XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 200 utakmica za dan
Subota, 9 Mart 2024


Fudbal

Sarajevo
Sarajevo
2 : 2
Igman
Konjic
09.03.2024 18:30
Sarajevo
2 : 2
Igman
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
0 : 1
Sloga
Doboj
09.03.2024 13:00
Å iroki Brijeg
0 : 1
Sloga
GOÅ K
Gabela
1 : 1
PosuŔje
PosuŔje
09.03.2024 16:00
GOÅ K
1 : 1
PosuŔje
Romanija
Pale
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
09.03.2024 14:00
Romanija
1 : 1
Sloboda
Velež
Nevesinje
0 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
09.03.2024 14:00
Velež
0 : 5
Rudar Prijedor
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
09.03.2024 14:00
Ljubić
2 : 0
Slavija
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Modriča
Modriča
09.03.2024 14:00
Radnik
2 : 0
Modriča
Željezničar
Banja Luka
2 : 0
Kozara
GradiŔka
09.03.2024 14:00
Željezničar
2 : 0
Kozara
Sutjeska
Foča
0 : 1
Borac
Kozarska Dubica
09.03.2024 16:30
Sutjeska
0 : 1
Borac
Famos
Vojkovići
2 : 0
Leotar
Trebinje
09.03.2024 14:00
Famos
2 : 0
Leotar
BSK
Banja Luka
1 : 0
LaktaŔi
LaktaŔi
09.03.2024 14:00
BSK
1 : 0
LaktaŔi
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 1
Torpedo
Cerovljani
09.03.2024 15:00
Sloboda
2 : 1
Torpedo
Sloboda
Novi Grad
2 : 2
Čelinac
Čelinac
09.03.2024 14:00
Sloboda
2 : 2
Čelinac
Tekstilac
Derventa
0 : 2
FSA
Prijedor
09.03.2024 14:00
Tekstilac
0 : 2
FSA
Proleter
Teslić
5 : 3
Sloga (S)
Srbac
09.03.2024 14:00
Proleter
5 : 3
Sloga (S)
Brdo
Hambarine
4 : 0
Dubrave
Dubrave
09.03.2024 14:00
Brdo
4 : 0
Dubrave
Progres
Kneževo
0 : 3
Naprijed
Banja Luka
09.03.2024 14:00
Progres
0 : 3
Naprijed
Vlasenica
Vlasenica
4 : 1
Budućnost
Pilica
09.03.2024 14:00
Vlasenica
4 : 1
Budućnost
Drina HE
ViŔegrad
5 : 0
Ilićka 01
Brčko
09.03.2024 14:00
Drina HE
5 : 0
Ilićka 01
Karanovac
Karanovac
0 : 2
Lijevče
Nova Topola
09.03.2024 14:00
Karanovac
0 : 2
Lijevče
Trebava
Osječani
5 : 1
Crkvina
Crkvina
09.03.2024 14:00
Trebava
5 : 1
Crkvina
Rudar
Stanari
3 : 1
Hajduk (B)
BatkuŔa
09.03.2024 14:00
Rudar
3 : 1
Hajduk (B)
Simm Bau
Kosova
1 : 1
Jedinstvo
Bihać
09.03.2024 15:00
Simm Bau
1 : 1
Jedinstvo
Bratstvo
Gračanica
3 : 0
Gradina
Srebrenik
09.03.2024 15:00
Bratstvo
3 : 0
Gradina
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
09.03.2024 15:00
Tomislav
1 : 0
Zvijezda
Čelik
Zenica
1 : 1
Stupčanica
Olovo
09.03.2024 18:00
Čelik
1 : 1
Stupčanica
Goražde
Goražde
1 : 2
Mladost
Doboj-Kakanj
09.03.2024 15:00
Goražde
1 : 2
Mladost
Rudar (K)
Kamengrad
4 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
09.03.2024 15:00
Rudar (K)
4 : 1
Sloga
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
09.03.2024 17:00
Crvena zvezda
2 : 2
Partizan
