : 0
Čelik
Travnik
Travnik
3 : 2
TOŠK
Tešanj
13.11.2022 11:00
Travnik
3 : 2
TOŠK
Krivaja
Zavidovići
3 : 1
Kiseljak
Kiseljak
13.11.2022 11:00
Krivaja
3 : 1
Kiseljak
Iskra
Bugojno
8 : 0
NK Vitez
Vitez
13.11.2022 11:00
Iskra
8 : 0
NK Vitez
FK Vitez
Vitez
4 : 2
Sport Prevent
Bugojno
13.11.2022 10:00
FK Vitez
4 : 2
Sport Prevent
Romari
Vitez
4 : 1
Simm Bau
Kosova
13.11.2022 11:00
Romari
4 : 1
Simm Bau
Borac
Jelah
3 : 6
Žepče 1919
Žepče
13.11.2022 11:00
Borac
3 : 6
Žepče 1919
GOŠK
Gabela
2 : 1
Stolac
Stolac
13.11.2022 12:30
GOŠK
2 : 1
Stolac
Neum
Neum
0 : 3
Čapljina
Čapljina
13.11.2022 10:00
Neum
0 : 3
Čapljina
Tomislav
Tomislavgrad
6 : 2
Ljubuški
Ljubuški
13.11.2022 11:00
Tomislav
6 : 2
Ljubuški
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 6
Lijevče
Nova Topola
13.11.2022 11:00
Sloga DIPO
1 : 6
Lijevče
OFK Spartak
Banja Luka
3 : 1
Naprijed
Banja Luka
13.11.2022 16:00
OFK Spartak
3 : 1
Naprijed
Pridjel
Pridjel Donji
1 : 1
Hajduk
Kožuhe
13.11.2022 10:00
Pridjel
1 : 1
Hajduk
Ključ
Ključ
5 : 2
Brekovica 78
Brekovica
13.11.2022 13:00
Ključ
5 : 2
Brekovica 78
Sloga
Bosanska Otoka
0 : 1
Željezničar
Bosanska Krupa
13.11.2022 13:00
Sloga
0 : 1
Željezničar
ABC
Podzvizd
7 : 1
Kamenica
Bihać
13.11.2022 13:00
ABC
7 : 1
Kamenica
Krajišnik
Velika Kladuša
5 : 0
Radnički
Ćoralići
13.11.2022 13:00
Krajišnik
5 : 0
Radnički
Jezerski
Jezerski
3 : 0
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
13.11.2022 13:00
Jezerski
3 : 0
Una Nacionalni park
Busovača
Busovača
1 : 0
Fojnica
Fojnica
13.11.2022 12:00
Busovača
1 : 0
Fojnica
Baton
Sarajevo
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
13.11.2022 09:00
Baton
2 : 0
Željezničar
Ozren
Semizovac
0 : 0
FA Akademika
Sarajevo
13.11.2022 13:30
Ozren
0 : 0
FA Akademika
Betaklub Tango
Devetak
3 : 0
Orahovica 74
Donja Orahovica
13.11.2022 09:30
Betaklub Tango
3 : 0
Orahovica 74
Proleter
Slavinovići
0 : 1
Eurogol
Živinice
13.11.2022 10:00
Proleter
0 : 1
Eurogol
Rainci
Gornji Rainci
2 : 3
Sloboda
Tuzla
13.11.2022 10:00
Rainci
2 : 3
Sloboda
Borac
Banja Luka
3 : 0
Leotar
Trebinje
13.11.2022 10:00
Borac
3 : 0
Leotar
Drina
Zvornik
7 : 1
Radnički 1971
Karakaj
13.11.2022 10:00
Drina
7 : 1
Radnički 1971
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
4 : 0
Borac
Šamac
13.11.2022 10:00
Zvijezda 09
4 : 0
Borac
Radnik
Bijeljina
5 : 0
Podrinje
Janja
13.11.2022 10:00
Radnik
5 : 0
Podrinje
Bratstvo
Kozarac
3 : 0
Brdo
Hambarine
13.11.2022 10:00
Bratstvo
3 : 0
Brdo
Sloboda
Novi Grad
4 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
13.11.2022 10:00
Sloboda
4 : 0
Rudar Prijedor
Borac
Kozarska Dubica
4 : 0
Svodna
Svodna
13.11.2022 10:00
Borac
4 : 0
Svodna
Spartak 2012
Banja Luka
7 : 1
Naprijed
Banja Luka
13.11.2022 14:30
Spartak 2012
7 : 1
Naprijed
Budućnost
Banja Luka
4 : 2
Džaja
Banja Luka
13.11.2022 10:00
Budućnost
4 : 2
Džaja
Ilićka 01
Brčko
8 : 0
Janja 2009
Janja
13.11.2022 11:00
Ilićka 01
8 : 0
Janja 2009
Kolibri
Bihać
0 : 2
Jedinstvo
Bihać
13.11.2022 11:00
Kolibri
0 : 2
Jedinstvo
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
8 : 0
Radnički (Z)
Zdena
13.11.2022 11:00
Mladost 1938
8 : 0
Radnički (Z)
Omladinac
Sanica
3 : 4
Metalac
Veliki Lug
13.11.2022 11:00
Omladinac
3 : 4
Metalac
Ključ
Ključ
2 : 0
OFK Bihać
Bihać
13.11.2022 11:00
Ključ
2 : 0
OFK Bihać
