XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
291 utakmica za dan Nedelja, 10 Septembar 2023


Fudbal

10.09
16:30
Omarska
BSK
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
BSK
10.09
16:30
Čelinac
FSA
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
FSA
10.09
16:30
Dubrave
Gorica
0
2
10.09.2023 16:30 0 : 2
10.09
16:30
Jedinstvo (B)
Rudar 1925
4
0
10.09.2023 16:30 4 : 0
10.09
16:30
Hercegovac
Vlasenica
1
1
10.09.2023 16:30 1 : 1
10.09
16:30
Stakorina
Drina HE
1
4
10.09.2023 16:30 1 : 4
10.09
16:30
Mladost
13 Skojevki
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:30
Sloga DIPO
Krajina
0
0
10.09.2023 16:30 0 : 0
10.09
16:30
Plamen
Budućnost
2
4
10.09.2023 16:30 2 : 4
10.09
16:30
Polet KrajiŔnik
Kozara
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
16:30
Sloga
Rudar
2
2
10.09.2023 16:30 2 : 2
10.09
16:30
Skugrić
Hajduk (B)
5
0
10.09.2023 16:30 5 : 0
10.09
16:30
Vučijak
Hajduk (K)
3
2
10.09.2023 16:30 3 : 2
10.09
16:30
Omladinac
Rudanka
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
Ukrina
Crkvina
4
2
10.09.2023 16:30 4 : 2
10.09
17:00
Lokomotiva
Ljeskovac
1
1
10.09.2023 17:00 1 : 1
10.09
17:00
Šekovići
Trnovica
6
4
10.09.2023 17:00 6 : 4
10.09
17:00
Mladost
Birač
2
1
10.09.2023 17:00 2 : 1
10.09
17:00
Brezik
Lokanj
0
0
10.09.2023 17:00 0 : 0
10.09
17:00
Tabanci
Majevica
1
0
10.09.2023 17:00 1 : 0
10.09
16:30
Rudar
Podgrmeč
3
0
10.09.2023 16:30 3 : 0
10.09
16:30
MoŔtanica
Berek 1975
1
4
10.09.2023 16:30 1 : 4
10.09
16:30
Brzi
Gomjenica
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
Knežopoljac
Ljubija
2
3
10.09.2023 16:30 2 : 3
10.09
16:30
Slaven
OFK Ravan
0
0
10.09.2023 16:30 0 : 0
10.09
17:00
Laminci
Borac (Å I)
2
0
10.09.2023 17:00 2 : 0
10.09
17:00
Biseri
Borac (MaÅ”)
2
2
10.09.2023 17:00 2 : 2
10.09
17:00
Borac (Mag)
Omladinac
1
1
10.09.2023 17:00 1 : 1
10.09
17:00
Kozara
Potkozarje
3
0
10.09.2023 17:00 3 : 0
10.09
17:00
Sloboda
Milan
1
0
10.09.2023 17:00 1 : 0
10.09
17:00
Župa
Torpedo
0
2
10.09.2023 17:00 0 : 2
10.09
16:30
Sloga Nektar
Zmijanje
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
Gomionica
Piskavica
3
0
10.09.2023 16:30 3 : 0
10.09
16:30
Å njegotina
OFK Banja Luka
3
2
10.09.2023 16:30 3 : 2
10.09
16:30
Rekreativo
Omladinac
4
0
10.09.2023 16:30 4 : 0
10.09
16:30
Mineral
Borac (K)
7
0
10.09.2023 16:30 7 : 0
10.09
16:30
Borac (O)
OFK Pridjel
6
0
10.09.2023 16:30 6 : 0
10.09
16:30
Zadrugar
Polet
6
1
10.09.2023 16:30 6 : 1
10.09
16:30
Sloboda GS
ZboriŔte
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
16:30
Mladost
