XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 92 utakmica za dan
Sreda, 17 April 2024


Fudbal

Zrinjski
Mostar
17.04.2024
18:00
Sloga (D)
Doboj
17.04.2024 18:00
Zrinjski
:
Sloga (D)
Rasavci
Rasavci
17.04.2024
17:00
Sloga
Saničani(Rakelići)
17.04.2024 17:00
Rasavci
:
Sloga
Ljubija
Ljubija
17.04.2024
17:00
Gomjenica
Prijedor
17.04.2024 17:00
Ljubija
:
Gomjenica
Radnik Urije
Prijedor
17.04.2024
17:00
Bratstvo
Kozarac
17.04.2024 17:00
Radnik Urije
:
Bratstvo
Berek 1975
Prijedor
17.04.2024
17:00
FSA
Prijedor
17.04.2024 17:00
Berek 1975
:
FSA
Kiseljak
Koprivna
17.04.2024
17:00
Omarska
Omarska
17.04.2024 17:00
Kiseljak
:
Omarska
Mrakovica
KozaruŔa
17.04.2024
17:00
Brdo
Hambarine
17.04.2024 17:00
Mrakovica
:
Brdo
Podgrmeč
OŔtra Luka
17.04.2024
17:00
Kozara
Donji Orlovci
17.04.2024 17:00
Podgrmeč
:
Kozara
Piskavica
Piskavica
17.04.2024
17:45
Polet KrajiŔnik
Ramići-Dragočaj
17.04.2024 17:45
Piskavica
:
Polet KrajiŔnik
Sloboda
Novi Grad
17.04.2024
16:00
Sloga (S)
Srbac
17.04.2024 16:00
Sloboda
:
Sloga (S)
Župa
Milosavci
17.04.2024
16:00
Sloboda
Donji Podgradci
17.04.2024 16:00
Župa
:
Sloboda
Rudar (K)
Kamengrad
17.04.2024
17:00
Novi Travnik
Novi Travnik
17.04.2024 17:00
Rudar (K)
:
Novi Travnik
Brnjaci
Brnjaci
17.04.2024
17:00
Travnik
Travnik
17.04.2024 17:00
Brnjaci
:
Travnik
FK Vitez
Vitez
17.04.2024
17:00
Iskra
Bugojno
17.04.2024 17:00
FK Vitez
:
Iskra
Krajina
Cazin
17.04.2024
17:00
Rudar (HB)
Han Bila
17.04.2024 17:00
Krajina
:
Rudar (HB)
Bratstvo
Bosanska Krupa
17.04.2024
17:00
Bajer 99
Velagići
17.04.2024 17:00
Bratstvo
:
Bajer 99
Podgrmeč
Sanski Most
17.04.2024
17:00
NK Vitez
Vitez
17.04.2024 17:00
Podgrmeč
:
NK Vitez
Sloga
Bosanska Otoka
17.04.2024
17:00
Kiseljak
Kiseljak
17.04.2024 17:00
Sloga
:
Kiseljak
Romari
Vitez
17.04.2024
17:00
Vitez (B)
Bužim
17.04.2024 17:00
Romari
:
Vitez (B)
Omladinac 68
Mionica
17.04.2024
17:00
Mladost (K)
Kikači
17.04.2024 17:00
Omladinac 68
:
Mladost (K)
Prokosovići
Prokosovići
17.04.2024
17:00
Dinamo
Donja Mahala
17.04.2024 17:00
Prokosovići
:
Dinamo
Bosna (K)
Kalesija
17.04.2024
17:00
Napredak
Matići
17.04.2024 17:00
Bosna (K)
:
Napredak
DizdaruŔa
Brčko
17.04.2024
17:00
Radnički
Lukavac
17.04.2024 17:00
DizdaruŔa
:
Radnički
Lokomotiva
Miričina
17.04.2024
17:00
Orahovica 74
Orahovica
17.04.2024 17:00
Lokomotiva
:
Orahovica 74
Seona
Seona
17.04.2024
17:00
Sloga
TojÅ”ići
17.04.2024 17:00
Seona
:
Sloga
Priluk
Priluk
17.04.2024
17:00
Svatovac
Poljice
17.04.2024 17:00
Priluk
:
Svatovac
Igman
Ilidža
17.04.2024
17:00
Baton
Sarajevo
17.04.2024 17:00
Igman
:
Baton
Borac
Jelah
17.04.2024
17:00
Famos
Hrasnica
17.04.2024 17:00
Borac
:
Famos
UNIS
VogoŔća
17.04.2024
17:00
Nemila
Nemila
17.04.2024 17:00
UNIS
:
Nemila
Bosna
Visoko
17.04.2024
17:00
Rudar
Breza
17.04.2024 17:00
Bosna
:
Rudar
Natron
Maglaj
17.04.2024
17:00
MoŔevac
MoŔevac
17.04.2024 17:00
Natron
:
MoŔevac
Usora
Žabljak-Usora
17.04.2024
17:00
Kolina
Ustikolina
17.04.2024 17:00
Usora
:
Kolina
IlijaÅ”
IlijaÅ”
17.04.2024
17:00
Krivaja
Zavidovići
17.04.2024 17:00
IlijaÅ”
:
Krivaja
Žepče 1919
Žepče
17.04.2024
17:00
MoŔćanica
Sarajevo
17.04.2024 17:00
Žepče 1919
:
MoŔćanica
Troglav 1918
Livno
17.04.2024
17:00
Klis
Buturović Polje
17.04.2024 17:00
Troglav 1918
:
Klis
Međugorje
Međugorje
17.04.2024
17:00
Grude
Grude
17.04.2024 17:00
Međugorje
:
Grude
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
17.04.2024
17:00
Stolac
Stolac
17.04.2024 17:00
Sloga
:
Stolac
ViÅ”ići
ViÅ”ići
17.04.2024
17:00
Turbina
Jablanica
17.04.2024 17:00
ViÅ”ići
:
Turbina
LjubuŔki
LjubuŔki
17.04.2024
17:00
KameŔnica
Podhum
17.04.2024 17:00
LjubuŔki
:
KameŔnica
Neum
Neum
17.04.2024
17:00
Rama
Prozor-Rama
17.04.2024 17:00
Neum
:
Rama
Rudar
Zagorje
17.04.2024
17:00
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
17.04.2024 17:00
Rudar
:
Mladost (GŽ)
Slatina
BaŔigovci
17.04.2024
17:00
Mladost 78
Donje Vukovije
17.04.2024 17:00
