Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Domaći vode od 64. minute utakmice. Drago Maksimović je strijelac iz akcije kojoj je prethodila greÅ”ka pomoćnog sudije Rajka Todorovića. Podigao je ofsajd fudbaleru Famosa koji nije bio, a onda je uslijedilo brzo izvođenje i gol.
64'
Sjajna Å”ansa za Kenana Hadžibegovića u posljednjim trenucima prvog poluvremena, ostaje 0:0
45'
Bez većih uzbuđenja u dosadaÅ”njem dijelu utakmice
25'
Postava
Branislav Ružić(G) , Savo Veljkić , Pavle Lazić , Boris Andrić , Filip Kojić , Radovan Vasić , SaÅ”a Perić , Drago Maksimović , Danijel Ćulum (K), Nikola StaniÅ”ić , Jovan Novak , REZERVE NebojÅ”a Gajić(G) , Filip Blagojević , Pavle SuÅ”ić , Hristijan Denkovski , Aleksa Marić , Ibrahim Hidić , Kosta Kovačević ,
Postava
Igor Rončević(G) , Marko Å krba , Đorđe Ćeha , Nikola Novković , Kenan Hadžibegović , Danel Blažić , Lazar Babić , Kota Yoshikawa , Mladen Perović , Marko TeÅ”anović (K), Ognjen Mičić , REZERVE Marko Terzić(G) , Nikola Cicović , Adnan VraneÅ”ić , Haru Nakagaki , Luka Ančić , Zoran Kokot , Vladan Minić , Strahinja Sudžum , Tihomir Lalović ,
Jako nevrijeme praćeno gradom pogodilo je Zvornik, pa je sudija Vanja Ajder bio primoran da igrače poÅ”alje u svlačionicu