XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
222 utakmica za dan Subota, 22 April 2023


Fudbal

22.04
20:30
┼Żeljezni─Źar
Široki Brijeg
1
0
22.04.2023 20:30 1 : 0
22.04
18:00
Sloboda
Sloga Meridian
0
1
22.04.2023 18:00 0 : 1
22.04
16:30
Slavija
Krupa
3
1
22.04.2023 16:30 3 : 1
22.04
16:30
Kozara
Laktaši
2
1
22.04.2023 16:30 2 : 1
22.04
16:30
Modri─Źa
Sutjeska
1
0
22.04.2023 16:30 1 : 0
22.04
16:30
Sloboda (NG)
Famos
0
1
22.04.2023 16:30 0 : 1
22.04
16:30
Podrinje
Radnik
0
0
22.04.2023 16:30 0 : 0
22.04
16:30
Zvijezda 09
Ljubi─ç
1
1
22.04.2023 16:30 1 : 1
22.04
16:30
Rudar Prijedor
┼Żeljezni─Źar
1
1
22.04.2023 16:30 1 : 1
22.04
16:30
Polet 1926
Proleter
1
2
22.04.2023 16:30 1 : 2
22.04
16:30
Sloga (T)
Progres
4
1
22.04.2023 16:30 4 : 1
22.04
16:30
Borac (Š)
Crni vrh
1
4
22.04.2023 16:30 1 : 4
22.04
16:30
Proleter
Vele┼ż
4
2
22.04.2023 16:30 4 : 2
22.04
16:30
Ili─çka 01
Stakorina
2
1
22.04.2023 16:30 2 : 1
22.04
16:30
Vlasenica
Jedinstvo
2
0
22.04.2023 16:30 2 : 0
22.04
16:30
Mladost (G)
Hercegovac
3
2
22.04.2023 16:30 3 : 2
22.04
16:30
Budu─çnost
Rudar 1925
2
0
22.04.2023 16:30 2 : 0
22.04
17:00
Lijev─Źe
Mladost
5
0
22.04.2023 17:00 5 : 0
22.04
17:00
Bratstvo
Naprijed
0
1
22.04.2023 17:00 0 : 1
22.04
16:30
Rudanka
┼Żeljezni─Źar
3
0
22.04.2023 16:30 3 : 0
22.04
16:30
Trebava
Omladinac
4
2
22.04.2023 16:30 4 : 2
22.04
16:30
Mineral
Naša krila
4
0
22.04.2023 16:30 4 : 0
22.04
16:30
Tabanci
Mladost (BS)
22.04.2023 16:30
22.04
16:00
Partizan
Šekovići
3
0
22.04.2023 16:00 3 : 0
22.04
17:30
Torpedo
Polet
2
0
22.04.2023 17:30 2 : 0
22.04
21:00
Spartak 2013
OFK Banja Luka
6
0
22.04.2023 21:00 6 : 0
22.04
16:30
Vrbas
Mladost Farmaprom
3
3
22.04.2023 16:30 3 : 3
22.04
16:30
Sloga 94
OFK Magnojevi─ç
3
1
22.04.2023 16:30 3 : 1
22.04
16:30
Ljeskovac
Drina
3
1
22.04.2023 16:30 3 : 1
22.04
16:00
Napredak
Jadar
3
0
22.04.2023 16:00 3 : 0
22.04
16:00
Bratstvo
Jardan
3
3
22.04.2023 16:00 3 : 3
22.04
17:00
Mladost
Ratar
3
3
22.04.2023 17:00 3 : 3
22.04
17:30
Milan
OFK No┼żi─Źko
5
1
22.04.2023 17:30 5 : 1
22.04
16:30
Polet
Sava 04
3
0
22.04.2023 16:30 3 : 0
22.04
17:00
Mladost (D)
19 srpanj
3
1
22.04.2023 17:00 3 : 1
22.04
17:00
Vitanovi─çi 78
Korpar
0
7
22.04.2023 17:00 0 : 7