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
2 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
13.11.2022 11:00
Mladost (P-C)
2 : 0
Krajišnik
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 2
Olimpija
Tržac
13.11.2022 11:00
Bratstvo
0 : 2
Olimpija
Tempo sport
Zenica
2 : 1
Rudar (K)
Kakanj
13.11.2022 14:30
Tempo sport
2 : 1
Rudar (K)
NK Vitez
Vitez
12 : 1
Busovača
Busovača
13.11.2022 15:00
NK Vitez
12 : 1
Busovača
Kaćuni
Kaćuni
2 : 1
Fojnica
Fojnica
13.11.2022 12:00
Kaćuni
2 : 1
Fojnica
Travnik
Travnik
1 : 1
Iskra
Bugojno
13.11.2022 12:00
Travnik
1 : 1
Iskra
Radnik
Hadžići
1 : 1
Famos (V)
Vojkovići
13.11.2022 10:00
Radnik
1 : 1
Famos (V)
Klis
Buturović polje
3 : 0
Višići
Višići
13.11.2022 10:30
Klis
3 : 0
Višići
Bratstvo
Gračanica
5 : 1
Radnički
Lukavac
13.11.2022 11:00
Bratstvo
5 : 1
Radnički
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Perfekt
Srebrenik
13.11.2022 11:00
Sloboda
0 : 1
Perfekt
Orašje
Orašje
1 : 4
Gradina
Srebrenik
13.11.2022 11:00
Orašje
1 : 4
Gradina
Bosna
Kalesija
1 : 3
Slaven
Živinice
13.11.2022 11:00
Bosna
1 : 3
Slaven
Tuzla Siti
Simin Han
2 : 0
Budućnost
Banovići
13.11.2022 11:00
Tuzla Siti
2 : 0
Budućnost
Bambi
Tuzla
3 : 0
Konjuh
Kladanj
13.11.2022 13:00
Bambi
3 : 0
Konjuh
Sloboda
Novi Grad
2 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
13.11.2022 11:30
Sloboda
2 : 3
Rudar Prijedor
Borac
Kozarska Dubica
0 : 3
Partizan
Kostajnica
13.11.2022 11:30
Borac
0 : 3
Partizan
Crni vrh
Jaružani
0 : 4
Dubrave
Dubrave
13.11.2022 11:00
Crni vrh
0 : 4
Dubrave
Drina
Zvornik
5 : 2
Radnički 1971
Karakaj
13.11.2022 12:00
Drina
5 : 2
Radnički 1971
Radnik
Bijeljina
4 : 0
Podrinje
Janja
13.11.2022 12:00
Radnik
4 : 0
Podrinje
AN Jedinstvo
Bihać
6 : 0
Jedinstvo
Bihać
13.11.2022 09:30
AN Jedinstvo
6 : 0
Jedinstvo
Mladost
Bosanski Petrovac
0 : 5
Rudar
Kamengrad
13.11.2022 09:30
Mladost
0 : 5
Rudar
Bajer 99
Velagići
2 : 1
Borac
Izačić
13.11.2022 09:30
Bajer 99
2 : 1
Borac
Ključ
Ključ
0 : 5
Bihać
Bihać
13.11.2022 09:30
Ključ
0 : 5
Bihać
Mladost (PC)
Polje - Cazin
2 : 4
Krajišnik
Velika Kladuša
13.11.2022 09:30
Mladost (PC)
2 : 4
Krajišnik
Sloga
Bosanska Otoka
0 : 6
Vitez
Bužim
13.11.2022 09:30
Sloga
0 : 6
Vitez
Bratstvo
Bosanska Krupa
2 : 2
Zvijezda
Velika Kladuša
13.11.2022 09:30
Bratstvo
2 : 2
Zvijezda
Tempo sport
Zenica
5 : 0
Rudar
Kakanj
13.11.2022 13:00
Tempo sport
5 : 0
Rudar
Bratstvo
Gračanica
1 : 2
Radnički
Lukavac
13.11.2022 10:00
Bratstvo
1 : 2
Radnički
Sloboda
Tuzla
0 : 0
Perfekt
Srebrenik
13.11.2022 10:00
Sloboda
0 : 0
Perfekt
Orašje
Orašje
1 : 3
Gradina
Srebrenik
13.11.2022 10:00
Orašje
1 : 3
Gradina
Bosna
Kalesija
4 : 0
Slaven
Živinice
13.11.2022 10:00
Bosna
4 : 0
Slaven
Tuzla Siti
Simin Han
2 : 0
Budućnost
Banovići
13.11.2022 10:00
Tuzla Siti
2 : 0
Budućnost
Bambi
Tuzla
2 : 1
Konjuh
Kladanj
13.11.2022 12:00
Bambi
2 : 1
Konjuh
Rudar
Bukinje
1 : 0
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
13.11.2022 10:00
Rudar
1 : 0
Mladost (ST)
Travnik
Travnik
1 : 2
Iskra
Bugojno
13.11.2022 14:00
Travnik
1 : 2
Iskra
Željezničar
Sarajevo
0 : 5
Betaklub
Doglodi
13.11.2022 09:15
Željezničar
0 : 5
Betaklub
Juve
Sarajevo
0 : 3
Famos
Hrasnica
13.11.2022 11:00
Juve
0 : 3
Famos
Lokomotiva
Brčko
2 : 0
Borac
Banja Luka
13.11.2022 12:00
Lokomotiva
2 : 0
Borac

