LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
29.03.2023 15:00 | LjubiÄ | 1 : 2 | Slavija | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
29.03.2023 15:00 | Radnik | 2 : 1 | Drina | ||||||
Famos
VojkoviÄi
|
|
ŽeljezniÄar
Banja Luka
|
29.03.2023 15:00 | Famos | 2 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
29.03.2023 15:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sloboda (MG)
MrkonjiÄ Grad
|
29.03.2023 15:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Sloboda (MG) | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”iÄi
|
29.03.2023 15:00 | LaktaŔi | 0 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Podrinje
Janja
|
29.03.2023 15:00 | Krupa | 3 : 1 | Podrinje | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
29.03.2023 15:00 | Kozara | 2 : 1 | Sloboda (NG) | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
29.03.2023 15:00 | Omarska | 0 : 0 | ModriÄa |
Proleter
TesliÄ
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
29.03.2023 16:00 | Proleter | 1 : 2 | Crni vrh |
Janja 2009
Janja
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
29.03.2023 15:00 | Janja 2009 | 2 : 1 | Mladost (VO) |
Biseri
Äatrnja
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
29.03.2023 15:30 | Biseri | 1 : 2 | Torpedo |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
OFK LauÅ”
Banja Luka
|
29.03.2023 14:30 | Sloga Nektar | 0 : 2 | OFK LauÅ” | ||||||
Sloboda
Piskavica
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
29.03.2023 14:30 | Sloboda | 1 : 4 | Naprijed | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Polet KrajiŔnik
RamiÄi-DragoÄaj
|
29.03.2023 13:00 | Rekreativo | 2 : 4 | Polet KrajiŔnik | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
29.03.2023 14:30 | Karanovac | 0 : 4 | Krupa |
Bokelj
Kotor
|
|
Zeta
Golubovci
|
29.03.2023 15:00 | Bokelj | 1 : 2 | Zeta | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Grbalj
RadanoviÄi
|
29.03.2023 15:00 | Podgorica | 0 : 0 | Grbalj | ||||||
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
29.03.2023 15:00 | Ortrant - Olimpic | 2 : 0 | Igalo |
Kozara
GradiŔka
|
|
Radnik (B)
Bijeljina
|
29.03.2023 14:00 | Kozara | 0 : 0 | Radnik (B) |
Baton
Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
29.03.2023 20:00 | Baton | 3 : 1 | Romanija |
Rama
Rama-Prozor
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
29.03.2023 17:00 | Rama | 0 : 2 | Sloga |
Fortuna
Zenica
|
|
Bosna
Visoko
|
29.03.2023 15:30 | Fortuna | 2 : 2 | Bosna | ||||||
StupÄanica
Olovo
|
|
Rudar (B)
Breza
|
29.03.2023 11:30 | StupÄanica | 3 : 1 | Rudar (B) | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Sporting
Zenica
|
29.03.2023 11:30 | Mladost | 3 : 0 | Sporting | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Tempo sport
Zenica
|
29.03.2023 11:30 | Äelik | 4 : 1 | Tempo sport |
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
29.03.2023 11:30 | ŽepÄe 1919 | 0 : 5 | TOÅ K | ||||||
MoŔevac
MoŔevac
|
|
Pobjeda
TeŔanjka
|
29.03.2023 11:30 | MoŔevac | 2 : 3 | Pobjeda | ||||||
Usora
Usora - Žabljak
|
|
Novi Å eher
Novi Å eher
|
29.03.2023 13:30 | Usora | 0 : 4 | Novi Å eher | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
29.03.2023 17:30 | Simm Bau | 0 : 0 | Krivaja | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Natron
Maglaj
|
29.03.2023 11:30 | Nemila | 0 : 5 | Natron |
IliÄka 01
BrÄko
|
|
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
29.03.2023 16:30 | IliÄka 01 | 3 : 1 | PelagiÄevo |
StupÄanica
Olovo
|
|
Bosna
Visoko
|
29.03.2023 10:00 | StupÄanica | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Tempo sport
Zenica
|
