Raspucana Crvena zvijezda

Malobrojni gledaoci po završetku prvog poluvremena nisu mogli ni pomisliti da će domaćin do vrha napuniti mrežu Vučijak. Nakon prvih 45. minuta Crvena zvijezda je vodila sa 1:0, a u drugog dijelu susreta još četiri puta je matirala Simića.

Treba istaći da su gosti u Obudovac stigli sa samo 11 igrača, pa je i nemogućnost zamijene umornih igrača, uticala na visok poraz Vučijaka.

Crvena zvijezda – Vučijak 5:0 (1:0)

Obudovac. Stadion Crvene zvijezde. Gledalaca: 40.Sudija: Petar Kuzmanović (Doboj). Strelci: Perkanović 32. 49.Pivašević 47. Kojić 59. Šarić 71. Žuti kartoni: Perkanović (Crvena zvijezda), Lukić, Vuković( Vučijak).

Crvena zvijezda: Simić, Perkanović, Jelisić, Ignjatović, Kojić, Petrović, Pivašević, Šarić, Ilinčić, Savić, Dovedan.

Vučijak: Marković, Stanišić, Vuković, N. Mitrović, Nikolić, Lukić, Okolić, Tanasić, Slijepšević, S. Mitrović, Starčević.

12 Rudanka 3 1 0 2 3
13 Mineral 3 0 2 1 2