• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Šut na gol
sjajna šansa za domaćina rezervista Stefan Milojević je šutirao golman Stupar se još jednom istakao izbacio loptu u korner poslije koje nije bilo uzbuđenja. Čuvar mreže Želje izrasta u junaka utakmice
84'
Odličan šut Mihajla Amidžića golman Stupar je boksovanjem lopte spasio svoju mrežu
74'
Sladojević se najbolje snašao u šesnaestercu domaćih u gužvi poslije kornera, do ali igrači su tražili igranje rukom, ali je sudija Drinić pokazao na centar
67'
Gol je postigao Ognjen Škorić na asistenciju rezerviste Nikole Babića koji je ušao prije nekoliko minuta, Škorić je iskosa sa desne strane poslao prizemnu loptu pored istrčalog golmana Stupara
62'
Izmena - ulaz
56 minut prva izmjena u Želji i na utakmici izašao Nikola Šuput a ušao Stefan Kerezović
56'
Počelo drugo poluvrijeme u Laktašima igrači Želje krenuli s centra, nije bilo izmjena
46'
Šut na gol
U finišu prvog dijela pritisak domaćih poslije kornera pokušao je Dušan Komljenović ali je Stupar bio siguran
45'
Šut na gol
Ognjen Škorić
44 minut stopostotna šansa za Laktašane iskosa sa lijeve strane Škorić je gađao suprotni ugao gola Želje, golman Stupar je panterskom intervencijom vrhovima prstiju skrenuo loptu van okvira gola
44'
Šut na gol
Bojan Marković
Šansa za domaće, poslije centaršuta iz slobodnog udaraca s desne strane pokušao je glavom Bojan Marković ali bio je to preslavb šut za golmana Želje Stupara
41'
Šut na gol
šansa za domaćepo lijevoj strani u šesnaesterac Željezničara šutirao ali je golman Aleksa Stupar sjajno intervenisao i izbacio loptu u korner poslije kojeg nije bilo uzbuđenja
35'
Šut na gol
U istom minutu kontranapad gostiju Nikola Šuput je sam izašao ispred golmana Laktaša Admiral beta i umjesto da poentira spetljao se pa je Đorđe Vuković lako intervenisao
35'
Ostalo
Sudija Drinić dao sudijski tsam aut za osvježenje igrača, u Laktašima vrijeme sparno, 30 stepeni celzijusa
26'
Šut na gol
Nikola Ivić
Minut kasnije Nikola Ivić je bio u sjajnoj šansi šutirao iskosa sa lijeve strane i pogodio dobro postavljenog golmana domaćih Đorđa Vukovića
25'
Šut na gol
slobodan udarac za Banjalučane iskosa sa desne strane sa 25 metara izveo je Mihajlo Kosta lopta je otišla visoko preko živog zida i gola
24'
Ostalo
U Laktašima mladi tim Željezničara koji u svojim redovima ima samo jednog igrača starijeg od 21 godine dobro parira domaćinu
15'
Šut na gol
prva prilika za domaće ali odbrana Želje u posljednji čas intervenisala ispred Bojana Markovića, poslije kornera ništa se nije važno desilo
9'
Postava
Đorđe Vuković(G) , Dalibor Milić , Mihajlo Amidžić , Dragan Arežina , Bojan Marković , Vladimir Petković , Ognjen Škorić , Dušan Komljenović , Branko Keleman (K), Sergej Dojčinović , David Vuković , DOMAĆI TIM - REZERVE Veljko Radetić(G) , Uroš Stamenković , Aleksa Radetić , Stefan Milojević , Boris Ostojić , Dragan Šavija ,
Postava
Aleksa Stupar(G) , Mihajlo Kosta , Bojan Sladojević , Marko Blanuša , Đorđe Đogić , Nikola Šuput , Nikola Ivić , Đorđe Janković , Nikola Jovandić , Sergej Kalabić (K), Milan Jević , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Veljko Tamidžija(G) , Đorđe Marković , Stefan Kerezović , Aleksandar Jagodić , Ognjen Stijaković , Saša Pilipović , Sergej Tadić ,