Ensar Imamagić
Imamamgić glavom nakon slobodnog, Modić brani.
89'
Šut na gol
Gosti su nastavili akciju iako je Šikanjić ležao na suprotnoj strani. Lopta je završila pored gola.
85'
Kontra Kozare, Šikanjić sam izlazi na golmana, ali šutira pored gola.
82'
Šut na gol
Tukao je glavom , nakon centaršuta, pored gola.
79'
Šikanjić tuče pored gola.
74'
Oštar centaršut Rudan prozujao je kroz šesnaesterac Slobode
67'
Prodor Šikanjića, golman sprječeva izbijanjem da lopta dođe do Glišića
66'
Crveni karton
Duško Pepić
Kozara sa igračem manje.
62'
Pljevaljčić zamalo preko gola glavom nakon kornera
59'
Šut Šikanjića, golman šalje loptu u korner.
58'
Šut na gol
Imamamgić neprecizno šutira, preko gola, sa dvadesetak metara.
56'
Prodor Blagojević, golman izbacuje jedva, u korner.
52'
Odličan prodor Glišića, ali prebacuje na drugu stran, šutira Babić, golman brani
50'
Popović šuta posije prodora, ali odbrana blokira udarac.
48'
Šut iz trka sa desne strane i tzrese se mreža gostiju.
44'
Šut Samardžića sa dvadesetak metara, Modić brani.
39'
Šut na gol
Imamamgić šutira po zemlji, Modić lako brani.
36'
Nakon kornera Vladić je pogodio mrežu domaćina.
33'
Šut na gol
14  Srđan Beuk
Tukao je sa dvadesetak metara iskosa, preko gola.
30'
3  Filip Šćekić
Zaradio ga je na klupi za rezervne igrače.
19'
Vode domaći. Šikanjić glavom nakon kornera pogađa mrežu Slobode.
9'
Greška odbrane gostiju, lopta dolazi do Šokanjića, šutira na gol sa desetak metara, ali ide lopta pored gola
1'
Protokol
0. Sudije: Dragan Todić (Doboj) [Glavni], Dejan Stjepanović (Banja Luka) [Pomoćnik], Milan Basrak (Prijedor) [Pomoćnik],