Kladari Gornji
0
0
10.09.2023 16:30 0 : 0
10.09
11:00
Trebavac
Pelagićevo 21
3
0
10.09.2023 11:00 3 : 0
10.09
16:30
ViŔnjik
Vranjak
4
0
10.09.2023 16:30 4 : 0
10.09
16:30
Dobor
Zadrugar
5
1
10.09.2023 16:30 5 : 1
10.09
11:00
Sloga
Partizan
14
0
10.09.2023 11:00 14 : 0
10.09
16:30
Budućnost
Skugrić 1964
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Sloga 73
Posavina
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
11:00
Mladost
Crvena zvijezda
1
2
10.09.2023 11:00 1 : 2
10.09
16:30
Sloboda
Jedinstvo
0
0
10.09.2023 16:30 0 : 0
10.09
16:30
Grčica
Polet
1
2
10.09.2023 16:30 1 : 2
10.09
16:30
Mladost (L)
Zadrugar
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
16:30
Mladost (S)
Sava 04
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Bobetino Brdo
Obilić
6
1
10.09.2023 16:30 6 : 1
10.09
16:30
Gredice
Strijelac
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
17:00
Jedinstvo
Obarska
4
0
10.09.2023 17:00 4 : 0
10.09
17:00
Panteri
OFK Batković
4
0
10.09.2023 17:00 4 : 0
10.09
17:00
Borac
Balatun
2
0
10.09.2023 17:00 2 : 0
10.09
17:00
Semberija
Sloga 94
5
1
10.09.2023 17:00 5 : 1
10.09
17:00
Magnojević 2001
Gorica
2
2
10.09.2023 17:00 2 : 2
10.09
17:00
Kolektiv
Drina (Amajlije)
1
5
10.09.2023 17:00 1 : 5
10.09
16:00
Milići
Branjevo
1
3
10.09.2023 16:00 1 : 3
10.09
16:00
Radnički
Jardan
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
Jadar
Mladost
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:00
Čelopek
Bratstvo
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
16:00
Polet
Borac
2
6
10.09.2023 16:00 2 : 6
10.09
16:30
Kiseljak
Radnik Urije
0
3
10.09.2023 16:30 0 : 3
10.09
16:30
Mrakovica
Svodna
4
5
10.09.2023 16:30 4 : 5
10.09
17:30
Romanovci
Mladost
5
0
10.09.2023 17:30 5 : 0
10.09
17:30
Bratstvo
Vilusi
0
7
10.09.2023 17:30 0 : 7
10.09
17:00
OFK Nožičko
Polet
2
2
10.09.2023 17:00 2 : 2
10.09
17:00
Crvena zemlja
Budućnost
4
1
10.09.2023 17:00 4 : 1
10.09
17:00
Sloga
Piperci
6
0
10.09.2023 17:00 6 : 0
10.09
17:00
BUK
Borac
0
5
10.09.2023 17:00
BUK
0 : 5
10.09
17:00
Proleter
Sloboda
4
1
10.09.2023 17:00 4 : 1
10.09
17:00
Stević Jovan
Jedinstvo
3
2
10.09.2023 17:00 3 : 2
10.09
17:00
Ljeljenča
Budućnost
1
0
10.09.2023 17:00 1 : 0
10.09
17:00
Omladinac
Majevica
2
1
10.09.2023 17:00 2 : 1
10.09
17:00
Novo doba
Sloga Junajted
3
0
10.09.2023 17:00 3 : 0
10.09
17:00
Pobjeda
Polet
4
0
10.09.2023 17:00 4 : 0
10.09
15:00
Tavna
OFK Crnjelovo
5
0
10.09.2023 15:00 5 : 0
10.09
17:00
Zenit
Koridor 2011
5
1
10.09.2023 17:00 5 : 1
10.09
17:00
Glogovac
KoviljuŔe
1
8
10.09.2023 17:00 1 : 8
