XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 188 utakmica za dan
Subota, 2 Septembar 2023


Fudbal

PosuŔje
PosuŔje
4 : 0
Sloga
Doboj
02.09.2023 19:30
PosuŔje
4 : 0
Sloga
GOÅ K
Gabela
2 : 2
Sarajevo
Sarajevo
02.09.2023 20:45
GOÅ K
2 : 2
Sarajevo
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
02.09.2023 17:00
Sloboda
0 : 5
Rudar Prijedor
Kozara
GradiŔka
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
02.09.2023 17:00
Kozara
3 : 1
Ljubić
Borac
Kozarska Dubica
0 : 3
Radnik
Bijeljina
02.09.2023 17:00
Borac
0 : 3
Radnik
Drina
Zvornik
0 : 3
Željezničar
Banja Luka
02.09.2023 17:00
Drina
0 : 3
Željezničar
Leotar
Trebinje
3 : 1
Sutjeska
Foča
02.09.2023 17:00
Leotar
3 : 1
Sutjeska
LaktaŔi
LaktaŔi
5 : 2
Omarska
Omarska
02.09.2023 17:00
LaktaŔi
5 : 2
Omarska
Progres
Kneževo
2 : 4
Čelinac
Čelinac
02.09.2023 17:00
Progres
2 : 4
Čelinac
Brdo
Hambarine
6 : 0
Polet 1926
Brod
02.09.2023 17:00
Brdo
6 : 0
Polet 1926
Proleter
Teslić
0 : 0
Dubrave
Dubrave
02.09.2023 17:00
Proleter
0 : 0
Dubrave
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Borac
Å amac
02.09.2023 17:00
Tekstilac
3 : 1
Borac
Drina HE
ViŔegrad
3 : 2
Hercegovac
Bileća
02.09.2023 17:00
Drina HE
3 : 2
Hercegovac
Vlasenica
Vlasenica
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
02.09.2023 17:00
Vlasenica
1 : 0
Ilićka 01
Guber
Srebrenica
1 : 1
Budućnost
Pilica
02.09.2023 17:00
Guber
1 : 1
Budućnost
Proleter
Dvorovi
4 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
02.09.2023 17:00
Proleter
4 : 1
Glasinac 1936
Karanovac
Karanovac
0 : 0
LauÅ”
Banja Luka
02.09.2023 17:00
Karanovac
0 : 0
LauÅ”
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
2 : 2
Mladost
Kotor VaroÅ”
02.09.2023 17:00
Bratstvo (Kozarac)
2 : 2
Mladost
Željezničar
Doboj
2 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
02.09.2023 17:00
Željezničar
2 : 1
Crvena zvijezda
Rudanka
Rudanka
2 : 0
Vučijak
Majevac
02.09.2023 17:00
Rudanka
2 : 0
Vučijak
NaŔa krila
Kostajnica
2 : 1
Skugrić
Skugrić
02.09.2023 17:00
NaŔa krila
2 : 1
Skugrić
Ljeskovac
Ljeskovac
2 : 1
Tabanci
Tabanci
02.09.2023 17:00
Ljeskovac
2 : 1
Tabanci
Ljubija
Ljubija
3 : 1
Brzi
Busnovi
02.09.2023 17:00
Ljubija
3 : 1
Brzi
Torpedo
Cerovljani
6 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
02.09.2023 17:30
Torpedo
6 : 0
Sloboda
Omladinac
Brestovčina
4 : 1
Biseri
Čatrnja
02.09.2023 17:30
Omladinac
4 : 1
Biseri
OFK Banja Luka
Banja Luka
7 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
02.09.2023 17:00
OFK Banja Luka
7 : 0
Gomionica
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 1
Sloga Nektar
Potkozarje
02.09.2023 17:00
OFK Spartak 2013
3 : 1
Sloga Nektar
Sloga 94
Bijeljina
8 : 0
Borac
Trnjaci
02.09.2023 17:00
Sloga 94
8 : 0
Borac
Sloga Junajted
Bijeljina
5 : 1
Modran
Modran
02.09.2023 17:30
Sloga Junajted
5 : 1
Modran
Rudar
Kakanj
2 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
02.09.2023 16:30
