Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
PokuÅ”ava se Famos vratiti nakon primljenog gola, stvorili su dvije poluprilike, ali bez promjene rezultata. Radnik nakon pogotka Ristića nije prijetio Rončeviću
73'
Radnik vodi pogotkom DuÅ”ana Ristića iz penala. Krenuli su ofanzivno od samog starta drugog dijela i stigli su do željenog gola
56'
Kraj prvog poluvremena u Bijeljini, 0:0. Famos jako dobro izgleda na terenu, nisu dozvolili domaćinu da se razmaÅ”e
45'
Sjajna Å”ansa za Radnik, Sreten MiloÅ”ević je mogao dovesti Radnik u vodstvo, ali se ispriječio Igor Rončević i odbranio
26'
Dvadeset minuta igre u Bijeljini. Radnik viŔe drži loptu, ali se Famos dobro brani. Bez prilika do sada, tek jedan pokuŔaj Kote JoŔikave, lopta ide pored gola
20'
Postava
Igor Rončević(G) , Nikola Cicović , Nikola Novković , Kenan Hadžibegović , Dejan BjeloÅ” , Lazar Babić , Kota Yoshikawa , Mladen Perović , Haru Nakagaki , Marko TeÅ”anović (K), Marko Å krba , REZERVE Marko Terzić(G) , Marko MitraÅ”inović , Mladen Drakul , Adnan VraneÅ”ić , Luka Ančić , Dragan Pavlović , Ognjen Mičić , Strahinja Dragović , Strahinja Sudžum ,
Protokol
Sudije: Milan Kukrika (Trebinje)[Glavni], Danijel Mićić (Doboj) [Pomoćnik], Milan Dujaković (Banja Luka) [Pomoćnik],