Mladost ponovo lider

Fudbaleri gatačke Mladosti savladali su danas na svom stadionu Bratstvo iz Bratunca rezultatom 3 :1 te tako ponovo zaposjeli na čelo drugoligaškog karavana fudbalskog "Istoka" Srpske.

FK "Mladost" Gacko

Od prve minute tim iz Hercegovine imao je terensku inivijativu, stvarao prilike pa je samo bilo pitanje trenutka kada će Gačani doći u vođstvo i krunisati dobru igru koju pružaju od početka šampionata.

Rajko Ćeranić pogodio je dva puta, a zaključno sa ovom utakmicom, pored rubrike golovi, jasno stoji pet, pa je sada prvi "topnik" lige. U stopu ga prati njegpv saigrač Sreten Nikolić koji je postigao drugi gol za Mladost. Gosti danas nisu mogli ništa više od utješnog pogotka, protiv objektivno jače i trenutno igrački kvalitetnije ekipe.

Mladost u narednom kolu ima pravi ispit na gostujućem terenu igra protiv Drine iz Višegrada, a zeleni tepih kraj Rzava pokazaće koliko Mladost može na strani, ako znamo da su u posljednjim minutama ispustili bod u Srebrenici.