Železničar
Pančevo
3 : 2
Radnički (N)
NiÅ”
09.03.2024 19:00
Železničar
3 : 2
Radnički (N)
Bravo
Ljubljana
0 : 0
Aluminij
Kidričevo
09.03.2024 15:00
Bravo
0 : 0
Aluminij
Celje
Celje
1 : 1
Maribor
Maribor
09.03.2024 17:30
Celje
1 : 1
Maribor
Gorica
Velika Gorica
0 : 3
Hajduk
Split
09.03.2024 17:00
Gorica
0 : 3
Hajduk
Lokomotiva
Zagreb
3 : 0
RudeÅ”
Zagreb
09.03.2024 15:00
Lokomotiva
3 : 0
RudeÅ”
Mornar
Bar
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
09.03.2024 18:00
Mornar
0 : 0
Jedinstvo
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 2
Sutjeska
NikÅ”ić
09.03.2024 14:00
OFK Petrovac
1 : 2
Sutjeska
Mladost DG
Podgoriva
0 : 1
Jezero
Plav
09.03.2024 15:00
Mladost DG
0 : 1
Jezero
Dečić
Tuzi
3 : 1
Rudar
Pljevlja
09.03.2024 18:00
Dečić
3 : 1
Rudar
CƔdiz
CƔdiz
2 : 0
AtlƩtico Madrid
Madrid
09.03.2024 16:15
CƔdiz
2 : 0
AtlƩtico Madrid
Girona
Girona
2 : 0
Osasuna
Pamplona (IruƱea)
09.03.2024 21:00
Girona
2 : 0
Osasuna
Granada
Granada
2 : 3
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
09.03.2024 18:30
Granada
2 : 3
Real Sociedad
Valencia
Valencia
1 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
09.03.2024 14:00
Valencia
1 : 0
Getafe
Lens
Lens
1 : 0
Stade Brestois 29
Brest
09.03.2024 21:00
Lens
1 : 0
Stade Brestois 29
Lorient
Lorient
0 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
09.03.2024 17:00
Lorient
0 : 2
Olympique Lyonnais
Arsenal
London
2 : 1
Brentford
Brentford, Middlesex
09.03.2024 18:30
Arsenal
2 : 1
Brentford
Bournemouth
Bournemouth
2 : 2
Sheffield United
Sheffield
09.03.2024 16:00
Bournemouth
2 : 2
Sheffield United
Crystal Palace
London
1 : 1
Luton Town
Luton
09.03.2024 16:00
Crystal Palace
1 : 1
Luton Town
Manchester United
Manchester
2 : 0
Everton
Liverpool
09.03.2024 13:30
Manchester United
2 : 0
Everton
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 1
Fulham
London
09.03.2024 16:00
Wolverhampton
2 : 1
Fulham
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
3 : 3
Kƶln
Kƶln
09.03.2024 15:30
Borussia M'gladbach
3 : 3
Kƶln
Augsburg
Augsburg
1 : 0
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
09.03.2024 15:30
Augsburg
1 : 0
Heidenheim
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
8 : 1
Mainz 05
Mainz
09.03.2024 15:30
Bayern MĆ¼nchen
8 : 1
Mainz 05
RB Leipzig
Leipzig
2 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
09.03.2024 15:30
RB Leipzig
2 : 0
Darmstadt 98
Werder Bremen
Bremen
1 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
09.03.2024 18:30
Werder Bremen
1 : 2
Borussia Dortmund
Bologna
Bologna
0 : 1
Inter
Milano
09.03.2024 18:00
Bologna
0 : 1
Inter
Cagliari
Cagliari
4 : 2
Salernitana
Salerno
09.03.2024 15:00
Cagliari
4 : 2