Rudar
2 : 1
Gornji Rahić
Čelik
Zenica
2 : 0
Goražde
Goražde
02.09.2023 16:30
Čelik
2 : 0
Goražde
Tomislav
Tomislavgrad
3 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
02.09.2023 16:30
Tomislav
3 : 1
Mladost
Bratstvo
Gračanica
2 : 1
Radnik
Hadžići
02.09.2023 16:30
Bratstvo
2 : 1
Radnik
Simm Bau
Kosova
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
02.09.2023 16:30
Simm Bau
3 : 1
Zvijezda
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Gradina
Srebrenik
02.09.2023 20:00
Sloboda
4 : 0
Gradina
Jedinstvo
Bihać
1 : 1
Budućnost
Banovići
02.09.2023 16:30
Jedinstvo
1 : 1
Budućnost
Vitez (B)
Bužim
2 : 2
NK Vitez
Vitez
02.09.2023 16:30
Vitez (B)
2 : 2
NK Vitez
Romari
Vitez
5 : 0
Bajer 99
Velagići
02.09.2023 16:30
Romari
5 : 0
Bajer 99
Sloga
Bosanska Otoka
8 : 0
Rudar (HB)
Han Bila
02.09.2023 16:30
Sloga
8 : 0
Rudar (HB)
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 0
Travnik
Travnik
02.09.2023 16:30
Bratstvo
0 : 0
Travnik
Krajina
Cazin
5 : 1
Rudar (K)
Kamengrad
02.09.2023 16:30
Krajina
5 : 1
Rudar (K)
FK Vitez
Vitez
4 : 2
Brnjaci
Brnjaci
02.09.2023 16:30
FK Vitez
4 : 2
Brnjaci
Bosna (K)
Kalesija
6 : 1
Prokosovići
Prokosovići
02.09.2023 16:30
Bosna (K)
6 : 1
Prokosovići
MoŔćanica
Sarajevo
1 : 0
Kolina
Ustikolina
02.09.2023 16:30
MoŔćanica
1 : 0
Kolina
Bosna
Visoko
1 : 1
Igman
Ilidža
02.09.2023 16:30
Bosna
1 : 1
Igman
UNIS
VogoŔća
1 : 0
Borac
Jelah
02.09.2023 16:30
UNIS
1 : 0
Borac
HAÅ K Napredak
Ulović
1 : 0
Odžak 102
Odžak
02.09.2023 17:00
HAÅ K Napredak
1 : 0
Odžak 102
Mladost (S)
Solina
1 : 0
Rijeka
Šerići
02.09.2023 16:30
Mladost (S)
1 : 0
Rijeka
DSK
Devetak
3 : 2
Slatina
BaŔigovci
02.09.2023 16:30
DSK
3 : 2
Slatina
KruŔik
Gornje Vukovije
6 : 1
Sapna
Sapna
02.09.2023 16:30
KruŔik
6 : 1
Sapna
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
02.09.2023 21:00
Vojvodina
2 : 1
Radnički 1923
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Radnički (N)
NiÅ”
02.09.2023 20:00
Javor Matis
1 : 0
Radnički (N)
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
02.09.2023 20:00
Crvena zvezda
2 : 1
Novi Pazar
Napredak
KruŔevac
2 : 1
Voždovac
Beograd
02.09.2023 18:00
Napredak
2 : 1
Voždovac
OFK VrŔac
VrŔac
0 : 1
Inđija Toyo Tires
Inđija
02.09.2023 17:00
OFK VrŔac
0 : 1
Inđija Toyo Tires
Mačva
Å abac
2 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
02.09.2023 19:00
Mačva
2 : 0
Mladost GAT
GFK Sloboda
Užice
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
02.09.2023 19:00
GFK Sloboda
1 : 1
Smederevo 1924
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
02.09.2023 17:00
Jedinstvo (Ub)
3 : 2
Kolubara
Bravo
Ljubljana
2 : 0
Aluminij
Kidričevo
02.09.2023 15:00
Bravo
2 : 0
Aluminij
Domžale
Domžale
1 : 2
Koper
Koper
02.09.2023 17:30
Domžale
1 : 2
Koper
RudeÅ”
Zagreb
0 : 2
Gorica
Velika Gorica
02.09.2023 19:00
RudeÅ”
0 : 2
Gorica
Hajduk
Split
0 : 1
Istra 1961
Pula
02.09.2023 21:05
Hajduk
0 : 1
Istra 1961
