82'
Izmena - ulaz
Ugo Tosaka
82'
Draško Kuljanin je imao nekoliko sjajnih šansi, ali je u 81.minutu postigao gol tako što je snažno šutirao sa desne strane, lopta je pogodila suprotnu stativu i odbila se u mrežu.
81'
Aleksa Marić
81'
Jovan Novak
81'
Šut na gol
Kolosalna prilika sa Draška Kuljanina, ali je golman Gajić u poziciji 1-1 izašao kao pobednik.
75'
Žuti karton
Rado Radić
70'
Saša Perić
65'
Luka Riđošić
65'
Hristijan Denkovski
65'
Ognjen Hajduković
65'
Ostalo
Gosti su tražili kazneni udarac, smatrajući da je jedan od igrača Modriče poslužio se rukom u svom kaznenom prostoru, Bokićeva pištaljka ostala je nema. U sledećem naletu domaćina Nemanja Kojić bio je potpuno sam, ali je sa loptom otišao suviše levo, golman Gajić bacio mu se u noge o odneo loptu.
61'
Korner sa desne strane za domaći tim, najbolje se snašao Perica Guskić i loptu poslao u mrežu gostiju.
47'
Ostalo
Nastavljena je utakmica u Modriči, nema promene rezultata. U prvom periodu Modriča je imala dva ozbiljna pokušaja, a Zvorničani nisu uputili udarac ka golu Đurića.
46'
second_halftime
Žuti karton
Pavle Sušić
29'
Ostalo
Sjajna prilika za Modriču! Usledio je idealan centaršut sa leve strane, ali Draško Kuljanin zakasnio je za delić sekunde, da loptu ugura u nebranjeni deo mreže. Nepun minut kasnije opet je Kuljanin bio na dva - tri metra od gola, ali Nebojša Gajić stasava u pouzdanog čuvara mreže.
15'
Postava
Postava: 12 Marko Đurić, 2 Ivan Živković, 4 Stefan Pljevaljčić, 5 De Karvaljo Lima, 7 Rado Radić, 8 Draško Kuljanin, 10 Mahir Omerhodžić, 14 Dejan Limić, 15 Perica Guskić, 17 Darko Ilić, 19 Nemanja Kojić
1'
Postava
Postava: 12 Nebojša Gajić, 2 Aleksa Marić, 4 Savo Veljkić, 7 Pavle Sušić, 8 Radovan Vasić, 9 Hristijan Denkovski, 10 Saša Perić, 13 Vladan Jezdić, 14 Danijel Ćulum, 15 Nikola Stanišić, 16 Ahmed Hidić.
1'
Ostalo
Srdačan pozdrav iz Modriče u kojoj kao da se sprema vreme slično onom iz prethodnog dana. Počela je utakmica, Drina u svom prvom napadu.