Salernitana
Genoa
Genova
2 : 3
Monza
Monza
09.03.2024 20:45
Genoa
2 : 3
Monza
Sassuolo
Sassuolo
1 : 0
Frosinone
Frosinone
09.03.2024 15:00
Sassuolo
1 : 0
Frosinone
Tuzla City
Simin Han
0 : 0
Željezničar Sport team
Banja Luka
09.03.2024 13:00
Tuzla City
0 : 0
Željezničar Sport team
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
1 : 1
Zrinjski
Mostar
09.03.2024 14:00
Zvijezda 09
1 : 1
Zrinjski
Kozara
GradiŔka
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
09.03.2024 14:00
Kozara
1 : 3
Sarajevo
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 5
Budućnost
Banovići
09.03.2024 14:00
Gornji Rahić
1 : 5
Budućnost
Gradina
Srebrenik
4 : 3
Rudanka
Rudanka
09.03.2024 12:00
Gradina
4 : 3
Rudanka
Stupčanica
Olovo
3 : 2
UNIS
VogoŔća
09.03.2024 13:30
Stupčanica
3 : 2
UNIS
Novi Grad
Sarajevo
1 : 4
Slavija
Istočno Sarajevo
09.03.2024 13:30
Novi Grad
1 : 4
Slavija
Igman
Ilidža
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
09.03.2024 13:30
Igman
2 : 1
Sarajevo
LjubuŔki
LjubuŔki
0 : 10
PosuŔje
PosuŔje
09.03.2024 11:00
LjubuŔki
0 : 10
PosuŔje
Troglav 1918
Livno
3 : 0
Čapljina
Čapljina
09.03.2024 13:30
Troglav 1918
3 : 0
Čapljina
Brskovo
Brskovo
1 : 0
Polet Stars
NikÅ”ić
09.03.2024 13:00
Brskovo
1 : 0
Polet Stars
Iskra
Danilovgrad
0 : 3
Berane
Berane
09.03.2024 17:00
Iskra
0 : 3
Berane
Budućnost
Podgorica
2 : 2
Kom
Podgorica
09.03.2024 13:00
Budućnost
2 : 2
Kom
Bokelj
Kotor
4 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
09.03.2024 13:30
Bokelj
4 : 1
Jedinstvo
Grbalj
Grbalj
4 : 1
Rudar
Pljevlja
09.03.2024 14:30
Grbalj
4 : 1
Rudar
Ortrant - Olympic
Ulcinj
0 : 0
Jezero
Plav
09.03.2024 15:00
Ortrant - Olympic
0 : 0
Jezero
Lovćen
Cetinje
0 : 2
Mornar 1923
Bar
09.03.2024 13:00
Lovćen
0 : 2
Mornar 1923
Petnjica
Petnjica
1 : 4
Budva
Budva
09.03.2024 13:00
Petnjica
1 : 4
Budva
Zabjelo
Zabjelo
2 : 0
Igalo
Igalo
09.03.2024 15:00
Zabjelo
2 : 0
Igalo
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
4 : 0
Tuzla City
Tuzla
09.03.2024 12:00
Zvijezda 09
4 : 0
Tuzla City
Velež
Mostar
4 : 0
PosuŔje
PosuŔje
09.03.2024 15:00
Velež
4 : 0
PosuŔje
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Sloga
Doboj
09.03.2024 16:00
Zrinjski
2 : 0
Sloga
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Željezničar
Sarajevo
09.03.2024 13:00
Sarajevo
3 : 0
Željezničar
Gornji Rahić
Gornji Rahić
2 : 2
Budućnost
Banovići
09.03.2024 12:00
Gornji Rahić
2 : 2
Budućnost
Gradina
Srebrenik
3 : 1
Željezničar
Doboj
09.03.2024 10:00
Gradina
3 : 1
Željezničar
Stupčanica
Olovo
1 : 4
UNIS
VogoŔća
09.03.2024 11:00
Stupčanica
1 : 4
UNIS
Novi Grad
Sarajevo
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
09.03.2024 11:00
Novi Grad