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
02.09.2023 18:00
Lovćen
0 : 0
Ortrant - Olimpic
Vardar
Skoplje
2 : 1
Makedonija ĐP
Skoplje
02.09.2023 16:00
Vardar
2 : 1
Makedonija ĐP
Gostivar
Gostivar
1 : 2
Sileks
Kratovo
02.09.2023 16:00
Gostivar
1 : 2
Sileks
Å kendija
Tetovo
0 : 0
Å kupi
Skoplje
02.09.2023 16:00
Å kendija
0 : 0
Å kupi
AP Brera
Strumica
0 : 0
Rabotnički
Skoplje
02.09.2023 16:00
AP Brera
0 : 0
Rabotnički
Voska sport
Ohrid
2 : 0
Bregalnica
Å tip
02.09.2023 16:00
Voska sport
2 : 0
Bregalnica
Real Madrid
Madrid
2 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
02.09.2023 16:15
Real Madrid
2 : 1
Getafe
Deportivo AlavƩs
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Valencia
Valencia
02.09.2023 18:30
Deportivo AlavƩs
1 : 0
Valencia
Real Betis
Sevilla
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
02.09.2023 21:00
Real Betis
1 : 0
Rayo Vallecano
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
5 : 3
Granada
Granada
02.09.2023 14:00
Real Sociedad
5 : 3
Granada
Stade Brestois 29
Brest
0 : 0
Stade Rennais
Rennes
02.09.2023 17:00
Stade Brestois 29
0 : 0
Stade Rennais
Monaco
Monaco
3 : 0
Lens
Lens
02.09.2023 21:00
Monaco
3 : 0
Lens
Sheffield United
Sheffield
2 : 2
Everton
Liverpool
02.09.2023 13:30
Sheffield United
2 : 2
Everton
Brentford
Brentford, Middlesex
2 : 2
Bournemouth
Bournemouth
02.09.2023 16:00
Brentford
2 : 2
Bournemouth
Burnley
Burnley, Lancashire
2 : 5
Tottenham Hotspur
London
02.09.2023 16:00
Burnley
2 : 5
Tottenham Hotspur
Chelsea
London
0 : 1
Nottingham Forest
Nottingham
02.09.2023 16:00
Chelsea
0 : 1
Nottingham Forest
Manchester City
Manchester
5 : 1
Fulham
London
02.09.2023 16:00
Manchester City
5 : 1
Fulham
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
3 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
02.09.2023 18:30
Brighton & Hove Albion
3 : 1
Newcastle United
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
5 : 1
Darmstadt 98
Darmstadt
02.09.2023 15:30
Bayer 04 Leverkusen
5 : 1
Darmstadt 98
Augsburg
Augsburg
2 : 2
Bochum 1848
Bochum
02.09.2023 15:30
Augsburg
2 : 2
Bochum 1848
Werder Bremen
Bremen
4 : 0
Mainz 05
Mainz
02.09.2023 15:30
Werder Bremen
4 : 0
Mainz 05
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
02.09.2023 15:30
Hoffenheim
3 : 1
Wolfsburg
Stuttgart
Stuttgart
5 : 0
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
02.09.2023 15:30
Stuttgart
5 : 0
SC Freiburg
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
1 : 2
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
02.09.2023 18:30
Borussia M'gladbach
1 : 2
Bayern MĆ¼nchen
Bologna
Bologna
2 : 1
Cagliari
Cagliari
02.09.2023 18:30
Bologna
2 : 1
Cagliari
Udinese
Udine
0 : 0
Frosinone
Frosinone
02.09.2023 18:30
Udinese
0 : 0
Frosinone
Atalanta
Bergamo
3 : 0
Monza
Monza
02.09.2023 20:45
Atalanta
3 : 0
Monza
Napoli
Napoli
1 : 2
Lazio
Roma
02.09.2023 20:45
Napoli
1 : 2
Lazio
