XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 157 utakmica za dan
Subota, 10 Novembar 2018

Fudbal

10.11.2018 15:00 Dinamo 0 : 3 Crvena zvezda
10.11.2018 13:00 OFK Bačka 1 : 0 Voždovac
10.11.2018 13:00 Mačva 0 : 0 Spartak ŽK
10.11.2018 18:00 Rad 0 : 2 Napredak
10.11.2018 13:00 Zemun 0 : 3 Čukarički
10.11.2018 16:00 Mladost 1 : 0 Vojvodina
10.11.2018 13:00 Partizan 2 : 0 Radnik
10.11.2018 13:00 Inđija 2 : 0 Borac
10.11.2018 13:00 Teleoptik 0 : 0 Novi Pazar
10.11.2018 13:00 TSC 1 : 1 Sindjelić
10.11.2018 13:30 Zvijezda 09 2 : 0 Čelik
10.11.2018 16:30 Zrinjski 2 : 2 Sarajevo
10.11.2018 13:30 Mladost 2 : 0 Radnik
10.11.2018 13:30 Željezničar Sport Team 4 : 1 Tekstilac
10.11.2018 16:00 Borac 4 : 1 Podrinje
10.11.2018 13:30 Kozara 0 : 1 Rudar Prijedor
10.11.2018 13:30 Sutjeska 0 : 0 Alfa
10.11.2018 13:30 Drina 3 : 0 Slavija
10.11.2018 13:30 Sloga 2 : 1 Sloboda
10.11.2018 13:30 Karanovac 0 : 1 Dubrave
10.11.2018 13:30 Ljubić 3 : 1 Sloboda
10.11.2018 13:30 Polet 1926 3 : 5 Sloga(D)
10.11.2018 13:30 Laktaši 3 : 3 Sloga(T)
10.11.2018 13:30 Proleter 5 : 1 Sloga(S)
10.11.2018 13:30 Drina HE 0 : 2 Leotar
10.11.2018 13:30 Guber 1 : 3 Glasinac 2011
10.11.2018 13:30 Jedinstvo(Bč) 3 : 0 Stakorina
10.11.2018 13:30 Bratstvo 3 : 2 Progres
10.11.2018 13:30 Lijevče 0 : 0 Sloga
10.11.2018 14:00 OFK Spartak 2013 2 : 4 Mladost Farmaprom
10.11.2018 13:30 Ljeskovac 2 : 1 Borac
10.11.2018 13:30 Velež 5 : 1 Bosna
10.11.2018 13:30 Čapljina 0 : 0 Bratstvo
10.11.2018 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Novi Travnik
10.11.2018 13:30 Slaven 3 : 3 Zvijezda
10.11.2018 13:30 Rudar 0 : 1 Olimpik
10.11.2018 13:30 Orašje 2 : 2 Goražde
10.11.2018 13:30 Vitez 1 : 0 Igman
10.11.2018 13:30 Sloga 3 : 2 Podgrmeč
10.11.2018 13:30 Budućnost 3 : 0 Čelić
10.11.2018 13:30 Mramor 2 : 1 Prokosovići
10.11.2018 13:30 Bosna(K) 2 : 1 Bosna(M)
10.11.2018 13:30 Radnički 1 : 0 Gradina
10.11.2018 13:30 Mladost 2 : 0 Odžak 102
10.11.2018 13:30 Bosna Union 1 : 0 Pobjeda
10.11.2018 13:30 Tomislav 4 : 2 Kamešnica
10.11.2018 13:30 Stolac 0 : 0 Brotnjo
10.11.2018 13:30 Dizdaruša 4 : 0 Sloga(P)
10.11.2018 13:30 Konjuh 3 : 2 Toplice
10.11.2018 13:00 Mornar 1 : 1 Iskra
10.11.2018 13:00 Sutjeska 3 : 0 OFK Titograd
10.11.2018 13:00 Grbalj 1 : 1 Zeta
10.11.2018 13:00 OFK Petrovac 1 : 1 Budućnost
10.11.2018 13:00 Lovćen 1 : 3 Rudar
10.11.2018 13:30 Cardiff City 2 : 1 Brighton
10.11.2018 18:30 Crystal Palace 0 : 1 Tottenham Hotspur
10.11.2018 16:00 Huddersfield Town 1 : 1 West Ham United
10.11.2018 16:00 Leicester 0 : 0 Burnley
10.11.2018 16:00 Newcastle United 2 : 1 AFC Bournemouth
10.11.2018 16:00 Southampton 1 : 1 Watford
10.11.2018 16:15 Getafe 0 : 1 Valencia
10.11.2018 20:45 Girona 0 : 0 Leganés
10.11.2018 18:30 Atlético Madrid 3 : 2 Athletic Club
10.11.2018 13:00 Real Valladolid 0 : 0 Eibar
10.11.2018 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Augsburg
10.11.2018 18:30 Borussia Dortmund 3 : 2 Bayern
10.11.2018 15:30 Werder 1 : 3 Borussia Mönchengladbach
10.11.2018 15:30 Freiburg 1 : 3 Mainz 05
10.11.2018 15:30 Fortuna 4 : 1 Hertha BSC
10.11.2018 15:30 Nürnberg 0 : 2 Stuttgart
10.11.2018 20:30 Genoa 1 : 2 Napoli
10.11.2018 18:00 SPAL 2 : 2 Cagliari
10.11.2018 15:00 Torino 1 : 2 Parma
10.11.2018 20:00 Angers 1 : 0 Montpellier
10.11.2018 17:00 Guingamp 2 : 4 Olympique Lyonnais
10.11.2018 20:00 Nîmes 0 : 1 Nice
10.11.2018 20:00 Saint-Étienne 2 : 0 Reims
10.11.2018 20:00 Toulouse 0 : 1 Amiens SC
10.11.2018 13:30 Sarajevo 2 : 3 Krupa
10.11.2018 13:00 GOŠK 4 : 1 Velež
10.11.2018 13:00 Brotnjo 1 : 1 Igman
10.11.2018 11:00 Branitelj 3 : 2 Čapljina
10.11.2018 14:00 Radnik 4 : 0 Čelik
10.11.2018 12:30 Mladost 0 : 2 Široki Brijeg
10.11.2018 14:00 Željezničar 1 : 0 Sarajevo
10.11.2018 11:00 Brotnjo 0 : 2 Igman
10.11.2018 13:00 Branitelj 0 : 2 Čapljina
10.11.2018 17:00 SFK 2000 14 : 2 Lokomotiva
10.11.2018 13:00 Gradina 0 : 10 Iskra
10.11.2018 12:00 Radnik 1 : 3 Čelik
10.11.2018 11:00 Mladost 0 : 1 Široki Brijeg
10.11.2018 12:00 Željezničar 1 : 2 Sarajevo
10.11.2018 10:00 Sloboda 0 : 4 Rudar Prijedor
10.11.2018 10:00 Sloga(D) 1 : 2 Polet 1926
10.11.2018 10:00 OFK Spartak 2013 0 : 4 Kozara
10.11.2018 13:00 Sokolac 1 : 6 Slavija

