XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 270 utakmica za dan
Subota, 24 Septembar 2022


Fudbal

Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
24.09.2022 16:00
Krupa
3 : 1
Slavija
Laktaši
Laktaši
2 : 0
Kozara
Gradiška
24.09.2022 16:00
Laktaši
2 : 0
Kozara
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Omarska
Omarska
24.09.2022 16:00
Tekstilac
3 : 1
Omarska
Sutjeska
Foča
3 : 0
Modriča
Modriča
24.09.2022 18:00
Sutjeska
3 : 0
Modriča
Famos
Vojkovići
0 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
24.09.2022 16:00
Famos
0 : 1
Sloboda (NG)
Ljubić
Prnjavor
0 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
24.09.2022 16:00
Ljubić
0 : 3
Zvijezda 09
Drina
Zvornik
4 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
24.09.2022 16:00
Drina
4 : 1
Sloboda (MG)
Željezničar
Banja Luka
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
24.09.2022 16:00
Željezničar
1 : 0
Rudar Prijedor
BSK
Banja Luka
2 : 0
Gorica
Šipovo
24.09.2022 16:00
BSK
2 : 0
Gorica
Sloga (S)
Srbac
0 : 1
Ukrina
Čečava
24.09.2022 16:00
Sloga (S)
0 : 1
Ukrina
Progres
Kneževo
3 : 0
Sloga (T)
Trn
24.09.2022 16:00
Progres
3 : 0
Sloga (T)
FSA
Prijedor
2 : 1
Čelinac
Čelinac
24.09.2022 16:00
FSA
2 : 1
Čelinac
Guber
Srebrenica
0 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
24.09.2022 16:00
Guber
0 : 0
Glasinac 1936
Lauš
Banja Luka
1 : 2
Plamen
Donje Vodičevo
24.09.2022 16:00
Lauš
1 : 2
Plamen
Bratstvo
Kozarac
1 : 0
13 Skojevki
Grbavci
24.09.2022 16:00
Bratstvo
1 : 0
13 Skojevki
Lijevče
Nova Topola
2 : 0
Naprijed
Banja Luka
24.09.2022 16:00
Lijevče
2 : 0
Naprijed
Mineral
Banja Vrućica
1 : 0
Omladinac
Modriča
24.09.2022 16:00
Mineral
1 : 0
Omladinac
Trebava
Osječani
3 : 1
Pridjel
Pridjel Donji
24.09.2022 16:00
Trebava
3 : 1
Pridjel
Tabanci
Tabanci
2 : 3
Partizan
Donja Trnova
24.09.2022 16:00
Tabanci
2 : 3
Partizan
Polet
Elezagići
1 : 6
Torpedo
Cerovljani
24.09.2022 16:30
Polet
1 : 6
Torpedo
OFK Banja Luka
Banja Luka
1 : 1
Omladinac
Banja Luka
24.09.2022 21:00
OFK Banja Luka
1 : 1
Omladinac
Mladost Farmaprom
Zalužani
3 : 2
Gomionica
Bronzani Majdan
24.09.2022 16:00
Mladost Farmaprom
3 : 2
Gomionica
Borac
Drvar
1 : 1
Sloga Nektar
Potkozarje
24.09.2022 16:00
Borac
1 : 1
Sloga Nektar
Ljeskovac
Ljeskovac
7 : 1
Obarska
Velika Obarska
24.09.2022 16:00
Ljeskovac
7 : 1
Obarska
Sloga 94
Bijeljina
0 : 8
Borac
Trnjaci
24.09.2022 16:00
Sloga 94
0 : 8
Borac
Bratstvo
Bratunac
0 : 5
Pecka
Roćević
24.09.2022 16:00
Bratstvo
0 : 5
Pecka
Napredak
Donji Šepak
5 : 0
Polet
Kravica
24.09.2022 16:00
Napredak
5 : 0
Polet
7. Republika
Svodna
0 : 3
Mrakovica
Kozaruša
24.09.2022 16:00
7. Republika
0 : 3
Mrakovica
Sloboda
Donji Podgradci
6 : 2
Bratstvo
Orahova
24.09.2022 16:30
Sloboda
6 : 2
Bratstvo
Polet
Čović Polje
4 : 1
Budućnost Red Star
Vučilovac
24.09.2022 16:00
Polet
4 : 1
Budućnost Red Star
Gradina
Srebrenik
2 : 1
Goražde
Goražde
24.09.2022 15:30
Gradina
2 : 1
Goražde
Zvijezda
Gradačac
3 : 1
Bratstvo
Gračanica
24.09.2022 15:30
Zvijezda
