XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 50 utakmica za dan
Sreda, 17 April 2019

Fudbal

17.04.2019 16:30 Dinamo 3 : 0 Svatovac
17.04.2019 16:30 Mramor 2 : 1 Bosna(K)
17.04.2019 16:30 Seona 2 : 1 Radnički
17.04.2019 16:30 Budućnost 2 : 0 Mladost
17.04.2019 16:30 Lokomotiva 3 : 2 Odžak 102
17.04.2019 16:30 Čelić 3 : 0 Gradina
17.04.2019 16:30 Sloga 3 : 2 Bosna(M)
17.04.2019 16:30 Prokosovići 1 : 0 Priluk
17.04.2019 16:30 Vis 1 : 1 SAŠK Napredak
17.04.2019 16:30 Natron 2 : 1 Radnik
17.04.2019 16:30 Famos 0 : 3 Bosna Union
17.04.2019 16:30 Usora 5 : 2 Ilijaš
17.04.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 5 Azot
17.04.2019 16:30 Žepče 1 : 0 Pobjeda
17.04.2019 16:30 Krivaja 1 : 2 Moševac
17.04.2019 16:30 DSK 2 : 1 Mladost(B)
17.04.2019 16:30 Mladost(T) 0 : 3 Trešnjevka
17.04.2019 16:30 Vražići 92 0 : 1 Gornji Rahić
17.04.2019 16:30 Željezničar 0 : 1 Rijeka
17.04.2019 16:30 Orahovica 74 3 : 0 Omazići 1937
17.04.2019 16:30 Mladost(K) 6 : 1 Proleter
17.04.2019 16:30 Polet 3 : 0 Jedinstvo
17.04.2019 16:30 Doboj Istok 3 : 2 Ingram
Polufinale Prva utakmica
17.04.2019 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Radnik
17.04.2019 16:00 Ljubić 0 : 1 Krupa
Polufinale
17.04.2019 16:30 Radnik Bumerang 0 : 1 Lokomotiva
17.04.2019 13:00 SFK 2000 3 : 0 Emina
17.04.2019 16:00 Mladost 0 : 0 Drina
17.04.2019 16:00 Rosa Brandis 0 : 6 Sana 2014
17.04.2019 16:00 TOŠK 1 : 2 NK Vitez
17.04.2019 17:00 Igman 2 : 1 Posušje
17.04.2019 16:30 Željezničar 2 : 0 Krupa
17.04.2019 14:00 TOŠK 1 : 3 NK Vitez
17.04.2019 16:00 Travnik 2 : 1 Kiseljak
17.04.2019 15:00 Igman 1 : 3 Posušje
17.04.2019 14:30 Željezničar 4 : 1 Krupa

Košarka

17.04.2019 19:30 Široki 91 : 76 Vogošća
17.04.2019 19:30 Sloboda 72 : 101 Zrinjski
17.04.2019 20:00 Mladost 68 : 90 Spars
Polufinale Treća utakmica
17.04.2019 20:00 Leotar 103 : 75 Sokolac
17.04.2019 20:30 Borac 93 : 48 Budućnost BN
17.04.2019 18:00 Trebinje 03 64 : 80 Orlovi

Rukomet

17.04.2019 19:00 Maglaj 27 : 30 Sloga(D)
17.04.2019 18:30 Borac M:TEL 23 : 23 Konjuh
17.04.2019 19:00 Lokomotiva 33 : 25 Leotar
17.04.2019 19:00 Gračanica 20 : 18 Slavija
17.04.2019 19:00 Vogošća Poljine Hills 32 : 28 Sloga(GV-U)
17.04.2019 19:00 Goražde 28 : 25 Derventa
17.04.2019 20:30 Bijeljina 34 : 31 Kozara
17.04.2019 Kozara Mlijekoprodukt 2 19 : 30 Borac M:TEL 2
1:2
Utakmica završena
0:2
Slobodan udarac
4:0
Utakmica završena
4:0
Gol (Glasinac 2011)
Novi gol Blagojevića i domaćin vodi sa 4:0.
4:3
Gol (Sloboda)
Sada serija golova gostiju. Smanjili su na 4:3.