Laktaši prošli prepreku na banjalučkom Predgrađu

U borbenoj i na momente nervoznoj i utakmici pod tenzijama fudbaleri Laktaša Admiral bet pobijedili su minimalnim rezultatom Željezničar ma banjalučkom Predgrađu – 1:0.

Jedini pogodak postigao je Ognjen Škorić u osmom minutu poslije trećeg uzastopnog kornera koji je izveo Nikola Turanjanin sa desne strane, a ofanzivni vezista gostiju sa 15.16 metara prizemnim šutem pogodio prvi ugao golmana Veljka Tamidžije.

Domaćin je utakmicu završio sa igračem manje jer je u 88. minutu direktni crveni karton dobio Milan Jević zbog udaranja laktom Nikole Turanjanina koji je u 90+1. minutu pogodio prečku.

Željezničar (BL) – Laktaši Admiral bet    0:1 (0:1)

Stadion: Željezničara na banjalučkom Predgrađu. Gledalaca: 200. Sudija: Miroslav Bjelica (Trnovo). Strijelac: 0:1 Škorić (8). Žuti kartoni: Kerezović, Ivić (Željezničar), Milić, Milojević (Laktaši Admiral bet). Crveni karton: Milan Jević (Željezničar) u 88. minutu.

ŽELJEZNIČAR (BL): Tamidžija (od 46. Gajić), Sladojević (od 46. Ivić), Blanuša, Đogić, Popara (od 16. Janković) Šuput (od 46. Bajić), Vintonji, Kerezović, Kalabić, Sukara (od 70. Mišić), Jević.

LAKTAŠI ADMIRAL BET: Knežević, Milić, Marković (od 84. Petrović), Škorić (od 90+1. Goranović), Milojević (od 71. Ćebić), Trivić, Ostojić, Turanjanin, Babić, Tešić, Dojčinović (od 84. Gavrić).

Slavija 0 : 1 Sloboda
Rudar Prijedor 3 : 0 Modriča
Romanija 2 : 1 Kozara
Velež 0 : 2 Borac
Ljubić 0 : 1 Drina
Radnik 1 : 0 Leotar