3 : 1
Bratstvo
Travnik
Travnik
0 : 3
Rudar
Kakanj
24.09.2022 15:30
Travnik
0 : 3
Rudar
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Tomislav
Tomislavgrad
24.09.2022 15:30
Jedinstvo
1 : 2
Tomislav
Radnički
Lukavac
0 : 2
GOŠK
Gabela
24.09.2022 15:30
Radnički
0 : 2
GOŠK
Mladost
Doboj/Kakanj
0 : 0
Budućnost
Banovići
24.09.2022 15:30
Mladost
0 : 0
Budućnost
Radnik
Hadžići
0 : 1
Simm-Bau
Kosova
24.09.2022 15:30
Radnik
0 : 1
Simm-Bau
Vitez
Bužim
2 : 4
Podgrmeč
Sanski Most
24.09.2022 15:30
Vitez
2 : 4
Podgrmeč
Krajina
Cazin
1 : 0
Brnjaci
Brnjaci
24.09.2022 15:30
Krajina
1 : 0
Brnjaci
Iskra
Bugojno
3 : 2
NK Vitez
Vitez
24.09.2022 15:30
Iskra
3 : 2
NK Vitez
FK Vitez
Vitez
2 : 2
Rudar (K)
Kamengrad
24.09.2022 15:30
FK Vitez
2 : 2
Rudar (K)
Sloga
Bosanska Otoka
2 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
24.09.2022 15:30
Sloga
2 : 0
Novi Travnik
Odžak 102
Odžak
1 : 0
Sloga
Tojšići
24.09.2022 15:30
Odžak 102
1 : 0
Sloga
Mladost (M)
Malešići
5 : 1
Bosna(K)
Kalesija
24.09.2022 15:30
Mladost (M)
5 : 1
Bosna(K)
Napredak
Matići
4 : 1
Priluk
Priluk
24.09.2022 15:30
Napredak
4 : 1
Priluk
Krivaja
Zavidovići
1 : 0
Natron
Maglaj
24.09.2022 15:30
Krivaja
1 : 0
Natron
UNIS
Vogošća
0 : 2
Borac
Jelah
24.09.2022 15:30
UNIS
0 : 2
Borac
Omladinac 75
Pokoj
4 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
24.09.2022 15:30
Omladinac 75
4 : 0
Željezničar
Bajer 99
Velagići
2 : 0
Brekovica 78
Brekovica
24.09.2022 15:30
Bajer 99
2 : 0
Brekovica 78
HAŠK Napredak
Ulović
1 : 0
Dragovoljac
Novo Selo
24.09.2022 15:30
HAŠK Napredak
1 : 0
Dragovoljac
Hajduk
Orašje
0 : 0
Sloga (T)
Tolisa
24.09.2022 15:30
Hajduk
0 : 0
Sloga (T)
Mramor
Babice
1 : 3
Mladost 78
Donje Vukovije
24.09.2022 15:30
Mramor
1 : 3
Mladost 78
Omadinac
Doglodi-Stup
1 : 3
Ozren
Semizovac
24.09.2022 10:00
Omadinac
1 : 3
Ozren
Radnik
Donji Vakuf
6 : 1
Gorica
Guča Gora
24.09.2022 15:30
Radnik
6 : 1
Gorica
Mladost (Sol.)
Solina
1 : 0
Mladost( GT)
Gornja Tuzla
24.09.2022 15:30
Mladost (Sol.)
1 : 0
Mladost( GT)
Krušik
Gornje Vukovije
4 : 2
Rudar
Bukinje
24.09.2022 15:30
Krušik
4 : 2
Rudar
OFK Brčko
Brčko
3 : 5
Frankopan
Špionica Srednja
24.09.2022 15:30
OFK Brčko
3 : 5
Frankopan
Spreča
Donji Rainci
1 : 1
Bijeljevac
Miljanovci
24.09.2022 15:30
Spreča
1 : 1
Bijeljevac
Teočak
Teočak
0 : 4
Proleter
Slavinovići
24.09.2022 15:30
Teočak
0 : 4
Proleter
OFK Vršac
Vršac
24.09.2022
17:00
RFK Grafičar
Beograd
24.09.2022 17:00
OFK Vršac
:
RFK Grafičar
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Trayal
Kruševac
24.09.2022 16:00
Radnički (NB)
0 : 0
Trayal
Inđija Toyo Tires
Inđija
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
24.09.2022 16:00
Inđija Toyo Tires
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
24.09.2022 18:00
Metalac
0 : 0
Zlatibor
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Železničar
Pančevo
24.09.2022 16:00
Radnički (SM)
0 : 0
Železničar
Mačva
Šabac
0 : 0
IMT
Beograd
24.09.2022 18:00
Mačva
0 : 0
IMT
Loznica
Loznica
2 : 5
Rad
Beograd
