XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 237 utakmica za dan
Nedelja, 12 Mart 2023


Fudbal

Sloga Meridian
Doboj
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
12.03.2023 15:00
Sloga Meridian
0 : 1
Željezničar
PosuŔje
PosuŔje
0 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
12.03.2023 13:00
PosuŔje
0 : 1
Å iroki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Velež
Mostar
12.03.2023 15:00
Sarajevo
0 : 1
Velež
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 3
Sloboda (NG)
Novi Grad
12.03.2023 14:00
Slavija
2 : 3
Sloboda (NG)
Podrinje
Janja
2 : 0
Modriča
Modriča
12.03.2023 14:00
Podrinje
2 : 0
Modriča
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
6 : 2
Omarska
Omarska
12.03.2023 14:00
Zvijezda 09
6 : 2
Omarska
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
2 : 2
Kozara
GradiŔka
12.03.2023 14:00
Sloboda (MG)
2 : 2
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
12.03.2023 14:00
Rudar Prijedor
1 : 2
Krupa
Željezničar
Banja Luka
2 : 0
LaktaŔi
LaktaŔi
12.03.2023 14:00
Željezničar
2 : 0
LaktaŔi
Drina
Zvornik
1 : 0
Tekstilac
Derventa
12.03.2023 14:00
Drina
1 : 0
Tekstilac
Ljubić
Prnjavor
3 : 1
Sutjeska
Foča
12.03.2023 14:00
Ljubić
3 : 1
Sutjeska
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Famos
Vojkovići
12.03.2023 14:00
Radnik
1 : 0
Famos
BSK
Banja Luka
2 : 0
FSA
Prijedor
12.03.2023 14:00
BSK
2 : 0
FSA
Jedinstvo
Žeravica
3 : 0
Čelinac
Čelinac
12.03.2023 11:00
Jedinstvo
3 : 0
Čelinac
Gorica
Å ipovo
8 : 3
Borac (Å )
Å amac
12.03.2023 14:00
Gorica
8 : 3
Borac (Å )
Ukrina
Čečava
0 : 3
Sloga (T)
Trn
12.03.2023 14:00
Ukrina
0 : 3
Sloga (T)
Stakorina
Čajniče
2 : 0
Velež
Nevesinje
12.03.2023 14:00
Stakorina
2 : 0
Velež
Romanija
Pale
3 : 0
Rudar 1925
Ugljevik
12.03.2023 14:00
Romanija
3 : 0
Rudar 1925
Podrinje
TrÅ”ić
1 : 3
Mladost (G)
Gacko
12.03.2023 14:00
Podrinje
1 : 3
Mladost (G)
Glasinac 1936
Sokolac
1 : 2
Vlasenica
Vlasenica
12.03.2023 14:00
Glasinac 1936
1 : 2
Vlasenica
Rudanka
Rudanka
1 : 2
Hajduk (B)
BatkuŔa
12.03.2023 14:30
Rudanka
1 : 2
Hajduk (B)
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 1
Zvijezda
Kakmuž
12.03.2023 14:30
Crvena zvijezda
3 : 1
Zvijezda
Hajduk (K)
Kožuhe
2 : 5
Ozren
Petrovo
12.03.2023 14:30
Hajduk (K)
2 : 5
Ozren
NaŔa krila
Kostajnica
1 : 1
Željezničar
Doboj
12.03.2023 14:30
NaŔa krila
1 : 1
Željezničar
Omladinac
Modriča
5 : 0
Pridjel
Pridjel Donji
12.03.2023 14:30
Omladinac
5 : 0
Pridjel
Lokanj
Lokanj
2 : 2
Jedinstvo
Roćević
12.03.2023 14:30
Lokanj
2 : 2
Jedinstvo
Birač
Derventa
12.03.2023
14:30
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
12.03.2023 14:30
Birač
:
Mladost (BS)
Partizan
Donja Trnova
0 : 2
Zadrugar
Donje Crnjelovo
12.03.2023 14:30
Partizan
0 : 2
Zadrugar
Šekovići
