2 : 0
1 : 0
Šut na gol
Đorđe Vuković
Vuković iz mrtvog ugla pokušao da iznenadi Miloševića koji je loptu izbacio u korner
89'
Penal
penal za Laktaše neko od gostujućih igrača igrao rukom poslije kornera u svom šesnaestercu
72'
Šut na gol
Nikola Babić
zicer za Laktaše Škorić centaršut sa lijeve strane Marković je sa pet metara šutirao glavom i pogodio golmana Miloševića u nastavku akcije Babićev šut izblokiran
70'
Šut na gol
Ognjen Škorić
Škorić sam pred golom slobode, lobovao golmana i šutirao pored gola. Neverovatna šansa za domaćina je propuštena
65'
Šut na gol
Predrag Vladić
Kontranapad Slobode Vladić je bio sam pred golmanom domaćih Kneževićem koji je odlično intervenisao
59'
Šut na gol
Bojan Marković
Sjajno proigravanje Škorića i volej Markovića, golman Milošević izbacio loptu u korner. Odlična prilika za domaćina
57'
Šut na gol
Dobro ubacivanje Škorića sa lijeve strane Komljenović glavom preko gola
49'
Žuti karton
Rade Džombić
Džombić je centrirao s desne strane lopta je u ruku pogodila Atanackovića, a sudija Gigović je odmahnuo, domaći su tražili penal. U nastavku akcije zbog grubog starta Džombič dobio žuti karton
43'
Šut na gol
sjajan centaršut s lijeve strane Milojevića glavom je probao Džombić ali je Milošević odbranio
38'
Sjajna akcija Bosančića i Markovića, pravovremeno dodavanje do Škorića koji je nepogrešiv
35'
Ostalo
Prvi znaci nervoze i malo naguravanje, sve se brzo smirilo
31'
Šut na gol
Škorić izlazi sam pred Miloševića, ali je golman Slobode sjajnom odbranom zaštitio svoj gol
20'
Šut na gol
Mujo Smajić 8
Poslije greške domaće odbrane Mujo Smajić je sa 17 metara šutirao pored gola
17'
Ostalo
Sudija Gigović upozorio klupu gostiju da ne protestuje
9'
Šut na gol
Novi šut Škorića, golman Milošević je izbio u korner
7'
Šut na gol
Opasan napad domaćina, Škorić iz povoljne prilike šutirao traljavo pored gola
3'
Postava
Vanja Knežević(G) , Dalibor Milić , Mihajlo Amidžić (K), Ognjen Škorić , Stefan Milojević , Igor Trivić , Rade Džombić , Boris Ostojić , Bojan Marković , Dejan Bosančić , Dušan Komljenović , REZERVE Dragan Tadić(G) , David Vuković , Vladimir Petković , Filip Janković , Sergej Govedarica , Boro Erić , Branko Keleman , Vasilije Jotić , Nikola Babić ,
Postava
Mladen Milošević(G) , Nemanja Vejnović (K), Semir Tiro , Marin Samardžić , Mujo Smajić , Nikola Đurić , Adin Paro , Juan Jose Fontemachi , Sreten Atanasković , Dženis Abdulai , Predrag Vladić , REZERVE Aleksandar Rašeta(G) , Evandro Ricardo Assuncao Pinheiro Filho , Mateja Dodig , Daniel Marin , Aynar Eshba , Ago Reiz , Đorđe Čulić , Mile Kovačević ,
Protokol
Sudije: Miloš Gigović (Gradiška) [Glavni], Bojan Makarić (Bijeljina) [Pomoćnik], Damir Lazić (Brčko) [Pomoćnik],