10.09
17:00
Modran
Sloga
1
3
10.09.2023 17:00 1 : 3
10.09
10:30
Patkovača
Obilić 2023
6
3
10.09.2023 10:30 6 : 3
10.09
16:30
Zvijezda
Sloboda
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
16:30
Stupčanica
Simm Bau
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
16:30
Mladost
Bratstvo
1
2
10.09.2023 16:30 1 : 2
10.09
16:30
Gornji Rahić
Čelik
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
16:30
Rudar (HB)
Podgrmeč
4
3
10.09.2023 16:30 4 : 3
10.09
16:30
Kiseljak
Vitez (B)
3
0
10.09.2023 16:30 3 : 0
10.09
16:30
Omladinac 68
Bosna (K)
5
4
10.09.2023 16:30 5 : 4
10.09
16:30
Dinamo
DizdaruŔa
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:30
Orahovica 74
Priluk
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
16:30
Svatovac
Bosna (M)
0
0
10.09.2023 16:30 0 : 0
10.09
16:30
Baton
Borac
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:30
Igman
UNIS
0
2
10.09.2023 16:30 0 : 2
10.09
16:30
Nemila
Natron
1
1
10.09.2023 16:30 1 : 1
10.09
16:30
MoŔevac
IlijaÅ”
1
2
10.09.2023 16:30 1 : 2
10.09
16:30
Kolina
Žepče 1919
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:30
Krivaja
MoŔćanica
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
Grude
ViÅ”ići
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
16:30
Stolac
KruŔevo
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
Turbina
LjubuŔki
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Brotnjo
Neum
1
1
10.09.2023 16:30 1 : 1
10.09
16:30
KameŔnica
Rama
2
3
10.09.2023 16:30 2 : 3
10.09
16:30
Borac
Mladost (P)
3
2
10.09.2023 16:30 3 : 2
10.09
16:30
Željezničar
Mladost (V)
1
4
10.09.2023 16:30 1 : 4
10.09
16:30
Mladost 1938
Omladinac
4
0
10.09.2023 16:30 4 : 0
10.09
17:00
Kostrč
Odžak 102
4
2
10.09.2023 17:00 4 : 2
10.09
17:00
Sloga (T)
HAÅ K Napredak
2
1
10.09.2023 17:00 2 : 1
10.09
17:00
Dragovoljac
19 srpanj
0
0
10.09.2023 17:00 0 : 0
10.09
17:00
Ratkovići
Sloga (P)
2
4
10.09.2023 17:00 2 : 4
10.09
17:00
Dinamo 75
Mladi zadrugar
5
2
10.09.2023 17:00 5 : 2
10.09
17:00
TreŔnjevka
Frankopan
3
1
10.09.2023 17:00 3 : 1
10.09
17:00
Napredak
Izbor
1
2
10.09.2023 17:00 1 : 2
10.09
16:00
Proleter
Novi Å eher
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
14:30
Fortuna
VareÅ”
4
0
10.09.2023 14:30 4 : 0
10.09
16:00
Čelični grad-Steel City
Borac
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
Pobjeda
LijeŔeva
1
3
10.09.2023 16:00 1 : 3
10.09
16:00
Zmaj
Napredak
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
16:30
Mostar
Blagaj
0
3
10.09.2023 16:30 0 : 3
10.09
17:00
Branitelj
Cim
3
1