Šekovići
2 : 1
Budućnost
Skelani
12.03.2023 14:30
Šekovići
2 : 1
Budućnost
OFK Trnovica
Trnovica
2 : 1
Lokomotiva
Brčko
12.03.2023 14:30
OFK Trnovica
2 : 1
Lokomotiva
OFK Brezik
Gornji Brezik
12.03.2023
14:30
Drina
Batar
12.03.2023 14:30
OFK Brezik
:
Drina
Gomionica
Bronzani Majdan
1 : 0
Vrbas
Banja Luka
12.03.2023 14:00
Gomionica
1 : 0
Vrbas
Sloga Nektar
Potkozarje
1 : 0
Spartak 2013
Banja Luka
12.03.2023 14:00
Sloga Nektar
1 : 0
Spartak 2013
Sloboda
Piskavica
1 : 0
Å njegotina
Velika Å njegotina
12.03.2023 14:00
Sloboda
1 : 0
Å njegotina
Zmijanje
Kola
3 : 0
Mladost Farmaprom
Zalužani
12.03.2023 14:00
Zmijanje
3 : 0
Mladost Farmaprom
Rekreativo
Banja Luka
3 : 1
Borac
Drvar
12.03.2023 14:00
Rekreativo
3 : 1
Borac
Sloga
JakeÅ”
5 : 2
Mladost (ST)
Srpska TiŔina
12.03.2023 14:30
Sloga
5 : 2
Mladost (ST)
Partizan
Koprivna
4 : 0
Vranjak
Vranjak
12.03.2023 14:30
Partizan
4 : 0
Vranjak
Zadrugar
Tarevci
1 : 3
Budućnost
Gornja Slatina
12.03.2023 17:30
Zadrugar
1 : 3
Budućnost
Sloga 73
Ždreban
4 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
12.03.2023 14:30
Sloga 73
4 : 0
Bratstvo
Kladari Gornji
Kladari Gornji
2 : 2
Trebavac
Vranjak
12.03.2023 14:30
Kladari Gornji
2 : 2
Trebavac
ViŔnjik
Modriča
2 : 5
Pelagićevo 21
Pelagićevo
12.03.2023 14:30
ViŔnjik
2 : 5
Pelagićevo 21
Crkvina
Crkvina
5 : 1
Dobor
Modriča
12.03.2023 14:30
Crkvina
5 : 1
Dobor
Posavina
MiloŔevac
4 : 1
Mladost (D)
Dobrinja
12.03.2023 14:30
Posavina
4 : 1
Mladost (D)
Omladinac
Brestovčina
0 : 0
Bratstvo (K)
Kozinci
12.03.2023 15:00
Omladinac
0 : 0
Bratstvo (K)
Radnički
Lukavac
0 : 2
Goražde
Goražde
12.03.2023 15:00
Radnički
0 : 2
Goražde
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Mladost
Doboj/Kakanj
12.03.2023 15:00
Jedinstvo
1 : 2
Mladost
Stupčanica
Olovo
1 : 0
Radnik
Hadžići
12.03.2023 15:00
Stupčanica
1 : 0
Radnik
Travnik
Travnik
0 : 1
Simm-Bau
Kosova
12.03.2023 15:00
Travnik
0 : 1
Simm-Bau
FK Vitez
Vitez
4 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
12.03.2023 15:00
FK Vitez
4 : 1
Podgrmeč
Romari
Vitez
0 : 1
Kiseljak
Kiseljak
12.03.2023 15:00
Romari
0 : 1
Kiseljak
VlaÅ”ić
Turbe
2 : 2
Rudar (HB)
Han Bila
12.03.2023 15:00
VlaÅ”ić
2 : 2
Rudar (HB)
Vitez
Bužim
0 : 2
Rudar (K)
Kamengrad
12.03.2023 15:00
Vitez
0 : 2
Rudar (K)
Brnjaci
Brnjaci
1 : 1
NK Vitez
Vitez
12.03.2023 15:00
Brnjaci
1 : 1
NK Vitez
Prokosovići
Prokosovići
0 : 3
Gornji Rahić
Gornji Rahić
12.03.2023 15:00
Prokosovići
0 : 3
Gornji Rahić
Orahovica 74
Orahovica
5 : 3
Mladost (K)
Kikači
12.03.2023 15:00
Orahovica 74
5 : 3
Mladost (K)
Sloga
TojÅ”ići
0 : 2
Seona
Seona
12.03.2023 15:00
Sloga
0 : 2
Seona
Priluk
Priluk
1 : 0
Bosna (M)
Mionica
12.03.2023 15:00
Priluk
1 : 0
Bosna (M)
Kolina
Ustikolina
1 : 0
Famos
Hrasnica
12.03.2023 15:00
Kolina
