Iskusni Đukic donio remi u Vršanima

U prvom kolu Opštinske lige Bijeljina - Zapad povratnik u ovaj rang takmičenja FK Jovan Stević iz Vršana  je  na svom terenu dočekao  ekipu Omladinca iz Gornje Čađavice. Utakmica je završena podjelom plijena, a u veoma uzbudljivom meču rezultat je na kraju bio 3:3.

Gosti iz Čađavice imali su tri puta vođstvo, a domaćin koji je sve vrijeme imao terensku inicijativu tri puta uspijevao da izjednači rezultat. Gostima je najjače oružje bio prekid pa su tako golovi za Omladinac padali posle penala, slobodnog udarca i kornera. Penal i slobodan udarac odlično je izveo Božo Vuković, a posle kornera najbolje se snašao Zaric.

Domaći su prvo izjednačili posle penala koji je izveo Ilić u 7. minutu, a najzaslužniji za bod bio je iskusni Mladen Đukić koji je prvo poluvrijeme odigrao na mjestu stopera, a onda u drugom kada je domaćin imao rezultatski zaostatak prešao na mjesto ofanzivnog veznog i u maniru rasnog strijelca postigao dva lijepa gola u 65. i 88. minutu za konačnih 3:3.

Stević Jovan - Omladinac 3:3 (1:2)

Stadion FK Stevic Jovan u Vršanima, gledalaca 70. Sudija:Veljko Avlijaš (Bijeljina), Pomoćnici: Milan Milanović. Strijelci: 0:1 Vukoviž '5 (P), 1:1 Ilić 7' (P), 1:2 Vuković '15, 2:2 Đukić '65, 2:3 Zarić '81, 3:3 Đukić '88.

Jovan Stević: Mujagić, Mirković (Krstić) Vasilić, (Hadžajlić), Ljubojević, Đukić, Vl. Ilić, Vujić, Glišić, Spasojević (Popović), Škorić

Omladinac: Gajić, Đukić, Jovičić, Maksimović, Rakić, Vuković, Zarić, Rebić, Aleksić, Đokić, Gajić (Božić)

Budućnost 3 : 2 Kovačići 08
Sloga 94 2 : 2 Mladost
Jedinstvo 1 : 4 Gorica
Koridor 2011 4 : 4 Magnojević 2001
Ljeljenča 2 : 1 Stević Jovan
Omladinac 2 : 2 Proleter