10.09.2023 17:00 3 : 1
Cim
10.09
17:00
Bjelopoljac
Iskra
4
2
10.09.2023 17:00 4 : 2
10.09
16:30
Lokomotiva
Neretva 2020
5
0
10.09.2023 16:30 5 : 0
10.09
19:30
Rakitno
Vir
1
2
10.09.2023 19:30 1 : 2
Vir
10.09
16:30
Å ator
Junak
1
3
10.09.2023 16:30 1 : 3
10.09
16:30
Mesihovina
Kupres
2
3
10.09.2023 16:30 2 : 3
10.09
16:30
Å ujica
Drinovci
0
2
10.09.2023 16:30 0 : 2
10.09
16:30
Mladost (GŽ)
Slatina
0
0
10.09.2023 16:30 0 : 0
10.09
16:30
Rudar
DSK
3
2
10.09.2023 16:30 3 : 2
DSK
10.09
16:30
Mladost 78
Jedinstvo
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Rijeka
Ingram
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
Željezničar
Mladost (S)
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
16:30
Mladost (P)
OFK Međiđa
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
Doboj Istok
Rainci
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Trebava
Vražići 92
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:30
Mladost (VB)
Miri
10
0
10.09.2023 16:30 10 : 0
10.09
16:30
Mramor (M)
Turija
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Stjepan Polje
Pribava
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
Jedinstvo (L)
Jedinstvo (H)
4
1
10.09.2023 16:30 4 : 1
10.09
16:30
Mladost (D)
Rudar
3
0
10.09.2023 16:30 3 : 0
10.09
16:30
Sladna
Mionica 85
1
2
10.09.2023 16:30 1 : 2
10.09
16:30
Mladost
25 maj
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:30
12 decembar
Koraj
5
3
10.09.2023 16:30 5 : 3
10.09
16:30
Voćar
Sloboda
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
16:30
Graničar
Bukovik
0
0
10.09.2023 16:30 0 : 0
10.09
16:30
OFK Vida
Biberovo Polje
0
3
10.09.2023 16:30 0 : 3
10.09
16:30
Čelić
Å pionica 1953
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:30
Memići
KruŔik
3
6
10.09.2023 16:30 3 : 6
10.09
16:30
Omazići 1937
Proleter
5
1
10.09.2023 16:30 5 : 1
10.09
16:30
OFK Tuzla
Partizan
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
16:30
Toplice
Omladinac RMU
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Jedinstvo
Slaven
3
0
10.09.2023 16:30 3 : 0
10.09
16:30
Mladost (GT)
Mladost (S)
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
14:30
Napredak 1955
Dijamant
0
2
10.09.2023 14:30 0 : 2
10.09
14:30
Kralupi
KoloÅ”ići
1
1
10.09.2023 14:30 1 : 1
10.09
17:00
Omladinac
Poriječani
0
9
10.09.2023 17:00 0 : 9
10.09
17:00
Ljiljan
7 april
0
2
10.09.2023 17:00 0 : 2
10.09
17:00
MoŔtre
Gračanica
2
2
10.09.2023 17:00 2 : 2
10.09
16:30
OFK Beograd
RFK Novi Sad 1921
4
1
10.09.2023 16:30 4 : 1
10.09
16:30
Tekstilac
GFK Dubočica
