2 : 0
1 : 0
Ostalo
Od 55. minuta i drugog gola domaćina ni uzbuđenja ni Å”ansi na Gradskom stadionu u Banja Luci.
90'
Korner
Đorđević izaÅ”ao sam pred golmana Leotara, PeriÅ”ić je nogom odbranio siguran gol
55'
Izmena - ulaz
UŔao Sosa , izaŔao ŠuŔnjar
46'
Å ut na gol
Samardžija poslije driblinga Ŕut sa deset metara izblokiran, odlična Ŕansa otiŔla u nepovrat
40'
Perović, odličan centarÅ”ut centarÅ”ut sa lijeve strane Perović prvo Å”utirao glavom, PeriÅ”ić odbranio ali se lopta odbila na nogu napadaču BSK koji nije propustio Å”ansu
40'
duel golmana PeriÅ”ića i Perovića u Å”esnaestercu domaćin tražio penal ali je pokazano na korner poslije kojeg Å aula sa pet metara nije uspio da ubaci loptu u mrežu Leotara
35'
Å ut na gol
Slobodan udarac za BSK Å”ut Radulovića sa 25 metara golman PeriÅ”ić uhvatio čoptu
25'
Å ut na gol
slobodan udarac sa 25 metara Å”ut Savanovića golman PeriÅ”ić odbranio, poslije kornera Đorđevićem Å”ut izblokiran, dobra Å”ansa za BSK propala
25'
Korner
Leotar prvi put pred golom domaćina izboren korner poslije kojeg nije bilo niÅ”ta ozbiljna
13'
Å ut Perovića sa 18 metara siguran Risto PeriÅ”ić
2'
Postava
Risto PeriÅ”ić(G) , Đoko Milović (K), Luka Babić , Ammar Đuderija , Zoran Milić , Nikola Leko , MiloÅ” Aćimović , Darko Đajić , Luka Begić , Marko Å uÅ”njar , Stefan Paranos , REZERVE Mladen MiloÅ”ević(G) , Matija Glogovac , Matej Kapor , Filip Kolak , Marcos Ignacio Sosa , Marko Pandžić ,
Postava
Srđan Modić(G) , Ostoja Å aula , Danilo Moconja , Aleksandar Radulović (K), Boris Jagodić , Petar Samardžija , Vukan Đorđević , MiloÅ” Perović , Mihajlo Savanović , Jusuf Terzić , Marko Kujundžić , REZERVE Srđan Vuleta(G) , Andrej Cvjetanović , Stefan Stojičić , Milan Radović , Boro Erić , DuÅ”an Petrović , David Gavrić , Marko PuÅ”ić ,
Protokol
Sudije: Mladen Mirić (Bijeljina) [Glavni], Bojan Rakić (Bijeljina) [Pomoćnik], Radmilo Vuković (Bijeljina) [Pomoćnik],