Slatina
:
Mladost 78
DSK
Devetak
17.04.2024
17:00
Rijeka
Šerići
17.04.2024 17:00
DSK
:
Rijeka
Jedinstvo
Vučkovci
17.04.2024
17:00
Željezničar
Jelovče Selo
17.04.2024 17:00
Jedinstvo
:
Željezničar
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
17.04.2024
17:00
Mladost (P)
Puračić
17.04.2024 17:00
Ingram
:
Mladost (P)
Mladost (S)
Solina
17.04.2024
17:00
Doboj Istok
Doboj Istok
17.04.2024 17:00
Mladost (S)
:
Doboj Istok
OFK Međiđa
Donja Međiđa
17.04.2024
17:00
Trebava
Donja Zelinja
17.04.2024 17:00
OFK Međiđa
:
Trebava
Rainci
Gornji Rainci
17.04.2024
17:00
Vražići 92
Vražići
17.04.2024 17:00
Rainci
:
Vražići 92
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
17.04.2024
18:30
Maribor
Maribor
17.04.2024 18:30
Olimpija Ljubljana
:
Maribor
Dinamo
Zagreb
17.04.2024
17:00
Varaždin
Varaždin
17.04.2024 17:00
Dinamo
:
Varaždin
Iskra
Danilovgrad
17.04.2024
16:00
Podgorica
Podgorica
17.04.2024 16:00
Iskra
:
Podgorica
Manchester City
Manchester
17.04.2024
21:00
Real Madrid
Madrid
17.04.2024 21:00
Manchester City
:
Real Madrid
FC Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
17.04.2024
21:00
Arsenal
London
17.04.2024 21:00
FC Bayern MĆ¼nchen
:
Arsenal
Hajduk
Kožuhe
17.04.2024
19:00
Borac (K)
Kotorsko
17.04.2024 19:00
Hajduk
:
Borac (K)
Sloboda
Mrkonjić Grad
17.04.2024
17:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
17.04.2024 17:00
Sloboda
:
Krupa
Rudar Prijedor
Prijedor
17.04.2024
17:00
Kozara
GradiŔka
17.04.2024 17:00
Rudar Prijedor
:
Kozara
LaktaŔi
LaktaŔi
17.04.2024
17:00
Željezničar Sport team
Banja Luka
17.04.2024 17:00
LaktaŔi
:
Željezničar Sport team
Sutjeska
Foča
17.04.2024
15:30
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
17.04.2024 15:30
Sutjeska
:
Zvijezda 09
Ilićka 01
Brčko
17.04.2024
16:30
Sloga
Doboj
17.04.2024 16:30
Ilićka 01
:
Sloga
Leotar
Trebinje
17.04.2024
14:00
Slavija
Istočno Sarajevo
17.04.2024 14:00
Leotar
:
Slavija
PosuŔje
PosuŔje
17.04.2024
17:30
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
17.04.2024 17:30
PosuŔje
:
Å iroki Brijeg
Trebava
Osječani
17.04.2024
19:00
Zvijezda
Kakmuž
17.04.2024 19:00
Trebava
:
Zvijezda
Željezničar
Sarajevo
17.04.2024
12:00
Velež
Mostar
17.04.2024 12:00
Željezničar
:
Velež
PosuŔje
PosuŔje
17.04.2024
16:00
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
17.04.2024 16:00
PosuŔje
:
Å iroki Brijeg
Sloga (T)
Trn
17.04.2024
11:30
Željezničar
Doboj
17.04.2024 11:30
Sloga (T)
:
Željezničar
OFK Spartak 2013
Banja Luka
17.04.2024
11:30
Sloga (D)
Doboj
17.04.2024 11:30
OFK Spartak 2013
:
Sloga (D)
LaktaŔi
LaktaŔi
2 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
17.04.2024 11:30
LaktaŔi
2 : 3
Rudar Prijedor
Borac (BL)
Banja Luka
17.04.2024
15:00
Modriča Alfa
Modriča
17.04.2024 15:00
Borac (BL)
:
Modriča Alfa
Željezničar Sport tim
Banja Luka
17.04.2024
16:30
Polet 1926
Brod
17.04.2024 16:30
Željezničar Sport tim
:
Polet 1926
Proleter
Teslić
17.04.2024
12:30
Sloboda
Mrkonjić Grad
17.04.2024 12:30
Proleter
:
Sloboda
Kupres
Kupres
17.04.2024
17:30
Grude
Grude
17.04.2024 17:30
Kupres
:
Grude
Sloga (T)
Trn
5 : 1
Željezničar
Doboj
17.04.2024 10:00
Sloga (T)
5 : 1
Željezničar
OFK Spartak 2013
Banja Luka
2 : 0
Sloga (D)
Doboj
17.04.2024 10:00
OFK Spartak 2013
2 : 0
Sloga (D)
LaktaŔi
LaktaŔi
0 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
17.04.2024 10:00
LaktaŔi
0 : 3
Rudar Prijedor
Borac (BL)
Banja Luka
17.04.2024
13:30
Modriča Alfa
Modriča
17.04.2024 13:30
Borac (BL)
:
Modriča Alfa
Željezničar Sport team
Banja Luka
17.04.2024
15:00
Polet 1926
Brod
17.04.2024 15:00
Željezničar Sport team
:
Polet 1926
Proleter
Teslić
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
17.04.2024 11:00
Proleter
1 : 2
Sloboda
Sloga (P)
Prijedor
17.04.2024
19:00
Ljubić
Prnjavor
17.04.2024 19:00
Sloga (P)
:
Ljubić
Radnik Bumerang
Bijeljina
17.04.2024
15:00
Libero
Goražde
17.04.2024 15:00
Radnik Bumerang
:
Libero

