Mančester častio Jang Bojs

Jang Bojs šokirao je ekipu sa Old Traforda na otvaranju nove sezone Lige šampiona, slavivši pred svojim navijačima, preokretom, rezultatom 2:1.

Ronaldo je u 13. minutu na asisteniju Fernandeša donio prednost Junajtedu, a onda je u 35. minutu Van Bisaka zaradio crveni karton.

Engamelu je izjednačio u 66, dok se za veliko slavlje domaćih pobrinuo Sibečeu u petom minutu nadoknade.

U drugom meču Salcburg je imao čak tri penala, ali je na kraju osvojio samo bod na gostovanju Sevilji.

Austrijski šampion poveo je u 21. minutu kada je Sučić pogodio sa 11 metara. Prije njega u 13. minutu penal nije realizovao Adejemi, da bi Sučić bio neprecizan sa bijele tačke u 37. minutu.

Sevilja je izjednačila u 42. minutu, takođe sa penala, a precizan je bio Ivan Rakitić.