1 : 3
Slavija
Igman
Ilidža
3 : 3
Sarajevo
Sarajevo
09.03.2024 11:00
Igman
3 : 3
Sarajevo
Branitelj
Rodoč-Jasenica
1 : 3
Međugorje
Međugorje
09.03.2024 11:00
Branitelj
1 : 3
Međugorje
Hercegovac
Bileća
1 : 2
Velež
Nevesinje
09.03.2024 09:00
Hercegovac
1 : 2
Velež
Grude
Grude
3 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
09.03.2024 11:00
Grude
3 : 1
Å iroki Brijeg
Troglav 1918
Livno
15 : 0
Čapljina
Čapljina
09.03.2024 11:00
Troglav 1918
15 : 0
Čapljina
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
0 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
09.03.2024 10:00
Zvijezda 09
0 : 2
Tuzla City
Velež
Mostar
2 : 0
PosuŔje
PosuŔje
09.03.2024 13:00
Velež
2 : 0
PosuŔje
Zrinjski
Mostar
4 : 1
Sloga
Doboj
09.03.2024 14:00
Zrinjski
4 : 1
Sloga
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Željezničar
Sarajevo
09.03.2024 11:00
Sarajevo
3 : 1
Željezničar
Omarska
Omarska
09.03.2024
13:30
OFK Spartak 2013
Banja Luka
09.03.2024 13:30
Omarska
:
OFK Spartak 2013
Borac (KD)
Kozarska Dubica
2 : 2
Sloga (T)
Trn
09.03.2024 11:30
Borac (KD)
2 : 2
Sloga (T)
Borac (BL)
Banja Luka
3 : 4
Ljubić
Prnjavor
09.03.2024 09:00
Borac (BL)
3 : 4
Ljubić
BSK
Banja Luka
0 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
09.03.2024 11:30
BSK
0 : 5
Rudar Prijedor
Mineral
Banja Vrućica
0 : 2
Kozara
GradiŔka
09.03.2024 11:30
Mineral
0 : 2
Kozara
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 5
Tekstilac
Derventa
09.03.2024 11:30
Sloboda
0 : 5
Tekstilac
Polet 1926
Brod
1 : 1
Modriča Alfa
Modriča
09.03.2024 11:30
Polet 1926
1 : 1
Modriča Alfa
Omarska
Omarska
09.03.2024
12:00
OFK Spartak 2013
Banja Luka
09.03.2024 12:00
Omarska
:
OFK Spartak 2013
Borac (KD)
Kozarska Dubica
1 : 2
Sloga (T)
Trn
09.03.2024 10:00
Borac (KD)
1 : 2
Sloga (T)
Borac (BL)
Banja Luka
7 : 0
Ljubić
Prnjavor
09.03.2024 10:45
Borac (BL)
7 : 0
Ljubić
BSK
Banja Luka
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
09.03.2024 10:00
BSK
1 : 1
Rudar Prijedor
Mineral
Banja Vrućica
0 : 3
Kozara
GradiŔka
09.03.2024 10:00
Mineral
0 : 3
Kozara
Sloboda
Mrkonjić Grad
3 : 1
Tekstilac
Derventa
09.03.2024 10:00
Sloboda
3 : 1
Tekstilac
Polet 1926
Brod
0 : 5
Modriča Alfa
Modriča
09.03.2024 10:00
Polet 1926
0 : 5
Modriča Alfa
MaŔinac
NiÅ”
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
09.03.2024 14:00
MaŔinac
0 : 3
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
TSC
Kanjiža
09.03.2024 15:00
Radnički 1923
1 : 0
TSC
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 0
Prave Dame
Stari Banovci
09.03.2024 14:30
ŽGFK Lavice Dubočica
3 : 0
Prave Dame

Futsal

Brskovo
Mojkovac
3 : 6
Ulcinj
Ulcinj
09.03.2024 18:00
Brskovo
3 : 6
Ulcinj
PruŔka