24.09.2022 16:00
Loznica
2 : 5
Rad
Proleter
Teslić
0 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
24.09.2022 13:00
Proleter
0 : 0
Gornji Rahić
SAŠK Napredak
Sarajevo
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
24.09.2022 12:30
SAŠK Napredak
0 : 2
Željezničar
Novi Grad
Sarajevo
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
24.09.2022 12:30
Novi Grad
0 : 3
Ilijaš
Fortuna
Zenica
0 : 1
Travnik
Travnik
24.09.2022 12:30
Fortuna
0 : 1
Travnik
Žepče 1919
Žepče
8 : 1
TOŠK
Tešanj
24.09.2022 12:30
Žepče 1919
8 : 1
TOŠK
Romari
Vitez
9 : 0
Kiseljak
Kiseljak
24.09.2022 12:30
Romari
9 : 0
Kiseljak
Brotnjo
Čitluk
1 : 0
Posušje
Posušje
24.09.2022 11:30
Brotnjo
1 : 0
Posušje
Neum
Neum
1 : 3
Leotar
Trebinje
24.09.2022 12:00
Neum
1 : 3
Leotar
Čapljina
Čapljina
2 : 1
Stolac
Stolac
24.09.2022 12:30
Čapljina
2 : 1
Stolac
Velež
Mostar
5 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
24.09.2022 18:00
Velež
5 : 0
Branitelj
Grude
Grude
3 : 1
Klis
Buturović Polje
24.09.2022 12:30
Grude
3 : 1
Klis
Jedinstvo
Bijelo Polje
5 : 3
Petrovac
Petrovac
24.09.2022 16:00
Jedinstvo
5 : 3
Petrovac
Kom
Podgorica
2 : 1
Sutjeska
Nikšić
24.09.2022 16:00
Kom
2 : 1
Sutjeska
Mornar 1923
Bar
7 : 0
Igalo
Igalo
24.09.2022 16:00
Mornar 1923
7 : 0
Igalo
Iskra
Danilovgrad
4 : 0
Brskovo
Mojkovac
24.09.2022 16:00
Iskra
4 : 0
Brskovo
Podgorica
Podgorica
4 : 4
Grbalj
Grbalj
24.09.2022 16:00
Podgorica
4 : 4
Grbalj
Zeta
Podgorica
1 : 1
Arsenal
Tivat
24.09.2022 16:00
Zeta
1 : 1
Arsenal
Budućnost
Podgorica
8 : 1
Jezero
Plav
24.09.2022 16:00
Budućnost
8 : 1
Jezero
Proleter
Teslić
4 : 3
Gornji Rahić
Gornji Rahić
24.09.2022 11:00
Proleter
4 : 3
Gornji Rahić
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Podrinje
Janja
24.09.2022 10:00
Radnik
3 : 0
Podrinje
SAŠK Napredak
Sarajevo
0 : 8
Željezničar
Sarajevo
24.09.2022 10:00
SAŠK Napredak
0 : 8
Željezničar
Novi Grad
Sarajevo
1 : 0
Ilijaš
Ilijaš
24.09.2022 10:00
Novi Grad
1 : 0
Ilijaš
Fortuna
Zenica
0 : 1
Travnik
Travnik
24.09.2022 10:00
Fortuna
0 : 1
Travnik
Žepče 1919
Žepče
2 : 2
TOŠK
Tešanj
24.09.2022 10:00
Žepče 1919
2 : 2
TOŠK
Romari
Vitez
4 : 1
Kiseljak
Kiseljak
24.09.2022 10:00
Romari
4 : 1
Kiseljak
Čapljina
Čapljina
1 : 1
Stolac
Stolac
24.09.2022 10:00
Čapljina
1 : 1
Stolac
Velež
Mostar
6 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
24.09.2022 16:00
Velež
6 : 0
Branitelj
Grude
Grude
2 : 2
Klis
Buturović Polje
24.09.2022 10:00
Grude
2 : 2
Klis
Plamen
Donje Vodičevo
2 : 6
Partizan
Kostajnica
24.09.2022 11:00
Plamen
2 : 6
Partizan
Sloga
Saničani-Rakelići
4 : 2
Knežopoljac
Knežica
24.09.2022 11:00
Sloga
4 : 2
Knežopoljac
Potkozarje
Aleksandrovac
0 : 5
Dubrave
Dubrave
24.09.2022 10:00
Potkozarje
0 : 5
Dubrave
Čelinac
Čelinac
1 : 1
Naprijed
Banja Luka
24.09.2022 11:30
Čelinac
1 : 1
Naprijed
Mladost
Kotor Varoš
5 : 0
Džaja
Banja Luka
24.09.2022 10:30
Mladost
5 : 0
Džaja
Rudar
Stanari
3 : 0
Pridjel
Pridjel Donji
24.09.2022 11:00
Rudar
3 : 0
Pridjel
Zvijezda
Kakmuž
0 : 5
Naša krila
Kostajnica