Futsal

10.11.2018 18:00 Kaskada 4 : 2 Brotnjo
10.11.2018 20:00 Tango 2 : 9 Salines
10.11.2018 19:00 Šampion 7 : 2 Nevesinje

Košarka

10.11.2018 17:00 Petrol Olimpija 60 : 83 Crvena zvezda MTS
10.11.2018 19:00 Partizan NIS 86 : 67 Cibona
10.11.2018 21:00 Cedevita 100 : 80 Igokea
10.11.2018 Bosna Royal 95 : 104 Zrinjski
10.11.2018 Vogošća 92 : 64 Gradina
10.11.2018 Sloboda 78 : 79 Široki
10.11.2018 Student 95 : 86 Bratunac
10.11.2018 18:00 Obilić 62 : 72 Sokolac
10.11.2018 17:00 Leotar 106 : 73 Slavija 1996
10.11.2018 16:30 Kozara 73 : 57 Lijevče
10.11.2018 20:30 OKK Borac Mako Print 91 : 71 Una
10.11.2018 Derventa 64 : 93 Teslić
10.11.2018 Rudar 68 : 58 Zvornik Basket
10.11.2018 00:00 Šamac 77 : 83 Modriča
10.11.2018 RMU Banovići 88 : 36 Mladi Krajišnik
10.11.2018 Sloboda 80 : 58 Željezničar
10.11.2018 Play Off Ultra 61 : 71 Orlovi
10.11.2018 Čelik 59 : 72 Brčanka

Odbojka

10.11.2018 18:00 Pliva 3 : 0 Smeč
10.11.2018 Ilidža 0 : 3 Igman
10.11.2018 Čapljina 0 : 3 Smeč
10.11.2018 Delminium 3 : 0 Ljubuški
10.11.2018 Centar ORT 3 : 0 Mostar 2

Rukomet

10.11.2018 Sloga(D) 45 : 25 Lokomotiva
10.11.2018 Borac M:TEL 22 : 24 Gračanica
10.11.2018 Maglaj 28 : 23 Zrinjski
10.11.2018 Konjuh 21 : 26 Vogošća Poljine Hills
10.11.2018 Leotar 33 : 24 Goražde
10.11.2018 Slavija 26 : 27 Derventa
10.11.2018 Bosna 33 : 25 Sloga(GV-U)
10.11.2018 19:00 Prijedor 36 : 35 Čelinac
10.11.2018 19:00 Jedinstvo 2015 25 : 22 ORK Borac
10.11.2018 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 21 : 23 Drina
10.11.2018 Čelik Junior 34 : 30 Rudar
10.11.2018 Gradačac 17 : 34 Krivaja
10.11.2018 Krajina 22 : 41 Sloboda
10.11.2018 Čelik 45 : 21 Sana 7
10.11.2018 BosnaTS 30 : 34 Bosna 2
10.11.2018 Kakanj 30 : 29 Lukavac
10.11.2018 Neretva 36 : 30 Borac
10.11.2018 Bosna 30 : 32 Radnički
10.11.2018 Izviđač CO 2 24 : 29 Međugorje
10.11.2018 Vogošča Poljine Hills 2 20 : 41 Iskra
10.11.2018 Grude 40 : 18 Goražde
10.11.2018 Izviđač 38 : 30 Jedinstvo(T)
10.11.2018 Mira 34 : 33 Hadžići
10.11.2018 Krivaja 37 : 25 Katarina
10.11.2018 Dubica 35 : 17 Ilidža
10.11.2018 Hrasnica 30 : 34 Jedinstvo(B)
10.11.2018 Leotar 25 : 30 Doboj
10.11.2018 16:00 Knežopoljka 25 : 24 Borac
10.11.2018 19:00 Nestro grupa Brod 20 : 26 Rogatica
10.11.2018 15:30 Borac 3 : Derventa
10.11.2018 Neretva 32 : 25 Iskra(B)

Vaterpolo

10.11.2018 Singidunum 11 : 15 Spartak
10.11.2018 ŽAK 8 : 12 Valis
10.11.2018 Rasina 13 : 6 Banja Luka
10.11.2018 Partizan NBG 011 Vukovi 11 : 11 Dorćol