Bijelo Polje
5 : 2
Mirabile Moda
Podgorica
09.03.2024 19:00
PruŔka
5 : 2
Mirabile Moda
Dolcinium
Ulcinj
4 : 4
NikÅ”ić
NikÅ”ić
09.03.2024 18:00
Dolcinium
4 : 4
NikÅ”ić
Salines
Tuzla
7 : 5
Brotnjo
Čitluk
09.03.2024 20:00
Salines
7 : 5
Brotnjo
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
5 : 2
Borac
Banja Luka
09.03.2024 19:00
Sloga
5 : 2
Borac
Student
Banja Luka
2 : 2
Teslić
Teslić
09.03.2024 19:00
Student
2 : 2
Teslić
Imperija
Å amac
4 : 8
Ugljevik
Ugljevik
09.03.2024 20:00
Imperija
4 : 8
Ugljevik
Kalinovik
Kalinovik
7 : 1
ViŔegrad
ViŔegrad
09.03.2024 18:00
Kalinovik
7 : 1
ViŔegrad
Dječaci sa Une
Bihać
2 : 6
Konjodor
Bužim
09.03.2024 19:00
Dječaci sa Une
2 : 6
Konjodor
Živinice
Živinice
3 : 6
Srebrenik
Srebrenik
09.03.2024 17:30
Živinice
3 : 6
Srebrenik
Odžak
Odžak
1 : 7
Lukavac
Lukavac
09.03.2024 19:00
Odžak
1 : 7
Lukavac
Lilium
Doboj Istok
3 : 1
Banovići
Banovići
09.03.2024 19:00
Lilium
3 : 1
Banovići
Radnik 2022
Donji Vakuf
5 : 2
Iskra Vrbas
Bugojno
09.03.2024 20:45
Radnik 2022
5 : 2
Iskra Vrbas
Fojnica
Fojnica
11 : 16
Vitez
Vitez
09.03.2024 15:30
Fojnica
11 : 16
Vitez
TeŔanj
TeŔanj
7 : 3
Usora
Žabljak-Usora
09.03.2024 20:00
TeŔanj
7 : 3
Usora
Čapljina
Čapljina
2 : 2
Velež
Mostar
09.03.2024 19:00
Čapljina
2 : 2
Velež
Zrinjski
Mostar
4 : 4
Čulin Mlin
Livno
09.03.2024 19:00
Zrinjski
4 : 4
Čulin Mlin
Konjic
Konjic
2 : 5
Rudnik
Mostar
09.03.2024 17:00
Konjic
2 : 5
Rudnik
Seljak
Livno
4 : 8
Rama
Rama
09.03.2024 18:00
Seljak
4 : 8
Rama
KMF Tango
Istočno Sarajevo
2 : 7
Sarajevo
Sarajevo
09.03.2024 15:30
KMF Tango
2 : 7
Sarajevo
FC Sloboda - Kompred
Tuzla
3 : 4
Radnik - MD Shop
Bijeljina
09.03.2024 16:00
FC Sloboda - Kompred
3 : 4
Radnik - MD Shop
MNK Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
0 : 1
FC Akademac
Trebinje
09.03.2024 13:00
MNK Sloga
0 : 1
FC Akademac
FC Željezničar
Sarajevo
3 : 2
MNK Brotnjo
Čitluk
09.03.2024 20:00
FC Željezničar
3 : 2
MNK Brotnjo

KoŔarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
72 : 80
Budućnost VOLI
Podgorica
09.03.2024 18:00
Cedevita Olimpija
72 : 80
Budućnost VOLI
Sloga
Kraljevo
82 : 70
OKK Beograd
Beograd
09.03.2024 19:30
Sloga
82 : 70
OKK Beograd
Čačak 94 Quantox
Čačak
92 : 61
Zdravlje Leskovac
Leskovac
09.03.2024 18:00
Čačak 94 Quantox
92 : 61
Zdravlje Leskovac
SPD Radnički
Kragujevac
79 : 70
Mladost MaxBet
Zemun
09.03.2024 18:00
SPD Radnički
79 : 70
Mladost MaxBet
Sloboda
Užice
74 : 81
Vojvodina mts
Novi Sad
09.03.2024 19:30
Sloboda
74 : 81
Vojvodina mts
Joker
Sombor
80 : 84
Spartak
Subotica
09.03.2024 19:00
Joker
80 : 84
Spartak
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
85 : 94
VrŔac
VrŔac
09.03.2024 18:00
OKK Novi Pazar
85 : 94
VrŔac
