85'
Izmena - ulaz
Izmjena Krupa 80 minut izašli Dujakovic i Krneta, a ušli Mrzići Penić
80'
Šut Đuričina iskosa sa ivice kaznenog prostora završavca na prečki gola domaćina.
78'
Šut Dujakovića sa preko 20 metara završio je u gornjem lijevom uglu gola Sutjeske.
75'
67'
Vladičić
65'
20  Pavle Bonić
65'
Stopostotnu prilika za Krupu imao je Petrović. izašao je sam na golmana sutjeske, neometan šutirao sa desetak metara, a lopta pogadja Pajevica u glavu i odbija se u polje
64'
Sa ice šesnaest metera Krneta je tukao u stativu.,
57'
Žuti karton
Nikola Dujaković
51'
Ponovo dobra prilika za Krupu. Šutirao je iskosa Redžić ,golman Pajević je odbio loptu na koju je natrčao Petrović i šutirao preko gola Sutjeske.
50'
7  Dejan Rašević
46'
Slaviša Ristović
46'
Krupa vodi 1:0, Redžić je ubacio u kazneni prostor, a Đekić savladao nemoćnog Pajevića.
40'
Tukao je Perović iz slobodnog udarca, sa nekih 20 metara, pored gola domaćina.
37'
Žuti karton
Dejan Jolović
36'
Odlična prilika za Krupu ,centrirao je sa lijeve strane Krneta, Đekic šutirao glavom i pogodio stativu gola domaćeg tima.
27'
Gosti u prilici šut Đekića sa ivice kaznenog prostora završava preko gola Sutjeske.
10'
Mojović je ubacio sa lijeve strane Radovicć šutira pored gola.
9'
Žuti karton
Miloš Radaković
Postava
Miloš Pajević(G) , Vide Ivanović , Dejan Jolović , Boško Radović , Nikola Mojović (K), Bojan Mihajlović , Zoran Obrenović , Pavle Bonić , Jovica Dačević , Igor Ateljević , Slaviša Ristović , REZERVE Darko Krnojelac(G) , Dejan Rašević , Marko Ivanović , Nenad Stanojević , Milan Vladičić ,
Postava
Luka Damjanović(G) , Ajdin Redžić (K), Luka Babić , Miloš Radaković , Nikola Dujaković , Slobodan Đekić , Ognjen Krneta , Aleksandar Petrović , Predrag Ristanović , Genaro Bautista Lelli , Bošnjak Strahinja , REZERVE Arsenije Matijaš(G) , Ognjen Đuričin , Džafo Hadžić , Nikola Mitrović , Srđan Mrzić , Ljubiša Nikodinović , Kristijan Penić ,
Protokol
. Sudije: Aleksandar Jevtić (Prijedor) [Glavni], Milan Basrak (Prijedor) [Pomoćnik], Goran Ilinčić (Prijedor) [Pomoćnik]