Rado Radić je dobro šutirao, ali je Pajević loptu skrenuo u korner.
Izmena - ulaz
Marko Ivanović
64'
Ofsajd
Lepa prilika za domaći tim, niko se nije našao da loptu ugura u mrežu pored zbunjenog Miloša Pajevića.
57'
Žuti karton
Rado Radić
57'
Lazar Šakota
53'
Perica Guskić
53'
Ostalo
Velika šansa za goste, Slaviša Ristović promašio je prazan gol.
48'
second_halftime
Ostalo
Kakva šansa za Sutjesku, ali Dejan Rašević šalje loptu pored gola već savladanog Josipa Dizdara.
39'
Ostalo
Oštar start nad jednim prvotimcem Modriče, opet je sve prošlo bez javne opomene.
35'
Ostalo
Jedan prilično oštar start nad jednim igračem Fočaka, Mario Jelić dosudio je prekršaj za Sutjesku.
34'
Penal
Gosti negoduju, smatrajući da Igor Ateljević nije načinio najstrožu kaznu, ali arbitar je neumoljiv.
30'
30'
Ostalo
Siguran sa "bele tačke" bio je Nemanja Kojić. Modriča vodi sa 1:0.
30'
Ostalo
Slaba izdanja dva tima, nema dopadljive igre, pa ni ozbiljnijih uzbuđenjima pred jednim ili dugim golom. Modriča je za nijansu dominantnija, ali takva igra nije donela promenu rezultata.
18'
Postava
Postava: 1 Josip Dizdar , 3 Ugo Tosaka, 5 De Karvaljo Lima, 7 Rado Radić, 8 Draško Kuljanin, 10 Mahir Omerhodžić, 17 Darko Ilić, 19 Nemanja Kojić, 20 Fortunato da Silva ,21 Ranko Janković, 33 Lazar Šakota.
1'
Postava
Postava: 55 Miloš Pajević, 4 Vide Ivanović, 7 Dejan Rašević, 8 Dejan Jolović, 9 Aleksa Gagović, 13 Đorđe Milutinović, 16 Zoran Obrenović, 17 Nenad Stanojević, 18 Milan Vladičić, 23 Igor Ateljević,30 Slaviša Ristović.
1'
Ostalo
Počela je utakmica u Modriči. Igraće se po idealnom, sunčanom, pravom prolećnom vremenu.