29.03.2023 10:00 | Rudar | 0 : 4 | Tempo sport | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Sporting
Zenica
|
29.03.2023 10:00 | Rudar (B) | 5 : 2 | Sporting | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
29.03.2023 10:00 | Äelik | 1 : 4 | Mladost (DK) | ||||||
Bosna
Visoko
|
29.03.2023
10:00
|
VareÅ”
VareÅ”
|
29.03.2023 10:00 | Bosna | : | VareÅ” |
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
29.03.2023 10:00 | ŽepÄe 1919 | 0 : 2 | TOÅ K | ||||||
MoŔevac
MoŔevac
|
|
Pobjeda
TeŔanjka
|
29.03.2023 10:00 | MoŔevac | 3 : 1 | Pobjeda | ||||||
Usora
Usora
|
|
Novi Å eher
Novi Å eher
|
29.03.2023 12:00 | Usora | 0 : 10 | Novi Å eher | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
29.03.2023 16:00 | Simm Bau | 3 : 0 | Krivaja | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Natron
Maglaj
|
29.03.2023 10:00 | Nemila | 1 : 3 | Natron |
ŽeljezniÄar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Mladost
NeviÄ Polje
|
29.03.2023 16:30 | ŽeljezniÄar 2011 | 11 : 0 | Mladost |
Iskra
Bugojno
|
|
Emina
Mostar
|
29.03.2023 15:30 | Iskra | 0 : 2 | Emina |
Agram
Zagreb
|
|
Hajduk
Split
|
29.03.2023 15:00 | Agram | 1 : 1 | Hajduk |
Žalgiris Kaunas
Kaunas
|
|
AS Monaco Basket
Monaco
|
29.03.2023 18:00 | Žalgiris Kaunas | 79 : 70 | AS Monaco Basket | ||||||
Crvena zvezda mts
Beograd
|
|
Valencia
Valencia
|
29.03.2023 19:00 | Crvena zvezda mts | 92 : 73 | Valencia | ||||||
Olympiacos
Piraeus
|
|
LDLC ASVEL
Villeurbanne
|
29.03.2023 20:00 | Olympiacos | 81 : 55 | LDLC ASVEL | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Fenerbahce Beko
Istanbul
|
29.03.2023 20:45 | Real Madrid | 90 : 75 | Fenerbahce Beko |
Una
Kozarska Dubica
|
|
Kozara
GradiŔka
|
29.03.2023 | Una | 59 : 72 | Kozara | ||||||
LijevÄe
Nova Topola
|
|
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
|
29.03.2023 18:00 | LijevÄe | 90 : 88 | Akademija Borac MP 2 |
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Mincidelice JL Bourg Basket
Bresse
|
29.03.2023 20:45 | Cedevita Olimpija | 75 : 88 | Mincidelice JL Bourg Basket | ||||||
Prometey
Slobozhanske
|
|
Umana Reyer Venice
Venice
|
29.03.2023 18:00 | Prometey | 93 : 76 | Umana Reyer Venice | ||||||
Ratiopharm Ulm
Ulm
|
|
U-BT Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
|
29.03.2023 19:30 | Ratiopharm Ulm | 91 : 71 | U-BT Cluj-Napoca | ||||||
Joventut
Badalona
|
|
Lietkabelis
Panevezys
|
29.03.2023 20:15 | Joventut | 81 : 60 | Lietkabelis |
Turk Telekom
Ankara
|
|
BuduÄnost VOLI
Podgorica
|
29.03.2023 19:00 | Turk Telekom | 77 : 72 | BuduÄnost VOLI | ||||||
Dolomiti Energia Trento
Trent
|
|
Slask
Wroclaw
|
29.03.2023 20:00 | Dolomiti Energia Trento | 72 : 61 | Slask | ||||||
Gran Canaria
Las Palmas
|
|
Veolia Hamburg Towers
Hamburg
|
29.03.2023 21:00 | Gran Canaria | 86 : 73 | Veolia Hamburg Towers |
Domaljevac
Domaljevac
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
29.03.2023 19:00 | Domaljevac | 3 : 1 | ModriÄa |
Bratunac
Bratunac
|
|
Bimal Jedinstvo
BrÄko
|
29.03.2023 14:00 | Bratunac | 0 : 3 | Bimal Jedinstvo |
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
29.03.2023 18:00 | Borac M:TEL | 22 : 18 | Hercegovina | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Sloboda
Tuzla
|
29.03.2023 20:00 | Krivaja | 33 : 32 | Sloboda | ||||||
IzviÄaÄ
LjubuŔki
|
|
GraÄanica
GraÄanica
|
29.03.2023 19:00 | IzviÄaÄ | 34 : 23 | GraÄanica | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
VogoÅ”Äa
VogoÅ”Äa
|
29.03.2023 19:00 | Leotar | 25 : 29 | VogoÅ”Äa |
Derventa
Derventa
|
|
Mladost 1960
Banja Luka
|
29.03.2023 18:00 | Derventa | 42 : 27 | Mladost 1960 |
Mornar 7
Bar
|
|
Komovi
Andrijevica
|
29.03.2023 | Mornar 7 | 49 : 11 | Komovi |