• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Ostalo
Igra se nadoknada vremena. Krupa je postigla treći gol, ali je poniÅ”ten zbog ofsajda.
90'
Utakmica zavrŔena
Krupa je novi Ŕampion Republike Srpske.
90'
Ostalo
Krupu dijeli 25 minuta do četvrte titule u Republici Srpskoj četiri kola prije kraja prvenstva
65'
Å ut na gol
59 minut sjajna Å”ansa za domaće Å”ut Ristanovića iskosa sa desne strane lijevom nogom zaustavila je prečka
59'
Å ut na gol
49 nakon udarca iz ugla Mrzića Ristanović je pokuÅ”ao glavom ali je jedan defanzivac Famosa sa gol linije izbio loptu u polje
49'
2:0 MiloÅ” Perović, poslije lijepe akcije golgeteru domaćina rutinski je poslao loptu u mrežu
44'
Å ut na gol
Nikola Dujaković
Dobar Å”ut Dujakovića golman Famosa Rončević krajnjim naporom izbio u korner poslije kojeg nije bilo niÅ”ta značajno
40'
Prodor Đekića po desnoj strani, ali je Perović zakasnio na brz centarÅ”ut
37'
sjajna akcija domaćina u kojoj su učestvovali Petrović, Redžić, Perović a Å”ut BoÅ”njaka sa 15 metara zavrÅ”io preko gola
34'
Izmena - ulaz
33'
33'
Đuričin se vratio u igru iako je domaćin bio spremio Nikolu Dujakovića da ga zamjeni
30'
Krupa trenutno sa igračem manje Đuričinu se ukazuje pomoć pored terena
28'
Å ut Perovića sa 20 metara zavrÅ”io tik pored desne stative gola Famosa
22'
Krupa, tačnije Slobodan Đekić postigao je gol, ali je opravdano poniÅ”ten zbog ofsajda
14'
Å ut na gol
Ognjen Radović
novi pokuÅ”aj Radovića iz Famosa koji je izblokiran u posljednji čas, poslije kornera nije bilo uzbuđenja
8'
Sjajna akcija Krupe, lopta doŔla do Đuričina koji ju je samo okrznuo i propala je prilika da Krupa postigne i drugi gol u otvaranju meča
7'
Ognjen Đuričin
5'
Ostalo
Počelo u Krupi.
1'
Å ut na gol
Prvi pokuÅ”aj i Å”ut Ognjena Radovića, međutim golman Krupe Luka Damjanović bio je oprezan
1'
Protokol
Sudije: Danijel Perić (Bijeljina) [Glavni], Njegoslav BoÅ”ković (Bijeljina) [Pomoćnik], Bojan Rakić (Bijeljina) [Pomoćnik],