22.04
17:00
Dinamo 75
Kostr─Ź
3
2
22.04.2023 17:00 3 : 2
22.04
17:00
Mramor
Doboj Istok
1
0
22.04.2023 17:00 1 : 0
22.04
17:00
Mramor
Memi─çi
1
1
22.04.2023 17:00 1 : 1
22.04
17:00
Mladost (S)
Trešnjevka
5
1
22.04.2023 17:00 5 : 1
22.04
16:00
Miri
Proleter
1
0
22.04.2023 16:00 1 : 0
22.04
16:00
Teo─Źak
Sapna
1
2
22.04.2023 16:00 1 : 2
22.04
18:00
Crvena zvezda
TSC
4
1
22.04.2023 18:00 4 : 1
TSC
22.04
16:00
Vojvodina
Novi Pazar
4
0
22.04.2023 16:00 4 : 0
22.04
14:00
Napredak
Spartak ┼ŻK
1
0
22.04.2023 14:00 1 : 0
22.04
16:00
IMT
┼Żelezni─Źar
1
1
22.04.2023 16:00
IMT
1 : 1
22.04
14:00
RFK Grafi─Źar
Radni─Źki (SM)
2
2
22.04.2023 14:00 2 : 2
22.04
16:00
In─Ĺija Toyo Tires
Radni─Źki (NB)
0
1
22.04.2023 16:00 0 : 1
22.04
16:00
GFK Sloboda
Loznica
3
0
22.04.2023 16:00 3 : 0
22.04
16:00
Ma─Źva
Zlatibor
0
2
22.04.2023 16:00 0 : 2
22.04
16:00
Metalac
Rad
4
1
22.04.2023 16:00 4 : 1
Rad
22.04
16:00
Igalo
Grbalj
1
0
22.04.2023 16:00 1 : 0
22.04
16:00
Berane
Zeta
1
1
22.04.2023 16:00 1 : 1
22.04
16:00
Mladost DG
Podgorica
0
0
22.04.2023 16:00 0 : 0
22.04
16:00
Ortrant - Olimpic
Kom
0
0
22.04.2023 16:00 0 : 0
Kom
22.04
16:00
Brentford
Aston Villa
1
1
22.04.2023 16:00 1 : 1
22.04
16:00
Crystal Palace
Everton
0
0
22.04.2023 16:00 0 : 0
22.04
13:30
Fulham
Leeds United
2
1
22.04.2023 13:30 2 : 1
22.04
16:00
Leicester City
Wolverhampton
2
1
22.04.2023 16:00 2 : 1
22.04
16:00
Liverpool
Nottingham Forest
3
2
22.04.2023 16:00 3 : 2
22.04
15:30
1899 Hoffenheim
1. FC K├Âln
1
3
22.04.2023 15:30 1 : 3
22.04
15:30
1. FSV Mainz 05
Bayern M├╝nchen
3
1
22.04.2023 15:30 3 : 1
22.04
18:30
Borussia Dortmund
Eintracht Frankfurt
4
0
22.04.2023 18:30 4 : 0
22.04
15:30
Hertha BSC
Werder Bremen
2
4
22.04.2023 15:30 2 : 4
22.04
15:30
VfL Bochum
VfL Wolfsburg
1
5
22.04.2023 15:30 1 : 5
22.04
17:00
AJ Auxerre
Lille OSC
1
1
22.04.2023 17:00 1 : 1
22.04
21:00
RC Lens
AS Monaco
3
0
22.04.2023 21:00 3 : 0
22.04
18:00
Lazio
Torino
0
1
22.04.2023 18:00 0 : 1
22.04
15:00
Salernitana
Sassuolo
3
0
22.04.2023 15:00 3 : 0
22.04
20:45
Sampdoria
Spezia
1
1
22.04.2023 20:45 1 : 1
22.04
14:00
Osasuna
Real Betis Balompi├ę
3
2
22.04.2023 14:00 3 : 2
22.04
21:00
Real Madrid
Celta Vigo
2
0
22.04.2023 21:00 2 : 0