24.09.2022 10:00
Zvijezda
0 : 5
Naša krila
Rudanka
Rudanka
6 : 0
Vučijak
Majevac
24.09.2022 10:00
Rudanka
6 : 0
Vučijak
4 juli
Pojezna
0 : 3
Hajduk
Kožuhe
24.09.2022 10:00
4 juli
0 : 3
Hajduk
Branjevo
Branjevo
3 : 0
Podrinje
Tršić
24.09.2022 11:00
Branjevo
3 : 0
Podrinje
Jedinstvo
Brodac
1 : 2
Guber
Srebrenica
24.09.2022 11:00
Jedinstvo
1 : 2
Guber
Proleter
Dvorovi
3 : 7
Rudar 1925
Ugljevik
24.09.2022 11:00
Proleter
3 : 7
Rudar 1925
Brekovica 78
Brekovica
0 : 2
Sloga
Bosanska Otoka
24.09.2022 13:00
Brekovica 78
0 : 2
Sloga
Brnjaci
Brnjaci
1 : 1
Rudar
Han Bila
24.09.2022 15:00
Brnjaci
1 : 1
Rudar
Jajce
Jajce
8 : 0
Fojnica
Fojnica
24.09.2022 14:00
Jajce
8 : 0
Fojnica
Vlašić
Turbe
2 : 1
Radnik
Donji Vakuf
24.09.2022 15:00
Vlašić
2 : 1
Radnik
Baton
Sarajevo
1 : 5
Željezničar
Sarajevo
24.09.2022 10:00
Baton
1 : 5
Željezničar
Famos (H)
Hrasnica
1 : 0
Igman
Ilidža
24.09.2022 13:00
Famos (H)
1 : 0
Igman
Miske - Akademija
Sarajevo
5 : 1
Sokolac
Sokolac
24.09.2022 12:00
Miske - Akademija
5 : 1
Sokolac
Zrinjski
Mostar
6 : 0
Blagaj
Blagaj
24.09.2022 10:00
Zrinjski
6 : 0
Blagaj
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
1 : 2
Mostar
Mostar
24.09.2022 16:00
Sloga
1 : 2
Mostar
Orahovica 74
Donja Orahovica
2 : 2
Vražići 92
Vražići
24.09.2022 11:00
Orahovica 74
2 : 2
Vražići 92
Bosna
Kalesija
2 : 4
Betaklub Tango
Devetak
24.09.2022 10:00
Bosna
2 : 4
Betaklub Tango
Mladost
Velika Brijesnica
1 : 8
Sloboda
Tuzla
24.09.2022 11:00
Mladost
1 : 8
Sloboda
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 3
Sloboda
Mrkonjić Grad
24.09.2022 10:00
Krupa
1 : 3
Sloboda
Sloga
Doboj
3 : 5
Kozara
Gradiška
24.09.2022 10:00
Sloga
3 : 5
Kozara
Spartak 2013
Banja Luka
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
24.09.2022 10:00
Spartak 2013
2 : 0
Rudar Prijedor
Tekstilac
Derventa
8 : 0
Laktaši
Laktaši
24.09.2022 10:00
Tekstilac
8 : 0
Laktaši
Modriča Alfa
Modriča
1 : 0
Proleter
Teslić
24.09.2022 10:00
Modriča Alfa
1 : 0
Proleter
Ljubić
Prnjavor
10 : 0
Polet 1926
Brod
24.09.2022 10:00
Ljubić
10 : 0
Polet 1926
Željezničar
Doboj
3 : 1
Mineral
Banja Vrućica
24.09.2022 10:00
Željezničar
3 : 1
Mineral
Vlasenica
Vlasenica
3 : 1
Borac
Šamac
24.09.2022 10:00
Vlasenica
3 : 1
Borac
Zenit
Bijeljina
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
24.09.2022 10:00
Zenit
2 : 1
Ilićka 01
Drina
Zvornik
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
24.09.2022 10:00
Drina
3 : 0
Lokomotiva
Mladost Farma prom
Banja Luka
3 : 3
Omladinac
Banja Luka
24.09.2022 10:00
Mladost Farma prom
3 : 3
Omladinac
Gorica
Šipovo
0 : 2
Spartak 2012
Banja Luka
24.09.2022 10:00
Gorica
0 : 2
Spartak 2012
Progres
Kneževo
1 : 3
Željezničar Sport tim
Banja Luka
24.09.2022 11:00
Progres
1 : 3
Željezničar Sport tim
Čelinac
Čelinac
1 : 1
Naprijed
Banja Luka
24.09.2022 10:00
Čelinac
1 : 1
Naprijed
Mladost
Kotor Varoš
6 : 1
Džaja
Banja Luka
24.09.2022 09:00
Mladost
6 : 1
Džaja
Mladost
Velika Obarska
3 : 0
Partizan
Donja Trnova
24.09.2022 11:00
Mladost
3 : 0
Partizan