1 : 0
Famos
Usora
Žabljak-Usora
2 : 0
Natron
Maglaj
12.03.2023 15:00
Usora
2 : 0
Natron
Baton
Sarajevo
0 : 1
IlijaÅ”
IlijaÅ”
12.03.2023 15:00
Baton
0 : 1
IlijaÅ”
Žepče
Žepče
1 : 1
Krivaja
Zavidovići
12.03.2023 15:00
Žepče
1 : 1
Krivaja
MoŔevac
MoŔevac
1 : 5
Čelik
Zenica
12.03.2023 15:00
MoŔevac
1 : 5
Čelik
Neum
Neum
2 : 1
Brotnjo
Čitluk
12.03.2023 15:00
Neum
2 : 1
Brotnjo
Grude
Grude
4 : 1
Rama
Prozor-Rama
12.03.2023 15:00
Grude
4 : 1
Rama
KameŔnica
Podhum
1 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
12.03.2023 15:00
KameŔnica
1 : 1
Sloga
KruŔevo
KruŔevo
2 : 1
Turbina
Jablanica
12.03.2023 15:00
KruŔevo
2 : 1
Turbina
Klis
Buturović Polje
2 : 1
Troglav 1918
Livno
12.03.2023 15:00
Klis
2 : 1
Troglav 1918
ViÅ”ići
ViÅ”ići
3 : 0
LjubuŔki
LjubuŔki
12.03.2023 15:00
ViÅ”ići
3 : 0
LjubuŔki
Stolac
Stolac
2 : 0
Čapljina
Čapljina
12.03.2023 15:00
Stolac
2 : 0
Čapljina
Jedinstvo 1952
Vučkovci
2 : 1
Trebava
Donja Zelinja
12.03.2023 12:30
Jedinstvo 1952
2 : 1
Trebava
Doboj Istok
Doboj Istok
0 : 0
Rainci
Gornji Rainci
12.03.2023 15:00
Doboj Istok
0 : 0
Rainci
Mladost 78
Donje Vukovije
1 : 2
Rijeka
Šerići
12.03.2023 15:00
Mladost 78
1 : 2
Rijeka
Željezničar
Jelovče Selo
3 : 2
Omladinac 68
Mionica
12.03.2023 15:00
Željezničar
3 : 2
Omladinac 68
Vražići 92
Vražići
4 : 2
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
12.03.2023 15:00
Vražići 92
4 : 2
Ingram
Pribava
Pribava
3 : 0
Stjepan Polje
Stjepan Polje
12.03.2023 15:00
Pribava
3 : 0
Stjepan Polje
BSK
Bokavići
6 : 3
Mladost (B)
Velika Brijesnica
12.03.2023 15:00
BSK
6 : 3
Mladost (B)
Sloga
Bikodže
0 : 3
Rudar
Zagorje
12.03.2023 15:00
Sloga
0 : 3
Rudar
Turija
Turija
3 : 4
Željezničar
DoboŔnica
12.03.2023 15:00
Turija
3 : 4
Željezničar
Bukovik
Gornji Srebrenik
1 : 0
Å pionica 1953
Å pionica
12.03.2023 15:00
Bukovik
1 : 0
Å pionica 1953
Mladost (D)
Doborovci
3 : 0
Jedinstvo (H)
Huskići
12.03.2023 15:00
Mladost (D)
3 : 0
Jedinstvo (H)
25 maj
Uroža
1 : 0
Jedinstvo (L)
Lukavica
12.03.2023 15:00
25 maj
1 : 0
Jedinstvo (L)
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
4 : 1
Partizan
Kiseljak
12.03.2023 15:00
Mladost (GT)
4 : 1
Partizan
Rudar
Bukinje
3 : 1
Omladinac RMU
Đurđevik
12.03.2023 15:00
Rudar
3 : 1
Omladinac RMU
Memići
Memići
4 : 2
Omazići 1937
Omazići
12.03.2023 15:00
Memići
4 : 2
Omazići 1937
OFK Tuzla
Tuzla
2 : 3
KruŔik
Gornje Vukovije
12.03.2023 15:00
OFK Tuzla
2 : 3
KruŔik
Radnički (N)
NiÅ”
2 : 3
Voždovac
Beograd
12.03.2023 14:00
Radnički (N)
2 : 3
Voždovac
Radnik
Surdulica
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
12.03.2023 14:00
Radnik
0 : 0
Javor Matis
Mladost (L)
Lučani
0 : 3
Partizan
Beograd
12.03.2023 18:15
Mladost (L)
0 : 3
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
12.03.2023 16:00