22.04
18:30
Real Sociedad
Rayo Vallecano
2
1
22.04.2023 18:30 2 : 1
22.04
18:30
Real Valladolid
Girona FC
1
0
22.04.2023 18:30 1 : 0
22.04
11:30
Radnik (B)
Sloboda
1
2
22.04.2023 11:30 1 : 2
22.04
16:00
Zrinjski
Borac
0
0
22.04.2023 16:00 0 : 0
22.04
15:00
Kozara
Sarajevo
0
5
22.04.2023 15:00 0 : 5
22.04
11:00
Grude
Branitelj
1
2
22.04.2023 11:00 1 : 2
22.04
17:00
Vele┼ż
Stolac
11
0
22.04.2023 17:00 11 : 0
22.04
12:00
Tomislav
Leotar
2
2
22.04.2023 12:00 2 : 2
22.04
13:30
Neum
Brotnjo
3
6
22.04.2023 13:30 3 : 6
22.04
13:30
Stup─Źanica
Sarajevo
0
2
22.04.2023 13:30 0 : 2
22.04
13:30
SAŠK Napredak
Gora┼żde
6
1
22.04.2023 13:30 6 : 1
22.04
15:30
NK Vitez
Rudar
1
3
22.04.2023 15:30 1 : 3
22.04
13:30
Romari
TOŠK
9
0
22.04.2023 13:30 9 : 0
22.04
13:30
┼Żep─Źe 1919
─îelik
1
6
22.04.2023 13:30 1 : 6
22.04
13:30
Mladost
Travnik
0
0
22.04.2023 13:30 0 : 0
22.04
13:30
Fortuna
Krivaja
7
1
22.04.2023 13:30 7 : 1
22.04
16:00
Borac
Zrinjski
1
1
22.04.2023 16:00 1 : 1
22.04
16:00
Posušje
Tuzla City
2
1
22.04.2023 16:00 2 : 1
22.04
11:00
Stup─Źanica
Sarajevo
0
5
22.04.2023 11:00 0 : 5
22.04
11:00
SAŠK Napredak
Gora┼żde
2
2
22.04.2023 11:00 2 : 2
22.04
13:00
NK Vitez
Rudar
0
1
22.04.2023 13:00 0 : 1
22.04
11:00
Romari
TOŠK
5
1
22.04.2023 11:00 5 : 1
22.04
11:00
┼Żep─Źe 1919
─îelik
2
3
22.04.2023 11:00 2 : 3
22.04
11:00
Mladost
Travnik
7
1
22.04.2023 11:00 7 : 1
22.04
11:00
Fortuna
Krivaja
0
2
22.04.2023 11:00 0 : 2
22.04
13:30
Grude
Branitelj
2
1
22.04.2023 13:30 2 : 1
22.04
15:00
Vele┼ż
Stolac
2
0
22.04.2023 15:00 2 : 0
22.04
11:00
Neum
Brotnjo
1
0
22.04.2023 11:00 1 : 0
22.04
10:00
Sloga DIPO
Dubrave
3
4
22.04.2023 10:00 3 : 4
22.04
11:30
Mladost
Lauš
1
1
22.04.2023 11:30 1 : 1
22.04
10:00
─îelinac
┼Żeljezni─Źar Sport team
1
1
22.04.2023 10:00 1 : 1
22.04
10:00
Naša krila
Zvijezda
1
3
22.04.2023 10:00 1 : 3
22.04
10:00
Vu─Źijak
Rudanka
1
6
22.04.2023 10:00 1 : 6
22.04
11:00
Budu─çnost
Tabanci
2
0
22.04.2023 11:00 2 : 0
22.04
11:00
Guber
Jedinstvo
0
1
22.04.2023 11:00 0 : 1
22.04
12:00
Glasinac 1936
Mladost
6
0
22.04.2023 12:00 6 : 0
22.04
13:00
Romanija
Famos
2
1
22.04.2023 13:00 2 : 1
22.04
13:30
Sloga
Brekovica 78
5
1
22.04.2023 13:30 5 : 1
22.04
13:30
Rudar
ABC
