Opet prekid bez ikakve potrebe
75'
Å ut na gol
Edin Kesić 19
Dobar napad Slobode po lijevoj strani, Kesić snažno gađa kontra ugao, ide lopta pored gola
73'
Ostalo
Podijelio je Gigović par kartona, propustio one koji su bili najviÅ”e u gužvi i utakmica je nastavljena
65'
Ostalo
Užasno suđenje Gigovića uzrokuje i prekid. Kokot moli Vojvodića da smiri Abrega i kaže mu da prekine sa psovkama, Å”to trener Slobode i čini
63'
Å ut na gol
Dejan BjeloÅ”
Fantastična Å”ansa za Famos u 57.minuti. Perović centrira sa lijeve strane, lopta prelijeće sve i dolazi do usamljenog Radovića, koji umjesto Å”uta odlučuje da vrati loptu na drugu stativu, ali Vejnović pred gol linijom reaguje ispred BjeloÅ”a
57'
Å ut na gol
JoÅ” jedan zicer za Famos. Nemanja Vejnović je pogrijeÅ”io, Blažić je uzeo loptu i uÅ”ao u kazneni prostor, ali Å”utira preko gola
45'
Velika greÅ”ka odbrane Famosa. Kruz je uzeo loptu ispred Frganje, ubacio u sredinu gdje odbrana Famosa na trenutak otklanja opasnost, ali se odbija lopta do Edina Kesića koji pogađa nebranjenu mrežu
42'
Å ut na gol
Vladimir Frganja
JoÅ” jedan pokuÅ”aj Famosa. Anes Demirović je centrirap iz slobodnjaka, Frganja glavom preko gola
40'
Zicer za Famos. Veliki kiks odbrane Slobode, Blažić izlazi sam na Čalakovića, imao sve vrijeme svijeta da bira gdje će Å”utitati, ali golman Slobode brani taj zicer
38'
Ostalo
Pola sata utakmice, borbene, čvrste, ali osim te jedne prilike niÅ”ta. U centru pažnje je samo sudija Gigović.
30'
Å ut na gol
Adi Alić 25
Sjajna Å”ansa za Slobodu. Velibor Gigoviić puÅ”ta očigledno igranje rukom gostiju, sjevnula je kontra, ali Terzić brani zicer Aliću