Crvena zvezda
5 : 1
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
OFK VrŔac
VrŔac
12.03.2023 14:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
OFK VrŔac
Trayal
KruŔevac
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
12.03.2023 16:00
Trayal
2 : 1
RFK Grafičar
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
12.03.2023 14:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 0
GFK Sloboda
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
12.03.2023 14:00
Zlatibor
1 : 1
Radnički (NB)
Železničar
Pančevo
1 : 0
Inđija Toyo Tires
Inđija
12.03.2023 14:00
Železničar
1 : 0
Inđija Toyo Tires
IMT
Beograd
2 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
12.03.2023 14:00
IMT
2 : 1
Metalac
Loznica
Loznica
0 : 0
Mačva
Å abac
12.03.2023 14:00
Loznica
0 : 0
Mačva
Mornar
Bar
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
12.03.2023 14:00
Mornar
0 : 1
OFK Petrovac
Budućnost
Podgorica
4 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
12.03.2023 18:00
Budućnost
4 : 0
Jedinstvo
Dečić
Tuzi
0 : 0
Arsenal
Tivat
12.03.2023 18:00
Dečić
0 : 0
Arsenal
Rudar
Pljevlja
1 : 4
Sutjeska
NikÅ”ić
12.03.2023 15:00
Rudar
1 : 4
Sutjeska
Fulham
0 : 3
Arsenal
London
12.03.2023 15:00
Fulham
0 : 3
Arsenal
Manchester United
Manchester
0 : 0
Southampton
Southampton, Hampshire
12.03.2023 15:00
Manchester United
0 : 0
Southampton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
12.03.2023 17:30
Newcastle United
2 : 1
Wolverhampton
West Ham United
London
1 : 1
Aston Villa
Birmingham
12.03.2023 15:00
West Ham United
1 : 1
Aston Villa
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
1899 Hoffenheim
12.03.2023 15:30
SC Freiburg
2 : 1
1899 Hoffenheim
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 1
1. FC Union Berlin
Berlin
12.03.2023 19:30
VfL Wolfsburg
1 : 1
1. FC Union Berlin
Werder Bremen
Bremen
2 : 3
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
12.03.2023 17:30
Werder Bremen
2 : 3
Bayer 04 Leverkusen
AC Ajaccio
0 : 1
Montpellier
Montpellier
12.03.2023 17:00
AC Ajaccio
0 : 1
Montpellier
AJ Auxerre
0 : 0
Stade Rennais
12.03.2023 17:00
AJ Auxerre
0 : 0
Stade Rennais
Angers
Angers
0 : 2
Toulouse
Toulouse
12.03.2023 15:00
Angers
0 : 2
Toulouse
AS Monaco
0 : 1
Stade de Reims
12.03.2023 17:05
AS Monaco
0 : 1
Stade de Reims
Clermont Foot 63
0 : 4
RC Lens
12.03.2023 17:00
Clermont Foot 63
0 : 4
RC Lens
FC Nantes
2 : 2
OGC Nice
12.03.2023 17:00
FC Nantes
2 : 2
OGC Nice
Lille OSC
3 : 3
Olympique Lyonnais
Lyon
12.03.2023 17:00
Lille OSC
3 : 3
Olympique Lyonnais
Lorient
Lorient
2 : 0
Troyes
Troyes
12.03.2023 15:00
Lorient
2 : 0
Troyes
Olympique de Marseille
2 : 2
RC Strasbourg
12.03.2023 17:00
Olympique de Marseille
2 : 2
RC Strasbourg
Stade Brestois 29
1 : 2
