Nula na Bari, Mitrović mahao crvenim kartonima

Fudbaleri Glasinca i Famosa podijelili su bodove u utakmici 5. kola Lige za prvaka Druge lige Republike Srpske grupa "istok".

Bilo je 0:0 u slaboj fudbalskoj predstavi, koja nije obilovala šansama, ali jeste kartonima obje boje.

Famos već u 39.. minuti ostaje sa igračem manje. Danas ne baš tako dobri sudija Bojan Mitrović pokazuje drugi žuti karton Ognjenu Mičiću, prvi je bio zbog starta, drugi zbog navodnog prigovora.

U finišu utakmice i domaći dobijaju crveni karton. Prvo Strahinja Novosel, koji je imao sa početka utakmice žuti karton, dobija direktan crveni karton u 85. minuti meča, a četiri minute kasnije isključen je i trener Glasinca, Ognjen Kreštalica.

GLASINAC - FAMOS (V) 0:0