Futsal

Mostar SG
Mostar
4 : 1
Brotnjo
Čitluk
13.11.2022 19:00
Mostar SG
4 : 1
Brotnjo
Policajac
Banja Luka
5 : 4
Željeznica
Trnovo
13.11.2022 13:30
Policajac
5 : 4
Željeznica
Nevesinje
Nevesinje
1 : 10
Borac
Banja Luka
13.11.2022 19:00
Nevesinje
1 : 10
Borac
Prijedor
Prijedor
2 : 3
Rudar Prijedor City
Prijedor
13.11.2022 18:00
Prijedor
2 : 3
Rudar Prijedor City
Student
Banja Luka
2 : 4
Čelinac
Čelinac
13.11.2022 18:00
Student
2 : 4
Čelinac
Derventa
Derventa
9 : 5
Teslić
Teslić
13.11.2022 19:00
Derventa
9 : 5
Teslić
Medi. fakultet
Foča
7 : 2
Ljubinje
Ljubinje
13.11.2022 19:00
Medi. fakultet
7 : 2
Ljubinje
Glasinac
Sokolac
6 : 5
Akademac
Trebinje
13.11.2022 18:00
Glasinac
6 : 5
Akademac
Drina
Goražde
7 : 2
Lukavac
Lukavac
13.11.2022 19:00
Drina
7 : 2
Lukavac
Kaskada
Gračanica
5 : 5
Banovići
Banovići
13.11.2022 18:00
Kaskada
5 : 5
Banovići
Lilium
Doboj Istok
2 : 3
Lux
Brčko
13.11.2022 16:00
Lilium
2 : 3
Lux
Tešanj
Tešanj
5 : 2
Usora
Žabljak-Usora
13.11.2022 20:00
Tešanj
5 : 2
Usora
Rudnik
Mostar
1 : 4
Čulin Mlin
Livno
13.11.2022 18:30
Rudnik
1 : 4
Čulin Mlin
Boka
Kotor
3 : 2
Bajo Pivljanin
Plužine
13.11.2022 14:30
Boka
3 : 2
Bajo Pivljanin
Studentski dom
Podgorica
4 : 2
Gorštak
Kolašin
13.11.2022 16:30
Studentski dom
4 : 2
Gorštak
Dolcinium
Ulcinj
8 : 4
Nikšić
Nikšić
13.11.2022 18:00
Dolcinium
8 : 4
Nikšić
Brskovo
Mojkovac
5 : 1
Mirabile Moda
Podgorica
13.11.2022 18:00
Brskovo
5 : 1
Mirabile Moda
Onogošt
Nikšić
8 : 4
Cattaro 2019
Kotor
13.11.2022 19:00
Onogošt
8 : 4
Cattaro 2019
Titograd
Podgorica
4 : 0
Ulcinj
Ulcinj
13.11.2022 20:00
Titograd
4 : 0
Ulcinj