5
0
22.04.2023 13:30 5 : 0
ABC
22.04
13:30
┼Żeljezni─Źar
Una Nacionalni park
3
2
22.04.2023 13:30 3 : 2
22.04
13:30
Kamenica
Radni─Źki
1
2
22.04.2023 13:30 1 : 2
22.04
12:00
Busova─Źa
Jajce
0
2
22.04.2023 12:00 0 : 2
22.04
12:00
Vra┼żi─çi 92
Orahovica 74
3
0
22.04.2023 12:00 3 : 0
22.04
11:00
Proleter
Rainci
0
3
22.04.2023 11:00 0 : 3
22.04
11:00
Mladost
┼áF ┼Żivinice 22
3
1
22.04.2023 11:00 3 : 1
22.04
11:00
Sloboda
Mladost
6
0
22.04.2023 11:00 6 : 0
22.04
14:00
Borac
Zrinjski
5
0
22.04.2023 14:00 5 : 0
22.04
14:00
Posušje
Tuzla City
3
2
22.04.2023 14:00 3 : 2
22.04
10:00
┼Żeljezni─Źar
Polet 1926
5
0
22.04.2023 10:00 5 : 0
22.04
10:00
Modri─Źa Alfa
Laktaši
1
0
22.04.2023 10:00 1 : 0
22.04
10:00
Sloga
┼Żeljezni─Źar Sport Team
1
3
22.04.2023 10:00 1 : 3
22.04
10:00
Mladost
Radni─Źki 1971
3
0
22.04.2023 10:00 3 : 0
22.04
10:00
Zvijezda 09
Drina
4
1
22.04.2023 10:00 4 : 1
22.04
16:00
Svodna
Brzi
1
1
22.04.2023 16:00 1 : 1
22.04
10:00
FSA
Rasavci
2
1
22.04.2023 10:00
FSA
2 : 1
22.04
10:00
Omarska
Sloboda
2
1
22.04.2023 10:00 2 : 1
22.04
10:00
Mladost
Lauš
7
0
22.04.2023 10:00 7 : 0
22.04
11:30
─îelinac
┼Żeljezni─Źar Sport tim
0
4
22.04.2023 11:30 0 : 4
22.04
10:00
Progres
Spartak 2013
0
6
22.04.2023 10:00 0 : 6
22.04
09:30
Gorica
Omladinac
0
3
22.04.2023 09:30 0 : 3
22.04
10:00
Partizan
Mladost
3
2
22.04.2023 10:00 3 : 2
22.04
12:00
Janja 2009
Sloga United
0
9
22.04.2023 12:00 0 : 9
22.04
11:00
Sloboda
Majevica
2
3
22.04.2023 11:00 2 : 3
22.04
10:00
Budu─çnost
Jedinstvo (R)
0
3
22.04.2023 10:00 0 : 3
22.04
10:00
Guber
Jedinstvo (BR)
3
8
22.04.2023 10:00 3 : 8
22.04
10:00
Lokanj
Budu─çnost
4
1
22.04.2023 10:00 4 : 1
22.04
10:00
Glasinac 1936
Mladost
1
2
22.04.2023 10:00 1 : 2
22.04
10:00
Rudo
Drina HE
0
2
22.04.2023 10:00 0 : 2
22.04
11:00
Romanija
Famos
0
5
22.04.2023 11:00 0 : 5
22.04
11:30
Podgrme─Ź
Jedinstvo
1
3
22.04.2023 11:30 1 : 3
22.04
11:30
Jezerski
Krajina
0
1
22.04.2023 11:30 0 : 1
22.04
11:30
Vitez
Mladost (V)
4
0
22.04.2023 11:30 4 : 0
22.04
11:30
Olimpija
Radni─Źki
0
6
22.04.2023 11:30 0 : 6
22.04
15:30
Lašva
Sport Prevent
1
9
22.04.2023 15:30 1 : 9
22.04
10:00
Vlašić
Iskra
1
0
22.04.2023 10:00 1 : 0
22.04
11:30
Rudar (B)
Tempo sport
1
6