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Tuzla City
Simin Han
02.09.2023 17:00
Krupa
2 : 1
Tuzla City
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Velež
Mostar
02.09.2023 17:30
Sarajevo
4 : 0
Velež
Željezničar
Sarajevo
8 : 2
Kozara
GradiŔka
02.09.2023 16:00
Željezničar
8 : 2
Kozara
Radnik (BN)
Bijeljina
1 : 3
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
02.09.2023 11:00
Radnik (BN)
1 : 3
Å iroki Brijeg
Slaven
Živinice
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
02.09.2023 12:00
Slaven
2 : 0
Bratstvo
Stupčanica
Olovo
5 : 4
Famos (V)
Vojkovići
02.09.2023 17:00
Stupčanica
5 : 4
Famos (V)
Igman
Ilidža
1 : 2
Famos (H)
Hrasnica
02.09.2023 12:30
Igman
1 : 2
Famos (H)
Novi Grad
Sarajevo
2 : 1
Baton
Sarajevo
02.09.2023 12:30
Novi Grad
2 : 1
Baton
SAÅ K Napredak
Sarajevo
1 : 2
Sutjeska
Foča
02.09.2023 12:30
SAÅ K Napredak
1 : 2
Sutjeska
Kiseljak
Kiseljak
4 : 0
Borac
Jelah
02.09.2023 12:30
Kiseljak
4 : 0
Borac
Krivaja
Zavidovići
1 : 2
Natron
Maglaj
02.09.2023 12:30
Krivaja
1 : 2
Natron
TOÅ K
TeŔanj
7 : 0
NK Vitez
Vitez
02.09.2023 12:30
TOÅ K
7 : 0
NK Vitez
Grude
Grude
2 : 5
Brotnjo
Čitluk
02.09.2023 12:30
Grude
2 : 5
Brotnjo
LjubuŔki
LjubuŔki
0 : 12
Igman
Konjic
02.09.2023 10:00
LjubuŔki
0 : 12
Igman
GOÅ K
Gabela
2 : 0
Neum
Neum
02.09.2023 10:00
GOÅ K
2 : 0
Neum
Sutjeska
NikÅ”ić
3 : 2
Kom
Podgorica
02.09.2023 17:00
Sutjeska
3 : 2
Kom
Mornar
Bar
6 : 1
Jezero
Plav
02.09.2023 19:00
Mornar
6 : 1
Jezero
Podgorica
Podgorica
1 : 0
Dečić
Tuzi
02.09.2023 17:00
Podgorica
1 : 0
Dečić
Kom
Podgorica
4 : 2
Berane
Berane
02.09.2023 17:00
Kom
4 : 2
Berane
Budućnost
Podgorica
8 : 1
Zeta
Podgorica
02.09.2023 17:00
Budućnost
8 : 1
Zeta
Iskra
Danilovgrad
5 : 1
Mladost
Donja Gorica
02.09.2023 17:00
Iskra
5 : 1
Mladost
Tuzla City
Tuzla
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
02.09.2023 17:00
Tuzla City
2 : 1
Željezničar
Gorica
Å ipovo
3 : 0
Crni vrh
Jaružani
02.09.2023 11:30
Gorica
3 : 0
Crni vrh
Slaven
Živinice
1 : 4
Bratstvo
Gračanica
02.09.2023 10:00
Slaven
1 : 4
Bratstvo
Zvijezda
Kakmuž
3 : 0
Trebava
Osječani
02.09.2023 10:00
Zvijezda
3 : 0
Trebava
Podrinje
Janja
4 : 0
Jedinstvo (R)
Roćević
02.09.2023 11:00
Podrinje
4 : 0
Jedinstvo (R)
Jadar
Nova Kasaba
0 : 10
Vlasenica
Vlasenica
02.09.2023 11:00
Jadar
0 : 10
Vlasenica
Stupčanica
Olovo
0 : 1
Famos (V)
Vojkovići
02.09.2023 15:00
Stupčanica
0 : 1
Famos (V)
Igman
Ilidža
2 : 2
Famos (H)
Hrasnica
02.09.2023 10:00
Igman
2 : 2
Famos (H)
Novi Grad
Sarajevo
1 : 1
Baton
Sarajevo
02.09.2023 10:00
Novi Grad
1 : 1
Baton
SAÅ K Napredak
Sarajevo
12 : 0
Sutjeska
Foča
02.09.2023 10:00
SAÅ K Napredak
12 : 0
Sutjeska
Kiseljak
Kiseljak
5 : 1
Borac
Jelah
02.09.2023 10:00
Kiseljak
5 : 1
Borac
Krivaja
Zavidovići
1 : 0
Natron
Maglaj
02.09.2023 10:00
Krivaja
1 : 0
Natron
TOÅ K
TeŔanj
6 : 0
NK Vitez
Vitez
02.09.2023 10:00
TOÅ K
6 : 0
NK Vitez
Grude
Grude
5 : 3
Brotnjo
Čitluk
02.09.2023 10:00
Grude
5 : 3