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
19:00
Kolubara
Radnički (NB)
2
0
10.09.2023 19:00 2 : 0
10.09
16:30
Mladost GAT
GFK Sloboda
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
16:30
Kozara
Radnik (BN)
1
1
10.09.2023 16:30 1 : 1
10.09
17:00
Velež
Radnik (H)
3
0
10.09.2023 17:00 3 : 0
10.09
16:30
Tuzla City
Sloboda
1
1
10.09.2023 16:30 1 : 1
10.09
17:00
Zrinjski
Krupa
3
0
10.09.2023 17:00 3 : 0
10.09
12:00
Borac
Rudar Prijedor
2
5
10.09.2023 12:00 2 : 5
10.09
12:00
BSK
Bratstvo
1
1
10.09.2023 12:00
BSK
1 : 1
10.09
12:00
Rudar (KG)
Željezničar Sport team
1
0
10.09.2023 12:00 1 : 0
10.09
12:00
Sloboda
Krajina
2
5
10.09.2023 12:00 2 : 5
10.09
12:00
LaktaŔi
Jedinstvo
4
0
10.09.2023 12:00 4 : 0
10.09
12:00
Budućnost
Rudanka
4
1
10.09.2023 12:00 4 : 1
10.09
12:00
Drina
Gornji Rahić
12
0
10.09.2023 12:00 12 : 0
10.09
12:00
Bratstvo
Gradina
1
3
10.09.2023 12:00 1 : 3
10.09
12:00
Radnički
Modriča
4
0
10.09.2023 12:00 4 : 0
10.09
12:00
Ilićka 01
Sloboda
1
1
10.09.2023 12:00 1 : 1
10.09
12:30
Sarajevo
Stupčanica
2
2
10.09.2023 12:30 2 : 2
10.09
12:30
Sutjeska
Slavija
1
2
10.09.2023 12:30 1 : 2
10.09
12:30
Rudar
SAÅ K Napredak
0
2
10.09.2023 12:30 0 : 2
10.09
12:30
IlijaÅ”
UNIS
3
1
10.09.2023 12:30 3 : 1
10.09
12:30
Željezničar
Goražde
4
2
10.09.2023 12:30 4 : 2
10.09
12:30
Famos (V)
Bosna
1
3
10.09.2023 12:30 1 : 3
10.09
12:30
NK Vitez
Rudar
0
8
10.09.2023 12:30 0 : 8
10.09
13:30
Velež
Tomislav
1
9
10.09.2023 13:30 1 : 9
10.09
10:00
Igman
GOÅ K
3
1
10.09.2023 10:00 3 : 1
10.09
12:30
Leotar
LjubuŔki
7
1
10.09.2023 12:30 7 : 1
10.09
17:00
Arsenal
Rudar
6
0
10.09.2023 17:00 6 : 0
10.09
10:00
Borac
Rudar Prijedor
0
5
10.09.2023 10:00 0 : 5
10.09
10:00
BSK
Bratstvo
5
1
10.09.2023 10:00
BSK
5 : 1
10.09
10:00
Rudar
Željezničar Sport team
0
1
10.09.2023 10:00 0 : 1
10.09
10:00
Sloboda
Krajina
2
2
10.09.2023 10:00 2 : 2
10.09
10:00
LaktaŔi
Jedinstvo
1
4
10.09.2023 10:00 1 : 4
10.09
10:00
Sloboda
Naprijed
3
1
10.09.2023 10:00 3 : 1
10.09
10:00
OFK Brdo
Progres
2
5
10.09.2023 10:00 2 : 5
10.09
11:30
Lijevče
Mineral
0
10
10.09.2023 11:30 0 : 10
10.09
11:30
Sloga
Polet 1926
1
2
10.09.2023 11:30 1 : 2
10.09
10:00
Budućnost
Željezničar
1
2
10.09.2023 10:00 1 : 2
10.09
10:00
Drina
Gornji Rahić
6
1
10.09.2023 10:00 6 : 1
10.09
10:00
Bratstvo
Gradina
0
2
10.09.2023 10:00 0 : 2
10.09
10:00
Radnički
Modriča Alfa
0
1
10.09.2023 10:00 0 : 1
10.09
10:00
Ilićka 01
Sloboda
3
1
10.09.2023 10:00 3 : 1
10.09
10:00
Ozren
NaŔa krila
1
0
10.09.2023 10:00 1 : 0
10.09
10:00
Trebava
Ukrina
1
3
10.09.2023 10:00 1 : 3
10.09
10:00
Vučijak