Futsal

Mirabile Moda
Podgorica
17.04.2024
15:30
OnogoŔt
NikÅ”ić
17.04.2024 15:30
Mirabile Moda
:
OnogoŔt
Brskovo
Mojkovac
17.04.2024
18:00
Olympico
Golubovci
17.04.2024 18:00
Brskovo
:
Olympico
Bajo Pivljanin
Plužine
17.04.2024
17:30
Cattaro 2019
Kotor
17.04.2024 17:30
Bajo Pivljanin
:
Cattaro 2019

KoŔarka

Partizan
Beograd
17.04.2024
18:30
Igokea
Aleksandrovac
17.04.2024 18:30
Partizan
:
Igokea
Vojvodina
Novi Sad
17.04.2024
17:00
Sutjeska
NikÅ”ić
17.04.2024 17:00
Vojvodina
:
Sutjeska
Å iroki
Å iroki Brijeg
17.04.2024
19:00
MZT Skopje
Skopje
17.04.2024 19:00
Å iroki
:
MZT Skopje
Prijedor - Spartak
Prijedor
17.04.2024
18:30
PosuŔje
PosuŔje
17.04.2024 18:30
Prijedor - Spartak
:
PosuŔje
Leotar
Trebinje
17.04.2024
17:00
Orlovik
Žepče
17.04.2024 17:00
Leotar
:
Orlovik
Slavija
Istočno Sarajevo
17.04.2024
19:30
Promo
Donji Vakuf
17.04.2024 19:30
Slavija
:
Promo
1/4 finale druga utakmica
Zrinjski 2010
Mostar
17.04.2024
20:00
Jumper
Zenica
17.04.2024 20:00
Zrinjski 2010
:
Jumper
Leotar 03
Trebinje
17.04.2024
20:00
Čelik
Zenica
17.04.2024 20:00
Leotar 03
:
Čelik

Rukomet

Hercegovina
Nevesinje
17.04.2024
19:00
Leotar
Trebinje
17.04.2024 19:00
Hercegovina
:
Leotar
Derventa
Derventa
17.04.2024
19:00
Kozara (G)
GradiŔka
17.04.2024 19:00
Derventa
:
Kozara (G)
Xbyxaj je ocenio igrača
Xbyxaj je ocenio igrača
qwert je podelio utakmicu
Ognjen172 je ocenio igrača
Ognjen172 je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača
esmirbahtic je ocenio igrača