TamiÅ”
Pančevo
97 : 95
Metalac
Valjevo
09.03.2024 18:30
TamiÅ”
97 : 95
Metalac
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
82 : 76
Dynamic BalkanBet
Beograd
09.03.2024 18:00
Zlatibor Gold gondola
82 : 76
Dynamic BalkanBet
Å iroki
Å iroki Brijeg
96 : 70
PosuŔje
PosuŔje
09.03.2024 20:00
Å iroki
96 : 70
PosuŔje
Promo
Donji Vakuf
86 : 79
Orlovik
Žepče
09.03.2024 18:00
Promo
86 : 79
Orlovik
Spars
Sarajevo
104 : 100
Bosna Meridianbet
Sarajevo
09.03.2024 17:00
Spars
104 : 100
Bosna Meridianbet
Borac Wwin
Banja Luka
83 : 66
Sloboda
Tuzla
09.03.2024 17:00
Borac Wwin
83 : 66
Sloboda
Budućnost BN
Bijeljina
71 : 53
Rogatica
Rogatica
09.03.2024 16:00
Budućnost BN
71 : 53
Rogatica
Sutjeska
Foča
71 : 57
Varda HE
ViŔegrad
09.03.2024 19:30
Sutjeska
71 : 57
Varda HE
Olimp
Šekovići
0 : 20
Student Igokea
Banja Luka
09.03.2024
Olimp
0 : 20
Student Igokea
Mladost Bulldogs
Prnjavor
90 : 41
Una
Kozarska Dubica
09.03.2024 18:00
Mladost Bulldogs
90 : 41
Una
Pliva
Å ipovo
83 : 82
Basket 2000
Banja Luka
09.03.2024 17:00
Pliva
83 : 82
Basket 2000
Hunters
Prijedor
90 : 75
Partizan Grawe
Banja Luka
09.03.2024 12:00
Hunters
90 : 75
Partizan Grawe
Best
Doboj
56 : 74
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
09.03.2024 18:00
Best
56 : 74
Budućnost Fabrika 2
Rudar
Ugljevik
90 : 67
Rudar 2015
Ugljevik
09.03.2024 18:00
Rudar
90 : 67
Rudar 2015
Jumper
Zenica
66 : 81
Orlovi
Banja Luka
09.03.2024 17:00
Jumper
66 : 81
Orlovi

Odbojka

Tempo
Ražljevo
3 : 2
Maglić
Foča
09.03.2024 19:00
Tempo
3 : 2
Maglić
Drina
Zvornik
2 : 3
GradiŔka
GradiŔka
09.03.2024 20:00
Drina
2 : 3
GradiŔka
Gradina
Srebrenik
3 : 1
Olovo
Olovo
09.03.2024 18:00
Gradina
3 : 1
Olovo
Ilidža
Ilidža
2 : 3
Bosna
Kalesija
09.03.2024 17:00
Ilidža
2 : 3
Bosna
7 Lukavac
Lukavac
3 : 0
Goražde
Goražde
09.03.2024 18:30
7 Lukavac
3 : 0
Goražde
Domaljevac
Domaljevac
1 : 3
Radnik
Bijeljina
09.03.2024 19:00
Domaljevac
1 : 3
Radnik
Rudar
Pljevlja
2 : 3
Akademija
Herceg Novi
09.03.2024 20:00
Rudar
2 : 3
Akademija
Morača
Podgorca
3 : 2
Galeb
Bar
09.03.2024 19:00
Morača
3 : 2
Galeb
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Mediteran Bemaks
Budva
09.03.2024 18:00
Budućnost
3 : 0
Mediteran Bemaks
Luka Bar
Bar
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
09.03.2024 16:00
Luka Bar
3 : 0
Jedinstvo
Drina
Zvornik
2 : 3
Velež
Nevesinje
09.03.2024 17:00
Drina
2 : 3
Velež
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Jahorina
Pale
09.03.2024 19:00
Crvena zvijezda
2 : 3
Jahorina
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
0 : 3
Derventa
Derventa
09.03.2024 16:00
Kotor VaroÅ”
0 : 3
Derventa
Vožd
Prijedor
3 : 1
Kozara
GradiŔka
09.03.2024 17:00
Vožd
