Žuti karton
Momko Kojić 16
81'
Ostalo
Klupa gostiju sve više ulaže proteste na odluke arbitara, pogotovo prvog pomoćnog sudije Aleksandra Milakovića. Dublje tv-analize mogu odgovoriti da li su imali razloga za tako nešto.
80'
Izmena - izlaz
16  Ivan Živković
78'
Izmena - ulaz
Dragan Radić
78'
63'
Veljko Rauš
63'
Ugo Tosaka
57'
Darko Ilić
57'
56'
Huan Servos 3
56'
Davor Perić 24
46'
Žozef Amoa
46'
second_halftime
Šut na gol
Kakav "slobodnjak" je izveo Mahir Omerhodžić sa 20 metara, prečka je sačuvala goste.
37'
Rudarov internacionalac Žoel da Silva nije dozvolio da se domaćin predugo raduje, izjednačen rezultat.
32'
Lep, rezantan udarac glavom Ranka Jankovića i lopta se zakoprcala u mreži gostiju.
29'
Žuti karton
Srđan Marjanović, pomoćni trener.
29'
Ostalo
Modriča ima više svežine u prvim minutima utakmice, ali ni "rudari" nisu bez daha.
8'
Ostalo
Idealni uslovi za dobru i sadržajnu igru, protkanu lepim akcijama, krunisanu golovima. Teče 2.minut, mreže miruju. Ono što je primetno, neuobičajeno veliki broj pripadnika MUP-a Republike Srpske.