David Stjepanović(G) , Ilija Danilović , Siniša Lazendić , Dmitrii Suharev , Duško Mitrić (K), Vlado Koprivica , Bojan Burazor , Alem Suljić , Aleksandar Gavrić , Milan Nenad , Nikola Angeleski , REZERVE Đorđe Vuković(G) , Srđan Đukanović , Aleksandar Stanišić , Pero Vučković , Mirza Ramić , Luka Jakešević ,
Postava
Miloš Pajević(G) , Vide Ivanović , Dejan Jolović , Boško Radović , Jovica Dačević , Pavle Bonić , Đorđe Milutinović , Bojan Mihajlović , Zoran Obrenović , Nenad Stanojević , Igor Ateljević , REZERVE Aleksandar Burilo(G) , Milan Vladičić , Aleksa Gagović , Dejan Rašević , Marko Ivanović ,
Protokol
. Sudije: Velibor Gigović (Gradiška, Trebovljani) [Glavni], Veljko Makitan (Gradiška) [Pomoćnik], Branislav Zvijerac (Gradiška) [Pomoćnik],
Fočacima bodovi u Mrkonjiću

Fudbaleri Sutjeske iz Foče u Mrkonjić Gradu pobijedili su Slobodu Nova Banaka 1:0.

Gosti su do trijumfa došli  lavovskom borbom, a za domaće fudbalere gol je i dalje miseona imenica.

Što je najgore i što je ekipu Marka Tešića, koštalo ovog proljeće nekoliko poraza, je nevjerovatan pad koncentracije u odbrani.

Gol odluke u 48. minuti postigao je Nenad Stanojević, nakon početničke greške domaćeg golmana Stjepanovića i Angeloskog.

Istini za volju domaći fudbaleri imali su tokom cijelog meča posjed lopte i pokušavali ubacivanjem u pred gol gostiju, da ugroze Pejovića. Odbarana Sutjske dijelovala je sigurno.

Treba reći da su domaći fudbaleri u prvih deset minuta meča imali tri stopostotne prilike koje nisu pretvorili u pogodak. Na njihovu nesreću, gosti su svoju prvu priliku realizovali.

Nakon gola Sutjeske, fudbaleri Slobode pokušavali su da poravnaju rezultat, ali bez uspjeha.

U domaćem taboru protestovali su  43. minutu, smatrajući da su oštećeni za penal. Naime, Burazor je oduzeo loptu jednom odbrambenom fudbaleri Sutjeske, koji ga je pokosio u šesnaestercu. Pištaljka sudije Velibora Gigovića iz Gradiške ostala je nijema.

Po završetku utakmice u svlačionici gostiju bilo je veliko slavlje, a u domaćem taboru tuga i nevjerica da su izgubili još tri boda u borbi za opstanak u ligi.