22.04.2023 11:30 1 : 6
22.04
17:00
Fortuna
Rudar (K)
1
0
22.04.2023 17:00 1 : 0
22.04
13:30
Pobjeda
Don Bosco
0
3
22.04.2023 13:30 0 : 3
22.04
11:30
Moševac
Natron
4
3
22.04.2023 11:30 4 : 3
22.04
11:30
Borac
Simm Bau
3
2
22.04.2023 11:30 3 : 2
22.04
10:00
Slavija
Baton 1
1
5
22.04.2023 10:00 1 : 5
22.04
16:00
Mlade Nade
Romanija
6
2
22.04.2023 16:00 6 : 2
22.04
14:30
Radni─Źki
Perfekt
2
0
22.04.2023 14:30 2 : 0
22.04
14:00
Gradina
Zvijezda
2
1
22.04.2023 14:00 2 : 1
22.04
11:00
Orašje
Di - Five
3
3
22.04.2023 11:00 3 : 3
22.04
11:30
Kupres 97
Drinovci
0
2
22.04.2023 11:30 0 : 2
22.04
11:30
Troglav 1918
Kamešnica
6
0
22.04.2023 11:30 6 : 0
22.04
11:30
Šujica
Tomislav
2
8
22.04.2023 11:30 2 : 8
22.04
11:30
Sloga
Grude
0
1
22.04.2023 11:30 0 : 1
22.04
11:30
Posušje
Šator
8
3
22.04.2023 11:30 8 : 3
22.04
12:00
┼Żeljezni─Źar
Polet 1926
3
0
22.04.2023 12:00 3 : 0
22.04
12:00
Modri─Źa Alfa
Laktaši
5
2
22.04.2023 12:00 5 : 2
22.04
12:00
Sloga
┼Żeljezni─Źar Sport Team
5
0
22.04.2023 12:00 5 : 0
22.04
11:30
Omarska
Sloboda
3
1
22.04.2023 11:30 3 : 1
22.04
11:30
Progres
Naprijed
0
4
22.04.2023 11:30 0 : 4
22.04
10:00
┼Żeljezni─Źar Sport team
Gorica
1
0
22.04.2023 10:00 1 : 0
22.04
10:00
Krajina
Margo
5
0
22.04.2023 10:00 5 : 0
22.04
10:00
Polet - Krajišnik
Vrbas
0
1
22.04.2023 10:00 0 : 1
22.04
10:00
Podgrme─Ź
Jedinstvo
2
0
22.04.2023 10:00 2 : 0
22.04
10:00
Rudar
Klju─Ź
3
0
22.04.2023 10:00 3 : 0
22.04
10:00
Tempo sport
Mladost (DK)
0
1
22.04.2023 10:00 0 : 1
22.04
15:30
Stup─Źanica
Vareš
3
0
22.04.2023 15:30 3 : 0
22.04
12:00
Pobjeda
Don Bosco
0
3
22.04.2023 12:00 0 : 3
22.04
10:00
Moševac
Natron
1
5
22.04.2023 10:00 1 : 5
22.04
10:00
Borac
Simm Bau
0
0
22.04.2023 10:00 0 : 0
22.04
15:00
Sparta
Slavija
5
0
22.04.2023 15:00 5 : 0
22.04
14:00
Unis
Radnik
0
3
22.04.2023 14:00 0 : 3
22.04
16:30
Sparta
Betaklub
6
0
22.04.2023 16:30 6 : 0
22.04
12:00
Nova Bila
Šantići
1
7
22.04.2023 12:00 1 : 7
22.04
12:00
Vlašić
Iskra
2
1
22.04.2023 12:00 2 : 1
22.04
13:30
Radni─Źki
Perfekt
4
1
22.04.2023 13:30 4 : 1
22.04
13:00
Gradina
Zvijezda
1
1
22.04.2023 13:00 1 : 1
22.04
09:45
Orašje
Di - Five
4
0
22.04.2023 09:45 4 : 0
22.04
09:30
Mladost (ST)
Mladost (T)
0
3
22.04.2023 09:30 0 : 3
22.04