Sloga United
Bijeljina
5 : 1
Janja 2009
Janja
24.09.2022 13:00
Sloga United
5 : 1
Janja 2009
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 2
Omladinac
Potočari
24.09.2022 16:00
Zadrugar
0 : 2
Omladinac
Ilićka 01
Brčko
24.09.2022
11:00
Sloga 94
Bijeljina
24.09.2022 11:00
Ilićka 01
:
Sloga 94
Branjevo
Branjevo
9 : 1
Podrinje
Tršić
24.09.2022 10:00
Branjevo
9 : 1
Podrinje
Jedinstvo (BR)
Brodac
4 : 1
Guber
Srebrenica
24.09.2022 10:00
Jedinstvo (BR)
4 : 1
Guber
Proleter
Dvorovi
0 : 7
Rudar 1925
Ugljevik
24.09.2022 10:00
Proleter
0 : 7
Rudar 1925
Lokanj
Lokanj
5 : 0
Jadar
Nova Kasaba
24.09.2022 10:00
Lokanj
5 : 0
Jadar
Rudo
Rudo
1 : 10
Mladost
Rogatica
24.09.2022 11:00
Rudo
1 : 10
Mladost
Omladinac 75
Pokoj
0 : 5
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
24.09.2022 11:30
Omladinac 75
0 : 5
Mladost 1938
OFK Bihać
Bihać
8 : 0
Radnički (R)
Ripač
24.09.2022 11:30
OFK Bihać
8 : 0
Radnički (R)
Metalac
Veliki Lug
3 : 0
Brekovica
Brekovica
24.09.2022 13:30
Metalac
3 : 0
Brekovica
Krajišnik
Velika Kladuša
21 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
24.09.2022 11:00
Krajišnik
21 : 0
Bratstvo
Krajina
Cazin
1 : 3
Jezerski
Jezerski
24.09.2022 11:00
Krajina
1 : 3
Jezerski
Mladost (V)
Vrnograč
0 : 6
Vitez
Bužim
24.09.2022 11:00
Mladost (V)
0 : 6
Vitez
Radnički
Ćoralić
4 : 0
Olimpija
Tržac
24.09.2022 11:00
Radnički
4 : 0
Olimpija
Čelik
Zenica
0 : 0
Bosna
Visoko
24.09.2022 16:00
Čelik
0 : 0
Bosna
Rudar (B)
Breza
1 : 6
Sporting
Zenica
24.09.2022 11:00
Rudar (B)
1 : 6
Sporting
Simm Bau
Kosova
1 : 3
TOŠK
Tešanj
24.09.2022 11:30
Simm Bau
1 : 3
TOŠK
Borac
Jelah
8 : 0
Nemila
Nemila
24.09.2022 11:30
Borac
8 : 0
Nemila
Pobjeda
Tešanjka
1 : 3
Novi Šeher
Novi Šeher
24.09.2022 11:30
Pobjeda
1 : 3
Novi Šeher
Brnjaci
Brnjaci
2 : 3
NK Vitez
Vitez
24.09.2022 10:00
Brnjaci
2 : 3
NK Vitez
Šantići
Šantići
9 : 1
Bilalovac
Bilalovac
24.09.2022 10:00
Šantići
9 : 1
Bilalovac
FK Vitez
Vitez
0 : 12
Romari
Vitez
24.09.2022 12:00
FK Vitez
0 : 12
Romari
Radnik
Donji Vakuf
16 : 0
Karaula
Karaula
24.09.2022 10:00
Radnik
16 : 0
Karaula
Sport Prevent
Bugojno
7 : 0
Lašva
Dolac
24.09.2022 10:00
Sport Prevent
7 : 0
Lašva
Iskra
Bugojno
1 : 2
Vlašić
Turbe
24.09.2022 10:00
Iskra
1 : 2
Vlašić
Jajce
Jajce
9 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
24.09.2022 10:00
Jajce
9 : 0
Sloga
Ilijaš
Ilijaš
0 : 7
Famos (V)
Vojkovići
24.09.2022 12:30
Ilijaš
0 : 7
Famos (V)
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Baton 2
Sarajevo
24.09.2022 13:00
Željezničar
3 : 0
Baton 2
Igman
ilidža
1 : 4
Miske - Akademija
Sarajevo
24.09.2022 13:00
Igman
1 : 4
Miske - Akademija
Željezničar
Sarajevo
1 : 3
Baton 2
Sarajevo
24.09.2022 15:00
Željezničar
1 : 3
Baton 2
Šampion
Ilidža
8 : 0
Una Premium
Sarajevo
24.09.2022 12:00
Šampion
8 : 0
Una Premium
Soker
Sarajevo
3 : 0
Novi Grad 1
Sarajevo
24.09.2022 17:00
Soker
3 : 0
Novi Grad 1
Drinovci
Drinovci
1 : 4
Troglav 1918
Livno
24.09.2022 11:30
Drinovci
1 : 4
Troglav 1918
Kupres 97
Kupres
1 : 0
Šujice
