Poslao je loptu glavom pored gola, nakon ubacivanja iz ugla.
Probao je sa ivice šesnaesterca, ali je lopta završila pord gola domaćina.
Još jednom je golman Željezničara nadmudrio napadače Sutjeske.
75'
Novi pokušaja Nikole Mojovića. Golman Željezničara brani.
66'
Probao je kapiten Sutjske iz slobodnog udarca, ali lopta završava pored stative gola Željezničara.
63'
Šut na gol
Nikola Ivić
Bio je dobar pokušak fudbalera Željezničara, ali je Pajević odbranio.
47'
Šut Ristanovića sa preko 20 metara golman Tamidžija krajnjim.naporom izbija loptu u korner
44'
Stopostotna prilika za goste. Šutirao je Tadic i savladao golmana Pajevića, ali je sa gol linije loptu izbio Pljevaljčić. Odbila se ona do Tadića koni pogađa stativu gola Sutjeske