Trebinjke u taj-brejku savladale Slaviju

Foto/ Slavija Info

Odbojkašice Leotara su danas u Istočnom Sarajevu poslije pet setova savladale Slaviju 3:2 (33:31, 20:25, 14:25, 25:13, 9:15)

U prvom setu viđena je prava drama i poslije dubokog ulaska u igru na razliku Sokolice ipak uspjevaju da prelome set u svoju korist i dođu do vodstva od 1:0. Leotar se vraća iz minusa, drugi i treći set pripada Trebinjkama, 25:20 i 25:14 i poslije tri seta je rezultat 2:1 u korist gostujuće ekipa.

Slavija je odlična u četvrtom setu, dobija ga 25:13 i još jednom ove sezone odvodi meč u tajbrejk. Dobro su i njega otvorile Sokolice, vode sa 5:3, ali onda slijedi serija 6:0 Trebinjki za 9:5. Slavija je uspjela da upolovi prednost, 9:7, ali dobra reakcija gošći poslije tajmauta, prave novih 5:0 i dolaze do 14:7 i sedam meč lopti. Prve dvije ne koriste, ali treću da za 14:9 u petom setu i pobjedu 3:2.

Slavija je sada na omjeru od po sedam pobjeda i poraza, dok je Leotar došao na 6-8.

SLAVIJA - LEOTAR 2:3 (33:31, 20:25, 14:25, 25:13, 9:15)

SLAVIJA: Šoja, Banjanin, Gogić, Rundić, Košarac, Lučić, Drašković, Jasika, Damjanović, Bozalo, Đurović, Šarac, Simanić, Popić
LEOTAR: Radović, Berak, J. Turanjanin, Divljan, Milović, Vukoje, Mijanović, M. Turanjanin, Radović, Vulić, Medan, Đajić

Maglić 0 : 3 ŽOK Leotar
Glasinac 0 : 3 Radnik
Drina 1 : 3 Libero
Velež 3 : 0 Slavija
Inova 3 : 0 Ljubinje Bankom