Šujice
24.09.2022 11:30
Kupres 97
1 : 0
Šujice
Kamešnica
Podhum
1 : 4
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
24.09.2022 11:30
Kamešnica
1 : 4
Sloga
Grude
Grude
0 : 1
Posušje
Posušje
24.09.2022 16:30
Grude
0 : 1
Posušje
Neum
Neum
5 : 2
Stolac
Stolac
24.09.2022 10:30
Neum
5 : 2
Stolac
Blagaj
Blagaj
2 : 3
Rama
Rama -Prozor
24.09.2022 11:30
Blagaj
2 : 3
Rama
Brotnjo
Čitluk
0 : 7
GOŠK
Gabela
24.09.2022 17:00
Brotnjo
0 : 7
GOŠK
Mostar
Mostar
16 : 0
Branitelj
Rodoč/Jasenica
24.09.2022 10:30
Mostar
16 : 0
Branitelj
Cim
Mostar
2 : 0
Međugorje
Međugorje
24.09.2022 11:30
Cim
2 : 0
Međugorje
Iskra
Stolac
8 : 0
Višići
Višići
24.09.2022 15:00
Iskra
8 : 0
Višići
Turbina
Jablanica
0 : 3
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
24.09.2022 11:30
Turbina
0 : 3
Bjelopoljac
Di - Five
Doboj - Istok
2 : 1
Sloboda
Tuzla
24.09.2022 11:00
Di - Five
2 : 1
Sloboda
Orašje
Orašje
1 : 4
Bratstvo
Gračanica
24.09.2022 11:00
Orašje
1 : 4
Bratstvo
Lokomotiva
Miričina
0 : 12
Eurofudbal
Stjepan Polje
24.09.2022 11:00
Lokomotiva
0 : 12
Eurofudbal
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 4
Zvijezda
Gradačac
24.09.2022 11:00
Gornji Rahić
1 : 4
Zvijezda
Proleter
Tuzla
1 : 0
ŠF Živinice 22
Živinice
24.09.2022 09:30
Proleter
1 : 0
ŠF Živinice 22
Konjuh
Kladanj
0 : 4
Sloboda
Tuzla
24.09.2022 16:00
Konjuh
0 : 4
Sloboda
Partizan
Kiseljak
1 : 7
Mladost
Malešići
24.09.2022 11:00
Partizan
1 : 7
Mladost
Goražde
Goražde
10 : 3
Kolina
Ustikolina
24.09.2022 10:00
Goražde
10 : 3
Kolina
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
24.09.2022 12:00
Krupa
3 : 1
Sloboda
Sloga
Doboj
4 : 0
Kozara
Gradiška
24.09.2022 12:00
Sloga
4 : 0
Kozara
Spartak 2013
Banja Luka
5 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
24.09.2022 12:00
Spartak 2013
5 : 1
Rudar Prijedor
Tekstilac
Derventa
6 : 0
Laktaši
Laktaši
24.09.2022 12:00
Tekstilac
6 : 0
Laktaši
Modriča Alfa
Modriča
4 : 0
Proleter
Teslić
24.09.2022 12:00
Modriča Alfa
4 : 0
Proleter
Ljubić
Prnjavor
1 : 2
Polet 1926
Brod
24.09.2022 12:00
Ljubić
1 : 2
Polet 1926
Željezničar
Doboj
2 : 1
Mineral
Banja Vrućica
24.09.2022 12:00
Željezničar
2 : 1
Mineral
OFK Spartak 2013
Banja Luka
5 : 0
Naprijed
Banja Luka
24.09.2022 13:00
OFK Spartak 2013
5 : 0
Naprijed
Čelinac
Čelinac
3 : 0
Džaja
Banja Luka
24.09.2022 13:30
Čelinac
3 : 0
Džaja
BSK
Banja Luka
2 : 2
Mladost
Kotor Varoš
24.09.2022 09:00
BSK
2 : 2
Mladost
Željezničar Sport team
Banja Luka
3 : 1
Vrbas
Banja Luka
24.09.2022 09:00
Željezničar Sport team
3 : 1
Vrbas
Polet - Krajišnik
Ramići
2 : 4
Margo
Banja Luka
24.09.2022 15:30
Polet - Krajišnik
2 : 4
Margo
Krajina
Banja Luka
2 : 1
Borac
Banja Luka
24.09.2022 09:30
Krajina
2 : 1
Borac
Budućnost
Banja Luka
7 : 0
Karanovac
Karanovac
24.09.2022 10:00
Budućnost
7 : 0
Karanovac
Mladost - Farma Prom
Zalužani
0 : 3
Gorica
Šipovo
24.09.2022 12:00
Mladost - Farma Prom
0 : 3
Gorica
Vlasenica
Vlasenica
3 : 2
Borac
Šamac
24.09.2022 12:00
Vlasenica
3 : 2
Borac
Pelagićevo
Pelagićevo
2 : 1
Radnik
