• Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Å ut na gol
Luka Asentić
Ponovo idealna prilika za goste, Asentić sam pred golom Sutjeske, Å”utira pored gola.
85'
Å ut na gol
Stopostotna prilika za Kozsru Bilić Å”utira preko gols
83'
Nakon kornera Pljevaljčić Å”utira glavom preko gola domaćeg tima.
70'
Šut Marka Ivanovića sa 16 metara brani golman gostiju.
67'
Dobar udarac, snažan, ali i ide lopta pored gola.
60'
Å ut na gol
Branko Sekulić
Dobar udarac mladog igrača Sutjeske, ali lopta odlazi pored gola.
56'
Å ut na gol
Vide Ivanović
Nakon kornera Vide Ivanović Å”utira glavom, odlična intervencija gostujućeg golmana.
48'
Dejan Mojović je sa ivice kaznenog prostora uposlio BoÅ”ka Radovića , ali stativa spaÅ”ava goste
39'
20 minut 1:2 da lijeve strane lijep centarÅ”ut Marks yIvsnovića BoÅ”ko Radović glavom pogadja gornji desni ugao gola Kozare
20'
0:2 asistencija Rastoka strijelac Bokić
18'
Postava
Mihajlo Dabić(G) , Milan Stanić , Vide Ivanović , Dejan Mojović , BoÅ”ko Radović (K), Branko Sekulić , Đorđe Milutinović , Marko MitraÅ”inović , Milan Vladičić , Jovan Samardžić , SlaviÅ”a Ristović , REZERVE MiloÅ” Pajević(G) , Nemanja Milutinović , Marko Ivanović , Dejan Radović , Dragan Pavlović ,
Protokol
Sudije: Stefan Đukić (Ugljevik) [Glavni], Dragan Matović (Bijeljina) [Pomoćnik], Slobodan Marković (Bijeljina) [Pomoćnik]