Postava: Luka Damjanović(G) , Ajdin Redžić , Luka Babić , Ognjen Đuričin , Miloš Perović (K), Nikola Dujaković , Slobodan Đekić , Srđan Mrzić , Aleksandar Petrović , Predrag Ristanović , Genaro Bautista Lelli , REZERVE Arsenije Matijaš(G) , Živko Bubić , Miloš Radaković , Džafo Hadžić , Nikola Mitrović , Ljubiša Nikodinović , Kristijan Penić , Ognjen Krneta ,
Postava: Dragan Tadić(G) , Dalibor Milić , Mihajlo Amidžić (K), David Vuković , Ognjen Škorić , Igor Trivić , Boris Ostojić , Bojan Marković , Dejan Bosančić , Dušan Komljenović , Nikola Babić , REZERVE Srđan Janjetović , Vladimir Petković , Uroš Stamenković , Stefan Milojević , Danijel Gavrić , Filip Janković , Boro Erić , Branko Keleman , Ognjen Savičić ,
first_halftime
Kontranapad Laktaša, Bosančić idealno proigrao Jankovića koji je na maestralan način matirao Damjanovića
90'
Šut na gol
Stopostotna šansa za Laktaše Milojević izašao sam ispred Damjanovića koji je izvrsno intervenisao
86'
Korner za Krupu Đekić je šutirao glavom sa pet metara ali je neko od defanzivaca gostiju loptu zaustavio na gol liniji
66'
Žuti karton
Penić
61'
Šansa za Krupu poslije kornera, najviše je skočio Leli i bio je neprecizan.
47'
Izmena - izlaz
Nikola Babić
46'
Izmena - ulaz
Kelemen
46'
45'
43'
Šut na gol
Šansa za domaće Đekić je centrirao s desne strane a Penić sa deset metara šutirao preko gola
42'
Šut na gol
Ognjen Škorić
Sjajno proigravanje Babića za Škorića, čiji šut je odbranio Damjanović.
37'
Mrzić je pogodio prečku
33'
7  Ognjen Đuričin
33'
Penić
33'
Žuti karton
28'
Šut na gol
Iznenadna šansa za goste, Babić je lobovao istrčalog Damjanovića, ali je lopta završila preko gola
25'
Slobodan udarac
9  Miloš Perović
Slobodan udarac za Krupu sa 22 metra Petrović prebacio živi zid i okvir gola
24'
Šut Redžića sa 18 metara pored gola, Krupa bolja na otvaranju utakmice
18'
Mrzić je izašao sam pred golmana Tadića koji je odlično intervenisao i spasio siguran pogodak
8'
Šut na gol
Protokol
. Sudije: Marko Domazet (Istočna Ilidža) [Glavni], Nemanja Vujadin (I.Sarajevo) [Pomoćnik], Bojan Maksimović (Modrića) [Pomoćnik],
Zicer za Krupu, Đekić je ušao u kazneni prostor po desnoj strani centrirao na vrh peterca gdje Perović nije uspio da zahvati loptu i sjajna prilika za domaćina je otišla u nepovrat
6'
Uzvratio je Mrzić čiji je šut iskosa sa lijeve strane otišao preko gola
4'
Šut na gol
Bojan Marković
Dobra akcija Laktaša i slab šut Markovića, golman Damjanović bez problema uhvatio loptu