Bijeljina
24.09.2022 12:00
Pelagićevo
2 : 1
Radnik
Zenit
Bijeljina
0 : 2
Ilićka 01
Brčko
24.09.2022 12:00
Zenit
0 : 2
Ilićka 01
Drina
Zvornik
3 : 2
Lokomotiva
Brčko
24.09.2022 12:00
Drina
3 : 2
Lokomotiva
Radnički 1971
Karakaj
24.09.2022
12:00
Podrinje
Janja
24.09.2022 12:00
Radnički 1971
:
Podrinje
Krajišnik
Velika Kladuša
3 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
24.09.2022 10:00
Krajišnik
3 : 2
Bratstvo
Krajina
Cazin
14 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
24.09.2022 10:00
Krajina
14 : 0
Sloga
Radnički
Ćoralići
2 : 3
Zvijezda
Velika Kladuša
24.09.2022 10:00
Radnički
2 : 3
Zvijezda
Čelik
Zenica
2 : 0
Bosna
Visoko
24.09.2022 14:30
Čelik
2 : 0
Bosna
Rudar (B)
Breza
2 : 0
Sporting
Zenica
24.09.2022 10:00
Rudar (B)
2 : 0
Sporting
Simm Bau
Kosova
0 : 0
TOŠK
Tešanj
24.09.2022 10:00
Simm Bau
0 : 0
TOŠK
Borac
Jelah
0 : 1
Nemila
Nemila
24.09.2022 10:00
Borac
0 : 1
Nemila
Pobjeda
Tešanjka
3 : 2
Novi Šeher
Novi Šeher
24.09.2022 10:00
Pobjeda
3 : 2
Novi Šeher
Di - Five
Doboj - Istok
5 : 0
Sloboda
Tuzla
24.09.2022 10:00
Di - Five
5 : 0
Sloboda
Orašje
Orašje
1 : 3
Bratstvo
Gračanica
24.09.2022 10:00
Orašje
1 : 3
Bratstvo
Lokomotiva
Miričina
0 : 12
Eurofudbal
Stjepan Polje
24.09.2022 10:00
Lokomotiva
0 : 12
Eurofudbal
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 9
Zvijezda
Gradačac
24.09.2022 10:00
Gornji Rahić
0 : 9
Zvijezda
Proleter
Tuzla
0 : 3
ŠF Živinice 22
Živinice
24.09.2022 11:00
Proleter
0 : 3
ŠF Živinice 22
Konjuh
Kladanj
0 : 6
Sloboda
Tuzla
24.09.2022 15:00
Konjuh
0 : 6
Sloboda
Mladost (T)
Tinja
5 : 0
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
24.09.2022 10:00
Mladost (T)
5 : 0
Mladost (ST)
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
3 : 0
Sloboda
Tuzla
24.09.2022 10:00
Mladost (VB)
3 : 0
Sloboda
Šampion 2017
Tuzla
2 : 3
Tuzla Siti
Simin Han
24.09.2022 10:00
Šampion 2017
2 : 3
Tuzla Siti
Miri
Kruševica
11 : 1
Rijeka
Šerić
24.09.2022 11:00
Miri
11 : 1
Rijeka
Orahovica 74
Orahovica
1 : 4
Eurogol
Živinice
24.09.2022 10:00
Orahovica 74
1 : 4
Eurogol
Brnjaci
Brnjaci
0 : 6
Rijeka
Rijeka
24.09.2022 12:00
Brnjaci
0 : 6
Rijeka
Šantići
Šantići
8 : 0
Nova Bila
Nova Bila
24.09.2022 12:00
Šantići
8 : 0
Nova Bila
FK Vitez
Vitez
0 : 8
Romari
Vitez
24.09.2022 10:00
FK Vitez
0 : 8
Romari
Jajce
Jajce
7 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
24.09.2022 12:00
Jajce
7 : 0
Sloga
Sparta
Sarajevo
11 : 1
Unis
Vogošća
24.09.2022 18:30
Sparta
11 : 1
Unis
Olimp
Pale
3 : 0
Radnik
Hadžići
24.09.2022 11:00
Olimp
3 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Željezničar 2
Sarajevo
24.09.2022 13:00
Željezničar
1 : 0
Željezničar 2
Bambinosi
Sarajevo
4 : 1
Ilijaš
Ilijaš
24.09.2022 09:00
Bambinosi
4 : 1
Ilijaš
Fair - Play
Sarajevo
0 : 1
Sparta
Sarajevo
24.09.2022 15:00
Fair - Play
0 : 1
Sparta
J Akademija
Sarajevo
0 : 10
Betaklub
Doglodi
24.09.2022 13:30
J Akademija
0 : 10
Betaklub
Famos
Hrasnica
5 : 1
Sokolac
Sokolac
24.09.2022 10:00
Famos
5 : 1
Sokolac