3 : 1
Kozara
Smeč
Novi Grad
2 : 3
BL Volley 2
Banja Luka
09.03.2024 17:00
Smeč
2 : 3
BL Volley 2
Han Pijesak
Han Pijesak
3 : 1
Igman
Istoćna Ilidža
09.03.2024 13:00
Han Pijesak
3 : 1
Igman
Modriča - Novoprom
Modriča
3 : 0
Modriča - Optima
Modriča
09.03.2024 18:00
Modriča - Novoprom
3 : 0
Modriča - Optima
Rudo
Rudo
3 : 0
Stakorina
Čajniče
09.03.2024 16:00
Rudo
3 : 0
Stakorina
Bimal-Jedinstvo
Brčko
1 : 3
Gacko
Gacko
09.03.2024 16:00
Bimal-Jedinstvo
1 : 3
Gacko
Smeč
Lukavac
2 : 3
Bosna
Kalesija
09.03.2024 16:00
Smeč
2 : 3
Bosna
Breza 1934
Breza
2 : 3
Željezara
Zenica
09.03.2024 19:00
Breza 1934
2 : 3
Željezara
IlijaÅ”
IlijaÅ”
3 : 1
Novi Grad
Sarajevo
09.03.2024 17:00
IlijaÅ”
3 : 1
Novi Grad
Star
Donii Vakuf
0 : 3
Ilidža
Ilidža
09.03.2024 14:00
Star
0 : 3
Ilidža
Block Out
Zenica
1 : 3
Student
Mostar
09.03.2024 17:30
Block Out
1 : 3
Student

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
28 : 24
Gračanica
Gračanica
09.03.2024 19:00
Krivaja
28 : 24
Gračanica
Leotar
Trebinje
32 : 25
Čapljina
Čapljina
09.03.2024 19:00
Leotar
32 : 25
Čapljina
Borac M:TEL
Banja Luka
27 : 34
Izviđač
LjubuŔki
09.03.2024 20:00
Borac M:TEL
27 : 34
Izviđač
Hercegovina
Nevesinje
41 : 32
Sloga
Doboj
09.03.2024 19:00
Hercegovina
41 : 32
Sloga
VogoŔća
VogoŔća
26 : 26
Sloboda
Tuzla
09.03.2024 17:00
VogoŔća
26 : 26
Sloboda
Maglaj
Maglaj
39 : 43
Konjuh
Živinice
09.03.2024 19:00
Maglaj
39 : 43
Konjuh
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
40 : 27
Slavija
Istočno Sarajevo
09.03.2024 19:00
Kotor VaroÅ”
40 : 27
Slavija
LaktaŔi
LaktaŔi
24 : 27
Prijedor
Prijedor
09.03.2024 18:00
LaktaŔi
24 : 27
Prijedor
Jajce
Jajce
32 : 24
Sloboda 2
Tuzla
09.03.2024 18:00
Jajce
32 : 24
Sloboda 2
Sana 7
Sanski Most
40 : 29
Krajina
Cazin
09.03.2024 18:00
Sana 7
40 : 29
Krajina
Kakanj
Kakanj
17 : 40
Čelik Junior
Zenica
09.03.2024 16:00
Kakanj
17 : 40
Čelik Junior
Borac
Travnik
16 : 39
Iskra
Bugojno
09.03.2024 18:00
Borac
16 : 39
Iskra
Velež
Mostar
38 : 18
Međugorje
Međugorje
09.03.2024 20:00
Velež
38 : 18
Međugorje
Radnički
Goražde
30 : 35
Izviđač 2
LjubuŔki
09.03.2024 16:00
Radnički
30 : 35
Izviđač 2
Bosna Ekoenergija
Visoko
41 : 30
Respect
Sarajevo
09.03.2024 17:30
Bosna Ekoenergija
41 : 30
Respect
BrijeŔće
Sarajevo
40 : 34
Kiseljak
Kiseljak
09.03.2024 15:00
BrijeŔće
40 : 34
Kiseljak
Hadžići
Hadžići
45 : 34
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
09.03.2024 17:30
Hadžići
45 : 34
Sloga 2013
Ilidža
Ilidža
24 : 24
Borac
Banjaluka
09.03.2024 20:00
Ilidža
24 : 24
Borac
Krajina
Cazin
34 : 21
Knežopoljka
Kozarska Dubica
09.03.2024 19:00
Krajina
34 : 21
Knežopoljka
Živinice
Živinice
26 : 32
Bosna
TeŔanj
09.03.2024 15:00
Živinice
26 : 32
Bosna