Košarka

Akademija Borac MP
Banja Luka
67 : 76
Radnik BN Basket
Bijeljina
13.11.2022 20:00
Akademija Borac MP
67 : 76
Radnik BN Basket
Kozara
Gradiška
97 : 63
Pliva
Šipovo
13.11.2022 17:00
Kozara
97 : 63
Pliva
Mladost Buldogs
Prnjavor
59 : 67
Stars Basket
Gradiška
13.11.2022 19:00
Mladost Buldogs
59 : 67
Stars Basket
Mladost 2
Mrkonjić Grad
70 : 65
Basket 2000
Banja Luka
13.11.2022 19:00
Mladost 2
70 : 65
Basket 2000
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
97 : 80
Bratunac
Bratunac
13.11.2022 18:30
Budućnost Fabrika 2
97 : 80
Bratunac
Rudar 2015
Ugljevik
82 : 78
Radnik Spark 2
Bijeljina
13.11.2022 19:30
Rudar 2015
82 : 78
Radnik Spark 2
Best
Doboj
59 : 63
Rudar
Ugljevik
13.11.2022 16:00
Best
59 : 63
Rudar
Sloboda
Užice
71 : 65
Čačak 94 Quantox
Čačak
13.11.2022 19:00
Sloboda
71 : 65
Čačak 94 Quantox
Mladost MaxBet
Zemun
76 : 99
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
13.11.2022 13:00
Mladost MaxBet
76 : 99
Zlatibor Gold gondola
Lavovi
Brčko
54 : 58
Orlovi
Banja Luka
13.11.2022 18:00
Lavovi
54 : 58
Orlovi
Sloboda
Novi Grad
51 : 60
WBS
Teslić
13.11.2022 19:00
Sloboda
51 : 60
WBS
Kostajnica
Kostajnica
51 : 38
Lider
Gradiška
13.11.2022 17:00
Kostajnica
51 : 38
Lider

Odbojka

Drina
Zvornik
3 : 0
Tempo
Ražljevo
13.11.2022 18:00
Drina
3 : 0
Tempo
7 Lukavac
Lukavac
3 : 2
Ilijaš
Ilijaš
13.11.2022 18:00
7 Lukavac
3 : 2
Ilijaš
Galeb
Bar
3 : 1
Sutjeska
Nikšić
13.11.2022 15:00
Galeb
3 : 1
Sutjeska
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Libero
Bijeljina
13.11.2022 14:00
Crvena zvijezda
2 : 3
Libero
Drina
Zvornik
3 : 1
Glasinac
Sokolac
13.11.2022 15:00
Drina
3 : 1
Glasinac
Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 1
Prijedor
Prijedor
13.11.2022 15:00
Balkana MP
3 : 1
Prijedor
Kozara
Gradiška
0 : 3
Vožd
Prijedor
13.11.2022 13:30
Kozara
0 : 3
Vožd
Sloga
Doboj
3 : 0
Modriča Optima
Modriča
13.11.2022 11:00
Sloga
3 : 0
Modriča Optima
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Stakorina
Čajniče
13.11.2022 14:00
Hercegovac
3 : 0
Stakorina
OOK Leotar
Trebinje
3 : 0
Rudo
Rudo
13.11.2022 15:00
OOK Leotar
3 : 0
Rudo
Smeč
Lukavac
2 : 3
Napredak
Odžak
13.11.2022 16:00
Smeč
2 : 3
Napredak
Mikasa
Tuzla
0 : 3
Srebrenik
Srebrenik
13.11.2022 17:00
Mikasa
0 : 3
Srebrenik
Bosna
Kalesija
3 : 0
Žepče
Žepče
13.11.2022 17:00
Bosna
3 : 0
Žepče
Čelik-R
Zenica
0 : 3
Breza 1934
Breza
13.11.2022 15:00
Čelik-R
0 : 3
Breza 1934
Alipašino Polje
Sarajevo
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
13.11.2022 13:00
Alipašino Polje
0 : 3
Ilijaš
Smeč DN
Brčko
3 : 0
Tešanj
Tešanj
13.11.2022 13:00
Smeč DN
3 : 0
Tešanj
Turbina
Jablanica
0 : 3
Ilidža
Ilidža
13.11.2022 12:00
Turbina
0 : 3
Ilidža
Vogošća
Vogošća
1 : 3
Bosna
Sarajevo
13.11.2022 18:00
Vogošća
1 : 3
Bosna
Sloga
Doboj
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
13.11.2022
Sloga
0 : 3
Crvena zvijezda
Derventa
Derventa
0 : 3
Modriča
Modriča
13.11.2022 12:00
Derventa
0 : 3
Modriča
Rudar
Ugljevik
3 : 2
Radnik
Bijeljina
13.11.2022 13:00
Rudar
3 : 2
Radnik
Han Pijesak
Han Pijesak
3 : 1
Volero
Pale
13.11.2022 17:00
Han Pijesak
3 : 1
Volero
Bratunac
Bratunac
3 : 0
Glasinac
Sokolac
13.11.2022 17:00
Bratunac
3 : 0
Glasinac
Velež
Nevesinje
3 : 0
ŽOK Leotar
Trebinje
13.11.2022 11:00
Velež
3 : 0
ŽOK Leotar
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Gacko
Gacko
13.11.2022 11:00
Hercegovac
3 : 0
Gacko