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 6
Radnik Bumerang
Bijeljina
24.09.2022 16:00
Lokomotiva
0 : 6
Radnik Bumerang
Borac
Banja Luka
1 : 3
Emina
Mostar
24.09.2022 16:00
Borac
1 : 3
Emina
Fortuna
Živinice
1 : 1
Iskra
Bugojno
24.09.2022 16:00
Fortuna
1 : 1
Iskra
Inter
Posušje
12 : 0
ŽNK Sloboda
Tuzla
24.09.2022 14:00
Inter
12 : 0
ŽNK Sloboda
Sarajevo
Sarajevo
2 : 2
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
24.09.2022 16:00
Sarajevo
2 : 2
Željezničar 2011
Mašinac
Niš
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
24.09.2022 16:00
Mašinac
1 : 2
Crvena zvezda
Spartak
Subotica
6 : 0
TSC
Kanjiža
24.09.2022 14:00
Spartak
6 : 0
TSC
Zemun
Zemun
4 : 1
Rad
Beograd
24.09.2022 17:00
Zemun
4 : 1
Rad
Radnički 2012
Niš
5 : 3
Moskva
Novi Sad
24.09.2022 15:00
Radnički 2012
5 : 3
Moskva
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Borac
Čačak
24.09.2022 16:00
Radnički 1923
3 : 1
Borac
Breznica
Pljevlja
8 : 0
Zora
Spuž
24.09.2022 15:00
Breznica
8 : 0
Zora
Cvetex
Berane
0 : 14
Budućnost
Podgorica
24.09.2022 11:00
Cvetex
0 : 14
Budućnost
Libero
Goražde
0 : 7
SFK 2000
Sarajevo
24.09.2022 14:00
Libero
0 : 7
SFK 2000

Odbojka

Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Maglić
Foča
24.09.2022 18:00
Crvena zvijezda
3 : 0
Maglić
Velež
Nevesinje
3 : 2
Ljubinje Bankom
Ljubinje
24.09.2022 15:00
Velež
3 : 2
Ljubinje Bankom
Glasinac
Sokolac
2 : 3
Libero
Bijeljina
24.09.2022 16:00
Glasinac
2 : 3
Libero

Rukomet

Bosna
Visoko
30 : 31
Gračanica
Gračanica
24.09.2022 17:00
Bosna
30 : 31
Gračanica
Leotar
Trebinje
30 : 20
Sloboda
Tuzla
24.09.2022 19:00
Leotar
30 : 20
Sloboda
Iskra
Bugojna
35 : 27
Kakanj
Kakanj
24.09.2022 19:00
Iskra
35 : 27
Kakanj
Izviđač CO
Ljubuški
36 : 29
Borac m:tel
Banja Luka
24.09.2022 19:00
Izviđač CO
36 : 29
Borac m:tel
Vogošća
Vogošća
32 : 17
Maglaj
Maglaj
24.09.2022 19:00
Vogošća
32 : 17
Maglaj
Krivaja
Zavidovići
36 : 34
Sloga
Doboj
24.09.2022 19:00
Krivaja
36 : 34
Sloga
Konjuh
Živinice
32 : 30
Gradačac
Gradačac
24.09.2022 19:00
Konjuh
32 : 30
Gradačac
Hercegovina
Nevesinje
31 : 30
Goražde
Goražde
24.09.2022 19:00
Hercegovina
31 : 30
Goražde
Derventa
Derventa
43 : 29
Kotor Varoš
Kotor Varoš
24.09.2022 19:00
Derventa
43 : 29
Kotor Varoš
Prijedor
Prijedor
26 : 32
Borac M:TEL 2
Banja Luka
24.09.2022 17:00
Prijedor
26 : 32
Borac M:TEL 2
Laktaši 2020
Laktaši
22 : 23
Srbac
Srbac
24.09.2022 16:30
Laktaši 2020
22 : 23
Srbac
Srednjoškolac
Novi Grad
14 : 40
ORK BL
Banja Luka
24.09.2022 17:00
Srednjoškolac
14 : 40
ORK BL
Čapljina
Čapljina
29 : 21
Velež
Mostar
24.09.2022 19:00
Čapljina
29 : 21
Velež
Međugorje
Međugorje
28 : 31
Izviđač CO 2
Ljubuški
24.09.2022 15:00
Međugorje
28 : 31
Izviđač CO 2
Sana 7
Sanski Most
27 : 33
Jajce
Jajce
24.09.2022 19:00
Sana 7
27 : 33
Jajce
Izviđač
Ljubuški
28 : 27
Zrinjski
Mostar
24.09.2022 16:30
Izviđač
28 : 27
Zrinjski
Mira
Prijedor
22 : 34
Ilidža
Ilidža
24.09.2022 19:00
Mira
22 : 34
Ilidža
Derventa
Derventa
25 : 22
Radnik
Bijeljina
24.09.2022 16:30
Derventa
25 : 22
Radnik