Paris Saint-Germain
12.03.2023 17:00
Stade Brestois 29
1 : 2
Paris Saint-Germain
Cremonese
Cremona
0 : 2
Fiorentina
Firenze
12.03.2023 15:00
Cremonese
0 : 2
Fiorentina
Hellas Verona
Verona
1 : 1
Monza
Monza
12.03.2023 15:00
Hellas Verona
1 : 1
Monza
Juventus
Torino
4 : 2
Sampdoria
Genova
12.03.2023 20:45
Juventus
4 : 2
Sampdoria
Lecce
Lecce
0 : 2
Torino
Torino
12.03.2023 12:30
Lecce
0 : 2
Torino
Roma
Roma
3 : 4
Sassuolo
Sassuolo
12.03.2023 18:00
Roma
3 : 4
Sassuolo
Athletic Club
Bilbao
0 : 1
Barcelona
Barcelona
12.03.2023 21:00
Athletic Club
0 : 1
Barcelona
CƔdiz CF
Cadiz
2 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
12.03.2023 20:00
CƔdiz CF
2 : 2
Getafe
Elche CF
Elche
1 : 1
Real Valladolid
Valladolid
12.03.2023 20:00
Elche CF
1 : 1
Real Valladolid
Girona FC
Girona
0 : 1
AtlƩtico Madrid
Madrid
12.03.2023 20:00
Girona FC
0 : 1
AtlƩtico Madrid
RCD Mallorca
Palma
1 : 1
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
12.03.2023 20:00
RCD Mallorca
1 : 1
Real Sociedad
Sevilla
Sevilla
2 : 1
UD AlmerĆ­a
Almeria
12.03.2023 20:00
Sevilla
2 : 1
UD AlmerĆ­a
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Real Betis BalompiƩ
Seville
12.03.2023 20:00
Villarreal
1 : 1
Real Betis BalompiƩ
Borac
Banja Luka
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
12.03.2023 13:00
Borac
1 : 0
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
12.03.2023 11:00
Sloboda
2 : 1
Zvijezda 09
Željezničar Sport team
Banja Luka
3 : 3
Zrinjski
Mostar
12.03.2023 14:00
Željezničar Sport team
3 : 3
Zrinjski
Tomislav
Tomislavgrad
5 : 1
Grude
Grude
12.03.2023 13:30
Tomislav
5 : 1
Grude
Leotar
Trebinje
2 : 2
GOÅ K
Gabela
12.03.2023 12:30
Leotar
2 : 2
GOÅ K
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 1
Jedinstvo
Bihać
12.03.2023 12:00
Sloboda
2 : 1
Jedinstvo
LaktaŔi
LaktaŔi
3 : 0
BSK
Banja Luka
12.03.2023 12:00
LaktaŔi
3 : 0
BSK
Omarska
Omarska
1 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
12.03.2023 12:00
Omarska
1 : 1
Podgrmeč
Sloboda
Novi Grad
4 : 0
Ljubić
Prnjavor
12.03.2023 12:00
Sloboda
4 : 0
Ljubić
UNIS
VogoŔća
4 : 2
Goražde
Goražde
12.03.2023 13:30
UNIS
4 : 2
Goražde
Rudar
Breza
0 : 5
Slavija
Istočno Sarajevo
12.03.2023 13:30
Rudar
0 : 5
Slavija
Sutjeska
Foča
4 : 1
SAÅ K Napredak
Sarajevo
12.03.2023 13:30
Sutjeska
4 : 1
SAÅ K Napredak
Rudar
Kakanj
8 : 2
Travnik
Travnik
12.03.2023 13:30
Rudar
8 : 2
Travnik
NK Vitez
Vitez
1 : 5
Simm Bau
Kosova
12.03.2023 13:30
NK Vitez
1 : 5
Simm Bau
Sport Prevent
Bugojno
8 : 0
Borac
Jelah
12.03.2023 13:30
Sport Prevent
8 : 0
Borac
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Igman
Konjic
12.03.2023 13:00
Zrinjski
1 : 0
Igman
Velež
Mostar
2 : 3
Sarajevo
Sarajevo
12.03.2023 15:00
Velež
2 : 3
Sarajevo
Tuzla City
Tuzla
2 : 3
Borac