13:00
Sloboda
Mladost (VB)
3
0
22.04.2023 13:00 3 : 0
22.04
10:00
Rijeka
Miri
3
2
22.04.2023 10:00 3 : 2
22.04
Lokomotiva
Fortuna
0
3
22.04.2023 0 : 3
22.04
11:00
Cvetex
Mladost 2015
1
2
22.04.2023 11:00 1 : 2
22.04
12:30
Budu─çnost
Zora
5
1
22.04.2023 12:30 5 : 1
22.04
15:00
Breznica
Ekonomist
3
1
22.04.2023 15:00 3 : 1

Futsal

─îetvrtfinale - prva utakmica
22.04
16:00
Salines
Sloga
4
2
22.04.2023 16:00 4 : 2

Košarka

22.04
19:00
Budu─çnost Prolab
Bosna Meridianbet
82
68
22.04.2023 19:00 82 : 68
22.04
20:00
Široki
Slavija
106
68
22.04.2023 20:00 106 : 68
22.04
19:00
Orlovi
Play Off
81
78
22.04.2023 19:00 81 : 78

Odbojka

22.04
13:00
Pliva
Inova
1
3
22.04.2023 13:00 1 : 3
22.04
11:00
Ukrina
Modri─Źa - Novoprom
0
3
22.04.2023 11:00 0 : 3
22.04
15:00
Sme─Ź
Kozara
3
0
22.04.2023 15:00 3 : 0
22.04
16:00
Glasinac
Bratunac
3
0
22.04.2023 16:00 3 : 0
22.04
16:00
HE na Drini
Magli─ç
3
2
22.04.2023 16:00 3 : 2
22.04
17:00
Bimal-Jedinstvo
Gacko
3
0
22.04.2023 17:00 3 : 0
22.04
13:00
Drina
Modri─Źa Optima
3
0
22.04.2023 13:00 3 : 0
22.04
15:30
Ljubinje - Bankom
Kotor Varoš
3
0
22.04.2023 15:30 3 : 0
22.04
17:30
Kotor Varoš
Modri─Źa Optima
3
2
22.04.2023 17:30 3 : 2
22.04
19:30
Drina
Ljubinje - Bankom
3
1
22.04.2023 19:30 3 : 1

Rukomet

22.04
18:00
Borac m:tel
Gra─Źanica
26
26
22.04.2023 18:00 26 : 26
22.04
19:00
Maglaj
Kakanj
37
23
22.04.2023 19:00 37 : 23
22.04
18:00
Sloga
Sloboda
30
23
22.04.2023 18:00 30 : 23
22.04
19:00
Grada─Źac
Bosna
31
23
22.04.2023 19:00 31 : 23
22.04
20:00
Gora┼żde
Leotar
29
30
22.04.2023 20:00 29 : 30
22.04
16:00
Bijeljina
Slavija
44
31
22.04.2023 16:00 44 : 31
22.04
20:00
Srednjoškolac
Borac M:TEL 2
24
31
22.04.2023 20:00 24 : 31
22.04
14:00
Laktaši 2020
Sava 2019
33
22
22.04.2023 14:00 33 : 22
22.04
19:00
─îapljina
Radni─Źki
36
30
22.04.2023 19:00 36 : 30
22.04
18:00
Izvi─Ĺa─Ź
Mira
28
29
22.04.2023 18:00 28 : 29
22.04
18:00
Jedinstvo
Ilid┼ża
18
32
22.04.2023 18:00 18 : 32
22.04
18:00
Zrinjski
Krivaja
21
24
22.04.2023 18:00 21 : 24
22.04
Rudar
Jedinstvo
45
28
22.04.2023 45 : 28
22.04
Budu─çnost
Berane 1949
30
23
22.04.2023 30 : 23
22.04
Sutjeska
Mornar 7
24
33
22.04.2023 24 : 33
22.04
Budvanska rivijera
Brskovo
24
23
22.04.2023 24 : 23