Poraz Lea u Nikšiću

Leotar, Trebinje

U prijateljskoj utakmici u Nikšiću FK "Sutjeska" pobijedila "Leotar" 2:1 (1:1). Na Gradskom stadionu gledaoci su vidjeli dva gola u prvom i jedan (iz penala) u drugom poluvremenu.

Trebinjci su poveli u 26. minutu golom Aćimovića, a samo sedam minuta kasnije na asistenciju Erakovića, Nikač je izjednačio rezultat na 1:1. Ovim rezultatom otišlo se na odmor.

Tokom drugog poluvremena još jednom se zatresla mreža Trebinjaca i to u 81. minutu. Gol je postigao Marko Vučić. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

FK "Sutjeska": Ličina, Mitrović, Nikač, Marušić, Eraković, Zoćević, Bubanja, Marković, Ma. Vučić, Mi. Vučić, Raičević. Još su igrali: Dubljević, Drinčić, Vlahović, Stijepović, C. Augusto, Bojović, Caković, Kecojević, Žižić, Vujačić. Trener: Milija Savović.

FK "Leotar": Vukanović, Paranos, Mićunović,Prebiračević, Arsić, Bosanćić, Sekulović, Perišić, Nikolić, Zec, Aćimović. Još su igrali: Zečević, Ateljević, Ramić, Andrić, Milić, Ristic, Kolak, Begenišić, Medan, Polić. Trener: Branislav Krunić.

Izvor:trebinjelive.info