Brotnjo
Stolac
Stolac
2 : 2
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
02.09.2023 16:00
Stolac
2 : 2
Å iroki Brijeg
Breznica
Pljevlja
3 : 0
Berane
Berane
02.09.2023 17:00
Breznica
3 : 0
Berane
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
02.09.2023 15:00
Tuzla City
2 : 2
Željezničar
Mineral
Banja Vrućica
5 : 0
Polet 1926
Brod
02.09.2023 11:30
Mineral
5 : 0
Polet 1926
Proleter
Teslić
0 : 4
Tekstilac
Derventa
02.09.2023 11:30
Proleter
0 : 4
Tekstilac
Željezničar Sport tim
Banja Luka
0 : 5
Kozara
GradiŔka
02.09.2023 10:00
Željezničar Sport tim
0 : 5
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 4
Borac (BL)
Banja Luka
02.09.2023 11:30
Rudar Prijedor
0 : 4
Borac (BL)
LaktaŔi
LaktaŔi
3 : 0
Ljubić
Prnjavor
02.09.2023 11:30
LaktaŔi
3 : 0
Ljubić
OFK Spartak 2013
Banja Luka
5 : 0
Sloga (T)
Trn
02.09.2023 11:30
OFK Spartak 2013
5 : 0
Sloga (T)
Gorica
Å ipovo
13 : 0
Crni vrh
Jaružani
02.09.2023 10:00
Gorica
13 : 0
Crni vrh
Janja 2009
Janja
3 : 10
OFK Brezik
Gornji Brezik
02.09.2023 14:00
Janja 2009
3 : 10
OFK Brezik
Drina
Amajlije
0 : 5
Radnik
Bijeljina
02.09.2023 17:30
Drina
0 : 5
Radnik
Mladost
Velika Obarska
1 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
02.09.2023 10:00
Mladost
1 : 1
Sloboda
Podrinje
Janja
2 : 1
Jedinstvo (R)
Roćević
02.09.2023 10:00
Podrinje
2 : 1
Jedinstvo (R)
Jadar
Nova Kasaba
0 : 5
Vlasenica
Vlasenica
02.09.2023 10:00
Jadar
0 : 5
Vlasenica
Čelik
Zenica
5 : 0
Sporting
Zenica
02.09.2023 12:30
Čelik
5 : 0
Sporting
Rudar (B)
Breza
4 : 0
Tempo sport
Zenica
02.09.2023 11:30
Rudar (B)
4 : 0
Tempo sport
Borac
Jelah
1 : 0
TOÅ K
TeŔanj
02.09.2023 12:30
Borac
1 : 0
TOÅ K
Simm Bau
Kosova
3 : 0
Žepče 1919
Žepče
02.09.2023 11:30
Simm Bau
3 : 0
Žepče 1919
Pobjeda
TeŔanjka
2 : 1
Nemila
Nemila
02.09.2023 11:30
Pobjeda
2 : 1
Nemila
Å iroki brijeg
Å iroki brijeg
0 : 1
Troglav
Livno
02.09.2023 11:30
Å iroki brijeg
0 : 1
Troglav
Tomislav
Tomislavgrad
10 : 0
LjubuŔki
LjubuŔki
02.09.2023 11:30
Tomislav
10 : 0
LjubuŔki
Drinovci
Drinovci
4 : 0
Kupres
Kupres
02.09.2023 11:30
Drinovci
4 : 0
Kupres
Å ujica
Å ujica
0 : 3
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
02.09.2023 11:30
Å ujica
0 : 3
Sloga
Mostar
Mostar
8 : 0
Brotnjo
Čitluk
02.09.2023 11:30
Mostar
8 : 0
Brotnjo
Velež
Mostar
0 : 1
Zrinjski
Mostar
02.09.2023 11:30
Velež
0 : 1
Zrinjski
Stolac
Stolac
4 : 0
Neum
Neum
02.09.2023 11:30
Stolac
4 : 0
Neum
Blagaj
Blagaj
1 : 7
Rama
Uskoplje /Rama
02.09.2023 11:30
Blagaj
1 : 7
Rama
Radnički
Lukavac
5 : 0
Kolibri
Husino
02.09.2023 11:00
Radnički
5 : 0
Kolibri
Eurogol
Živinoce
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
02.09.2023 11:00
Eurogol
3 : 1
Zvijezda
Di - Five
Doboj - Istok
2 : 1
ŠF Živinice 22
Živinice
02.09.2023 11:00
Di - Five
2 : 1
ŠF Živinice 22
Å ampion 2017
Brčko
0 : 1
Proleter
Tuzla
02.09.2023 11:00
Å ampion 2017
0 : 1
Proleter
Mineral
Banja Vrućica
3 : 0
Polet 1926
Brod