Banja Luka
12.03.2023 15:00
Tuzla City
2 : 3
Borac
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 2
Kozara
GradiŔka
12.03.2023 12:00
Krupa
0 : 2
Kozara
Sloboda
Mrkonjić Grad
3 : 4
Jedinstvo
Bihać
12.03.2023 10:00
Sloboda
3 : 4
Jedinstvo
LaktaŔi
LaktaŔi
2 : 2
Borac
Banja Luka
12.03.2023 10:00
LaktaŔi
2 : 2
Borac
UNIS
VogoŔća
1 : 2
Goražde
Goražde
12.03.2023 11:00
UNIS
1 : 2
Goražde
Rudar
Breza
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
12.03.2023 11:00
Rudar
0 : 3
Slavija
Sutjeska
Foča
3 : 1
SAÅ K Napredak
Sarajevo
12.03.2023 11:00
Sutjeska
3 : 1
SAÅ K Napredak
Rudar
Kakanj
4 : 0
Travnik
Travnik
12.03.2023 11:00
Rudar
4 : 0
Travnik
NK Vitez
Vitez
1 : 5
Simm Bau
Kosova
12.03.2023 11:00
NK Vitez
1 : 5
Simm Bau
Sport Prevent
Bugojno
3 : 1
Borac
Jelah
12.03.2023 11:00
Sport Prevent
3 : 1
Borac
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 4
Grude
Grude
12.03.2023 11:00
Tomislav
1 : 4
Grude
Igman
Ilidža
1 : 3
Glasinac 1936
Sokolac
12.03.2023 09:30
Igman
1 : 3
Glasinac 1936
Famos (H)
Hrasnica
2 : 4
Romanija
Pale
12.03.2023 11:00
Famos (H)
2 : 4
Romanija
Željezničar
Sarajevo
4 : 1
Famos (V)
Vojkovići
12.03.2023 14:00
Željezničar
4 : 1
Famos (V)
Igman
Konjic
0 : 2
Zrinjski
Mostar
12.03.2023 11:00
Igman
0 : 2
Zrinjski
Velež
Mostar
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
12.03.2023 13:00
Velež
1 : 3
Sarajevo
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 5
Borac
Banja Luka
12.03.2023 13:00
Tuzla City
0 : 5
Borac
Proleter
Teslić
0 : 6
Željezničar Sport Team
Banja Luka
12.03.2023 13:00
Proleter
0 : 6
Željezničar Sport Team
Proleter
Teslić
0 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
12.03.2023 15:00
Proleter
0 : 0
Željezničar Sport Team
Borac
Banja Luka
0 : 1
Libero
Goražde
12.03.2023 15:30
Borac
0 : 1
Libero
Radnik Bumerang
Bijeljina
1 : 2
Emina
Mostar
12.03.2023 15:00
Radnik Bumerang
1 : 2
Emina
Brotnjo
Čitluk
1 : 2
Inter
PosuŔje
12.03.2023 14:00
Brotnjo
1 : 2
Inter
FK Sloboda
Tuzla
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
12.03.2023 14:00
FK Sloboda
1 : 0
Sarajevo
Sloga
Zemun
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
12.03.2023 12:00
Sloga
0 : 3
Crvena zvezda
Rad
Beograd
0 : 1
Požarevac
Požarevac
12.03.2023 15:00
Rad
0 : 1
Požarevac
Moskva
Novi Sad
1 : 5
Zemun
Zemun
12.03.2023 13:00
Moskva
1 : 5
Zemun
Napredak Junior 2018
KruŔevac
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
12.03.2023 15:00
Napredak Junior 2018
2 : 3
Kolubara
Radnički 1923
Kragujevac
8 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
12.03.2023 15:15
Radnički 1923
8 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Viktorija
Slavonski Brod
1 : 4
Donat
Zadar
12.03.2023 15:00
Viktorija
1 : 4
Donat
Osijek
Osijek
2 : 1
Split
Split