Rukomet

Višegrad
Višegrad
32 : 32
Kozara (G)
Gradiška
13.11.2022 18:00
Višegrad
32 : 32
Kozara (G)
Mladost
Banja Luka
45 : 13
Sloga
Prnjavor
13.11.2022 18:00
Mladost
45 : 13
Sloga
ORK Borac
Banja Luka
29 : 35
Drina
Zvornik
13.11.2022 15:30
ORK Borac
29 : 35
Drina
Srbac
Srbac
28 : 28
Prijedor
Prijedor
13.11.2022 18:00
Srbac
28 : 28
Prijedor
Teslić
Teslić
34 : 28
ORK BL
Banja Luka
13.11.2022 17:00
Teslić
34 : 28
ORK BL
Sava 2019
Brod
27 : 26
Laktaši 2020
Laktaši
13.11.2022 17:00
Sava 2019
27 : 26
Laktaši 2020
Velež
Mostar
31 : 34
Bosna
Sarajevo
13.11.2022 15:30
Velež
31 : 34
Bosna
Briješće
Sarajevo
24 : 24
Radnički
Goražde
13.11.2022 14:00
Briješće
24 : 24
Radnički
Čapljina
Čapljina
29 : 24
Respect
Sarajevo
13.11.2022 18:00
Čapljina
29 : 24
Respect
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
29 : 29
Rvacka
Livno
13.11.2022 17:00
Sloga
29 : 29
Rvacka
Bosna
Tešanj
34 : 23
Kiseljak
Kiseljak
13.11.2022 16:00
Bosna
34 : 23
Kiseljak
Žepče
Žepče
47 : 37
Jajce
Jajce
13.11.2022 16:00
Žepče
47 : 37
Jajce
Čelik
Zenica
27 : 28
Čelik Junior
Zenica
13.11.2022 16:00
Čelik
27 : 28
Čelik Junior
Mladost
Rogatica
26 : 19
Derventa
Derventa
13.11.2022 18:00
Mladost
26 : 19
Derventa
Borac 2
Banja Luka
33 : 20
Borja
Teslić
13.11.2022 17:30
Borac 2
33 : 20
Borja
Radnik
Bijeljina
38 : 31
Mladost 1960
Banja Luka
13.11.2022 16:00
Radnik
38 : 31
Mladost 1960
Komovi
Andrijevica
28 : 25
Zeta
Podgorica
13.11.2022 15:00
Komovi
28 : 25
Zeta
Živinice
Živinice
28 : 33
Jedinstvo
Tuzla
13.11.2022 16:00
Živinice
28 : 33
Jedinstvo
Turbina
Jablanica
31 : 41
Lokomotiva
Mostar
13.11.2022 17:00
Turbina
31 : 41
Lokomotiva
Komovi
Andrijevica
21 : 39
Budvanska rivijera
Budva
13.11.2022 19:00
Komovi
21 : 39
Budvanska rivijera

Vaterpolo

BVU Vračar
Beograd
7 : 11
Borac
Banja Luka
13.11.2022 17:00
BVU Vračar
7 : 11
Borac
Palilula
Beograd
11 : 8
Singidunum
Beograd
13.11.2022 20:30
Palilula
11 : 8
Singidunum
Dorćol
Beograd
17 : 18
Taurunum
Zemun
13.11.2022 17:30
Dorćol
17 : 18
Taurunum
Košutnjak
Beograd
6 : 15
TENT
Obrenovac
13.11.2022 21:00
Košutnjak
6 : 15
TENT