02.09.2023 10:00
Mineral
3 : 0
Polet 1926
Proleter
Teslić
2 : 1
Tekstilac
Derventa
02.09.2023 10:00
Proleter
2 : 1
Tekstilac
Željezničar Sport team
Banja Luka
4 : 0
Kozara
GradiŔka
02.09.2023 11:45
Željezničar Sport team
4 : 0
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 3
Borac (BL)
Banja Luka
02.09.2023 10:00
Rudar Prijedor
1 : 3
Borac (BL)
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 4
Ljubić
Prnjavor
02.09.2023 10:00
LaktaŔi
1 : 4
Ljubić
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 0
Sloga (T)
Trn
02.09.2023 10:00
OFK Spartak 2013
3 : 0
Sloga (T)
Budućnost
Banja Luka
3 : 0
Džaja
Banja Luka
02.09.2023 11:00
Budućnost
3 : 0
Džaja
Krajina
Banja Luka
5 : 0
Mladost - Farma Prom
Zalužani
02.09.2023 09:00
Krajina
5 : 0
Mladost - Farma Prom
Vrbas
Banja Luka
5 : 0
Karanovac
Karanovac
02.09.2023 10:00
Vrbas
5 : 0
Karanovac
VareÅ”
VareÅ”
0 : 3
Bosna
Visoko
02.09.2023 10:00
VareÅ”
0 : 3
Bosna
Čelik
Zenica
1 : 2
Sporting
Zenica
02.09.2023 10:00
Čelik
1 : 2
Sporting
Rudar (B)
Breza
2 : 0
Tempo sport
Zenica
02.09.2023 10:00
Rudar (B)
2 : 0
Tempo sport
Mostar
Mostar
1 : 2
Brotnjo
Čitluk
02.09.2023 09:00
Mostar
1 : 2
Brotnjo
Velež
Mostar
0 : 4
Zrinjski
Mostar
02.09.2023 10:30
Velež
0 : 4
Zrinjski
Cim
Mostar
1 : 8
GOÅ K
Gabela
02.09.2023 10:00
Cim
1 : 8
GOÅ K
Stolac
Stolac
8 : 1
Neum
Neum
02.09.2023 09:00
Stolac
8 : 1
Neum
Blagaj
Blagaj
0 : 0
Rama
Prozor - Rama
02.09.2023 10:00
Blagaj
0 : 0
Rama
Radnički
Lukavac
4 : 1
Kolibri
Husino
02.09.2023 10:00
Radnički
4 : 1
Kolibri
Eurogol
Živinice
1 : 3
Zvijezda
Gradačac
02.09.2023 10:00
Eurogol
1 : 3
Zvijezda
Å ampion 2017
Brčko
10 : 0
Proleter
Tuzla
02.09.2023 10:00
Å ampion 2017
10 : 0
Proleter
Iskra
Bugojno
0 : 5
Radnik Bumerang
Bijeljina
02.09.2023 17:00
Iskra
0 : 5
Radnik Bumerang
Spartak 2013
Banja Luka
2 : 2
FK Sloboda
Tuzla
02.09.2023 17:00
Spartak 2013
2 : 2
FK Sloboda
Emina
Mostar
0 : 0
Libero
Goražde
02.09.2023 17:00
Emina
0 : 0
Libero
Ljubić
Prnjavor
1 : 1
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
02.09.2023 17:00
Ljubić
1 : 1
Lokomotiva
Sloga (D)
Doboj
0 : 3
Leotar
Trebinje
02.09.2023 17:00
Sloga (D)
0 : 3
Leotar
TSC
Kanjiža
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
02.09.2023 16:30
TSC
2 : 0
Vojvodina
Karađorđe
Topola
0 : 0
Napredak Junior 2018
KruŔevac
02.09.2023 17:00
Karađorđe
0 : 0
Napredak Junior 2018
Prave Dame
Stari Banovci
1 : 6
Milutinac 2023
Zemun
02.09.2023 17:00
Prave Dame
1 : 6
Milutinac 2023
Budućnost
Podgorica
2 : 7
Breznica
Pljevlja
02.09.2023 19:00
Budućnost
2 : 7
Breznica
Mladost 2015
Podgorica
2 : 0
Zora
Spuž
02.09.2023 19:00
Mladost 2015
2 : 0
Zora

Rukomet

Leotar
Trebinje
31 : 21
Hercegovina
Nevesinje
02.09.2023 20:00
Leotar
31 : 21
Hercegovina
Dzens je ocenio igrača
Dzens je ocenio igrača
Dzens je ocenio igrača
EdinKurpejovic je ocenio igrača
EdinKurpejovic je ocenio igrača
bajobajic je ocenio igrača
bajobajic je ocenio igrača