12.03.2023 15:00
Osijek
2 : 1
Split
Rijeka
Rijeka
0 : 4
Dinamo
Zagreb
12.03.2023 15:00
Rijeka
0 : 4
Dinamo
Fortuna
Živinice
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
12.03.2023 11:00
Fortuna
3 : 0
Lokomotiva

Futsal

Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
6 : 2
Sarajevo
Sarajevo
12.03.2023 18:00
Sloga
6 : 2
Sarajevo
Doboj
Doboj
3 : 9
Salines
Tuzla
12.03.2023 20:00
Doboj
3 : 9
Salines
Mostar SG
Mostar
5 : 6
Radnik MD Å op
Bijeljina
12.03.2023 17:00
Mostar SG
5 : 6
Radnik MD Å op
Radnik 2022
Donji Vakuf
5 : 3
Bihać 1260
Bihać
12.03.2023 17:00
Radnik 2022
5 : 3
Bihać 1260
Bubamara
Cazin
6 : 4
Jajce
Jajce
12.03.2023 18:00
Bubamara
6 : 4
Jajce
Lux
Brčko
2 : 2
Drina
Goražde
12.03.2023 18:00
Lux
2 : 2
Drina
Lilium
Doboj Istok
6 : 2
Kaskada
Gračanica
12.03.2023 18:00
Lilium
6 : 2
Kaskada
Žepče
Žepče
5 : 3
Fojnica
Fojnica
12.03.2023 19:00
Žepče
5 : 3
Fojnica
Neimari
Zenica
6 : 3
TeŔanj
TeŔanj
12.03.2023 16:00
Neimari
6 : 3
TeŔanj
Čapljina
Čapljina
3 : 1
Zrinjski
Mostar
12.03.2023 18:00
Čapljina
3 : 1
Zrinjski
Čulin Mlin
Livno
7 : 0
Seljak
Livno
12.03.2023 18:00
Čulin Mlin
7 : 0
Seljak
Radnik MD Å op
Bijeljina
6 : 2
Jahorina
Pale
12.03.2023 19:00
Radnik MD Å op
6 : 2
Jahorina

KoŔarka

Mega MIS
Beograd
93 : 86
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
12.03.2023 12:00
Mega MIS
93 : 86
MZT Skopje Aerodrom
Mornar Barsko zlato
Bar
104 : 99
Borac Mozzart
Čačak
12.03.2023 19:30
Mornar Barsko zlato
104 : 99
Borac Mozzart
Zadar
Zadar
81 : 59
Cedevita Olimpija
Ljubljana
12.03.2023 17:30
Zadar
81 : 59
Cedevita Olimpija
Vrijednosnice Osijek
Osijek
77 : 80
Spars Ilidža
Sarajevo
12.03.2023 12:00
Vrijednosnice Osijek
77 : 80
Spars Ilidža
Sutjeska
NikÅ”ić
77 : 70
Sloga
Kraljevo
12.03.2023 18:00
Sutjeska
77 : 70
Sloga
Zlatibor Gold Gondola
Čajetina
97 : 106
Krka
Novo Mesto
12.03.2023 15:00
Zlatibor Gold Gondola
97 : 106
Krka
Zrinjski
Mostar
70 : 104
Budućnost Prolab
Bijeljina
12.03.2023 18:00
Zrinjski
70 : 104
Budućnost Prolab
Varda HE
ViŔegrad
64 : 72
Radnik BN Basket
Bijeljina
12.03.2023 18:00
Varda HE
64 : 72
Radnik BN Basket
Bratunac
Bratunac
70 : 54
Modriča
Modriča
12.03.2023 17:00
Bratunac
70 : 54
Modriča
Best
Doboj
71 : 57
Å amac
Å amac
12.03.2023 18:00
Best
71 : 57
Å amac
Rudar 2015
Ugljevik
92 : 79
Rudar
Ugljevik
12.03.2023 18:00
Rudar 2015
92 : 79
Rudar
Mladost
Kotor VaroÅ”
61 : 76
Lijevče
Nova Topola
12.03.2023 18:00
Mladost
61 : 76
Lijevče
Una
Kozarska Dubica
61 : 74
Basket 2000
Banja Luka
12.03.2023 18:00
Una
61 : 74
Basket 2000
Hunters
Prijedor
80 : 96
Pliva
Å ipovo
12.03.2023 18:00
Hunters
80 : 96
Pliva
Mladost 2
Mrkonjić Grad
75 : 84
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
12.03.2023 18:00
Mladost 2
75 : 84
Akademija Borac MP 2