Zvijezda
3
4
10.09.2023 10:00 3 : 4
10.09
10:00
Potkozarje
Mladost
1
2
10.09.2023 10:00 1 : 2
10.09
10:00
Borac
Omladinac
6
1
10.09.2023 10:00 6 : 1
10.09
10:00
LauÅ”
Džaja
0
4
10.09.2023 10:00 0 : 4
10.09
10:00
OFK Spartak
Željezničar Sport team
7
0
10.09.2023 10:00 7 : 0
10.09
11:00
Vlasenica
Guber
7
0
10.09.2023 11:00 7 : 0
10.09
11:00
Proleter
Zadrugar
3
0
10.09.2023 11:00 3 : 0
10.09
11:00
Rudar 1925
Budućnost
2
1
10.09.2023 11:00 2 : 1
10.09
10:00
Sarajevo
Stupčanica
9
0
10.09.2023 10:00 9 : 0
10.09
10:00
Sutjeska
Slavija
0
4
10.09.2023 10:00 0 : 4
10.09
10:00
Rudar
SAÅ K Napredak
0
7
10.09.2023 10:00 0 : 7
10.09
10:00
IlijaÅ”
UNIS
1
3
10.09.2023 10:00 1 : 3
10.09
10:00
Radnik (H)
Igman
3
1
10.09.2023 10:00 3 : 1
10.09
10:00
Željezničar
Goražde
4
0
10.09.2023 10:00 4 : 0
10.09
10:00
Famos (V)
Bosna
0
3
10.09.2023 10:00 0 : 3
10.09
10:00
NK Vitez
Rudar (K)
1
5
10.09.2023 10:00 1 : 5
10.09
11:00
Velež
Tomislav
1
3
10.09.2023 11:00 1 : 3
10.09
10:00
Å iroki Brijeg
Međugorje
3
2
10.09.2023 10:00 3 : 2
10.09
10:00
Leotar
LjubuŔki
5
0
10.09.2023 10:00 5 : 0
10.09
13:30
Una Nacionalni park
Omladinac 75
0
1
10.09.2023 13:30 0 : 1
10.09
13:30
Bihać
Olimpija
9
0
10.09.2023 13:30 9 : 0
10.09
13:30
Ključ
KrajiŔnik
1
0
10.09.2023 13:30 1 : 0
10.09
09:30
Velež
Klis
11
0
10.09.2023 09:30 11 : 0
10.09
11:00
Mladost (VB)
Å F Miri
2
2
10.09.2023 11:00 2 : 2
10.09
17:00
Dečić
Breznica
2
2
10.09.2023 17:00 2 : 2
10.09
10:00
Sloboda
Naprijed
0
4
10.09.2023 10:00 0 : 4
10.09
10:00
Brdo
Progres
0
7
10.09.2023 10:00 0 : 7
10.09
10:00
Lijevče
Mineral
4
5
10.09.2023 10:00 4 : 5
10.09
10:00
Sloga
Polet 1926
3
3
10.09.2023 10:00 3 : 3
10.09
09:00
LauÅ”
Mladost Farma prom
7
0
10.09.2023 09:00 7 : 0
10.09
11:00
OFK Brezik
Drina
4
0
10.09.2023 11:00 4 : 0
10.09
10:00
Vlasenica
Guber
13
1
10.09.2023 10:00 13 : 1
10.09
10:00
Proleter
Zadrugar
8
1
10.09.2023 10:00 8 : 1
10.09
10:00
Rudar 1925
Budućnost
1
2
10.09.2023 10:00 1 : 2
10.09
11:30
Jedinstvo
AN Jedinstvo
7
1
10.09.2023 11:30 7 : 1
10.09
11:30
Bratstvo
Mladost
1
12
10.09.2023 11:30 1 : 12
10.09
12:30
Tempo sport
Rudar (K)
1
4
10.09.2023 12:30 1 : 4
10.09
12:30
Sporting
Rudar (B)
2
5
10.09.2023 12:30 2 : 5
10.09
12:30
TOÅ K
Nemila
7
3
10.09.2023 12:30 7 : 3
10.09
12:30
MoŔevac
Simm Bau
0
7
10.09.2023 12:30 0 : 7
10.09
11:30
Bjelopoljac
Branitelj
0
10
10.09.2023 11:30 0 : 10
10.09
11:30
ViÅ”ići
Igman
0
7
10.09.2023 11:30 0 : 7
10.09
11:00
Zvijezda
Bosna
1
0
10.09.2023 11:00 1 : 0
10.09
16:00
Bratstvo
Eurogol
4
1
10.09.2023 16:00 4 : 1
10.09
11:00
Tuzla City
Gradina