Mladost Bulldogs
Prnjavor
84 : 68
Kozara
GradiŔka
12.03.2023 18:00
Mladost Bulldogs
84 : 68
Kozara
Leotar 2
Trebinje
71 : 80
Jahorina
Pale
12.03.2023 18:00
Leotar 2
71 : 80
Jahorina
Orlovi
Banja Luka
100 : 61
Kozara
GradiŔka
12.03.2023 17:30
Orlovi
100 : 61
Kozara
Lavovi
Brčko
92 : 60
Play Off
Sarajevo
12.03.2023 16:00
Lavovi
92 : 60
Play Off

Odbojka

ŽOK Leotar
Trebinje
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
12.03.2023 15:00
ŽOK Leotar
3 : 0
Crvena zvijezda
Drina
Zvornik
3 : 1
Velež
Nevesinje
12.03.2023 15:00
Drina
3 : 1
Velež
Prijedor
Prijedor
2 : 3
Balkana MP
Mrkonjić Grad
12.03.2023 16:00
Prijedor
2 : 3
Balkana MP
Vožd
Prijedor
3 : 0
Kozara
GradiŔka
12.03.2023 11:30
Vožd
3 : 0
Kozara
Smeč
Novi Grad
0 : 3
GradiŔka
GradiŔka
12.03.2023 13:00
Smeč
0 : 3
GradiŔka
Modriča Novoprom
Modriča
3 : 1
Derventa
Derventa
12.03.2023 14:00
Modriča Novoprom
3 : 1
Derventa
Bimal-Jedinstvo
Brčko
3 : 0
BL Volley
Banjaluka
12.03.2023 18:00
Bimal-Jedinstvo
3 : 0
BL Volley
Smeč
Lukavac
3 : 2
Stars
Živinice
12.03.2023 16:00
Smeč
3 : 2
Stars
Napredak
Odžak
3 : 0
Bosna
Kalesija
12.03.2023 17:00
Napredak
3 : 0
Bosna
Srebrenik
Srebrenik
0 : 3
Maglaj
Maglaj
12.03.2023 15:00
Srebrenik
0 : 3
Maglaj
Žepče
Žepče
0 : 3
Lami
Brčko
12.03.2023 14:00
Žepče
0 : 3
Lami
Željezara
Zenica
3 : 0
AlipaŔino Polje
Sarajevo
12.03.2023 15:00
Željezara
3 : 0
AlipaŔino Polje
Centar ORT
Sarajevo
3 : 1
IlijaÅ”
IlijaÅ”
12.03.2023 15:00
Centar ORT
3 : 1
IlijaÅ”
TeŔanj
TeŔanj
0 : 3
Block Out
Zenica
12.03.2023 13:00
TeŔanj
0 : 3
Block Out
Bosna
Sarajevo
3 : 0
Turbina
Jablanica
12.03.2023 13:00
Bosna
3 : 0
Turbina
VogoŔća
VogoŔća
3 : 0
Bihać
Bihać
12.03.2023 16:00
VogoŔća
3 : 0
Bihać
Student
Mostar
0 : 3
Ilidža
Ilidža
12.03.2023 14:00
Student
0 : 3
Ilidža
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 3
Gimnazijalac
Kotor
12.03.2023 19:30
Jedinstvo
0 : 3
Gimnazijalac

Rukomet

Bijeljina
Bijeljina
40 : 25
Sloga
Prnjavor
12.03.2023 15:00
Bijeljina
40 : 25
Sloga
Drina
Zvornik
26 : 25
Kozara (G)
GradiŔka
12.03.2023 18:00
Drina
26 : 25
Kozara (G)
Glasinac
Sokolac
25 : 30
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
12.03.2023 18:00
Glasinac
25 : 30
Kozara (KD)
ORK Borac
Banja Luka
28 : 31
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
12.03.2023 19:00
ORK Borac
28 : 31
Kotor VaroÅ”
Prijedor
Prijedor
39 : 25
SrednjoŔkolac
Novi Grad
12.03.2023 17:00
Prijedor
39 : 25
SrednjoŔkolac
Sava 2019
Brod
28 : 23
Srbac
Srbac
12.03.2023 17:00
Sava 2019
28 : 23
Srbac
Čelik Junior
Zenica
32 : 28
Kiseljak
Kiseljak
12.03.2023 13:00
Čelik Junior
32 : 28
Kiseljak
Nova Bila
Nova Bila
28 : 31
Rudar
Banovići
12.03.2023 18:00
Nova Bila
28 : 31
Rudar
Borac
Banja Luka
34 : 22
Zrinjski
Mostar
12.03.2023 17:00
Borac
34 : 22
Zrinjski