2
1
10.09.2023 11:00 2 : 1
10.09
11:00
Kolibri
Budućnost
1
5
10.09.2023 11:00 1 : 5
10.09
10:00
Betaklub Tango
OFK Tuzla
1
1
10.09.2023 10:00 1 : 1
10.09
11:00
Slaven
Konjuh
0
2
10.09.2023 11:00 0 : 2
10.09
13:00
ŠF Živinice 22
Eurogol
0
3
10.09.2023 13:00 0 : 3
10.09
11:00
Bambi
Di - Five
1
3
10.09.2023 11:00 1 : 3
10.09
20:00
Krajina
Džaja
3
0
10.09.2023 20:00 3 : 0
10.09
17:00
Margo
Željezničar Sport team
0
7
10.09.2023 17:00 0 : 7
10.09
10:00
Bosna
Stupčanica
4
1
10.09.2023 10:00 4 : 1
10.09
10:00
Tempo sport
Rudar (K)
1
3
10.09.2023 10:00 1 : 3
10.09
10:00
Sporting
Rudar (B)
3
1
10.09.2023 10:00 3 : 1
10.09
10:00
Mladost (DK)
Čelik
2
0
10.09.2023 10:00 2 : 0
10.09
10:00
VareÅ”
Fortuna
0
4
10.09.2023 10:00 0 : 4
10.09
10:00
TOÅ K
Nemila
10
0
10.09.2023 10:00 10 : 0
10.09
10:00
Usora
Pobjeda
1
8
10.09.2023 10:00 1 : 8
10.09
10:00
Žepče 1919
Novi Å eher
1
6
10.09.2023 10:00 1 : 6
10.09
10:00
MoŔevac
Simm Bau
1
7
10.09.2023 10:00 1 : 7
10.09
10:00
Don Bosco
Natron
1
0
10.09.2023 10:00 1 : 0
10.09
10:00
Borac
Krivaja
0
7
10.09.2023 10:00 0 : 7
10.09
10:00
Neum
Blagaj
3
0
10.09.2023 10:00 3 : 0
10.09
09:30
Čapljina
Velež
1
2
10.09.2023 09:30 1 : 2
10.09
10:00
Bjelopoljac
Branitelj
1
3
10.09.2023 10:00 1 : 3
10.09
10:00
ViÅ”ići
Igman
0
18
10.09.2023 10:00 0 : 18
10.09
10:00
Zvijezda
Bosna
11
0
10.09.2023 10:00 11 : 0
10.09
15:00
Bratstvo
Eurogol
4
0
10.09.2023 15:00 4 : 0
10.09
10:00
Tuzla Siti
Gradina
4
1
10.09.2023 10:00 4 : 1
10.09
10:00
Kolibri
Budućnost
3
2
10.09.2023 10:00 3 : 2
10.09
09:00
Betaklub Tango
Tuzla
2
0
10.09.2023 09:00 2 : 0
10.09
10:00
Slaven
Konjuh
3
1
10.09.2023 10:00 3 : 1
10.09
12:00
ŠF Živinice 22
Eurogol
0
3
10.09.2023 12:00 0 : 3
10.09
10:00
Bambi
Di - Five
1
1
10.09.2023 10:00 1 : 1
10.09
10:00
Prokosovići
Rijeka
2
4
10.09.2023 10:00 2 : 4
10.09
16:30
Radnik Bumerang
Spartak 2013
6
0
10.09.2023 16:30 6 : 0
10.09
10:00
Prijedor
Leotar
0
6
10.09.2023 10:00 0 : 6
10.09
16:00
Sloga
TSC
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
TSC
10.09
16:30
Napredak Junior 2018
Heroj Polet
6
0
10.09.2023 16:30 6 : 0
10.09
14:00
Borac
Karađorđe
1
0
10.09.2023 14:00 1 : 0
10.09
18:30
Ekonomist
Zora
2
0
10.09.2023 18:30 2 : 0
10.09
18:30
Breznica
Mladost 2015
12
0
10.09.2023 18:30 12 : 0
10.09
18:30
Cvetex
Budućnost
0
12
10.09.2023 18:30 0 : 12
10.09
13:30
Libero
SFK 2000
0
5
10.09.2023 13:30 0 : 5
10.09
13:00
Emina
Sloboda
2
3
10.09.2023 13:00 2 : 3
10.09
14:00
Iskra
Fortuna
3
1
10.09.2023 14:00 3 : 1

Rukomet

10.09
17:30
Borac M:TEL
Leotar
26
30
10.09.2023 17:30 26 : 30